Eens, sommige spellen hadden de overstap naar 3D nooit moeten maken...quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:49 schreef Notorious het volgende:
Dat komt omdat Mario in 2d gewoon beter is dan in 3d.
quote:Op dinsdag 20 september 2005 16:52 schreef Xrenity het volgende:
Vandaag bij mij in de klas liepen er twee te doen alsof ze op de rev aan 't spelen waren
ik zou ze in hun bek schijten, maar das persoonlijk.quote:Op dinsdag 20 september 2005 16:52 schreef Xrenity het volgende:
Vandaag bij mij in de klas liepen er twee te doen alsof ze op de rev aan 't spelen waren
Was maar heel even hoorquote:Op dinsdag 20 september 2005 16:57 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
![]()
En? Op hun bek geslagen en gezegd dat ze normaal moeten doen?![]()
Ja, ze zouden er echt van balen als mensen onder de indruk zijn van hun console.quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:39 schreef __aram het volgende:
[..]
Wie heeft ooit gezegd dat ze bang waren? Het enige wat nintendo zei, is dat ze niet wilde dat erop de grafische kwaliteit gelet zou worden inplaats van de controller.
Jij maakt zelf de invulling dat ze bang waren dat mensen teleurgesteld zouden zijn, terwijl voor hetzelfde geld iedereen onder de indruk zou kunnen zijn van de grafische kracht inplaats van de controller.
Op dit moment wel. Kunnen ze later weer met weet ik het wat hypenquote:Op dinsdag 20 september 2005 17:56 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ja, ze zouden er echt van balen als mensen onder de indruk zijn van hun console.
Wat denk je zelf wel niet, ze willen er zo veel mogelijk van verkopen, het is echt niet zo dat ze willen dat er alleen aandacht gaat naar de controller.
Ik denk dat ze veel meer mensen hadden gewonnen als ze ook goede games hadden laten zien, dit kunnen ze dan wel een andere keer gaan doen, maar de Xbox360 launch is al over een paar maanden.quote:Op dinsdag 20 september 2005 18:00 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Op dit moment wel. Kunnen ze later weer met weet ik het wat hypen
En zeg nu zelf, zo verkeerd is het niet dat mensen eens over gameplay praten ipv graphics. Velen (oa casual/non gamers (in mindere mate)) hebben nu wel een idee van wat ze kunnen verwachten en ik denk dat dat wel aardig werkt
De pers weet er weer niets van.quote:Op dinsdag 20 september 2005 18:05 schreef Tware het volgende:
Nou, als je de krantenberichten leest over de controller lijkt, vertellen ze er niets bij over de bewegingssensoren... Daaruit zou je denken dat het een gewone afstandsbediening is...
quote:Op dinsdag 20 september 2005 16:27 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
Just as I thought![]()
(goes back to IGN boards)
Zoals je zelf al zegt, de Xbox 360 launch is over een paar maanden. Dat geeft Nintendo nog net iets minder dan een paar maanden om footage te laten zien. Zo vlak voor de launch van de Xbox 360 zal dit gebeuren denk ikquote:Op dinsdag 20 september 2005 18:04 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ik denk dat ze veel meer mensen hadden gewonnen als ze ook goede games hadden laten zien, dit kunnen ze dan wel een andere keer gaan doen, maar de Xbox360 launch is al over een paar maanden.
Ze zijn gewoon te laat.
Om de "fuck you" nog groter te maken? Om boris maar even te citeren.quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:01 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Zoals je zelf al zegt, de Xbox 360 launch is over een paar maanden. Dat geeft Nintendo nog net iets minder dan een paar maanden om footage te laten zien. Zo vlak voor de launch van de Xbox 360 zal dit gebeuren denk ik
Of ze wachten met die specs tot een strategisch momentquote:Op dinsdag 20 september 2005 17:56 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ja, ze zouden er echt van balen als mensen onder de indruk zijn van hun console.
Wat denk je zelf wel niet, ze willen er zo veel mogelijk van verkopen, het is echt niet zo dat ze willen dat er alleen aandacht gaat naar de controller.
Nu is strategischquote:Op dinsdag 20 september 2005 19:39 schreef kanaiken het volgende:
[..]
Of ze wachten met die specs tot een strategisch moment
Of een week voor de 360 launchquote:
Tuurlijk niet. Nu is Nintendo hot vanwege de controller.quote:
Het tonen van grafische kracht (of zwakte) is eigenlijk ingeven in wat Nintendo probeert te ontwijken, gamen alleen baseren op de grafische kracht. Dus waarom zouden ze niet geloven in hun eigen doelen en gewoon alle aandacht naar de controller trekken?quote:Op dinsdag 20 september 2005 17:56 schreef peristilius het volgende:
Ja, ze zouden er echt van balen als mensen onder de indruk zijn van hun console.
Wat denk je zelf wel niet, ze willen er zo veel mogelijk van verkopen, het is echt niet zo dat ze willen dat er alleen aandacht gaat naar de controller.
Jep, onder het mom van "there is no such thing as bad publicity" kun je natuurlijk het beste andermans publiciteit de nek omdraaien.quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:51 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Tuurlijk niet. Nu is Nintendo hot vanwege de controller.
Dan neemt de hype weer wat af, komt de X360 bijna... En hoppa, wat screens/footage ertegenaan \o/
Verre van de nek omdraaien, hoogstens wat de aandacht afleiden van...quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:57 schreef kanaiken het volgende:
[..]
Jep, onder het mom van "there is no such thing as bad publicity" kun je natuurlijk het beste andermans publiciteit de nek omdraaien.
Is dat zo? Hmmm... de hoereloperij van Rob Oudkerk was dus best goede publiciteit? Of destijds het verhaal dat Punica ongezond zou zijn, etc etcquote:Op dinsdag 20 september 2005 19:57 schreef kanaiken het volgende:
[..]
"there is no such thing as bad publicity"
En aandacht was nu juist het doel.quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:01 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Verre van de nek omdraaien, hoogstens wat de aandacht afleiden van...
Wat daarmee bedoelt wordt is dan bad publicity alsnog gratis reclame is zeg maar. Zoals GTA met dat hele gebeuren over dat Hot Coffee.quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:01 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Is dat zo? Hmmm... de hoereloperij van Rob Oudkerk was dus best goede publiciteit? Of destijds het verhaal dat Punica ongezond zou zijn, etc etc
In de huidige mediacultuur is juist bad publicity slecht. Waar denk je dat het "kiddy imago" van Nintendo vandaan komt?
Ja, maar dat wás geen bad publicity, als je kijkt welke doelgroep het aanspreekt. "Bad publicity" is slecht. En of iets goede of slechte publiciteit is, is uiterst subjectief.quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:04 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Wat daarmee bedoelt wordt is dan bad publicity alsnog gratis reclame is zeg maar. Zoals GTA met dat hele gebeuren over dat Hot Coffee.
Je verwart nu het begrip imago met het begrip publiciteit. Er kan een slecht imago zijn, maar álle publiciteit voor een product is gewenst, ook negatieve. Irritante reclames blijven immers beter hangen, dus het doel is bereikt.quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:01 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Is dat zo? Hmmm... de hoereloperij van Rob Oudkerk was dus best goede publiciteit? Of destijds het verhaal dat Punica ongezond zou zijn, etc etc
In de huidige mediacultuur is juist bad publicity slecht. Waar denk je dat het "kiddy imago" van Nintendo vandaan komt?
Welk doel? Irriteren?quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:10 schreef kanaiken het volgende:
Je verwart nu het begrip imago met het begrip publiciteit. Er kan een slecht imago zijn, maar álle publiciteit voor een product is gewenst, ook negatieve. Irritante reclames blijven immers beter hangen, dus het doel is bereikt.
Nee, bekend wordenquote:
quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:15 schreef kanaiken het volgende:
[..]
Nee, bekend worden
Wil je ook nog op de rest ingaan, of gaan we Notorious-stijl?
Ik wil best op de rest ingaan hoor. Let's go:quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:15 schreef kanaiken het volgende:
[..]
Nee, bekend worden
Wil je ook nog op de rest ingaan, of gaan we Notorious-stijl?
Je kunt hier ook het verschijnsel A-merk en B-merk (gedeeltelijk) mee verklaren. A-merken kunnen, ondanks dat ze duurder zijn, bestaan, omdat ze door naamsbekendheid gekozen worden. B-merken kunnen bestaan omdat ze door lage kosten, die op publiciteit bespaard worden, worden gekozen.quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:21 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Inderdaad. Bekend worden is belangerijk. Ik begrijpte dat heel lang niet, maar als je dan bijv. in een winkel ziet en je ziet zoveel merken pak je het liefst de merk waar je bekend mee bent.
Eindelijk iemand met een zinnige postquote:Op dinsdag 20 september 2005 20:23 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Ik wil best op de rest ingaan hoor. Let's go:
Ik bedoel gewoon dat ik nu meer wil weten.quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:55 schreef ScienceFriction het volgende:
Als je alle kaarten nu al op tafel gaat leggen, dan neemt de interesse/ hype inderdaad af. Mensen vergeten snel, dus is het zaak om alles rustig op te bouwen. Steeds weer wat nieuwe informatie.
Informatie overkill is juist dodelijk.
Helaas niet ontopic.quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:31 schreef Pheno het volgende:
[..]
Eindelijk iemand met een zinnige post
W00pd4d4died00quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:23 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Ik wil best op de rest ingaan hoor. Let's go:
Iedereen kent Rob Oudkerk. Het 'product' Rob Oudkerk is bekend. Daar valt mee te werken. Het product is inderdaad door een zekere klant afgestoten, maar er als je een naam hebt, heb je geld. Hij kan nu gerust naar de showbiz (John de Mol heeft misschien interesse, Rob Oudkerk in het BB-huis trekt gegarandeerd meer kijkers).quote:Rob Oudkerk: Die man heeft zijn functie moeten neerleggen en wordt niet meer helemaal serieus genomen juist door die slechte publiciteit (bedankt Heleen). Dit is hetzelfde als een bedrijf dat dankzij slechte publiciteit helemaal failliet gaat. Of wil je dat ook positief noemen?
Dan hebben ze iets verkeerds gedaan, aangezien ze er alle voordeel uit hadden kunnen halen. Maargoed, zodra je imago er eenmaal aan is, is er geen houden meer aan.quote:Punica: Punica is die klap niet meer teboven gekomen. Het spul wordt wel in Duitsland verkocht, maar in Nederland is het merk in elk geval voor lange tijd gebrandmerkt.
quote:Laten we er nog een voorbeeldje bij halen: Buckler en Youp vh Hek... Vond je die "slechte publiciteit" van Youp ook zo goed voor Buckler? Hoeveel heeft Buckler verkocht? Nou?
Irritante reclames werken eigenlijk heel goed.quote:Irritante reclames blijven beter hangen... Nou? Maakt het ze ook effectief? Gaan mensen er meer van kopen? Mensen kunnen op die manier een aversie krijgen jegens een product en dat lijkt me nou wederom niet effectief. Slechte publiciteit leidt tot aantasting van het imago.
En de naam Albert Heijn is vervolgens nóg bekender geworden. Mensen zullen eerder naar een Albert Heijn gaan dan een onbekende buurtsuper. Dat effect is enkel versterkt.quote:Albert Heijn heeft hetzelfde gehad met de boekhoudschandalen die in de publiciteit kwamen. Dat heeft ze enorm veel klanten gekost.
Ik zie ook niet geheel de stimulans die Buckler met naamsbekendheid nu heeft. Iedereen loopt er met een grote boog omheen. Leuk, een bekend biermerk wat niet looptquote:Op dinsdag 20 september 2005 20:40 schreef ScienceFriction het volgende:
Tsja... het blijkt dat wij er heel anders tegenaan kijken. Nou ja, maakt niet uit. Volgens jou zou ik in elk geval met de Hitler Douche Cabine veel geld kunnen verdienen want Hitler "als product" is erg bekend...
Eigenlijk, ja. Mits publiciteit. Meer dan met een onbekende naam.quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:40 schreef ScienceFriction het volgende:
Tsja... het blijkt dat wij er heel anders tegenaan kijken. Nou ja, maakt niet uit. Volgens jou zou ik in elk geval met de Hitler Douche Cabine veel geld kunnen verdienen want Hitler "als product" is erg bekend...
Bestaat dat merk uberhaupt nog?quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:43 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik zie ook niet geheel de stimulans die Buckler met naamsbekendheid nu heeft. Iedereen loopt er met een grote boog omheen. Leuk, een bekend biermerk wat niet loopt
Komt Nintendo dan ook met een Mario-condoomquote:Op dinsdag 20 september 2005 20:44 schreef kanaiken het volgende:
[..]
Eigenlijk, ja. Mits publiciteit. Meer dan met een onbekende naam.
En ik wil dankbaar verwijzen naar dit schandaal + publiciteit:
Chinezen komen met Clinton-condoom
De laatste post die ik aan het onderwerp ga wijden.quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:44 schreef kanaiken het volgende:
[..]
Eigenlijk, ja. Mits publiciteit. Meer dan met een onbekende naam.
En ik wil dankbaar verwijzen naar dit schandaal + publiciteit:
Chinezen komen met Clinton-condoom
Ik heb het liever over de Nintendo Revolution.quote:
Dan ga ik vast achter mijn computer zitten om te pre-orderenquote:Op dinsdag 20 september 2005 20:46 schreef Pheno het volgende:
[..]
Komt Nintendo dan ook met een Mario-condoom
okquote:Op dinsdag 20 september 2005 20:50 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Maar ja, laten we het maar weer over de Revolution hebben
Daar had je geen apart topic voor te hoeven openen.quote:Op dinsdag 20 september 2005 21:08 schreef alex4allofyou het volgende:
Ik heb een nieuw topic geopend wat een betere kijk geeft op Nintendo's strategie.
Met name voor lieden zoals Notorious die niet begrijpen dat een verhaal niet
zo eenzijdig is als hij wel denkt.
Wat,een afstandsbediening?!? Waarom Nintendo is zoals ie is:
They keep comingquote:Michel Ancel van Ubisoft, bedenker van onder andere games als Raymann en Beyond Good and Evil spreekt over de Revolution. Kijk hier wat hij vindt van de Revolution.
Michel Ancel is een van de meest invloedrijke game ontwerpers in de ter wereld. Daarom is het juist extra goed nieuws voor Nintendo dat hij razend enthousiast is over de controller van de Revolution. Dit zei hij over de controller:
Michel Ancel: I feel just like a child with a new toy, opening millions of new doors of possibilities. More than an improvement, this way of playing is creating a new dimension. It’s simple, when Nintendo unveils its hardware, every member of the team starts imagining crazy ideas. It’s opening their minds. The fact of adding 3D gestures as the way of communicating with the game is just the perfect kind of innovation that can bring new games to new gamers. To me, it can bring the consoles what the mouse brought to the PC at it time. It’s a 3D pointer with rotation information! Now, you're going to handle virtual objects, make recognition signs. It’s closer to the way we act in real world, that’s why it’s going to be mass market. I’m sure that people will go crazy given the ability to interact so easily with virtual worlds. I’m just mad about it!
Goed nieuws dus, want als Michel Ancel zo enthousiast is, dan kunnen we er bijna zeker van zijn dat de Revolution de steun van een van de grootste 3rd party bedrijven, Ubisoft, krijgt.
In wat minder woorden jahquote:Op dinsdag 20 september 2005 22:27 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
They keep coming
Edit: Volgens mij is dit al een keer gepost
Alles wat jij plaatst is zo'n beetje al gepostquote:Op dinsdag 20 september 2005 22:27 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
They keep coming
Edit: Volgens mij is dit al een keer gepost
Uhmm, niet echtquote:Op woensdag 21 september 2005 08:24 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Alles wat jij plaatst is zo'n beetje al gepost
Rayman 4quote:Op dinsdag 20 september 2005 22:27 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
They keep coming
Edit: Volgens mij is dit al een keer gepost
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |