Haha, ik vergeet soms dat er niet bij elke studie maar 12 eerstejaars zijnquote:Op maandag 26 september 2005 23:01 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Oooooowh die!
D'r zitten zoveel blonde vrouwen in die collegezaal... ik zie het echt niet meer
Uiteraard...quote:Op maandag 26 september 2005 11:40 schreef Mr.Trelawney het volgende:
Weer een fan erbij, Floortje...
Dennis.quote:Op dinsdag 27 september 2005 16:12 schreef Mr._T-Rex het volgende:
[..]
Dan zou ik je toch moeten kennen (denk ik)
echte naam?
quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:44 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dat is ook alleen bij Pedagogiek. Heel veel vrouwen die vechten om een paar mannen
Uhm, neequote:Op woensdag 28 september 2005 15:00 schreef Sab-ine het volgende:
Hey Hoogeveldtfokkers, heb ik 1 van jullie nog onbewust gespot toen we persoonlijk flyers voor ons gangfeest hebben afgegeven?
een onbekende had nog nooit college van hem gehad. Maar had gehoord dat die wel aardig was.quote:Op woensdag 28 september 2005 19:41 schreef Mr._T-Rex het volgende:
Welke docent was dat?
Heel goed heel goedquote:Op woensdag 28 september 2005 18:58 schreef Mr._T-Rex het volgende:
[..]
Uhm, nee![]()
Bij mij aan de deur kwam Peter met een ganggenote van je. Heb maar meteen "tot donderdag" geroepen
Wie? Wie? je maakt ons nieuwsgierigquote:Op donderdag 29 september 2005 11:24 schreef lenin het volgende:
Wordt er ook nog ergens een lijst bijgehouden van de spotters? Anders wil ik er ook op want ik heb iemand al meerdere malen gespot (sterker nog we kennen elkaar inmiddels goed) !
Joepie, voor de eerste keer voldaan aan de topictitelquote:Op donderdag 29 september 2005 13:01 schreef Mr._T-Rex het volgende:
[..]
Wie? Wie? je maakt ons nieuwsgierigHeb net Sab-ine gespot (en zij mij )
Is ook niet heel vreemd als je zo dicht bij elkaar woont![]()
ik zag een tipje geven hij studeert Economie.....quote:Op donderdag 29 september 2005 13:01 schreef Mr._T-Rex het volgende:
[..]
Wie? Wie? je maakt ons nieuwsgierigHeb net Sab-ine gespot (en zij mij )
Is ook niet heel vreemd als je zo dicht bij elkaar woont![]()
En jij geen Nederlandse taal & cultuur..quote:Op donderdag 29 september 2005 16:10 schreef lenin het volgende:
[..]
ik zag een tipje geven hij studeerd Economie.....![]()
Das dan Yozd of Dorset?? Heb ff gespiektquote:Op donderdag 29 september 2005 16:10 schreef lenin het volgende:
[..]
ik zag een tipje geven hij studeerd Economie.....![]()
quote:Op donderdag 29 september 2005 17:06 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
En jij geen Nederlandse taal & cultuur..![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |