Ja, dat wordt menigmaal overduidelijk gemaakt in F&Fquote:Op donderdag 6 oktober 2005 11:38 schreef tonja het volgende:
[..]
Of je vindt ze mooi, of je houdt er helemaal niet van. Dat merk ik in mijn omgeving ook.
Ik vind ze iig prachtig, maar dat moge duidelijk zijn![]()
hij is gewoon jaloersquote:Op donderdag 6 oktober 2005 12:29 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Het is maar wat je vervelend vindt...
quote:Op donderdag 6 oktober 2005 12:01 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Het enige wat ik een groot nadeel vind aan een Sphinx is dat ze zoveel huidsmeer aanmaken, ik stel me dan helemaal voor dat ze soms plakkerig aanvoelen ofzo., of afgeven op een wit t-shirt als je ze oppakt.
Hoi! Bengalen zijn inderdaad prachtkatten,maar ik raad je aan je goed in hun karaktertrekken te verdiepen voordat je besluit er een te nemen. Ze hebben echt erg veelaandacht nodig om prettig te zijn in de omgang. Bovendien zijn ze liever niet alleen, zeker als je zelf hele dagen werkt. De kans dat hij of zij dan wegkwijnt is best grootquote:Op woensdag 5 oktober 2005 23:02 schreef _Nienna_ het volgende:
Wat een prachtige katten hier![]()
Ik kan niet wachten tot ik een eigen huisje heb, dan komt er vrij snel een kat in huis.
Ik zag hier ook een paar Bengalen langskomen, daar ben ik echt verliefd op sinds een paar jaar, echt prachtigIk zit er dan ook over te denken om die misschien te nemen, maar daar kunnen we nog even over nadenken
![]()
Heyquote:Op zondag 9 oktober 2005 01:49 schreef Buttercup het volgende:
[..]
Hoi! Bengalen zijn inderdaad prachtkatten,maar ik raad je aan je goed in hun karaktertrekken te verdiepen voordat je besluit er een te nemen. Ze hebben echt erg veelaandacht nodig om prettig te zijn in de omgang. Bovendien zijn ze liever niet alleen, zeker als je zelf hele dagen werkt. De kans dat hij of zij dan wegkwijnt is best grootEen maatje erbij is een goeie optie! Eentje die het temperament van de Bengaal een beetje bij kan houden is wel wenselijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |