Dat zegt heel Nederland.quote:Op zaterdag 17 september 2005 01:02 schreef Skinnymike het volgende:
"Ach, flikker toch op man!!"
Of was dat Youp van t Hek?![]()
"Ah je kent de topicstarter dus al wat langer"quote:Op vrijdag 16 september 2005 18:20 schreef Wrinex het volgende:
Ongeinspireerde bagger!
Dat had niets met topic-openen te maken.
Topics openen doe je met je hart, en dat is niet met je tong uit je bek kwijlend op een toetsenbord staan te hengsten.
quote:Op vrijdag 16 september 2005 18:24 schreef Pihkal het volgende:
Bijna elke caberateur valt in herhaling
quote:Op woensdag 21 september 2005 04:08 schreef HighLander het volgende:
[..]
"Ah je kent de topicstarter dus al wat langer"
Bijna-bijna-doodervaringquote:Op woensdag 21 september 2005 04:30 schreef Glinzdorff het volgende:
Vond de mannen van de radio veel leuker dan zijn cabaret shows.
Eens!quote:Op donderdag 15 september 2005 19:24 schreef SunChaser het volgende:
HBaat jij ook die mensen die je moeten laten weten dat ze Hans Teeuwen quotjes kennen, doen ze de stem ook nog na![]()
![]()
![]()
Flikker toch op man, je bent waarschijnlijk te dom om z'n humor te snappen. Jij bent zeker een fan van Bert Visscher of zo. Van die lekkere ongecompliceerde kuthumor.quote:Op zaterdag 17 september 2005 04:45 schreef R_ON het volgende:
Hans Teeuwen is gewoon niet eens zo heel erg leuk. Aardig. ja, aardig, dat is het juiste woord om de shows van H. Teeuwen te beschrijven; er zitten leuke stukken tussen.
en Hans Teeuwen nadoen? Nee. niet heel vaak; zoals ik zei: aardig.
quote:Op zondag 16 juli 2006 03:13 schreef Heatseeker het volgende:
*Willekeurig stuk meubilair nadoet*
smaken verschillen.quote:Op zondag 16 juli 2006 06:02 schreef OFfSprngr het volgende:
Wat is er grappig aan een man die 5 minuten lang op zn knieën doet alsof ie een ergere geesteziekte heeft dan 't syndroom van Down?
denk je dat echt? je moet er namelijk wel eerst opkomen.quote:Op zondag 16 juli 2006 08:31 schreef amaranta het volgende:
Ik snap überhaubt niet wat mensen leuk vinden aan Hans Teeuwen.
Wat hij doet kan ik ook, een kwartier lang naar een colablik zeggen en 285 keer het woord cocacola zeggen
Ja dat kan ik ook.quote:Op zondag 16 juli 2006 08:33 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
denk je dat echt? je moet er namelijk wel eerst opkomen.
beetje zoals mensen die nooit naar het museum gaan omdat er toch "allemaal tekeningen hangen die hun kinderen ook gemaakt zouden kunnen hebben".(wat een armoede)
dat vinden sommigen humor. tenminste wel als hij het doet.quote:Op zondag 16 juli 2006 08:36 schreef amaranta het volgende:
Ik begin mijn show, en ga eerst iedere vrouw uit het publiek voor hoer uitmaken
Alleen was dat Theo Maassen..quote:Op zondag 16 juli 2006 08:31 schreef amaranta het volgende:
Ik snap überhaubt niet wat mensen leuk vinden aan Hans Teeuwen.
Wat hij doet kan ik ook, een kwartier lang naar een colablik zeggen en 285 keer het woord cocacola zeggen
vrouwen staan dan in de regel ook niet bekend om hun gevoel voor humor.quote:Op zondag 16 juli 2006 09:23 schreef amaranta het volgende:
TM is net zo'n hond als HT. Maargoed. Das mijn mening.
Nou ja, soms dan hebben ze wel een humorvolle sketch. En dan lach ik wel.quote:Op zondag 16 juli 2006 09:37 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
vrouwen staan dan in de regel ook niet bekend om hun gevoel voor humor.
maar even iets anders, waar kan jij ok lachen?
maar wie vind jij nou echt leuk?quote:Op zondag 16 juli 2006 09:38 schreef amaranta het volgende:
[..]
Nou ja, soms dan hebben ze wel een humorvolle sketch. En dan lach ik wel.
wat valt er hem na te doen dan..die vent is een gewoon een verschrikkelijke mongool die alleen grappen kan maken ten kosten van andere mensen..... zoals een paaar andere komedianten...zielig figuur gewoon die hans teeuwenquote:Op donderdag 15 september 2005 19:24 schreef SunChaser het volgende:
HBaat jij ook die mensen die je moeten laten weten dat ze Hans Teeuwen quotjes kennen, doen ze de stem ook nog na![]()
![]()
![]()
hoe heet die enge pot ook alweer die op de cover van playboy stond? (ze stond letterlijk op het blad dat ze op de grond had gelegdquote:Op zondag 16 juli 2006 09:48 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik wed dat ze Sarah Kroos, Sanne Wallis de Vries en Lennette van Dongen leuk vind
quote:Op zondag 16 juli 2006 09:51 schreef SunChaser het volgende:
Claudia de Breij.
Neeneeneeeneen, sterker nog, nog nooit van gehoord.quote:Op zondag 16 juli 2006 09:48 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik wed dat ze Sarah Kroos, Sanne Wallis de Vries en Lennette van Dongen leuk vind
ik moest echt hard lachen...ondanks de voorspelbaarheidquote:Op vrijdag 16 september 2005 19:23 schreef Dirktator het volgende:
Je zou maar een auteur zijn, jarenlang gezwoegd hebben op een mooie tekst,
en die Br33Z@hZz, WANT DAT ZIJN 'T, die maken het kapot!
en weet je waarom?
omdat ze LUI zijn.
te lui om te leren spellen,
maar nee hoor: "ik ben een br33z@h, all3s w@t ikkuh schrijf, is tog w3l g03d."
met zo'n instelling BLIJF je natuurlijk zwakzinnig...
quote:Op zondag 16 juli 2006 10:05 schreef SunChaser het volgende:
Ik ken ook mensen die Najib Amhali nadoen
Heyyyyyyyyyy Achmed! Hassan Broodje! Twee Broodjes. Ik wil broodje.
volgens mij is dit een quote van die halfkale krullenbol die vooral keihard om zijn eigen grapjes moet lachen. maar ik kan het mishebben.quote:Op zondag 16 juli 2006 10:12 schreef Blue Thunder het volgende:
Overigens vind ik mensen die cabaratiers quoten zielig... Die hebben geen eigen gevoel voor humor denk ik
Jquote:Op zondag 16 juli 2006 10:14 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
volgens mij is dit een quote van die halfkale krullenbol die vooral keihard om zijn eigen grapjes moet lachen. maar ik kan het mishebben.
nee die dikkerd, die ook even, als tijdelijk item, bij kopspijkers (vara) keihard om zijn eigen stupiditeit moest lachenquote:
Ow Bert Vischer. Die vind ik dan wel weer leuk.quote:Op zondag 16 juli 2006 10:17 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee die dikkerd, die ook even, als tijdelijk item, bij kopspijkers (vara) keihard om zijn eigen stupiditeit moest lachen
Is dat zoquote:Op zondag 16 juli 2006 10:14 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
volgens mij is dit een quote van die halfkale krullenbol die vooral keihard om zijn eigen grapjes moet lachen. maar ik kan het mishebben.
zow die mogen ze wat mij betreft samen met die breij in een kokend hete pan doen, krijg je balkenbrij (loller heinz en dan nu zo'n schaterlach van die vervelende bert om een duf woordgrapje)quote:Op zondag 16 juli 2006 10:18 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ow Bert Vischer. Die vind ik dan wel weer leuk.
Goh, origineel... heb ik nog niet voorbij zien komen zeg...quote:Op zondag 16 juli 2006 10:32 schreef Jugaros het volgende:
BOEIEND
Liever een clown die me aan het lachen maakt met absurde grappen, dan een cabaretier waar ik me kapot aan erger over hoe grappig hij probeert te zijn (Bert Visscher bijvoorbeeld).quote:Op zondag 16 juli 2006 08:35 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ja dat kan ik ook.
Alleen heb ik nog geen naamsbekendheid en zou erniemand naar me komen kijken.
Hans Teeuwen is echt een zielige cabaretier.
Hij verdient het woord cabaretier niet eens, een clown, dat is ie.
Als je denkt dat de kern van zijn humor is dan ben je gewoon echt triest. En vertel mij eens in welke show hij zoiets doet? Je praat gewoon anderen na, stakker...quote:Op zondag 16 juli 2006 06:02 schreef OFfSprngr het volgende:
Wat is er grappig aan een man die 5 minuten lang op zn knieën doet alsof ie een ergere geesteziekte heeft dan 't syndroom van Down?
Overdrijven is ook een vak. En natuurlijk al die meesterlijke absurde grappen "schud jij ook ff uit je mouw". Doe alsjeblieft normaal man. Als je je niet verdiept in zijn grappen, post dan niet van die onzinquote:Op zondag 16 juli 2006 08:31 schreef amaranta het volgende:
Ik snap überhaubt niet wat mensen leuk vinden aan Hans Teeuwen.
Wat hij doet kan ik ook, een kwartier lang naar een colablik zeggen en 285 keer het woord cocacola zeggen
Vind bertje toch een stuk leuker dan die Hans-kwal hoor -_-quote:Op zondag 16 juli 2006 15:47 schreef OneStupidDog het volgende:
[..]
Liever een clown die me aan het lachen maakt met absurde grappen, dan een cabaretier waar ik me kapot aan erger over hoe grappig hij probeert te zijn (Bert Visscher bijvoorbeeld).
En dan nog je zegt dat je het zelf kan, maar je hebt niet de ballen om het ook ten tonele te brengen. Zegt al wat over je zielige karakter. Dat is nou precies het verschil tussen het merendeel van de betweters en Hans Teeuwen
30 jaar en dan nog ICP luisteren.quote:Op zondag 16 juli 2006 10:01 schreef Blue Thunder het volgende:
Een maat van me doet het ook altijd na.... Inclusief stem (well, kinda)
Bar irritant. En ook al maak je het snel ff af (om er vanaf te zijn) gaat hij het evengoed nog even helemaal afmaken![]()
Goh, ik wist niet dat je met mijn muziek kon meeluisteren....quote:
Je fotos op internet plaatsen als je zo'n hoofd hebt:quote:Op zondag 16 juli 2006 18:23 schreef Ringo het volgende:
[..]
2006 en dan nog met een hanekam rondlopen.![]()
![]()
Hans Teeuwen is grappiger, lelijke emo.quote:Op zondag 16 juli 2006 18:41 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Je fotos op internet plaatsen als je zo'n hoofd hebt:
[afbeelding]
Hans heeft echt wel kwaliteit hoor, jij wilt het misschien gewoon niet zien. Absurdisme is ook een vak. Niet iedereen hoeft het leuk te vinden, natuurlijk. Maar zeggen dat iedereen dat wel kan getuigt volgens mij meer van een beperte blik. Net zoiets als mensen die Karel Appel maar een knoeier vinden.quote:Op zondag 16 juli 2006 08:35 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ja dat kan ik ook.
Alleen heb ik nog geen naamsbekendheid en zou erniemand naar me komen kijken.
Hans Teeuwen is echt een zielige cabaretier.
Hij verdient het woord cabaretier niet eens, een clown, dat is ie.
come again?quote:Op zondag 16 juli 2006 18:41 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Je fotos op internet plaatsen als je zo'n hoofd hebt:
[afbeelding]
quote:Op zondag 16 juli 2006 08:31 schreef amaranta het volgende:
Ik snap überhaubt niet wat mensen leuk vinden aan Hans Teeuwen.
Wat hij doet kan ik ook, een kwartier lang naar een colablik zeggen en 285 keer het woord cocacola zeggen
Coca Cola is dus van Theo Maassen.quote:Op zondag 16 juli 2006 08:35 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ja dat kan ik ook.
Alleen heb ik nog geen naamsbekendheid en zou erniemand naar me komen kijken.
Hans Teeuwen is echt een zielige cabaretier.
Hij verdient het woord cabaretier niet eens, een clown, dat is ie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |