quote:
Als Feyenoord zo blijft voetballen als het nu doet, dan maken ze kans. Echter is dat praktisch onmogelijk, Kuijt en Kalou zullen het vroeg of laat in deze competitie enkele wedstrijden laten afweten, door schorsing, blessures, of wanneer ze gewoon niet in vorm zijn.
Zonder Kalou en Kuijt is Feyenoord maar gewoon een middenmotor, net als Heerenveen, Twente. Vitesse, Roda, etc. op dat moment zal Feyenoord veel punten verspelen, ze komen dan snel in de hoek te liggen waar de klappen vallen.
Feyenoord is mentaal nooit sterk genoeg geweest om dat te overleven, vanaf dat moment zal alles tegen gaan zitten bij Feyenoord en zullen ze hun kans op het landskampioenschap verspelen.
Zoals gewoonlijk zal het landskampioenschap in ieder geval gaan tussen PSV en Ajax, echter zie ik AZ wel als serieuze concurrent, het zou echt heel goed kunnen dan zij landskampioen gaan worden.
Maar jongens uit Rotterdam, geniet nog maar fijn van deze (voor jullie) mooie tijd, aan het eind van het seizoen staan jullie gewoon op plaats 4, de plaats waar jullie ook horen te staan
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.