quote:de OpeningsPost
instructies:
- kopieër/plak de tekst in bovenstaande link in de OP;
- verander het topicnummer bij 'vorig deeltje';
- kopieër alle de tekst die je nu hebt;
- post het topic;
- edit de OP gelijk;
- haal alle tekst weg en plak wat je net gekopieërd hebt;
- post opnieuw;
- KLAAR!
ja Crudus moet er nog bij in t stadion en TLK mag er ook wel bij met zn avatar en ook mijn verse avatar mag gebruikt worden, zeker hierquote:Op maandag 19 september 2005 21:24 schreef appelsientje het volgende:
Volgens mij is er iets mis met de OP
of Lucius die ging volgens tegen Schalke ook linksback lopenquote:Op maandag 19 september 2005 23:01 schreef JustJunior het volgende:
Tering, enkele weken. Daar zit je dan met je onderbevolkte verdedigingMisschien dat Ferreyra eindelijk een kans krijgt dan.
Alex richt zich op de wedstrijd tegen Fener trouwens. Zou mooi uitkomen om hem er weer bij te hebben. Hiddink zal dan wel kiezen voor Lamey op linksback ofzo
quote:Op maandag 19 september 2005 21:50 schreef TheVShape het volgende:
En hier hebben jullie het vast al vaak over gehad maar ik vind de uitshirtje echt spuuglelijk.... Van mij mogen we wel weer terug naar zw/wit.
Na vijf wedstrijden al 5 verliespunten, en tegen kleine clubs nog wel, dan mag je er wel vanuit gaan dat het geen denderend seizoen wordt, eerder een rampseizoen...quote:Op maandag 19 september 2005 23:33 schreef ErikT het volgende:
Volgens mij wordt het geen denderend seizoen. Er gaat teveel mis.
Dat roep je opzich ook wel over jezelf af met Reizger, Ball en Cocu. Die spelen sowieso geen dertig wedstrijden in een seizoenquote:Op dinsdag 20 september 2005 00:44 schreef rubbereend het volgende:
krapte valt natuurlijk wel mee, maar als vrijwel je hele verdediging geblesseerd is dan kom je snel in krapte terecht
quote:Op dinsdag 20 september 2005 02:21 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Dat roep je opzich ook wel over jezelf af met Reizger, Ball en Cocu. Die spelen sowieso geen dertig wedstrijden in een seizoen
Wat?! Ik geef Methodmich gelijk![]()
Waarom geen addo? Dan kan cocu weer naar het midden, farfan naar voren en Robert eruit.quote:Op maandag 19 september 2005 23:30 schreef The_M het volgende:
Blijft idd niet veel over zo. Tegen Fener:
Gomes
Lamey Ooijer Cocu Lucius
Farfan Simons Affelay Beasley
Vennegoor Robert
Vrij aanvallend, maar niet veel keus geloof ik.....
Ik denk er net aan: ooijer en lamey switchen is dus ook een goede optie wellicht...quote:Op dinsdag 20 september 2005 09:44 schreef Crudus het volgende:
[..]
Waarom geen addo? Dan kan cocu weer naar het midden, farfan naar voren en Robert eruit.
Ooijer Lamey Addo Lucius
Afellay Simons Cocu
Farfan VoH Beasley
Niet echt een bijster stoere centrale verdediging. Het is te hopen dat Alex weer fit is.
Goede aankopen vooralsnog, die Väyrinnen en Ball. Laten we nu weer een paniekaankoop doenquote:Hiddink: Ball niet voor winterstop terug; mogelijke transfer voor verdediging
Guus Hiddink liet tegenover het Eindhovens Dagblad weten dat Michael Ball waarschijnlijk voor de winterstop zijn rentree niet zal kunnen maken. De blessure moet zes tot acht weken genezen. "En daarna zit je met een herstelperiode van minstens vier weken. Die zien we voor de winter dus niet op het veld terug." Hiddink sluit daarom niet uit dat de ploeg op de Nederlandse markt nog versterking zal halen voor de verdediging.
Alex werkt ondertussen toe naar het duel tegen Fenerbahce. Vayrynen en De Jong worden pas in november weer verwacht.
Ja moet eerlijk zeggen dat het aankoopbeleid nog niet echt de vruchten afwerpt.. maar zoiets heeft tijd nodig ... vorig jaar viel het een keer goed de puzzels.. nu duurt het gewoon wat langer..quote:Op dinsdag 20 september 2005 10:21 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Goede aankopen vooralsnog, die Väyrinnen en Ball. Laten we nu weer een paniekaankoop doen
Hoeveel miljoen had je in gedachten?quote:Op dinsdag 20 september 2005 10:10 schreef PyTh het volgende:
Er gaat geruchten dat Hiddink Drost van Heerenveen wil halen.
Het is gewoon zuur dat Väyrynen, Ball en Reiziger meteen geblesseerd zijn.quote:Op dinsdag 20 september 2005 10:21 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Goede aankopen vooralsnog, die Väyrinnen en Ball. Laten we nu weer een paniekaankoop doen
1,5 - 2 miljoenquote:Op dinsdag 20 september 2005 10:52 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Hoeveel miljoen had je in gedachten?
daarom gaat het hele verhaal ook niet door.quote:Op dinsdag 20 september 2005 11:05 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Is inderdaad wel erg veel voor een onervaren pikkie die nog niets heeft laten zien
't komt allemaal goedquote:Op dinsdag 20 september 2005 11:06 schreef DeTolk het volgende:
Jullie treffen het niet he, met jullie aankopen.
Maar ik ga hem daarbij helpenquote:
Ze waren toch al geplaatstquote:Op dinsdag 20 september 2005 11:16 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Maar ik ga hem daarbij helpenneem ook maar mijn PSV shirt mee... mocht het Guus lukken Australië naar het WK te brengen.. .dan zit ik wel goed daar
quote:Op dinsdag 20 september 2005 11:24 schreef Cart_man het volgende:
Is Reiziger over zijn lip gestruikeld, dat hij er nu een paar weken uitligt?
quote:PSV-trainer Guus Hiddink vreest Michael Ball tot aan de winterstop te moeten missen. De Engelse verdediger viel afgelopen zondag geblesseerd uit in het verloren competitieduel tegen FC Groningen (1-0).
Volgens Hiddink is Ball zes tot acht weken uit de roulatie, plus een mogelijk herstelperiode van vier weken. "Die zien we voor de winterstop niet meer terug op het veld", aldus de oefenmeeter, die niet uitsluit dat PSV nog een versterking aantrekt voor haar defensie.
Behalve Ball moet PSV ook Michael Reiziger langdurig missen met een blessure. Lichtpuntje is de naderende terugkeer van Alex. De Braziliaan hoopt in het Champions League-duel tegen Fenerbahce zijn rentree te maken.
quote:PSV- ers nemen massaal plaats in lappenmand
Door FRANS VAN DEN NIEUWENHOF
EINDHOVEN
●
PSV houdt er rekening mee dat verdediger Michael Ball tot aan de winterstop is uitgeschakeld. De linksback liep zondag in de wedstrijd tegen FC Groningen een gescheurde knieband op. Het gewricht wordt vandaag in een brace gezet. Het duurt minstens acht weken alvorens de blessure is genezen. „ En daarna zit je met een herstelperiode van minstens vier weken. Die zien we voor de winter dus niet op het veld terug”, zei coach Guus Hiddink gisteren.
De mediale band van zijn rechterknie scheurde zondag compleet af, toen Ball een tackle wilde zetten. De Engelsman speelde in het Oosterpark zijn tweede wedstrijd voor PSV. Drie weken geleden werd hij overgenomen van Glasgow Rangers. PSV was lange tijd op zoek naar een geschikte vervanger voor Youngpyo Lee. Hiddink sluit niet uit dat hij opnieuw een verdediger zal aantrekken om de personele problemen het lijf te bieden. Ook middenvelder Jason Culina ( FC Twente) staat in de belangstelling van PSV. De blessure van Michael Reiziger is een tweede forse tegenvaller voor PSV. Reiziger verrekte tegen Groningen een spier ( de pessoa) in het bovenbeen. Hij is zeker enkele weken uitgeschakeld.
Alex hervatte gisteren de training. Hij onderwierp zich aan enkele pittige sessies met inspanningsfysioloog Luc van Agt. Alex raakte vorige week aan zijn knie geblesseerd in de wedstrijd tegen FC Utrecht. Hiddink vreest dat het duel van zaterdag tegen RBC Roosendaal nog te vroeg komt voor Alex. De coach: „ Het zou fijn uitkomen als hij er volgende week tegen Fenerbahce weer bij is.”
John de Jong en Mika Väyrynen hebben voor een ‘ second opinion’ over hun blessures een andere arts geraadpleegd. De Jong ( ontsteking aan de knieband) bezocht dr. Heijboer in Rotterdam.
„ Het duurt nog wel enkele weken voordat hij zich volledig kan belasten. Voor november zien we hem niet terug”, zei Hiddink.
Over Väyrynen is Hiddink al net zo pessimistisch. Hij consulteerde dr. Van Dijk in Amsterdam. In het onderbeen van de Fin zijn laterale scheurtjes aangetroffen.
da's echt klote, John de Jong terug zou wel heel welkom zijn trouwens en Alex kan dus hopelijke redelijk snel alweer meedoen. Tja voor die ball is het heel triest, 2 wedstrijden en dan meteen zo uitgeschakeld worden, hoe speelde ball trouwens die 2 wedstijden? ( heb psv alleen voor de CL wedstrijd op TV gezien en daar mocht ie niet meedoen toch? )quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:31 schreef rubbereend het volgende:
een volledig stuk over de blessures bij PSV:
[..]
Luister naar je avater!!!quote:Op dinsdag 20 september 2005 11:24 schreef Cart_man het volgende:
Is Reiziger over zijn lip gestruikeld, dat hij er nu een paar weken uitligt?
idd daar zitten we ook niet bepaald dik in de spelers.quote:Op dinsdag 20 september 2005 17:12 schreef ganzenherder het volgende:
Een tijdelijke noodoplossing lijkt me trouwens om Alex en Simons centraal in de verdediging te zetten en Lucius en Ooijer dan op de backposities.
Maar dan komen we weer een echte centrale middenvelder tekort eigenlijk![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |