er zitten er toch altijd minstens 3 op de genomineerde bank, dus Ralphquote:Op donderdag 15 september 2005 22:21 schreef mijn23 het volgende:
Als roel 1 van de genomineerde is en Ralf ook genomineerd wordt gaat onze ralf eruit mensen! klote
Daar ben ik ook bang voor!quote:Op donderdag 15 september 2005 22:24 schreef BlaBlub het volgende:
Zijn dalijk Lieske, Roel en Ralph genomineerden dan moet 1 van mn favorieten dr uit
De livestoring is afgelopen, op internet is stream 5 met het vervolg van het studioprogramma.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:23 schreef Bocaj het volgende:
Is de liveuitzending al afgeslopen?
Hm ok kan het niet komen omdat mijn provider ook xs4all is?quote:Op donderdag 15 september 2005 22:14 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Dan zitten er al gewoon teveel mensen op.
Dat moet gewoon echt ja!Laten we het hopen!quote:Op donderdag 15 september 2005 22:25 schreef Showtime het volgende:
[..]
er zitten er toch altijd minstens 3 op de genomineerde bank, dus Ralphkomt nooit alleen tegen Roel
te staan, degene die als derde genomineerd staat naast hun mag er uit
![]()
Hopelijk nietquote:Op donderdag 15 september 2005 22:19 schreef mijn23 het volgende:
Als roel 1 van de genomineerde is en Ralf ook genomineerd wordt gaat onze ralf eruit mensen! klote!!
Hij is wat aangekomen.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:26 schreef D.Rose het volgende:
Georgie van BB2 in de uitzending
[afbeelding]
Heb ook xs4all, doet het de hele avond al prima.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:26 schreef Sasami het volgende:
Hm ok kan het niet komen omdat mijn provider ook xs4all is?
Volgens mij niet, heb het niet gehoord maar dat weet zijn moeder of vrienden hem wel te vertellen!quote:Op donderdag 15 september 2005 22:27 schreef Kolomo het volgende:
Maarre, hebben ze Rikkert nu in de internetuitzending vertelt wie die ene was die hem had genomineerd? Ik had graag zijn reactie gehoord!
niks van meegekregen, hij zal het in de auto naar huis wel horen van zijn matenquote:Op donderdag 15 september 2005 22:27 schreef Kolomo het volgende:
Maarre, hebben ze Rikkert nu in de internetuitzending vertelt wie die ene was die hem had genomineerd? Ik had graag zijn reactie gehoord!
Hij had gewoon Dido moeten nomineren, klaar. WRAAK!quote:Op donderdag 15 september 2005 22:28 schreef BBscanner het volgende:
Als Flikkert snugger was geweest had ie Ralph genomineerd omdat die het meest populair is bij het SMS volk en toch wel door de bewoners zal worden genomineerd.!
en dat is Lieske. Die wordt zeker genomineerd. Roel is het al, en Ralph ook zekers.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:27 schreef mijn23 het volgende:
[..]
Dat moet gewoon echt ja!Laten we het hopen!![]()
Dan moet jij OF op avondschool zitten,quote:Op donderdag 15 september 2005 22:20 schreef Day het volgende:
Ga ik eerder uit school, race me helemaal suf naar huis, voor deze SHIT!!!!
Een herhaling?quote:Op donderdag 15 september 2005 22:29 schreef CocaColaLight het volgende:
morgen extra uitzending om 21.30 op talpa.
Dat heeft die trut wel verdiend. Laat die ook maar een keer zweten.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:30 schreef Kolomo het volgende:
[..]
Hij had gewoon Dido moeten nomineren, klaar. WRAAK!![]()
Hij wist niet dat zij hem had genomineerd! Wel leuk met 1 stemquote:Op donderdag 15 september 2005 22:30 schreef Kolomo het volgende:
[..]
Hij had gewoon Dido moeten nomineren, klaar. WRAAK!![]()
Nou idd, dat van gisteravond was ook 1 grote flopquote:Op donderdag 15 september 2005 22:33 schreef Quembel het volgende:
(kreeg hem net niet ingevoerd)
Dido: "alles hier heeft een anti-climax". En wat heeft ze gelijk!
deze beredenering ontgaat me een beetjequote:Op donderdag 15 september 2005 22:33 schreef D.Rose het volgende:
Menno zegt dat Ralph sowieso genomineerd gaat worden dus snapt niet dat Roel genomineerd is door Rikkert
Dat was dus ook mijn idee Ralph was toch door de bewoners genomineerd en het meest popie jopie bij de sms' ers!quote:Op donderdag 15 september 2005 22:33 schreef D.Rose het volgende:
Menno zegt dat Ralph sowieso genomineerd gaat worden dus snapt niet dat Roel genomineerd is door Rikkert
Nee, dat weet ik, jammer genoeg niet...quote:Op donderdag 15 september 2005 22:33 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Hij wist niet dat zij hem had genomineerd! Wel leuk met 1 stem
als eerste naar Huis, Rikkert zit voor de Buis!
Dat kan je wel zeggen, vond er geen reet aan.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:33 schreef Quembel het volgende:
(kreeg hem net niet ingevoerd)
Dido: "alles hier heeft een anti-climax". En wat heeft ze gelijk!
Wat weet Menno daar nu van?quote:Op donderdag 15 september 2005 22:33 schreef D.Rose het volgende:
Menno zegt dat Ralph sowieso genomineerd gaat worden dus snapt niet dat Roel genomineerd is door Rikkert
Hij zei "Roel is toch de polulairste dus zal wel niet naar huis gestemd worden!"quote:Op donderdag 15 september 2005 22:35 schreef Showtime het volgende:
Weet iemand wat de originele beargumentatie van Rikkert was waarom hij Roel nomineerde? Dus niet 1 van de geruchten die onder de bewoners speelt, maar wat hij voor de camera zei terwijl alles zwart beeld zwart beeld bij ons ging.
Hier beter dan ooit zelfs.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:33 schreef Rica het volgende:
Live is afgelopen en de streams lopen direct weer soepel.
Thanks BB!quote:Op donderdag 15 september 2005 22:39 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Hij zei "Roel is toch de polulairste dus zal wel niet naar huis gestemd worden!"
Hoe weet hij dit leest ie mee op FOK nee dus. Als ie slimmer was geweest had hij dus Ralph genomineerd omdat die toch wel 3 stemmen zou krijgen en het populairst was bij het sms wat hij toen wel al wist. Maar ja Rikkert![]()
Volgens de talpa-site omdat Roel sigaretten van Rikkert had gestolen en Roel toch niet wordt weggestemd volgens Rikkert (zoiets van kan geen kwaad om hem te nomineren).quote:Op donderdag 15 september 2005 22:35 schreef Showtime het volgende:
Weet iemand wat de originele beargumentatie van Rikkert was waarom hij Roel nomineerde? Dus niet 1 van de geruchten die onder de bewoners speelt, maar wat hij voor de camera zei terwijl alles zwart beeld zwart beeld bij ons ging.
Hoop dat die arogante Rob flink wat stemmen krijgt volgende week! Wordt echt kotsmisselijk van dat betweterige van hemquote:Op donderdag 15 september 2005 22:39 schreef scanman01 het volgende:
Rob: "Jongens blijven er sowieso altijd langer in"
HEeft hij niet gekeken naar de laatste 2 edities??
Je SMS actie heeft toch zin gehad! maar zo beroerd zag het er dus niet uit voor Ralph die polls via die andere sites zeggen dus weinig. Ik heb niet gesms't hoor! daar doe ik echt niet aan!quote:Op donderdag 15 september 2005 22:41 schreef Stereotomy het volgende:
Ralph is knakworstjes aan het eten
Rikkert is zo'n moederskindje, die zoiets niet doet, ben daarom ook blij dat ie opgerot is, dooiequote:Op donderdag 15 september 2005 22:42 schreef scanman01 het volgende:
Hij had TANJA moeten noemen... Was zij temminste in ieder geval genomineerd
Dat iemand als Ralph zo hoog scoort bij het tv kijkend publiek, zegt meer over de rest van de bewoners dan over Ralph. Ralph is nauwelijk op tv geweest, dus om zoveel stemmen te krijgen moet de rest wel heel erg zijn, volgens mij. En wat mij betreft is dat hetzelfde. Ik ben fan van Ralph, puur en alleen omdat bijna alle anderen trieste figuren zijn wat mij betreft.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:42 schreef EmjaY het volgende:
En die arme Ralph gaat echt elke ronde genomineerd worden![]()
~quote:Op donderdag 15 september 2005 22:40 schreef Showtime het volgende:
[..]
Thanks BB!![]()
Lijkt erop dat Rikkert dus jaloers was op Roel vanwege Lieske of iets dergelijks.![]()
Nee hoor, je hebt voornamelijk een hoop ergernis gemist.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:42 schreef -Delta- het volgende:
Wat een kut avond, ik loop op alles achter
Ach, ik heb maar 1x geSMS'ed - ik bedoel, ik ben toch al BB aan het kijken, dus waarom niet "all the way" gaan.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:43 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Je SMS actie heeft toch zin gehad! maar zo beroerd zag het er dus niet uit voor Ralph die polls via die andere sites zeggen dus weinig. Ik heb niet gesms't hoor! daar doe ik echt niet aan!
Volkomen mee eens en dan nog even na trappen op zijn rivaal (tav Lieske) Roel! Rikkert isquote:Op donderdag 15 september 2005 22:43 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Rikkert is zo'n moederskindje, die zoiets niet doet, ben daarom ook blij dat ie opgerot is, dooie![]()
Roel sowieso, door Rikkert.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:45 schreef Coos het volgende:
Wie zijn nu de genomineerden dan??
een spermaset ze wil sperma van menno bij zich zelf inbrengenquote:Op donderdag 15 september 2005 22:47 schreef Day het volgende:
Kan iemand mij A.U.B. vertellen wat er in Chantal's doos (die zilvere niet de hare) zat?
Wat een ANTICLIMAX is dit zeg, jemig!
Een insematie kit, te gebruiken door Menno en Chantal. OOk een aantal Playboy's voor Menno om geil te worden.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:47 schreef Day het volgende:
Kan iemand mij A.U.B. vertellen wat er in Chantal's doos (die zilvere niet de hare) zat?
Wat een ANTICLIMAX is dit zeg, jemig!
Duidelijk. Bedankt. Had geen zin om alle topics door te lezen.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:48 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Roel sowieso, door Rikkert.
De rest moet nog, ik denk maandag.
quote:Op donderdag 15 september 2005 22:48 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Een insematie kit, te gebruiken door Menno en Chantal. OOk een aantal Playboy's voor Menno om geil te worden.
quote:Op donderdag 15 september 2005 22:49 schreef Showtime het volgende:
Ik val in...
![]()
Ralphie is ok ole ole
![]()
![]()
![]()
Ralphie is ok ole ole
![]()
![]()
Nou, werkelijk om van je stoel te glijden.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:48 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Een insematie kit, te gebruiken door Menno en Chantal. OOk een aantal Playboy's voor Menno om geil te worden.
Een zelfinseminatieset.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:47 schreef Day het volgende:
Kan iemand mij A.U.B. vertellen wat er in Chantal's doos (die zilvere niet de hare) zat?
Wat een ANTICLIMAX is dit zeg, jemig!
Die playboys heeft Menno niet nodig denk ik.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:48 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Een insematie kit, te gebruiken door Menno en Chantal. OOk een aantal Playboy's voor Menno om geil te worden.
YWquote:Op donderdag 15 september 2005 22:50 schreef Coos het volgende:
[..]
Duidelijk. Bedankt. Had geen zin om alle topics door te lezen.![]()
nog steeds geen tijd om bb te volgen![]()
Je doet je naam eer aanquote:Op donderdag 15 september 2005 22:50 schreef LekkerSimpel het volgende:
Als je genomineerd bent, dan sta je met één been buiten het huis. Dus als ze Rob nu nomineren, dan ligt hij er al uit, omdat hij maar één been heeft.
that's livequote:Op donderdag 15 september 2005 22:50 schreef scanman01 het volgende:
Rikkert is er dus uitgevlogen omdat Didoos hem heeft genomineerd, als enige.
Best wel wrang.
quote:Op donderdag 15 september 2005 22:49 schreef Showtime het volgende:
Nog maar een keertje!
![]()
Ralphie is ok ole ole
![]()
![]()
![]()
Ralphie is ok ole ole
![]()
![]()
Is dat nou echt voor een serieuze bedoeling?quote:Op donderdag 15 september 2005 22:48 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Een insematie kit, te gebruiken door Menno en Chantal. OOk een aantal Playboy's voor Menno om geil te worden.
ze heeft niets andersquote:Op donderdag 15 september 2005 22:53 schreef -Delta- het volgende:
Als Linda eruit was gegaan, was ze in joggingsbroek en hemdje eruit gegaan.
Wat een smaakteloos wijf is dat toch zeg, is het zo moeilijk om je een keer normaal aan te kleden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |