Ach... 60% van de Nederlanders snapte ook niets van de troonrede, dus dan zal zo'n rapje waarschijnlijk ook al wel van hoog niveau zijn voor die 60%...quote:Op vrijdag 30 september 2005 12:57 schreef Serendips het volgende:
Wat ik echter zo stompzinnig vind, is dat ze doen alsof ze iets heel hoogwaardigs met een diepere betekenis ten gehore brengen.
quote:Op vrijdag 30 september 2005 13:34 schreef Soul79 het volgende:
Wie is eigenlijk Frans en wie is Baas?
Is die kale Frans of die kleine? En waarom heet ie dan Lange?
Wat een tenenkrommend lied trouwens.
Integer?quote:Op vrijdag 30 september 2005 14:15 schreef Stonehead het volgende:
Ik vind het een indrukwekkend nummer. En ik ben niet de enige, kijk maar naar de clip. Maar de derde keer dat het op TMF langskwam dacht ik 'moet dat nou?!' Het wordt grijsgedraaid, alsof het een humorliedje is ofzo. Daar was het niet voor bedoeld. Laat dat nummer nou fijn in de kast liggen en draai het heel af en toe, dan blijft het integer.
das prima, maar eenvoudig denken kun je ook al nietquote:Op vrijdag 30 september 2005 14:00 schreef Soul79 het volgende:
[..]
In sommige dingen ben ik liever wereldvreemd eigenlijk.
Sommige mensen moeten overal een verklaring voor hebben schijnbaar.quote:Op vrijdag 30 september 2005 14:54 schreef ASroma het volgende:
[..]
das prima, maar eenvoudig denken kun je ook al niet
Hoe had 'eenvoudig denken' mij hier verder kunnen helpen?quote:Op vrijdag 30 september 2005 14:54 schreef ASroma het volgende:
[..]
das prima, maar eenvoudig denken kun je ook al niet
stop alsjeblieft AAP je snapt em nog niequote:Op vrijdag 30 september 2005 15:31 schreef Soul79 het volgende:
[..]
Hoe had 'eenvoudig denken' mij hier verder kunnen helpen?Als die kleine Lange heet.....
Had ik trouwens al gezegd dat dat nummer zuigt?
Ik liep daar trouwens toevallig langs die avond, godzijdank hebben ze mij uit de clip geknipt.
Waarom dat nou weer? Omdat 2 wiggers een bout nummer maken, denk jij het gemiddelde IQ in Nederland in te kunnen schatten?quote:Op vrijdag 30 september 2005 15:44 schreef Johan_de_With het volgende:
Maar goed, afgaande op dit Anton Pieck-nummer kun je gerust stellen dat het gemiddeld IQ in Nederland rond de 70 ligt.
Lange Frans en Baas B "representing" the peeps. je weet tochquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 00:24 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Waarom dat nou weer? Omdat 2 wiggers een bout nummer maken, denk jij het gemiddelde IQ in Nederland in te kunnen schatten?
Ik zie het verband niet hoor
ja balkenende ook.......quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 02:43 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Lange Frans en Baas B "representing" the peeps. je weet toch![]()
Nu in het nederlands.quote:Op donderdag 15 september 2005 14:41 schreef Gouda-UNIT het volgende:
LAUW NUMMER (Y) zwaar DOPE!
Het is niet echt rappen... die lange die zegt steeds "uh uh" voor elke zin, maar verder is het geen rappenquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 12:42 schreef jimjim1983 het volgende:
ik heb echt een pleurishekel aan dit nummer, de manier waarop ze rappen alleen al. strontirritant![]()
zo klinkt het iddquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 13:22 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Het is niet echt rappen... die lange die zegt steeds "uh uh" voor elke zin, maar verder is het geen rappenHet is gewoon Sinterklaasgedichtenrijm met een muziekje...
Dat zal ik je uitleggen. Als je aanneemt dat dit een beschrijving van Nederland is, dan worden daar de volgende handelingen verricht:quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 00:24 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Waarom dat nou weer? Omdat 2 wiggers een bout nummer maken, denk jij het gemiddelde IQ in Nederland in te kunnen schatten?
Ik zie het verband niet hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |