hoe bedoel jequote:Op zaterdag 17 september 2005 11:09 schreef McCarthy het volgende:
het is niet voor niets dat de economie praktisch niet meer groeit. MEde door dit soort ongein zijn de lasten veel te groot geworden.
overheid snoept zo'n 49% van het nationaal inkomen af. Dacht je dat dat goed was voor de econ groei?quote:
Ja mensen denken dat ze met geld armoede kunnen bestrijden. Maar armoede is vaak een politieke en structureel probleem, de politieke wil moet er zijn en de wil van de mensen in kwestie om te zorgen voor een mentaliteitsverandering van de desbetreffende mensen. Vaak is het zo dat arme ouders hun kinderen niet naar school sturen en zo blijven ze in de vicieuze cirkel van armoede.quote:Op zaterdag 17 september 2005 11:12 schreef McCarthy het volgende:
zoals ik al zei, check die doingbusiness link die ik gaf. Alle afrikaanse landen bungelen ergens onderaan. Dit heeft niks met geld te maken maar is puur regelgeving. In afrika maken dictators het hun ondernemers moeilijk met handelsbarieres, tax van 150% en nog meer onzin.
Zodra dit niet verandert zal afrika altijd het arme continent blijven. Geld geven helpt niet bewijst 30 jaar "hulp".
Liberalisme hoog!quote:Op zaterdag 17 september 2005 11:13 schreef McCarthy het volgende:
[..]
overheid snoept zo'n 49% van het nationaal inkomen af. Dacht je dat dat goed was voor de econ groei?
Wat een kutklets zeg. De reden dat het in Sudan zo slecht gaat is omdat Arabische milities daar roven, verkrachten en plunderen.quote:Op zaterdag 17 september 2005 10:46 schreef Shivo het volgende:
De enige reden dat het in Sudan zo slecht gaat is omdat wij (=de westerse wereld) het continent Afrika hebben leeggeroofd en nog steeds zeer actief leeg roven. Die 100 miljoen is slechts een fractie van het geld wat wij daar vandaan hebben gehaald.
En ik snap sowieso niet wat je loopt te klagen. Misschien moet je eens aan je vriendin vragen of ze het leuk zou vinden als ze wekelijks verkracht werd. En of ze er wat voor over zou hebben om te voorkomen dat anderen dat overkomt. Of misschien moet je voor de gein eens met 100.000 anderen drie maanden in een tentenkamp gaan wonen. Ik vind het onderwerp van dit topic ongelofelijk kortzichtig verwend overkomen. Misschien moet je eens naar de film Darwin's nightmare gaan kijken. En dan je post terug lezen en kijken of je het er nog steeds mee eens bent.
Je misgunt die arme hulpverleners hun vrijstaande villa's met personeel he! En dat terwijl ze zoveel goed doen voor die arme uitgebuite zielige mensenquote:Op zaterdag 17 september 2005 14:29 schreef Pietverdriet het volgende:
Joepie,
100.000.000 euro weggegooid!
Volgens mij in 2000 al meer dan 1000 miljard D-Mark erin gepomptquote:Op zaterdag 17 september 2005 14:47 schreef McCarthy het volgende:
ach het is een schijntje vergeleken met oost duitsland
Het probleem ligt bij de Afrikanen zelf, en dat heeft het altijd al gelegen. Dat continent is 1 grote puinhoop.quote:Op zaterdag 17 september 2005 10:52 schreef splendor het volgende:
Waarom stelt de regering (of beter nog op europees niveau) geen organisatie aan die zelf met vliegtuigen vol hulpgoederen op en neer gaat vliegen? dan wordt het geld in europa zelf uitgegeven en weet je zeker dat 90% van het geld bij de mensen terecht komt. Het is natuurlijk verschrikkelijk dat die mensen in armoede moeten leven maar het probleem daar zijn vaak de regeringen dus die moet je ook uit de weg gaan.
Dat is gewoon een intifade tegen de christelijke bevolking daar gesteund met wapens en geld uit het midden oosten. De media zegt dat natuurlijk niet al te duidelijk om de lieve vrede te bewaren.quote:Op zaterdag 17 september 2005 15:00 schreef Pracissor het volgende:
Ey mensen, die arabieren moeten wel de benzine van hun pickups kunnen betalen waarmee ze jagen op hun zwarte 'moslim-broeders'.
Precies. Nu komt het geld terecht bij een fascistisch regime dat gesteund door moslimbroeders uit het Midden Oosten aan het plunderen, verkrachten en moorden is geslagen. De enige reden waarom het geweld af aan het nemen is omdat zowat alle dorpen al verwoest zijn, alle kostbare bezittingen al gejat zijn en alle vrouwen al verkracht zijn.quote:Op zaterdag 17 september 2005 15:50 schreef Scandum het volgende:
[..]
Het probleem ligt bij de Afrikanen zelf, en dat heeft het altijd al gelegen. Dat continent is 1 grote puinhoop.
Het is een beter idee om het geld gewoon in eigen land of oost europa te besteden, daar word er in ieder geval nog wat nuttigs mee gedaan.
Er schijnt een of andere internationale afspraak te zijn dat westerse landen MINIMAAL 2 procent van het nationaal inkomen weggeven aan derde wereldlanden.quote:Op zaterdag 17 september 2005 10:18 schreef BloodRayne het volgende:
Ik begrijp dit gewoon echt niet, wie kan mij dit nou eens uitleggen? Wat is de motivatie voor deze geldverspilling?
Het is een fonds. Daar zit dus ook een hoop geld in dat vrijwillig gestort is en nooit van jou is geweest.quote:Op zaterdag 17 september 2005 10:30 schreef BloodRayne het volgende:
Maar dan hoef ik volgend jaar toch geen 2 maanden te werken, alleen maar om de ziektekosten van mij en mijn vriendin te kunnen betalen omdat een of andere figuur of entiteit schuldgevoel heeft?
Waar slaat dat op? GEEF ONS DIE 100 MILJOEN EURO TERUG!
Ik geef echt geen ene moer om een of andere bananenrepubliek die vanwege corruptie uit elkaar valt, die moeten hun eigen zaakjes maar regelen! Denken mensen nou echt dat de huidige regering van Sudan ons dat geld zou geven? Waarom accepteren we dit nou allemaal?
Dat is idd een grote zorg. Daarom is dit dorpen-adoptieplan ook in de groep gegooid.quote:Op zaterdag 17 september 2005 15:56 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Precies. Nu komt het geld terecht bij een fascistisch regime dat gesteund door moslimbroeders uit het Midden Oosten aan het plunderen, verkrachten en moorden is geslagen. De enige reden waarom het geweld af aan het nemen is omdat zowat alle dorpen al verwoest zijn, alle kostbare bezittingen al gejat zijn en alle vrouwen al verkracht zijn.
Daar zit meer waarheid in dan in die miezerige 100 miljoen richting Sudan.quote:Op maandag 19 september 2005 09:32 schreef Mwanatabu het volgende:
"Door de Betuwelijn is mijn koopkracht gedaald"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |