quote:
![]()
Nee Cozzz, voor mij alleen computerstuff voor dummies.
Volg dit soort shit al jaren en het stinkt. En mijn gevoel zei al dat het stonk vanaf de dag dat het gebeurde en daarvoor (iig dat er shit te verwachten viel gezien de handelswijze van de VS en de verkiezing van Bush jr. en Cheney als running mate). Ik snap echt niet hoe zoveel mensen geen enkel vraagteken kunnen plaatsen bij de officiele versies.
Het eerste wat je leert op een kunstopleiding is hoe de geschiedenis is weergegeven via plaatjes. En ook hoe die gemanipuleerd is door plaatjes. Dat vak heet in dat geval kunstgeschiedenis
![]()
Je kunt er lekker sceptisch van worden.
Zoals met alles is bij mij die "wetenschap" deels op gevoel en deels op een beetje kennis van de geschiedenis ( en dan ook die van de underdog) gebaseerd. Het uitzoeken ervan laat ik lekker, heel erg lui, aan anderen over. Ik lees mee. Heb geen zin om nogmaals tig links door te gaan lezen.
Om wat te zien? Waar de wereld nu om draait? Om te zien hoe door de eeuwen heen de ene na de andere groep tegen elkaar wordt opgezet om machthebbers in de kaart te spelen? Hoe mensen als kanonnevoer worden gebruikt en daar zelf uit patriotisme mee akkoord gaan terwijl ze de voorwendselen niet eens echt door hebben omdat op hun sentimenten wordt ingespeeld) Of moet ik zien dat er sinds de strijd om Constantinopel nog steeds niks wezenlijk veranderd is, behalve dan de wapens?
Ik ga wel een boom knuffelen ofzo.
Umuntu Ngumuntu Ngabantu
"Those who look before they leap, never leap".
http://www.dierenthuis-naar-almere.nl