Toepasselijk voor veel Fok!usersquote:waar ze je kraken op het moment dat je het groot gaat maken
quote:Op vrijdag 23 september 2005 20:10 schreef pekel het volgende:
Heb ff een groot gedeelte van het topic gelezen...en ik moet wel lachen zeg.. Wat veel geweldige "goed beargumenteerde" reacties.
.
quote:Maar het klinkt iig lekker en de tekst is ook niet verkeerd
zinspeelt hij er in deze zin nou op dat hij een zelfde uitvaart ceremonie wil krijgen net als Andre Hazes?quote:Dit is het land waar ik zal overwinnen aan het einde
Totdat je deze meezingt aan de ArenA lijnen
Wat valt er meer te beargumenteren aan: "Ik vind het een slecht nummer" dan aan "ik vind het een goed nummer"?quote:Op vrijdag 23 september 2005 20:10 schreef pekel het volgende:
Heb ff een groot gedeelte van het topic gelezen...en ik moet wel lachen zeg.. Wat veel geweldige "goed beargumenteerde" reacties.
.
Wat is dit nu weer voor onzin.... wat heeft stoer nu te maken met afkraken?quote:Op vrijdag 23 september 2005 19:44 schreef pekel het volgende:
Ik vind het wel een goed nummer...Maar goed, op Fok! ben je alleen maar stoer als je alles afkraakt..
![]()
Heb de clip nog niet gezien, zal wel ff zoeke... Maar het klinkt iig lekker en de tekst is ook niet verkeerd..
PS:
[..]
Toepasselijk voor veel Fok!users
Ik vind het nummer anders een aaneenschakeling van negatief gebral. Zo van "Wat hebben we het hier slecht en wat is het toch kut hier". Bovendien wordt het op een toon verteld dat zo'n beetje alles wat typisch Nederlands is belachelijk wordt gemaakt. En er staan ook quotes in die pure bullshit zijn.quote:Op vrijdag 23 september 2005 19:38 schreef Stampie22 het volgende:
Tja, geen heel slecht nummer, maar toch..
Gewoon leuke feitjes en af en toe iets negatiefs.
Ik heb eens even een accountje aangemaakt om op je te reageren. Je wilt toch niet beweren dat shady records, death row en de hele rampentamp geen commerciele troep uitbrengen? Per week komen er weer 10 platen uit over vrouwen, guns, feesten, drank, drugs....Ik vind dit nummer nog meer inhoud hebben dan die rotzooi waarmee de eerder genoemde studio's in 50% van de gevallen komen.quote:Op donderdag 22 september 2005 11:48 schreef SocialDisorder het volgende:
Ik wordt schijtziek van dat nummer. Wordt 400 keer per dag op 3FM gedraaid (wat verplicht aanstaat hier op het werk), en elke keer krijg ik meer zin om "lange" frans (die gast is één meter poep) en "baas" b (waar is hij de baas van? de kleuterschool?) in hun bek te schijten.
Nederhop is onder aanvoering van deze twee jodocussen afgegleden tot het niveau K3. Extince, Def P, Osdorp Posse, Brainpower, Raymzter dat zijn gasten die het WEL kunnen.
D-Men is een serie wannabe-rappers, die alles van de Amerikaanse scene jatten en niets toevoegen aan welke muziek dan ook. Maar ja, het verkoopt (14-jarige sletten zijn gek op dit soort muziek), en dus zal het wel goed zijn.....
Als je hiermee aankomt bij Shady Records, DeathRow of AfterMath wordt je keihard uitgelachen en naar huis gestuurd met de boodschap "kom maar terug als je weet wat hiphop is."
Juist en het zal me niets verbazen als het nog ergens van is gejat ook.quote:Op zondag 25 september 2005 17:07 schreef Zanderrr het volgende:
Zeer gevoelig pianostuk? Een brok kitscherig muzikaal behang waar James Last zich nog voor zou schamen, zul je wel bedoelen.
Goed hoewel ik mn posts al redelijk wat heb beargumenteerd zal deze 22-jarige forumbezoeker het nog even extra uitleggen waarom hij dit nummer driedubbel ruk vind.quote:Op zondag 25 september 2005 16:25 schreef FreakerS het volgende:
Trouwens, als internet net als bier niet te krijgen was voor personen onder de 16, dan was dit forum voor 1/2e leeg. Hoe ik dat weet? Hiervoor hoef ik alleen maar die ontzettend goed beargumenteerde reacties te lezen.Meteen eventjes een lekkere binnenkomer.
![]()
Elk half jaar weer.quote:Op zondag 25 september 2005 18:57 schreef Hexagon het volgende:
Mijn idee is dat Frans en Baas gewoon even wilde laten zien hoe zogenaamd bevlogen ze wel niet zijn met maatschappij en hebben daarom even dat stuk ellende in elkaar geflanst.
En anders zoeken ze wel wat anders om over te miepen. Voetbalhooligans, asielzoekers, pick one.quote:Op zondag 25 september 2005 19:34 schreef dwerg het volgende:
[..]
Elk half jaar weer.
Het is voor hen te hopen dat er binnen een jaar weer een BN-er van z'n fiets wordt geknald.
1: Ze brengen het nummer negatiever dan de inhoud van de tekst werkelijk is??quote:Op zondag 25 september 2005 18:57 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Goed hoewel ik mn posts al redelijk wat heb beargumenteerd zal deze 22-jarige forumbezoeker het nog even extra uitleggen waarom hij dit nummer driedubbel ruk vind.
1. De tekst slaat nergens op. De relativeren nergens, lopen enkel te zeiken en praten gewoon bullshit. Maatschappijkritiek is prima. Maar niet op deze manier. In het nummer breken ze Nederland gewoon compleet af en dat is imo zeer respectloos. Een goed maatschappijkritisch nummer brengt het met enige humor en laat ook zien wat het werkelijk is zonder dingen uit hun verband te rukken.
2. Geloofwaardig zijn ze niet. Frans en Baas zijn juist zelf stukken gespuis die je beter kan lozen Bovendien zij ze gewoon een stel verwende paupers die hiermee ff willen scoren en er volgens mij verder geen vcerstand van hebben en het ze volgens mij ook weinig kan schelen
3. Muzikaal is het niks. Die pianomelodie is zo standaardb als het maar kan.
4. Qua taalkunstigheid is de tekst ook 3x niks. Kleuterschoolrijmpjes.
5. De stemmen van Frans en Baas zijn zeer irritant. Zo quasi stoer. Zo fake en zo opdringerig. En dat stomme gesnuif is al helemaal om te kotsen.
Genoeg redenen om te zeggen dat ik dit nummer mateloos bagger vind en het hoge ogen zla gooien in een lijst meest irritante nummers ooit?
Mijn idee is dat Frans en Baas gewoon even wilde laten zien hoe zogenaamd bevlogen ze wel niet zijn met maatschappij en hebben daarom even dat stuk ellende in elkaar geflanst. Met de achterliggende gedachte om hun eigen imago/ego/banksaldo op te krikken. En natuurlijk zijn er weer heel wat luitjes die er met open ogen intrappen. Waarschijnlijk denkt negatief sprekend iemand ieder in dit topic er zo over maar heeft niet iedereen er zin in het zo haarfijn uit te leggen.
Wat jij niet begrijpt is dat kopersgedrag totaal niks te maken heeft met het feit dat dit nummer een hit wordt of niet.quote:Op maandag 26 september 2005 11:47 schreef FreakerS het volgende:
Ik zeg niet dat ik ondersteboven van het nummer ben. Maar wat me opvalt is dat 99% van de mensen het hier ontzettend klote vinden terwijl ik er om durf te wedden dat dit een grote hit wordt.
Newsflash:quote:Op maandag 26 september 2005 11:47 schreef FreakerS het volgende:
[..]
1: Ze brengen het nummer negatiever dan de inhoud van de tekst werkelijk is??![]()
2: Dus als iemand het had gezongen die het in jou ogen wel had geinteresseerd was dan was het nummer beter te pruimen geweest??
3: De kunst is vaak om iets simpel te houden.
4: Daar heb je gedeeltelijk gelijk in, maar zie punt 3.
5: Misschien had lange frans zijn neus nog verstopt van het weekend.
Ik zeg niet dat ik ondersteboven van het nummer ben. Maar wat me opvalt is dat 99% van de mensen het hier ontzettend klote vinden terwijl ik er om durf te wedden dat dit een grote hit wordt. Ik kan me niet voorstellen dat iedereen hier een betere doordachtere smaak voor muziek heeft dan de gemiddelde nederlandse bevolking. Want een forum is een greep uit de gemiddelde nederlandse bevolking.![]()
Dus zit er een groot stel tussen die hier zwaar uit hun klets nekken.
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kijk naar de grote hits van de afgelopen 10 jaar. Up & Down, Vengabus, Macarena, Ketchup-song, en dan nog die ongein van vorig en dit jaar, onverstaanbare shit. Stuk voor stuk miljoenen verkocht, maar niet getuigen van goede inhoud, zowel tekstueel als melodieus. Verschil is dat die artiesten erkennen dat ze shitmuziek maken gewoon voor de lol, LF en BB doen alsof ze zulke fucking boyscouts zijn, terwijl BB nog voor heeft moeten komen wegens een vechtpartij (met Kimono ofzo).Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Zo'n opmerking zet mij ook aan het nadenken over Nederland. Ik had ooit ergens nog wel hoop dat mensen slim genoeg waren om zelf na te denken.quote:iedereen kan m meezingen nu, ik heb het live meegemaakt, laat toch wel een indruk op je achter vooral omdat de tekst me tijdens het aanhoren aan het denken heeft gezet over nederland.
En zo is het maar net!quote:Op dinsdag 27 september 2005 13:08 schreef NRH het volgende:
Het nummer vertelt helemaal niets. Een kinderlijk eenvoudige, nietszeggende tekst. Beetje goedkoop scoren door de namen Hazes en Fortuyn te laten vallen, waar heel debiel Nederland weer mee weg loopt. Wacht we noemen ook Cruijf en Lenstra nog even, nog meer zieltjes gewonnen. Hmm.. Hebben we zo al genoeg open deuren iungetrapt? Nee, weet je wat? We gaan Balkenende even afzeiken en Bush doen we er ook nog maar even bij. Hoppa! Nog even over wiet, de multiculturele samenleving praten en we hebben een hit.
Als stoere hiphoppers gooien we er een pianomelodietje onder dat mijn nichtje van zes met drie pianolessen nog had kunnen bedenken. We gaan in pak staan en kijken heel serieus, zo roepen we nog wat meer vals sentiment op & hoppa: iedereen trapt erin. Het wordt een hit! En alles is commercieel zo goed aangepakt, dat mensen die het nummer kopen, bestellen helemaal vergeten dat we allebei helemaal niet kunnen zingen!!![]()
omdat ze een nummer draaien wat je klote vind.... nou dan zal je wel geen zenders hebben die je waardeerdquote:Op vrijdag 30 september 2005 11:54 schreef SocialDisorder het volgende:
net was dit piece of shit ook op Kink FM, mijn waardering is met 50% gedaald voor deze zender.
kink FM is de enige die nog een beetje voldoet, de rest is inderdaad dikke bagger, de hele dag een playlist van 45 minuten repeatenquote:Op vrijdag 30 september 2005 12:39 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
omdat ze een nummer draaien wat je klote vind.... nou dan zal je wel geen zenders hebben die je waardeerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |