Heel goed. Ik in een helaas niet al te gerenoveerd pand aan de Noordsingel uit 1890 en nu in een wel gerenoveerd pand uit 1903 aan de Schiekade, en ik moet zeggen: Rotterdam heerscht!quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 16:39 schreef pino.in.disguise het volgende:
[..]
Inderdaad onzinverhalen allemaal. Ik woon in een gerestaureerd herenhuis uit 1917 aan de singel.......iedereen jaloersop mijn uitzicht. Ik heb nog nooit problemen gehad met 's-avonds naar huis lopen, ben nooit in enge situaties terecht gekomen en heb nog nooit van iemand last gehad.
Bij het stadscentrum kun je denk ik het beste kijken naar makelaars of bijv. iets als directwonen.nl.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 15:17 schreef U.F.O het volgende:
Wat is de beste manier om in R'dam een appartement te vinden? Liefst vlakbij het stadscentrum.
Je hebt ook nog de privemakelaars, zoals Rotsvast......die hebben vrij veel bij en in het centrum, maar zijn ook vrij duur.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 15:20 schreef Alicey het volgende:
[..]
Bij het stadscentrum kun je denk ik het beste kijken naar makelaars of bijv. iets als directwonen.nl.
Veel van die makelaars vragen ook om een absurde berg papier.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 15:22 schreef pino.in.disguise het volgende:
[..]
Je hebt ook nog de privemakelaars, zoals Rotsvast......die hebben vrij veel bij en in het centrum, maar zijn ook vrij duur.
Ik ben met mazzel hier terecht gekomen. Viavia dus.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 15:54 schreef U.F.O het volgende:
Bedankt Alicey en pino.in.disguise.
Met welke makelaar(s) hebben jullie goede ervaringen? Ik heb mij inmiddels al ingeschreven bij woonnet-rijnmond.nl, maar daar zijn de wachtlijsten erg lang, geloof ik.
woonnet-rijnmond.nl is de sociale woningbouw, en daar is inderdaad de gemiddelde wachttijd > 6 jaar. Ik ben zelf tevreden over directwonen.nl, maar ik moet er wel bij zeggen dat ik met mijn neus in de boter viel (Leuke woning die voor particuliere huur weinig kost). Ik weet niet of je een vast inkomen hebt, want dat is in de meeste gevallen wel van belang bij directwonen (De verhuurder kiest de huurder uit 8 mensen die bezichtigen, en de meeste verhuurders kiezen voor de meeste zekerheid).quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 15:54 schreef U.F.O het volgende:
Bedankt Alicey en pino.in.disguise.
Met welke makelaar(s) hebben jullie goede ervaringen? Ik heb mij inmiddels al ingeschreven bij woonnet-rijnmond.nl, maar daar zijn de wachtlijsten erg lang, geloof ik.
Dus heerlijk kansloos voor arme studenten zoals ikquote:Op zaterdag 29 oktober 2005 16:11 schreef Alicey het volgende:
[..]
woonnet-rijnmond.nl is de sociale woningbouw, en daar is inderdaad de gemiddelde wachttijd > 6 jaar. Ik ben zelf tevreden over directwonen.nl, maar ik moet er wel bij zeggen dat ik met mijn neus in de boter viel (Leuke woning die voor particuliere huur weinig kost). Ik weet niet of je een vast inkomen hebt, want dat is in de meeste gevallen wel van belang bij directwonen (De verhuurder kiest de huurder uit 8 mensen die bezichtigen, en de meeste verhuurders kiezen voor de meeste zekerheid).
Ik ben bang dat het dan wat lastiger wordt inderdaad.. Ik vraag me echter af of andere makelaars dan wel een opties zijn, de meesten vroegen zelfs om bankafschriften, GBA-uittreksels, vermogen, schulden, etc.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 16:16 schreef Wuder het volgende:
[..]
Dus heerlijk kansloos voor arme studenten zoals ik![]()
![]()
![]()
Is dat zo? Ben ik blij met m'n via via appartementje......dat ging ook via een tussenmakelaar, maar die vroeg niet zo veel eigenlijk.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 16:52 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik ben bang dat het dan wat lastiger wordt inderdaad.. Ik vraag me echter af of andere makelaars dan wel een opties zijn, de meesten vroegen zelfs om bankafschriften, GBA-uittreksels, vermogen, schulden, etc.
Het kan ook zijn dat ik net de verkeerden heb getroffen natuurlijk..quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 17:00 schreef pino.in.disguise het volgende:
[..]
Is dat zo? Ben ik blij met m'n via via appartementje......dat ging ook via een tussenmakelaar, maar die vroeg niet zo veel eigenlijk.
Een makelaar zoals wonenmvm, neemt gewoon studenten, maarja.. zij hebben ook niet altijd goede huizen..quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 17:04 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het kan ook zijn dat ik net de verkeerden heb getroffen natuurlijk..
Kamernet.nl.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 16:16 schreef Wuder het volgende:
[..]
Dus heerlijk kansloos voor arme studenten zoals ik![]()
![]()
![]()
Op welk nr. heb je gewoond dan?quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 01:48 schreef heiden6 het volgende:
Ik heb heel lang in Kraligen/Crooswijk gewoond, op de Schapendreef. Pal tegenover de boezem en het Kralingse bos en heel dicht bij het centrum. Beter kun je bijna niet zitten.
Ik ben daar opgegroeid om vervolgens in R'dam op kamers te gaan (en m'n reistijd naar de Erasmus te verlengen tov m'n ouderlijk huis!). Tsja, voor jongeren is Capelle niet je van het.quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:29 schreef IntroV het volgende:
En hoe zit 't met capelle? Ziet eruit als een vinex locatie, maar volgens mij is 't helemaal ruk qua inwoners.
nadeel van directwonen is dat je gelijk 1x huur, 1x bemiddelingskosten en 1x borg moet betalen.. en met een huis van 500 euri in de maand is het wel gelijk 1500quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 15:20 schreef Alicey het volgende:
[..]
Bij het stadscentrum kun je denk ik het beste kijken naar makelaars of bijv. iets als directwonen.nl.
Dat is het nadeel, maar het is dan ook wel een behoorlijk snelle manier. Bovendien ben je alleen de bemiddelingskosten echt kwijt.quote:Op donderdag 1 december 2005 10:21 schreef DiNoW het volgende:
[..]
nadeel van directwonen is dat je gelijk 1x huur, 1x bemiddelingskosten en 1x borg moet betalen.. en met een huis van 500 euri in de maand is het wel gelijk 1500
maar opzich het is wel een manier om aan een huis te komen.
heeft iemand nog meer links? behalve wonenmvm en directwonen..
ja oke, het is wel de manier om aan eenhuis te komen, maar je moet ook beetje geluk hebben dat in dat jaar een leuk huis derbij zit, je kan als je je niet registreert noggeen eens even kijke naar foto's wel jammer.. denk dat ik me ga registreren tenzij iemand anders met een leuke link komtquote:Op donderdag 1 december 2005 10:23 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat is het nadeel, maar het is dan ook wel een behoorlijk snelle manier. Bovendien ben je alleen de bemiddelingskosten echt kwijt.
Het is inderdaad een kwestie van geluk hebben..quote:Op donderdag 1 december 2005 10:55 schreef DiNoW het volgende:
[..]
ja oke, het is wel de manier om aan eenhuis te komen, maar je moet ook beetje geluk hebben dat in dat jaar een leuk huis derbij zit, je kan als je je niet registreert noggeen eens even kijke naar foto's wel jammer.. denk dat ik me ga registreren tenzij iemand anders met een leuke link komt
leuke app. maar wel duurquote:Op donderdag 1 december 2005 12:55 schreef 2flower het volgende:
het kost een paar centen, maar dan zit je wel eerste klas in ROTTERDAM
![]()
Wat verwacht je precies van je straat/buurt?quote:Op donderdag 1 december 2005 14:09 schreef sas_andrea het volgende:
iemand enig idee hoe de buurt in de volgende straten is:
verboomstraat en de schilperoortstraat. heb er leuke appartementen gezien, maar weet niet hoe erg de buurten zijn. ook op de wolphaertsbocht een leuk app gezien recht tegenover politie.
(neem als vergelijkingsstraat maar even de strevelsweg en de spruytstraat)
ook de rillandbathstraat en de stavenissestraat graag.woon je er zelf, voel je je er veilig? waarom we of niet etc. danku!
er zijn sites (o.a. via funda) waar je het een en ander aan cijfers per buurt gepresenteerd krijgt; gem. inkomen, kinderen, auto's etc. altijd handig om een eerste indruk (op papier!) van een wijk te krijgen.quote:Op donderdag 1 december 2005 14:09 schreef sas_andrea het volgende:
iemand enig idee hoe de buurt in de volgende straten is:
verboomstraat en de schilperoortstraat. heb er leuke appartementen gezien, maar weet niet hoe erg de buurten zijn. ook op de wolphaertsbocht een leuk app gezien recht tegenover politie.
(neem als vergelijkingsstraat maar even de strevelsweg en de spruytstraat)
ook de rillandbathstraat en de stavenissestraat graag.woon je er zelf, voel je je er veilig? waarom we of niet etc. danku!
Vrienden van ons wonen in de Verboomstraat en afgezien van dat het een van de 200 meest vervuilde straten (qua lucht) is in Nederland is het best te doen! Het hangt er wel vanaf waar je zit in de straat, hoe dichter bij de 0 hoe beter. Kom je rond nummer 100, wordt het al een stuk minder.quote:Op donderdag 1 december 2005 14:09 schreef sas_andrea het volgende:
iemand enig idee hoe de buurt in de volgende straten is:
verboomstraat en de schilperoortstraat. heb er leuke appartementen gezien, maar weet niet hoe erg de buurten zijn. ook op de wolphaertsbocht een leuk app gezien recht tegenover politie.
(neem als vergelijkingsstraat maar even de strevelsweg en de spruytstraat)
ook de rillandbathstraat en de stavenissestraat graag.woon je er zelf, voel je je er veilig? waarom we of niet etc. danku!
Je hebt helemaal gelijk. En dat was toen ik nog een kleutertje was zo'n leuke groene buurtquote:Op vrijdag 2 december 2005 00:29 schreef Vava het volgende:
Rillandbathstraat en de Stavenissestraat, is dat niet Pendrecht? Geen fijne buurt, ik kom er zo af en toe bij familie, maar voel me daar nooit veiligAls je vanaf metrostation Slinge door die wijk loopt, altijd het gevoel dat ik ontzettend op mijn hoede moet zijn en ik ben absoluut niet bang aangelegd.
Dat was het zeker! Ik kom er al mijn hele leven zo af en toe. Vroeger waren er speeltuintjes en parkjes, nu staat er hooguit nog een paal van een schommel, de rest is onkruidquote:Op vrijdag 2 december 2005 01:16 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk. En dat was toen ik nog een kleutertje was zo'n leuke groene buurt.
![]()
![]()
!
Ik denk dat je dan in de meeste wijken wel goed zit. Criminelen voeren hun criminele activiteiten vaak niet uit in de buurt waar ze zelf wonen, dus daar hoef je sowieso niet bang voor te zijn. In de wijk waar ik woon soms wel wat opdringerige mannen, maar ook die zijn weg als je duidelijk maakt niets met ze van plan te zijn.quote:Op vrijdag 2 december 2005 08:28 schreef sas_andrea het volgende:
oh, bedankt allemaal. ik verwacht trouwens van een buurt alleen maar dat ik niet meteen aangekeken wordt van: oke, hoeveel is er van haar af te jatten? ben opzich wel wat angstig aangelegd aangezien ik altijd in een dorp heb gewoond, maar om nou ergens niet te durven lopen? nee, dat ook weer niet.
Ik ken zelf de Schilperoortstraat niet. In de buurt van de Wolphaertsbocht is het wel zo dat de "sfeer" per straat kan verschillen. Het kan overigens best zijn dat sowieso een stedelijke omgeving je nog een beetje tegen staat omdat je het niet gewend bent.quote:wilde gewoon een indruk hebben. vond zelf juist qua info de stavenisse en rilland bath wel meevallen. zie je maar weer dat je daar niet van uit kan gaan. heb een oogje op een app op de schilperoortstraat. klein stukje van de wolphaertsbocht. nu ben ik al over de wolphaertsbocht gereden en had toen wel een gemixt gevoel. sommige stukken waren erg goed te doen, ook t app waar ik ook interesse in heb, maar 100 meter verder is t minder tot slecht. niemand die de schilperoortstraat kent?
Hoeveel wil je er voor kwijt?quote:en bij de verboomstraat vond ik app wel leuk wat dus rond de 150 oid zat. dus jah... verder zoeken maar!
Kijk anders even op http://www.lmv.nl/vgplus/, daar staan huizen die via een erg interessante regeling worden verkocht. Het zijn een soort sociale koopwoningen.quote:Op vrijdag 2 december 2005 10:09 schreef Alicey het volgende:
Hoeveel wil je er voor kwijt?
daar heb ik al gekeken. (vandaar de stavenisse en rilland interessequote:Op vrijdag 2 december 2005 11:06 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Kijk anders even op http://www.lmv.nl/vgplus/, daar staan huizen die via een erg interessante regeling worden verkocht. Het zijn een soort sociale koopwoningen.
In Charlois is er best nog wel het een en ander te koop voor die prijs, al geldt wel voor veel appartementen dat ze een opknapbeurt nodig hebben. Tegenover het Zuidplein zit een makelaar die veel woningen in die prijsklasse verkoopt. Ik weet zo even niet direct de naam, maar je zou daar langs kunnen gaan als je in Charlois wilt wonen.quote:Op vrijdag 2 december 2005 11:37 schreef sas_andrea het volgende:
[..]
daar heb ik al gekeken. (vandaar de stavenisse en rilland interesse) thx
ik zit te denken aan een kostenkoper prijs rond de 90.000. liefst minder natuurlijk. maar daar boven red ik t niet meer.![]()
Sjarloos.quote:Op vrijdag 2 december 2005 11:51 schreef Leintjeuh het volgende:
Charlois, spreek je dat nou uit als 'sjarlwaa' of als 'saarloos'?
Stadswonen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 16:16 schreef Wuder het volgende:
[..]
Dus heerlijk kansloos voor arme studenten zoals ik![]()
![]()
![]()
het is niet dat ik persee wil... maar andere wijken zijn gewoon zo veel duurder en t moet nog handig met mn werk zijn. (werk in ridderkerk) maar thx voor de infoquote:Op vrijdag 2 december 2005 11:43 schreef Alicey het volgende:
[..]
In Charlois is er best nog wel het een en ander te koop voor die prijs, al geldt wel voor veel appartementen dat ze een opknapbeurt nodig hebben. Tegenover het Zuidplein zit een makelaar die veel woningen in die prijsklasse verkoopt. Ik weet zo even niet direct de naam, maar je zou daar langs kunnen gaan als je in Charlois wilt wonen.
waarom kijk je anders niet in rhoon, ligt ook vlakbij de a15, daar is het meestal allemaal wel okequote:Op vrijdag 2 december 2005 12:04 schreef sas_andrea het volgende:
[..]
het is niet dat ik persee wil... maar andere wijken zijn gewoon zo veel duurder en t moet nog handig met mn werk zijn. (werk in ridderkerk) maar thx voor de info![]()
Niet doen zou ik zeggen. Ik heb zelf als kind in de Kruiningenstraat gewoond, dat is daar drie, vier straten vanaf. Geld werd regelmatig gejat, schoenen zijn meerdere malen gejat, en een straat verder lag het vol injectienaalden. Dat is al even geleden, maar als ik er zo af en toe nog eens langsrijd heb ik niet de indruk dat het er verbeterd is, integendeel.quote:Op donderdag 1 december 2005 14:09 schreef sas_andrea het volgende:
ook de rillandbathstraat en de stavenissestraat graag.woon je er zelf, voel je je er veilig? waarom we of niet etc. danku!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |