Suc6 hopelijk gaat het wat wordenquote:Op zondag 18 september 2005 20:54 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ik wil de komende week "actie" ondernemen dus wees gerust
Op advies van een vriend van me gewacht of hij de eerste stap zou nemen. Dit weekend had ik niets gehoord, maar hij had ook een overvol schema waar ik van wist. Vanmorgen was hij inderdaad degene die als eerste contact opnam. Ik laat het dus nog even op zijn beloop gaan. Het idee dat hij dus iig aan me gedacht heeft (anders zou hij niet als eerste mailen) doet me wel goed.quote:Op maandag 19 september 2005 09:45 schreef Chewbacca het volgende:
[..]
Suc6 hopelijk gaat het wat worden![]()
Ik hoop voor je dat het loopt zoals je (misschien) graag zou willenquote:Op maandag 19 september 2005 18:07 schreef Christine het volgende:
Vruchtbaar dagje vandaag op m'n werk... leuke man ontmoet
Hoe bedoel je eerlijk geweest? Over je gevoelens betreffende hem?quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:39 schreef Mickeys het volgende:
Een minne dag vandaag. Hij gaat eten met zijn ex en hij liet zich er nog niet over uit wat er op stapel staat. Vervolgens ben ik eerlijk geweest. Hij is daar wel content mee. Mailen doen we nog steeds en hoe het verder loopt is nog onzeker.
Mijn 'gevoelens' jegens hem en welke 'rol' ik gehoopt had te willen gaan hebben. Hij was er zeer content mee dat ik zo eerlijk tegen hem was. Ondertussen mailen we nog welquote:Op dinsdag 20 september 2005 13:50 schreef pino.in.disguise het volgende:
[..]
Hoe bedoel je eerlijk geweest? Over je gevoelens betreffende hem?
Dit hoeft uiteraard niks te betekenen, ik spreek mij EX ook nog weleens en dat gaat zonder gevoel. Wellicht dat hun relatie over is gegaan doordat de relatie een vriendschappelijk karakter had gekregen en gaan ze nu door het leven als vrienden.quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:39 schreef Mickeys het volgende:
Een minne dag vandaag. Hij gaat eten met zijn ex en hij liet zich er nog niet over uit wat er op stapel staat. Vervolgens ben ik eerlijk geweest. Hij is daar wel content mee. Mailen doen we nog steeds en hoe het verder loopt is nog onzeker.
He he misschien komt dat nog wel en heeft hij bepaalde onzekerheden of weet hij nog niet wat hij wil.quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:57 schreef UncleFunk het volgende:
Balen, Mickeys. Ik vind het erg jammer voor je dat hij niet volmondig voor jou gaat.
Dat is een waarheid als eenquote:Op dinsdag 20 september 2005 08:30 schreef Chewbacca het volgende:
Het heeft mijn ogen wel geopend, helemaal na het geweldige contact met 1 vrouw. Moet zeggen dat ik daar nog steeds wel aan terugdenk. De gesprekken die ik nadien heb gehad, waren zoveel minder. En Christine wellicht dat ik ook een ideaal heb, sinds ik contact heb gehad met die vrouw ben ik ook veel kritischer geworden.
Zij heeft precies wat ik wil, en als dat dan vooralsnog op niks uitloopt ga je het constant daar mee vergelijken. Achteraf tot de conclusie komend dat je genoegen moet nemen met ''minder'' . Zuur maar wel de harde waarheid. Dit is ook de voornaamste reden waarom ik ermee kap. De reactie waren leuk, de gesprekken interessant en bij 1 opwindend.
Ik zie mijn ex voortdurend......kom haar tegen bij concerten, ze komt vaak bij me eten, ik help haar met bepaalde zaken en andersom. Maar wel zonder gevoelens van liefde, enkel gevoelens van vriendschap.....dus omgaan met exen zegt niks en daar kan en mag je geen conclusies aan verbinden.quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:11 schreef Chewbacca het volgende:
[..]
Dit hoeft uiteraard niks te betekenen, ik spreek mij EX ook nog weleens en dat gaat zonder gevoel. Wellicht dat hun relatie over is gegaan doordat de relatie een vriendschappelijk karakter had gekregen en gaan ze nu door het leven als vrienden.
Als 1 iemand mij vertelde dat ik niet te snel conclusies moest trekken was jij het wel. Nu doe je hetzelfde. Laat het op zijn beloop en wacht af wat er gaat gebeuren. Leuk he die onzekerheid, weet er alles van. Rationeel kan je alles wel verklaren maar emotioneel is het ooo zooo moeilijk.
Succes![]()
Ik trek geen conclusies, maar aangezien we over zijn ex gemaild hebben (het etentje van vanavond) en hij geeft daarbij aan dat hij wel ziet wat er van gaat komen. Ik heb op de man afgevraagd of hij nog gevoelens voor haar heeft. Daar gaf hij een antwoord op: dat hij dat niet durft te zeggen en dat hij wel ziet.quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:11 schreef Chewbacca het volgende:
[..]
Dit hoeft uiteraard niks te betekenen, ik spreek mij EX ook nog weleens en dat gaat zonder gevoel. Wellicht dat hun relatie over is gegaan doordat de relatie een vriendschappelijk karakter had gekregen en gaan ze nu door het leven als vrienden.
Als 1 iemand mij vertelde dat ik niet te snel conclusies moest trekken was jij het wel. Nu doe je hetzelfde. Laat het op zijn beloop en wacht af wat er gaat gebeuren. Leuk he die onzekerheid, weet er alles van. Rationeel kan je alles wel verklaren maar emotioneel is het ooo zooo moeilijk.
Succes![]()
Ik stoor mij er ook wel aan. Ik heb gewoon geen zin om tijd en moeite te investeren in iemand waar ik niet het gevoel heb uitgedaagd en geprikkeld te worden. Iemand moet mij verbaal de baas zijn, en die zijn écht zeldzaam. Iemand moet mij dingen kunnen leren en vice versa. Verstandelijk en emtioneel goed ontwikkeld zijn maar ook weer gecompliceerd. Als iemand dat heeft maakt uiterlijk voor mij niet veel meer uit, dat is toch vergankelijk. Ze moet natuurlijk niet zo dik zijn als een olifant, daar heb ik echt een hekel aan.quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:14 schreef pino.in.disguise het volgende:
[..]
Dat is een waarheid als een![]()
Als je gaandeweg je leven meer ervaringen krijgt, wordt je steeds kritischer.......het hokje waar iemand in moet passen wordt steeds kleiner. Ikzelf baal er wel eens van dat ik zo kritisch geworden ben en op die manier veel vrouwen aan mij voorbij laat gaan. Niks zegt me dat een relatie met een vrouw die buiten dat hokje valt niet goed zou kunnen zijn, toch ga ik er geen relatie mee aan. Ik besteed er niet eens aandacht aan en laat ze gewoon links liggen. Het is net of je vanaf je eerste relatie een bepaald pad bent ingeslagen en van dat pad wijk je niet meer af (als het je bevalt natuurlijk). De volgende relatie kan en mag niet minder zijn dan degene daarvoor. Maar zo gaat het met alles in je leven.......je gaat niet van een 3-kamer appartement verhuizen naar een 1-kamer studio.......of van werk veranderen wanneer je in salaris voor de helft achteruitgaat, terwijl dat werk best leuker zou kunnen zijn. Zo zal dat met gevoelens en relaties ook gaan.
En terecht.......dat verdien je ook niet. En iemand die misschien nog gevoelens heeft voor een ex kan je beter ook maar uit de weg gaan. Weet je toevallig hoelang hij een relatie met haar gehad heeft en waarom de relatie verbroken is?quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:23 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ik trek geen conclusies, maar aangezien we over zijn ex gemaild hebben (het etentje van vanavond) en hij geeft daarbij aan dat hij wel ziet wat er van gaat komen. Ik heb op de man afgevraagd of hij nog gevoelens voor haar heeft. Daar gaf hij een antwoord op: dat hij dat niet durft te zeggen en dat hij wel ziet.
Ik wil iig geen "dan maar haar" persoon worden. Ik neem geen! genoegen met een 2e plek.
Misschien dat je het even laat ''rusten'' tot morgen. Ik denk niet dat je teveel druk moet zetten. Hij weet echt wel dat je meer voor hem voelt. Ik heb deja vu gevoelens op dit momentquote:Op dinsdag 20 september 2005 15:27 schreef Mickeys het volgende:
Ik heb absoluut geen moeite dat iemand met zijn/haar ex omgaat. Ik vind dat zelfs de normaalste zaak van de wereld. Ze hebben immers een 'verleden' samen. Maar... als iemand mogelijk nog met zijn ex in zijn hoofd zit dan vind ik niet dat je dan maar 2e viool moet gaan spelen. Ik trek mij dan terug en wens ze alle geluk van de wereld. Zo ben ik en zo steek ik in elkaar.
Ik ren nog liever weg dan dat ik van die dingen moet gaan uithalen om die persoon toch te krijgen. Als de persoon niet mijn kwaliteiten ziet dan maar niet.
Nu moet ik ook eerst nog eens een nachtje er over slapen. Alle reacties mijn kant zullen nu wel een bepaalde kant op gaan die ik morgen misschien niet eens meer ondersteun. Ik heb iig niet alle hoop op gegeven en een vriendschap opzich zou ook leuk zijn.
Dit doet toch het ergste vermoedenquote:Op dinsdag 20 september 2005 15:23 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ik trek geen conclusies, maar aangezien we over zijn ex gemaild hebben (het etentje van vanavond) en hij geeft daarbij aan dat hij wel ziet wat er van gaat komen. Ik heb op de man afgevraagd of hij nog gevoelens voor haar heeft. Daar gaf hij een antwoord op: dat hij dat niet durft te zeggen en dat hij wel ziet.
Ik wil iig geen "dan maar haar" persoon worden. Ik neem geen! genoegen met een 2e plek.
Maar uiteindelijk ga je je wel storen wanneer je vriendin niet de kenmerken bezit die je zelf beschrijft in je 1e alinea.......dus het zal uiteindelijk toch stuklopen. Je kan beter wat meer geduld hebben dan enkel op basis van het missen van liefde een relatie aan te gaan met iemand, waarvan je eigenlijk weet dat ze niet voldoet aan je verwachtingen. Het summum bestaat niet, er zijn legio vrouwen die aan jouw summum-niveau voldoen en met een beetje geduld zul je diegene echt wel ontmoeten. Zo is mijn instelling in het geheel tenminste.quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:28 schreef Chewbacca het volgende:
[..]
Ik stoor mij er ook wel aan. Ik heb gewoon geen zin om tijd en moeite te investeren in iemand waar ik niet het gevoel heb uitgedaagd en geprikkeld te worden. Iemand moet mij verbaal de baas zijn, en die zijn écht zeldzaam. Iemand moet mij dingen kunnen leren en vice versa. Verstandelijk en emtioneel goed ontwikkeld zijn maar ook weer gecompliceerd. Als iemand dat heeft maakt uiterlijk voor mij niet veel meer uit, dat is toch vergankelijk. Ze moet natuurlijk niet zo dik zijn als een olifant, daar heb ik echt een hekel aan.
Maar zo gaat het, uiteindelijk ontmoet je iemand en ook al ben je ooit iemand tegengekomen die het summum was, toch neem je genoegen met minder. De affectie en liefde heb je gewoon nodig. En je wil je uiteindelijk ook weleens settlelen. Thuis komen en lekker nog een stuk lopen en vervolgens uit eten. De leuke dingen zoals vakanties, dan maar met iemand die misschien minder geschikt is. Het is toch beter dan alleen te zijn. Vermaak me prima, maar mis toch échte liefde. Ik heb nu 3 maanden geen relatie meer en merk dat mijn leven veel oppervlakkiger is geworden. Werken, vrienden, uitgaan, vakantie en zuipen ed. Veel sporten en dat is het.
Uiteindelijk neem jij ook genoegen met minder, take it for granted. Je moet soms concessies doen...
Way to go... het is 100% of niks, je bent geen "tweede keus"quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:23 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ik trek geen conclusies, maar aangezien we over zijn ex gemaild hebben (het etentje van vanavond) en hij geeft daarbij aan dat hij wel ziet wat er van gaat komen. Ik heb op de man afgevraagd of hij nog gevoelens voor haar heeft. Daar gaf hij een antwoord op: dat hij dat niet durft te zeggen en dat hij wel ziet.
Ik wil iig geen "dan maar haar" persoon worden. Ik neem geen! genoegen met een 2e plek.
Klopt helemaal. Dubbel is het eigenlijk wel he... en dat is ook de grote gok. Je moet uiteindelijk bekijken of iemand "goed genoeg" is, of dat je toch nog even verder wilt zoeken... En dan kan je nog voor de keuze komen te staan of je "genoegen neemt" met "goed genoeg" of dat je toch liever dan eeuwig single blijft...quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:28 schreef Chewbacca het volgende:
[..]
Ik stoor mij er ook wel aan. Ik heb gewoon geen zin om tijd en moeite te investeren in iemand waar ik niet het gevoel heb uitgedaagd en geprikkeld te worden. Iemand moet mij verbaal de baas zijn, en die zijn écht zeldzaam. Iemand moet mij dingen kunnen leren en vice versa. Verstandelijk en emtioneel goed ontwikkeld zijn maar ook weer gecompliceerd. Als iemand dat heeft maakt uiterlijk voor mij niet veel meer uit, dat is toch vergankelijk. Ze moet natuurlijk niet zo dik zijn als een olifant, daar heb ik echt een hekel aan.
Maar zo gaat het, uiteindelijk ontmoet je iemand en ook al ben je ooit iemand tegengekomen die het summum was, toch neem je genoegen met minder. De affectie en liefde heb je gewoon nodig. En je wil je uiteindelijk ook weleens settlelen. Thuis komen en lekker nog een stuk lopen en vervolgens uit eten. De leuke dingen zoals vakanties, dan maar met iemand die misschien minder geschikt is. Het is toch beter dan alleen te zijn. Vermaak me prima, maar mis toch échte liefde. Ik heb nu 3 maanden geen relatie meer en merk dat mijn leven veel oppervlakkiger is geworden. Werken, vrienden, uitgaan, vakantie en zuipen ed. Veel sporten en dat is het.
Uiteindelijk neem jij ook genoegen met minder, take it for granted. Je moet soms concessies doen...
En als je 30 zou zijn of 35? Zou je dan genoegen nemen met minder dan "goed genoeg"? Nee toch.quote:Op dinsdag 20 september 2005 16:53 schreef Christine het volgende:
[..]
Klopt helemaal. Dubbel is het eigenlijk wel he... en dat is ook de grote gok. Je moet uiteindelijk bekijken of iemand "goed genoeg" is, of dat je toch nog even verder wilt zoeken... En dan kan je nog voor de keuze komen te staan of je "genoegen neemt" met "goed genoeg" of dat je toch liever dan eeuwig single blijft...
Het scheelt wat dat betreft voor mij wel dat ik nog jong ben en geen haast heb.
Ik zou het echt niet weten.quote:Op dinsdag 20 september 2005 16:58 schreef pino.in.disguise het volgende:
[..]
En als je 30 zou zijn of 35? Zou je dan genoegen nemen met minder dan "goed genoeg"? Nee toch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |