abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_158219
Een stemmig muziekje kan de sfeer tijdens de sex veraangenamen, meer intens maken.
Sommigen denken dat het luisteren naar bepaalde muziek zelfs het libido opwekt.

Naar welke muziek luister jij graag tijdens het intieme samenzijn en brengt jou tot hogere sferen?

Persoonlijk ben ik zeer gecharmeerd van de muziek van U2, met name het album Rattle and Hum. Prince doet het ook goed...

En jullie?

Don't ever save anything for a special occasion. Being alive is the special occasion.
pi_158220
Als het er ooit nog van komt lijkt me "U2 - With or with out you" wel wat (niet zo toepasselijk maarja) en Live - Lightning crashes
Diplomacy:

Telling some one that he can go to hell in such a way that he is looking forward to the trip

pi_158221
Enigma!!!!

Dat vind ik de meest sexy muziek die er bestaat. Vooral "Principles of lust" op hun eerste album.

"Hij lijkt 100% op de gemiddelde bear-pornoster" - Cairon
  woensdag 8 december 1999 @ 10:22:00 #4
749 TheMarco
www.i-marco.nl/weblog/
pi_158222
Ja! Helemaal mee eens... Enigma is ultieme vrij-muziek!

Nog een paar tips:

* Prince (die muziek IS sex)
* Madonna met het nummer "Justify my
love"

Greetz,

Marco

P.S: iemand al es die kama-sutra CD van ons aller Ad Visser geprobeerd tijdens het vrijen?

I'm definitely caught up in the wrong universe.
Oh, and The Net is Dead too...
  woensdag 8 december 1999 @ 10:30:00 #5
568 Juul
Is gewoon lief
pi_158223
Hierbij sluit ik me volledig aan bij Marco
The Bitch is Back!
pi_158224
Of mocht dat van toepassing zijn: "ons liedje"

Niets is heerlijker dan het liedje dat 'van jullie' is te horen, wanneer je samen bent. In ons geval: Semisonic, met "Secret smile"

(even stukje daaruit: "Nobody knows it, but you've got a secret smile and you use it only for me." Dat slaat zo ontzettend op ons, en ze hoorde dat nummer en stuurde me meteen de cd-single op. Lief hè?! )

  woensdag 8 december 1999 @ 12:44:00 #7
313 Twinny Sister
Serieus en Actueel
pi_158225
Jahoor, heel vaak wel een muziekje er bij aan!

Eigenlijk heb ik geen specifieke voorkeur, zolang het maar wat rustige en gezellige muziek is.

En voor al die mensen die nu mooie nummers hebben opgeschreven: luisteren jullie echt naar de tekst tijdens de sex?
Of hebben jullie ze opgeschreven omdat de tekst wellicht wel passend is bij sex.

Persoonlijk gaat het mij toch meer om de sfeer van de muziek dan om de teksten (ik heb wel wat beters te doen dan daar op dat moment naar te luisteren.....)

pi_158226
De tekst luister ik niet naar tijdens het vrijen nee. Maar de muziek zelf is ook mooi. En het heeft ook een moment, waarop de spanning in de muziek een beetje oploopt. Dat neem je automatisch mee met z'n tweetjes. Hmmmmm..................
pi_158227
De 'Bolero' van Ravel is wel traditionele neukmuziek. En (huidige) R&B is ook alleen maar uitgevonden voor dat doeleinde.
Ik hou er zelf niet zo van. Ik weet alleen wel dat je nooit, maar dan ook nooit 'It's not unusual' van Tom Jones moet opzetten. En daar ben ik helaas pas achtergekomen toen het nummer al opstond.
Verdomme
Ik heb een vuur gemaakt, je vindt as als je terukomt, as.
pi_158228
Zo kende ik iemand die door "Paolo Conte" in de CD-speler te knallen, dacht wel te scoren.. DUH
Don't ever save anything for a special occasion. Being alive is the special occasion.
pi_158229
Vrij-muziek bij uitstek:

- Enigma
- R&B (TLC/Destiny's Child/Etc ...)
- Prince
- Sommige Ambient/Mellow tracks

Nederlandse vuurwapenliefhebbers online: http://www.vuurwapens.net
  woensdag 8 december 1999 @ 15:17:00 #12
1656 GEeR+
een schaduw
pi_158230
Het was niet mijn bedoeling hier mee te scoren. Ik had alleen beter moeten nadenken voor ik random muziek opzette.
Ik heb een vuur gemaakt, je vindt as als je terukomt, as.
pi_158231

Wij doen het altijd heel fijn op Motorhead.

Jusqu'ici tout va bien...
pi_158232
Heerlijk om muziek van Penguin Cafe Orchestra op de achtergrond te hebben, muziek blijft maar doorkabbelen, cd op repeat zetten en lange zwoele sexnacht gegarandeerd.
pi_158233
GEeR+,

Mijn post was eigenlijk geen reactie op de jouwe, maar meer een losse flodder...
Niet mijn bedoeling om je het gevoel te geven dat ik je "aanviel".

Don't ever save anything for a special occasion. Being alive is the special occasion.
  woensdag 8 december 1999 @ 17:58:00 #16
2106 Krist&nies
Queen of the universum
pi_158234
Op zo'n lekker zwijmelliedje dan is het echt leuk.
Stille liefdes zijn de beste!
je kunt er geen gebroken hart(of andere enge ziektes door oplopen

  woensdag 8 december 1999 @ 18:20:00 #17
904 L-X
The Lover X
pi_158235
Sorry, echt de beste muziek om bij te vrijen (gek woord is dat toch...) is zeker weten de CD's van Enigma, gewoon eruug ontspannend. Je moet voor de grap eens gaan luisteren naar 1 van de 3 cd's...soort ultimate dream mix maar dan nog iets anders. Gewoon perfect, echt zwaar chillend.
It takes a minute to have a crush on someone,
an hour to like someone,
and a day to love someone,
but it takes a lifetime to forget someone.
pi_158236
Rammstein


Klik hier voor de FOK!smiley verzamel site


  Redactie Frontpage woensdag 8 december 1999 @ 20:20:00 #19
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_158237
He hallo!

Ondanks dat ik geen ervaring heb, heb ik nog wel een muziektip. De cd Endtroducing van DJ Shadow is echt vet relaxed ! Het is Enigma in het kwadraat. Slechts beperkt verkrijgbaar, vraag ernaar bij je platenboer. Dit is echt weirde triphop. Hier staat ook het nummer Stem op, wat sommigen misschien wel herkennen als intro van het programma Shiphol airport op VOO. En zo is de hele cd ! En Massive attack en Portishead lijken me ook niet verkeerd tijdens een vrijpartij... Deze cd's zijn wel volop verkrijgbaar. Nou, hopende weer wat zinnigs te hebben toegevoegd aan deze topic verblijf ik u
Djeez

Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
  Redactie Frontpage woensdag 8 december 1999 @ 21:59:00 #20
1150 crew  SunChaser
Leuker wordt het niet
pi_158238
quote:
op 12-08-1999 om 09:28 AM schreef heropsychodreamer het volgende:
Als het er ooit nog van komt lijkt me "U2 - With or with out you" wel wat

Lijkt me meer een masturbatieplaat

Zelf heb ik geen voorkeur. Als de vrouw die erbij is me maar aanstaat, dan mogen wat mij betreft ook Irene Moors en de Smurfen opstaan. Behalve als Irene Moors zelf bij me in bed ligt. Dan mag zelfs Henk Wijngaard brullen over een vlam in de pijp.


------------------
Life is to short to stay out of the sun

[Dit bericht is gewijzigd door SunChaser (Datum 08 December 1999).]

  woensdag 8 december 1999 @ 22:30:00 #21
521 ruby
Hell yeah!
pi_158239
Ik vind reggae erg prettig, lekker relaxed! Vooral de cd van Dub Syndicate, heerlijk.....
Voetjes van de vloer en schud die heupen los!
  donderdag 9 december 1999 @ 04:15:00 #22
1593 Perico
Serpent Rouge
pi_158240
Als je echt THE song for making love moet hebben, luister dan naar "Charade" van de Bee Gees: een weergaloos zwijmelnummer dat precies die gemoedstoestand oproept die past bij love making op het zwoele zomerse nachtelijke strand, met het ruisen van de zee als achtergrondmuziek, als je jezelf compleet in je lief verliest.

Ik weet, niemand kent het, het staat op de CD "Mr. Natural" uit 1974, maar voor de romantisch aangelegden is het puur genieten.

  donderdag 9 december 1999 @ 06:21:00 #23
904 L-X
The Lover X
pi_158241
Ik heb al gezegd dat Enigma echt de beste naaimuziek maakt, maar wat ik ook wel een vreemd nummer vind om op te naaien (sorry wederom voor het taalgebruik), is het nr. Bye Bye Miss American Pie van Don Mclean........verder is alles Chris Deburgh ook redelijk in orde. Take Care
It takes a minute to have a crush on someone,
an hour to like someone,
and a day to love someone,
but it takes a lifetime to forget someone.
  donderdag 9 december 1999 @ 12:20:00 #24
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_158242
Aretha Franklin verzamelbox doet het prima (ruim vier uur muziek ), maar ook de eerste cd van Kate Bush (The Kick Inside) is prima.
Waar mijn broek echt van afzakt (en DAT is op zich niet zo slecht in deze context), en ik bijzonder van uit 'the mood' raak is al die hijgerige kut R&B. Wat een totale miskleunmuziek, brrrrr.
Ooit een keer voor een tientje op de braderie de cd met muziek uit 'The Red Shoe Diaries' gekocht, dacht dat dat wel zou werken. Mijn geliefde en ik hebben alleen maar gelachen... wat een gekunsteld gedoe zeg, hahahaha
V
Ja inderdaad, V. ja.
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 9 december 1999 @ 13:12:00 #25
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_158243
Kan heel gevarieerd zijn. Soms easy relaxde oude jazz of het nummer 'Evidence' van FaithNoMore. Andere keer weer heftiger, zoals als de Chemical Brothers 'Exit Planet Dust' CD. En veel wat er tussen inzit (ook mooi: klassiek, Mahler!).

Mijn Slayer-collectie kan ik overigens beter in de kast laten staan; vind m'n vrouw toch wat minder...

OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_158244
geef mij maar Ali Farka Touré
(afrikaanse blues)
bijvoorbeeld de cd talking timbuktu.

  vrijdag 10 december 1999 @ 00:25:00 #27
1529 DariusDFrolic
Where Frolic is symbolic
pi_158245
Marvin Gaye-What's going on : Terwijl niet alleen je oren worden gestreeld tijdens het voorspel dat het eerste nummer is, verdwijn je volledig in de zinderende hitte van deze übercoole CD en verkoop je ziel aan de Satan tijdens het nummer "God is love". Surefire.

Stevie Wonder: Songs in the Key of life : Voor de langere avonden. Warm in de winter en cool in de zomer.

DJ Shadow-Endtroducing: Inderdaad.

Al Green- Greatest Hits: Zie Marvin Gaye. En het was ook een rakker, vroeger.

Complete stilte is trouwens ook wel eens lekker...

The early bird catches the worm, but the second mouse gets the cheese.
pi_158246
De eerste keer.......
Toen had ik, heel romantisch,
Tonight is the night (that you make me a woman) op van Betty Wright. Echt een gaaf nummer!!!!!!!!!!
En verder... de mooiste muziek in de slaapkamer is toch wel de muziek die 'je zelf maakt'.

  zaterdag 11 december 1999 @ 16:21:00 #29
1305 Casey
...psychisch zeer simpel
pi_158247
Maakt me eigenlijk niet zoveel uit wat voor muziek ik draai, ALS HET MAAR HARD STAAT!!!
Anders krijg ik de dag erna weer klachten van mijn huisgenoten

hihihi

groetjes, Casey

  zondag 12 december 1999 @ 15:01:00 #30
46 ArchAngel
*Addicted to the white death*
pi_158248
Eerst natuurlijk Bob Marley, om lekker in de stemming te komen... En dan Wu-Tang ofzo, met een lekkere beat...
[b]You can't wake a dog who is pretending to be asleep[/b] __Old Navaho
  donderdag 16 december 1999 @ 18:57:00 #31
1275 sataN
Phenomenally & properly ki
pi_158249
Nou GEeR+,
"It's not inusual" was indrdaad wel erg lachwekkend. Maar die bolero, da's gemeen nu je dat evrzint nu het uit is!
Ikvind het overigens ook niets om TOTO aan te hebben staan tijdens.... wat dan ook eigenlijk!

(haha, steek onder water!)

Frankly, my dear, I don't give a damn.
  vrijdag 17 december 1999 @ 11:40:00 #32
2053 Jezebel
pearls before swines
pi_158250
Licht klassiek doet bij mij wonderen voor de sfeer, maar ook die lome relaxte het-is-bijna-sluitingstijdblues kan mij lekker los krijgen
jzbl
-= It's like wiping your ass with silk... I love it. =-
  vrijdag 17 december 1999 @ 12:02:00 #33
1157 Frodo
absoluut géén newbie
pi_158251
de cd "Adventures beond the ultraworld" van
The Orb. fantastisch relaxed en hij nduurd lekker lang. en als je dan voor het vrijen een stevige joint opsteekt lijkt het net of je zweeft. heel intens.
pokemuuuuuuuuhhhh!!!
  Admin vrijdag 17 december 1999 @ 12:28:00 #34
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_158252
Het hangt er een beetje van af waar je voor in de stemming bent. Wil je lekker romantisch vrijen dan is inderdaad enigma een goeie keus lijkt me.
Wil je eens lekker ruig tekeer gaan dan zou iets ruigere muziek toch wel op z'n plaats zijn. Chemical Brothers ofzo ?
Voor HELE wilde sex moet je natuurlijk een beetje lekkere rock hebben. Rage Against the Machine ofzo. Of Sepultura

Eigenlijk kan alle muziek wel wat mij betreft. Op een gegeven moment hoor ik het allemaal toch niet meer

Zie wat ik kijk: trakt.tv
  vrijdag 17 december 1999 @ 13:01:00 #35
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_158253
Whitesnake - 1987! Lekkere stem van David Coverdale, nummers als "Still of the Night", toppie!
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 17 december 1999 @ 17:25:00 #36
2200 Okki Nootje
Gele eekhoorn met geruite pet.
pi_158254
Al die postings, maar DE neukklassieker staat er niet tussen: het gehele oeuvre van Barry White das pas lekker neuken.
[Ik frommel me ook maar door het leven.]<P><BR>
  zaterdag 18 december 1999 @ 11:19:00 #37
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_158255
BARRY WHITE??? En dat meen je ook...?
Hahahahaha
Joh, die muziek bezorgt mij gegarandeerd maatje pink, nog afgezien van het feit dat ik mijn vriendin niet wil onderkotsen tijdens een romantisch samenzijn....
V
Ja inderdaad, V. ja.
  zondag 19 december 1999 @ 00:58:00 #38
2053 Jezebel
pearls before swines
pi_158256
hihihi
Ik hou d'r ook niet zo van.
Wat een enge vent... en die stem, gruwel
jzbl

[Dit bericht is gewijzigd door Jezebel (Datum 19 December 1999).]

-= It's like wiping your ass with silk... I love it. =-
pi_158257
En vooral niet aan dat hoofd van 'm denken tijdens de sex... das een regelrechte afknapper...

Don't ever save anything for a special occasion. Being alive is the special occasion.
  donderdag 11 juli 2002 @ 16:45:52 #40
26304 Thanos
seeking immortality
pi_4969224
Lekker muziek voor bij het neuken:

Disturbed - Sickness (album)

pi_4969274
Cd van The Orb - UFOrb... Goede variatie tussen gematigd langzaam, erg langzaam en lichtelijk sneller
The prettiest people do the ugliest things
pi_4969292
Volgens mij is het heerlijk om eens flinkt te vrijen met Rammstein aan..
Ik snap het wel, maar ik begrijp het niet.
pi_4969299
Een keer de hele cd van nickelback onder de sex.....en precies aan het einde van de cd kwamen we ...dat noem ik nog eens timing

Greetzzzzzzzz

I want to leave this world the same way I came into it; screaming, and covered in blood
TE KOOP : Honda CRX 1.6 16v 90'
pi_4969322
Santana
* K3 heeft al tijden geen stereo meer op de slaapkamer, maar goed.
123
pi_4969343
Ik kies voor klassieke muziek: Vivaldi.
Heerlijk rustig tijdens het vrijen.
Oops, I did it again!
pi_4973126
uhm misschien best wel lullig maar bij ons staat eigenlijk altijd de tv aan!!!???

Ik zal wel iets niet goed doen

Met muziek er op tmf, maar dat is vaak geen leuke muziek voor een goede vrijpartij

pi_4973176
quote:
Op woensdag 08 december 1999 19:58 schreef JayBee het volgende:
Rammstein<P><BR>
Flink doorbeuken denk?
Women might be able to fake orgasms. But men can fake whole relationships ;)
pi_4973208
Deze haal ik naar het Muziekforum.
pi_4973247
De omstandigheden willen dat we tot nog toe eigenlijk alleen 's avonds laat voor het gaan slapen en 's ochtends vroeg na het wakker worden (kunnen) sexen
En dan staat er nooit muziek op..

Maar op Pinkpop hebben we t voor het eerst gedaan en toen hadden ze in een tentje in de buurt keihard Muse opstaan en daarna Live, het album Throwing copper. Is wel leuke muziek om t op te doen, erg relaxed..maarja t heeft voor mij nu natuurlijk een 'extra' betekenis..
(Niet dat ik direct zin in sex krijg als ik Muse of Live hoor nu hoor )

Is dit beleid of is hier over nagedacht?
pi_4973280
Rammstein doet het altijd wel goed...
Take no prisoners... take no shit!
pi_4973769
quote:
Op donderdag 11 juli 2002 22:01 schreef Dave_Mustaine het volgende:
Rammstein doet het altijd wel goed...
Als je van ruwe seks houdt wel.
pi_4973901
Hm ben vast niet de enige maar nog nie gezien:

Type o negative

  vrijdag 12 juli 2002 @ 02:14:33 #53
21321 IAMUSEMUSE
It's You That I Adore!
pi_4976760
Soul en R&b, Az-Yet is echt HEEL relaxed tijdens de DAAD
The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand..
  vrijdag 12 juli 2002 @ 02:20:59 #54
26304 Thanos
seeking immortality
pi_4976837
Hmm, als je op de r&b toer gaat mag R. Kelly - Sex me niet ontbreken natuurlijk.
pi_4977998
wat dachten jullie van Rammstein?
  vrijdag 12 juli 2002 @ 09:21:16 #56
15929 DiRadical
Everything's ruined
pi_4978111
quote:
Op donderdag 11 juli 2002 22:32 schreef Seborik het volgende:

[..]

Als je van ruwe seks houdt wel.


Bedoel je dit

Weißes Fleisch
Du auf dem Schulhof
ich zum Töten bereit
und keiner hier weiss
von meiner Einsamkeit

Rote Striemen auf weisser Haut
ich tu dir weh
und du jammerst laut

Jetzt hast du Angst und ich bin soweit
mein schwarzes Blut versaut dir das Kleid

Dein weisses Fleisch erregt mich so
ich bin doch nur ein Gigolo
dein weisses Fleisch erleuchtet mich

Happyness is nature's way of informing human resources that you're overpaid
-Catbert: Evil director of HR
  vrijdag 12 juli 2002 @ 09:57:33 #57
9613 Seborik
I, Voyager
pi_4978345
quote:
Op vrijdag 12 juli 2002 09:21 schreef DiRadical het volgende:

[..]

Bedoel je dit


Ik dacht eigenlijk meer een dit

Rein Raus

Ich bin der Reiter
du bist das Ross
ich steige auf
wir reiten los
du stöhnst ich sag dir vor
ein Elefant im Nadelöhr

Rein Raus

Ich bin der Reiter
du bist das Ross
ich hab den Schlüssel
du hast das Schloß
die Tür geht auf ich trete ein
das Leben kann so prachtvoll sein

Rein Raus

Tiefer tiefer
sag es sag es laut
tiefer tiefer
ich fühl mich wohl in deiner Haut
und tausend Elefanten brechen aus

Der Ritt war kurz
es tut mir leid
ich steige ab hab keine Zeit
muss jetzt zu den anderen Pferden
wollen auch geritten werden

Rein Raus

Rein (tiefer)
Raus (tiefer)

  vrijdag 12 juli 2002 @ 10:07:42 #58
9568 Witchfynder
/dev/bassguitar
pi_4978413
quote:
Op vrijdag 12 juli 2002 08:51 schreef MarkyB het volgende:
wat dachten jullie van Rammstein?
Gelukkig ben je ook de enige die hier opgekomen is.

Hmmz, wat heerlijke oversekste Hair Metal gaat er bij mij wel in (nou ja, bij haar eigenlijk).

Mijn band: Conorach || MySpace || Twitter || Lastfm
"The band makes it rock. The crew makes it roll" - Dave Mustaine
There are two kinds of people in the world: those who like Heavy Metal and those who hate music.
  vrijdag 12 juli 2002 @ 10:08:45 #59
9613 Seborik
I, Voyager
pi_4978424
Ik hou eigenlijk meer van klassieke muziek tijdens de seks.
pi_4981153
quote:
Op vrijdag 12 juli 2002 10:07 schreef Witchfynder het volgende:

Gelukkig ben je ook de enige die hier opgekomen is.

Herstel-->

[quote]Op donderdag 11 juli 2002 22:01 schreef Dave_Mustaine het volgende:
Rammstein doet het altijd wel goed...


Hmmz, wat heerlijke oversekste Hair Metal gaat er bij mij wel in (nou ja, bij haar eigenlijk).
[/quote]
Take no prisoners... take no shit!
pi_4981198
Faithless - Dirty Ol' Man
  vrijdag 12 juli 2002 @ 14:52:29 #62
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_4982322
(normaal doet Sunchaser dit soort dingen, maar die is er niet geloof ik)

Welke muziek bij de sex?
Neuk-muziek!
Het mooiste nummer om bij te vrijen...
Muziek om te vrijen

en zijdelings:
Achtergrondmuziek bij etentje

Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
  vrijdag 12 juli 2002 @ 15:21:43 #63
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_4982879
quote:
Op vrijdag 12 juli 2002 14:52 schreef SigmundFreud het volgende:
(normaal doet Sunchaser dit soort dingen, maar die is er niet geloof ik)

Welke muziek bij de sex?
Neuk-muziek!
Het mooiste nummer om bij te vrijen...
Muziek om te vrijen

en zijdelings:
Achtergrondmuziek bij etentje


Moet je voor de lol eens kijken naar de datum waarop deze draad begonnen is...
  zaterdag 13 juli 2002 @ 01:14:08 #64
26304 Thanos
seeking immortality
pi_4990701
Wow! Drie jaar geleden. Ouwe shit.

On topic: Muziek van de Butthole Surfers vind ik ook lekker bij de sex.

En wat dacht je van:

  • Mucupurulent - Cum in my face. Album: Horny Like Hell.
  • Screaming Afterbirth - Anal volcano. Album: Puke Pile.
  • Exhorder - Anal lust. Album: Slaughter in the vatican.
  • Outhere Brothers - I wanna fuck you in the ass.

  • [Dit bericht is gewijzigd door Thanos op 13-07-2002 01:32]

      zaterdag 13 juli 2002 @ 03:22:49 #65
    31753 ZixS
    oldskool
    pi_4991986
    Slipknot, Cradle Of Filth, Immortal, Spineshank

    neeh ff serieus, nog niet uitgeprobeerd maar ik denk dat jamiroquai wel wat is

    pi_4992166
    Chris Isaac, voor als je de liefde bedrijft.....

    om te neuken zou het LL Cool J zijn...

    ......
      zaterdag 13 juli 2002 @ 09:42:25 #67
    16273 Tovaho
    For the love of music !!!
    pi_4992751
    D'Angelo: ook heerlijk voor tijdens het glijden......
      zaterdag 13 juli 2002 @ 09:51:48 #68
    26304 Thanos
    seeking immortality
    pi_4992778
    quote:
    Op zaterdag 13 juli 2002 03:41 schreef kariem112 het volgende:
    Chris Isaac, voor als je de liefde bedrijft.....
    De liefde bedrijven? Wat is dat?
    Oh ja, dat is iets wat een meid doet als een vent haar neukt. ROFL
    pi_4992780
    lords of acid
    >check http://www.lordsofacid.com/sounds.html
    voor de rest air, portishead, lamb, hooverphonic, ...
    Een auto en een man en een rivier
    Vanaf hier
    Is alles wat het lijkt.
      zaterdag 13 juli 2002 @ 13:57:54 #70
    31212 Gothic_Girlie
    Brak Als Een Koekje
    pi_4994158
    RnB op tijdens et vrijen? Nou mij niet gezien

    Bush is heel mooi tijdens vrijen of knuffelen gives you a rightous feel haha, das toch echt et beste! Of Nightwish.. lekker dromerig :y)

    To Beer Or Not To Beer
      zaterdag 13 juli 2002 @ 14:01:06 #71
    26967 Tsjernobelg
    Beter moe dan lui
    pi_4994198
    Chris isaac is idd goede keuze vind ik ook.
    Misschien Cat Stevens of zelf samengesteld CD'tje met mooie (slow)songs.
    Asumption is the mother of all fuck-ups
    pi_4994274
    quote:
    Op zaterdag 13 juli 2002 09:51 schreef Thanos het volgende:

    [..]

    De liefde bedrijven? Wat is dat?
    Oh ja, dat is iets wat een meid doet als een vent haar neukt. ROFL


    de liefde bedrijven doe je met je vriendin...
    neuken dat doe je met een one-night stand.... dan mag je ll cool j op zetten.... (vinden ze fijn )
    ......
      zaterdag 13 juli 2002 @ 15:57:47 #73
    18413 Summoner
    Posterboy of the Apocalypse
    pi_4995390
    (oude) Theatre of Tragedy
    My Dying Bride (de duistere/erotische albums)
      zaterdag 13 juli 2002 @ 16:01:03 #74
    27972 Phaelanx
    Modder eter
    pi_4995456
    Lil' Louis - 'French Kiss'


    Dan heb je lekker twee hijgende vrouwen..

    [url=http://fotoboek.fok.nl/phaelanx]Phaelanx[/url] is the only deployed close-in weapon system capable of autonomously performing its own search, detect, evaluation, track, engage and kill assessment functions.
      zaterdag 13 juli 2002 @ 16:02:13 #75
    27972 Phaelanx
    Modder eter
    pi_4995481
    quote:
    Op vrijdag 12 juli 2002 02:20 schreef Thanos het volgende:
    Hmm, als je op de r&b toer gaat mag R. Kelly - Sex me niet ontbreken natuurlijk.
    Hahahaha! Als je het met een meisje van 12 doet is dat wel de goede muziek ja!
    [url=http://fotoboek.fok.nl/phaelanx]Phaelanx[/url] is the only deployed close-in weapon system capable of autonomously performing its own search, detect, evaluation, track, engage and kill assessment functions.
      woensdag 7 augustus 2002 @ 18:40:54 #76
    31971 KumA
    [ Layer 13: Ego ]
    pi_5295109
    Enigma roeleert natuurlijk altijd tijdens de sex!
    Maar 't beste is nog wel Rob Zombie met Living dead girl [de naked exorcism remix]
    En ik heb een keer heerlijke sex op rammstein gehad!!!
    no me digas que me amas, no me digas que me adoras, dime solo que te quedas una vida junto a mi
    pi_5295302
    In the Nursery - Deco
    en natuurlijk
    DJ Shadow - Endtroducing
    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."
    pi_5382394
    in mij vorige post zei ik nog dat we eigenlijk altijd de tv aan hadden. Nou dat is maar goed ook.

    Een paar dagen geleden had die romantische muziek op gezet.
    Ja heel lief, maar zeker niet voor mij weg gelegd want ik kreeg een gigantische lach bui en dat duurde wel even voordat die weg was. Ik had er na het vrijen nog na weeen van.

    het was trouwens enigma. en ik dacht dat ik in de kerk zat. door nummertje 2 van de cd en vraag me niet welke cd want dat weet ik allemaal niet hoor

    pi_5394702
    Marco Borsato
    pi_5397674
    Deep blue something - Song to make love to
    pi_5397826
    Marvin Gaye - Sexual Healing
    pi_5400352
    quote:
    Op woensdag 08 december 1999 19:58 schreef JayBee het volgende:
    Rammstein<P><BR>
    hehe lol ICH WILL FICKEN

    Sepultura doet het ook erg goed kan ik je vertellen

    of Slayer... (is goed voor de snelheid )

    Wii nr: 6970 8782 3230 1449
    pi_5401819
    Silke Bischoff, schijnt het
    Pesez le matin que vous n'irez peut-être pas jusqu'au soir,
    Et au soir que vous n'irez peut-être pas jusqu'au matin.
    pi_5401829
    quote:
    Op woensdag 07 augustus 2002 19:01 schreef De_Dag_Dipper het volgende:
    In the Nursery - Deco
    en natuurlijk
    DJ Shadow - Endtroducing
    In The Nursery heb ik nog live gezien in België... Tering, dat was mooi!
    Pesez le matin que vous n'irez peut-être pas jusqu'au soir,
    Et au soir que vous n'irez peut-être pas jusqu'au matin.
      donderdag 1 mei 2003 @ 20:26:16 #85
    5324 SHARKYKING
     More than you think you are
    pi_10140814
    Norah Jones - Come away with me doet het vast en zeker ook goed!
    -=( Take the way home that leads back to Sullivan Street)=-
      donderdag 1 mei 2003 @ 20:53:05 #86
    46960 StefanP
    polemicist
    pi_10141532
    Cannibal Corpse - Fucked With a Knife & I Cum Blood
    "Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
    -Mark Steyn
    pi_10141934
    Dan moet je Rhapsody - Emerald Sword opzetten

    en als je bijna klaar komt, keihard meezingen!!!!

    "FOR THE KING, FOR THE LAND, FOR THE MOUNTAINS, FOR THE GREEN VALLEY'S WHERE DRAGONS FLY, FOR THE GLORY, THE POWER TO WIN!!!"

    [Dit bericht is gewijzigd door This_World_Is_Lost op 01-05-2003 21:22]

      donderdag 1 mei 2003 @ 21:15:17 #88
    9613 Seborik
    I, Voyager
    pi_10142063
    Man, dat is echt ziek.
    pi_10142118
    quote:
    Op donderdag 1 mei 2003 21:15 schreef Seborik het volgende:
    Man, dat is echt ziek.

    Ligt er ook aan hoe ziek dat wijf is

    pi_10144588
    quote:
    Op donderdag 1 mei 2003 21:15 schreef Seborik het volgende:
    Man, dat is echt ziek.
    Weet niet, 't is wel weer eens wat anders dan R. Kelly of Usher
    Winnaar FOK! VBL Voor Rood-Wit Gezongen-Award
    PSV, de logische kampioen
    Proud To Be VBL User
    Hiphop Purist
      donderdag 1 mei 2003 @ 22:46:45 #91
    9613 Seborik
    I, Voyager
    pi_10144627
    Mja, ik denk dat er ook mensen zijn die Sibelius tijdens het neuken niet kunnen waarderen.
      vrijdag 2 mei 2003 @ 10:45:50 #92
    49280 dennisjv
    les nuits
    pi_10151226
    Passion van Peter Gabriel
    (de soundtrack van de film Last Temptation of Christ...)

    Wereldmuziek perfekt gecombineerd met PG's eigen stijl, opzwepend en rustgevend tegelijkertijd.

    Werkt altijd...

    -dennis-

    Homo Sapiens have outgrown their use.
    -David Bowie ('Oh! You Pretty things', Hunky Dory, 1971)
    pi_10151443
    quote:
    Op donderdag 1 mei 2003 22:46 schreef Seborik het volgende:
    Mja, ik denk dat er ook mensen zijn die Sibelius tijdens het neuken niet kunnen waarderen.
    Ook niet als je aan het expirimenteren bent?
    Winnaar FOK! VBL Voor Rood-Wit Gezongen-Award
    PSV, de logische kampioen
    Proud To Be VBL User
    Hiphop Purist
    pi_10151945
    pfffff... meestal gaat het dan om wat rustigere muziek.... cd'tjes die het altijd goed doen:

    Coldplay - A rush of blood to the head
    Coldplay - Parachutes
    Faithless - Reverence
    Acda & de Munnik - Naar Huis
    Liv Kristine - Deus Ex Machina
    Robbie Williams - Swing when you're winning
    Robbie Williams - Escapology
    Counting Crows - This desert life (gister gekocht, maar wordt ook een topper!)
    Ibiza Lounge 1 & 2
    Love Lounge

    und so weiter

    * Man_Made_God kan In Flames beter in de kast laten staan als de vrouw langskomt....

      vrijdag 2 mei 2003 @ 15:53:10 #95
    42858 Stormblast
    Executeerd u mij.
    pi_10159735
    quote:
    Op donderdag 1 mei 2003 21:10 schreef This_World_Is_Lost het volgende:
    Dan moet je Rhapsody - Emerald Sword opzetten

    en als je bijna klaar komt, keihard meezingen!!!!

    "FOR THE KING, FOR THE LAND, FOR THE MOUNTAINS, FOR THE GREEN VALLEY'S WHERE DRAGONS FLY, FOR THE GLORY, THE POWER TO WIN!!!"


    WHAHAHAHAAA!! wat dacht je van Warrior of Ice ?
    En dan op je hoogtepunt, MIGHTY WARRIOR MY LAND MUST BE FREE!!!!!
    Turn My Eyes From This World, This Dying Place Is So Absurd.
      vrijdag 2 mei 2003 @ 19:55:41 #96
    53708 ondeugend
    Lost in Sound
    pi_10165387
    Let's get it on - Candy and her stuff

    (org is van Marvin Gaye)

    And everything under the sun is in tune
    But the sun is eclipsed by the moon.
    And Prince is still here!
    pi_10165434
    Make Yourself en Morning view van Incubus.
    pi_10180576
    K3
      zaterdag 3 mei 2003 @ 17:52:42 #99
    45897 Pascalle27
    nitro's meissie
    pi_10181895
    Hangt van het sfeertje af, maar ik zou het wel eens willen proberen op Beethoven's Moonlight Sonata en Ravel's Bolero als het liefjes en teder gaat, of Closer van Nine Inch Nails als het dak eraf moet
    12-5-03 -- Beroepslieverd en amateurkreng -- 29-5-2003 -- 14-11-2003
    pi_10181930
    quote:
    Op zaterdag 3 mei 2003 17:52 schreef Pascalle27 het volgende:
    Closer van Nine Inch Nails als het dak eraf moet
    mag ik eens op visite komen?
      zaterdag 3 mei 2003 @ 17:59:39 #101
    45897 Pascalle27
    nitro's meissie
    pi_10182052
    quote:
    Op zaterdag 3 mei 2003 17:54 schreef imitated_error het volgende:

    [..]

    mag ik eens op visite komen?


    Gebruik jij melk en suiker in je koffie?
    12-5-03 -- Beroepslieverd en amateurkreng -- 29-5-2003 -- 14-11-2003
    pi_10182422
    quote:
    Op zaterdag 3 mei 2003 17:59 schreef Pascalle27 het volgende:

    [..]

    Gebruik jij melk en suiker in je koffie?


    allebei graag en meer!
      zaterdag 3 mei 2003 @ 19:05:10 #103
    37300 StarGazer
    Anesthetize
    pi_10183339
    Nightwish - Angels Fall First
    'Wish I was old and a little sentimental'
    Porcupine Tee - Normal
      zaterdag 3 mei 2003 @ 19:09:25 #104
    45897 Pascalle27
    nitro's meissie
    pi_10183423
    quote:
    Op zaterdag 3 mei 2003 18:17 schreef imitated_error het volgende:

    [..]

    allebei graag en meer!


    Koekje?
    12-5-03 -- Beroepslieverd en amateurkreng -- 29-5-2003 -- 14-11-2003
    pi_10183563
    quote:
    Op zaterdag 3 mei 2003 19:09 schreef Pascalle27 het volgende:

    [..]

    Koekje?


    ja hoor lekker
      zaterdag 3 mei 2003 @ 19:19:09 #106
    44618 Engelaartje
    een wereld, een missie
    pi_10183574
    Craig David natuurlijk, daar scoor je altijd mee bij frouwen!
    Ol Raijts Gereserved....
    pi_10184747
    quote:
    Op vrijdag 2 mei 2003 15:53 schreef Stormblast het volgende:

    [..]

    WHAHAHAHAAA!! wat dacht je van Warrior of Ice ?
    En dan op je hoogtepunt, MIGHTY WARRIOR MY LAND MUST BE FREE!!!!!


    Dawn Of Victory doet het ook goed:

    "FOR ANCELOT, THE ANCIENT CROSS OF WAR, FOR THE HOLY TOWN OF GODS, GLORIA, GLORIA PERPETUA, IN THIS DAWN OF VICTORY!!!"

    Eigenlijk helemaal niet grappig

      zaterdag 3 mei 2003 @ 21:10:41 #108
    42858 Stormblast
    Executeerd u mij.
    pi_10185554
    quote:
    Op zaterdag 3 mei 2003 20:17 schreef This_World_Is_Lost het volgende:

    [..]

    Dawn Of Victory doet het ook goed:

    "FOR ANCELOT, THE ANCIENT CROSS OF WAR, FOR THE HOLY TOWN OF GODS, GLORIA, GLORIA PERPETUA, IN THIS DAWN OF VICTORY!!!"

    Eigenlijk helemaal niet grappig


    Is ergens niet echt bevordelijk voor je reputatie als lover idd
    Turn My Eyes From This World, This Dying Place Is So Absurd.
      zaterdag 3 mei 2003 @ 21:43:54 #109
    9613 Seborik
    I, Voyager
    pi_10186259
    quote:
    Op zaterdag 3 mei 2003 20:17 schreef This_World_Is_Lost het volgende:
    Eigenlijk helemaal niet grappig
    Nee, helemal niet inderdaad.
    pi_10192557
    quote:
    Op zaterdag 3 mei 2003 19:19 schreef Engelaartje het volgende:
    Craig David natuurlijk, daar scoor je altijd mee bij frouwen!
    pi_11438017
    Ik heb een shag-CD, daarop staat vooral metal. Veel van Tiamat en Type O Negative... dat soort bands. De laatste tijd ook veel Opeth...

    *sugt*

    pi_43948859
    Ah, hier is een topic over neukmuziek. Daar was ik naar op zoek.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')