Jep klopt, daarom zie ik ze ook niet snel in een coalitie, behalve onder bijzondere omstandigheden. (bijvoorbeeld een kleine PvdA, en zowel CDA, VVD en GL redelijk groot) Wel denk ik dat zo'n coalitie na 2-3 jaar wel genoeg van elkaar heeft.quote:Op zondag 18 september 2005 19:21 schreef freako het volgende:
[..]
Ze draaien meestal wel aardig mee in Colleges van B&W, dat wel. Maar ideologisch zit er nogal een verschil tussen CDA en VVD enerzijds en GL anderzijds.
Ik moest er ook smakelijk om lachen, maar zo wordt het bij de ARD de hele tijd genoemd. Jamaica-coalition, vanwege de kleuren van de Jamaicaanse vlag: Zwart-Geel-Groen.quote:
Een vechtkabinet. Maar dat zijn CDA/PvdA-regeringen ook.quote:Op zondag 18 september 2005 19:24 schreef MrBadGuy het volgende:
Wel denk ik dat zo'n coalitie na 2-3 jaar wel genoeg van elkaar heeft.
Tja ok, die twee partijen zijn ook niet echt geboren voor elkaar, maar ze staan wel dichter bijelkaar dan een CDA/VVD tegen GL.quote:Op zondag 18 september 2005 19:25 schreef freako het volgende:
[..]
Een vechtkabinet. Maar dat zijn CDA/PvdA-regeringen ook.
Nu alquote:Op zondag 18 september 2005 19:22 schreef Pietverdriet het volgende:
´Merkel heeft zojuist de grote coalitie uitgevonden...
Gisteren was ze er nog vreselijk tegenquote:
Dat bedoel ik.quote:Op zondag 18 september 2005 19:47 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Gisteren was ze er nog vreselijk tegen
Deutsche Humorquote:Wenn's RotRotGrün gibt dann wandere Ich aus.
Mache Ich einen Asylantrag in Bayern
quote:Op zondag 18 september 2005 19:03 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
ik heb het liefste dat partijen de beste naar voren schuiven en als dat vaak een man is dan is dat zo. Ik heb er niks op tegen, maar ik denk toch dat mannen over het algemeen meer geschikt zijn, uitzonderingen daar gelaten.
Hoezo?quote:Op zondag 18 september 2005 20:12 schreef SCH het volgende:
[..]Waarom zouden mannen meer geschikt zijn? Wat hopeloos ouderwets.
Dat is standaard. Zo is het al sinds 1990. De voormalige PDS moest in het Westen altijd blij zijn met 1-1,5%. Hun redding is geweest dat ze afvalligen van de SPD uit het Westen mee wisten te krijgen.quote:Op zondag 18 september 2005 20:07 schreef BabeWatcher het volgende:
De enige oplossing lijkt mij om de muur en het IJzeren Gordijn te herbouwen. Ik zag net op de ZDF een uitslag waaruit bleek dat 25% van de Ossies Links hadden gestemd, terwijl in het Westen die partij maar een paar procent haalde.
Ik denk dat mannen over het algemeen meer geschikt zijn voor een leidinggevende en voorzitters functie, maar veel mannen zijn daarvoor niet geschikt en sommige/enkele vrouwen wel. Toch denk ik dat vrijwel altijd de meest geschikte persoon een man is. Mannen en vrouwen zijn gewoon niet gelijk aan elkaar, dat heeft niks met ouderwets te maken naar mijn mening.quote:Op zondag 18 september 2005 20:12 schreef SCH het volgende:
[..]Waarom zouden mannen meer geschikt zijn? Wat hopeloos ouderwets.
Als de uitslag zo krap was geweest als drie jaar geleden wel. Toen ging het uiteindelijk om 6000 stemmen ofzo. De PDS haalde toen de kiesdrempel niet, waardoor alle stemmen op die partij wegvielen. Daardoor bleef er alleen een roodgroen blok tegen een bijna even groot zwartgeel blok over.quote:Op zondag 18 september 2005 20:15 schreef SCH het volgende:
Hoe zit het met die 200.000 mensen ergens die pas over 2 weken gaan stemmen, die zouden nu wel eens doorslaggevend kunnen zijn?
De politieke spelletjes gaan dus doorquote:Op zondag 18 september 2005 20:38 schreef Pietverdriet het volgende:
Schröder zaagt zwaar aan de poten van Merkel-
Hij zegt net in de ZDF dat Mvr Merkel er niet op moet rekenen met de SPD kan gaan praten over een coalitie met HAAR als Bundeskanzler.
En een coalitie met Westerwelle en Fisher was belachelijk.
Welke andere CDU-politici zouden volgens jou kanselierwaardig zijn?quote:Op zondag 18 september 2005 20:38 schreef Pietverdriet het volgende:
Hij zegt net in de ZDF dat Mvr Merkel er niet op moet rekenen met de SPD kan gaan praten over een coalitie met HAAR als Bundeskanzler.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |