Bloempje is er nog niet achter dat ik in het echt eigenlijk een ontzettend saaie lul benquote:Op dinsdag 13 september 2005 19:19 schreef EL_REY het volgende:
fijn dat er toch nog iets moois voortbloeit uit mijn topic!
In het echt ken ik je niet, en de kans dat ik je in het echt leer kennen acht ik ook niet al te groot.. dus who cares?quote:Op dinsdag 13 september 2005 19:20 schreef Molluck het volgende:
[..]
Bloempje is er nog niet achter dat ik in het echt eigenlijk een ontzettend saaie lul ben![]()
nietquote:Op woensdag 14 september 2005 10:25 schreef -BoosBloempje- het volgende:
Nah, zo is het niet bedoeld..
Wil alleen zeggen dat ik niet na een slowchatje op een forum meteen een date in het verschiet zie.
Geen LO vandaagquote:Op woensdag 14 september 2005 14:42 schreef Molluck het volgende:
10:50 naar school, toen was ik al 2,5 uur bezig
En nu alweer terug!quote:Op woensdag 14 september 2005 15:14 schreef -BoosBloempje- het volgende:
[..]
Geen LO vandaag
LO is trouwens vet klote, op de vroege morgen
en hoe zit het na twee slowchatjesquote:Op woensdag 14 september 2005 10:25 schreef -BoosBloempje- het volgende:
Nah, zo is het niet bedoeld..
Wil alleen zeggen dat ik niet na een slowchatje op een forum meteen een date in het verschiet zie.
Nou, het probleem is dat ik net naar dit team overgeplaatst ben (uit een lager team dus) en dat ik me nog min of meer moet bewijzen. En door mijn blessure heb ik zaterdag maar liefst 5 minuten gespeeld (waardeloos ook nog eens door mijn rug) en als ik nu de training mis zullen ze daar inderdaad niet echt blij mee zijn.quote:Op woensdag 14 september 2005 15:49 schreef -BoosBloempje- het volgende:
kan je niet een keertje skippen dan, of betekent dat meteen bankzitten?
't weer is hier nu wel oke gelukkig.. ben zelfs heen én terug droog overgekomen
haha, same story babyquote:Op woensdag 14 september 2005 15:59 schreef snellejelle het volgende:
[..]
en hoe zit het na twee slowchatjes![]()
Tja als ik het zo hoor is het kiezen of delen he? Lijkt me niet dat je zo én kan trainen én kan spelen volop.. maar goed dat zul je zelf moeten inschattenquote:
Je bent zeker bang dat ik in het echt een harige vent van 40 ben?quote:Op woensdag 14 september 2005 16:56 schreef -BoosBloempje- het volgende:
[..]
haha, same story baby
ik date niet met internet mensjes
en weg blijven de reacties van molluckquote:Op woensdag 14 september 2005 16:56 schreef -BoosBloempje- het volgende:
[..]
haha, same story baby
ik date niet met internet mensjes
Het is 17.00 uur en ik zit nog thuis, ik ga vanavond maar op tijd naar bed en dan hopen dat ik vrijdag iig normaal mee kan doenquote:Op woensdag 14 september 2005 16:57 schreef -BoosBloempje- het volgende:
[..]
Tja als ik het zo hoor is het kiezen of delen he? Lijkt me niet dat je zo én kan trainen én kan spelen volop.. maar goed dat zul je zelf moeten inschatten
Ach nee hoor.. maar weet je wat het is, op internet is het vaak allemaal zo anders praten dan in 't echt enzo.quote:Op woensdag 14 september 2005 16:57 schreef Molluck het volgende:
[..]
Je bent zeker bang dat ik in het echt een harige vent van 40 ben?![]()
Ik ben ook niet op zoek naar een date hoor (nouja...niet via internet danquote:Op woensdag 14 september 2005 16:59 schreef -BoosBloempje- het volgende:
[..]
Ach nee hoor.. maar weet je wat het is, op internet is het vaak allemaal zo anders praten dan in 't echt enzo.
En tja, eerlijk is eerlijk, er wonen genoeg leuke jongens hier in de buurt, en om die te leren kennen heb ik geen internet nodig
Nee was ook niet zozeer een reactie naar jou toe, ik heb jou niet over daten gehoord idd.. meer wat die anderen af en toe tussendoor komen spammenquote:Op woensdag 14 september 2005 17:01 schreef Molluck het volgende:
[..]
Ik ben ook niet op zoek naar een date hoor (nouja...niet via internet dan) maar al die date/pijp/neuk toespelingen (niet alleen in dit topic) als er twee mensen een keer wat slowchatten is een beetje kansloos
Ik spam nog heel netjes erdoorheen hoorquote:Op woensdag 14 september 2005 17:05 schreef -BoosBloempje- het volgende:
[..]
Nee was ook niet zozeer een reactie naar jou toe, ik heb jou niet over daten gehoord idd.. meer wat die anderen af en toe tussendoor komen spammen
je wilt me he...quote:
Ik kijk wel uit, dan begint dit topic weer van voren af aan.quote:
Nee toch!quote:Op donderdag 15 september 2005 13:52 schreef -BoosBloempje- het volgende:
[..]
Ik kijk wel uit, dan begint dit topic weer van voren af aan.
En ik en ikquote:Op donderdag 15 september 2005 13:52 schreef -BoosBloempje- het volgende:
[..]
Ik kijk wel uit, dan begint dit topic weer van voren af aan.
En zo begint het topic inderdaad van voor af aanquote:Op donderdag 15 september 2005 13:52 schreef -BoosBloempje- het volgende:
[..]
Ik kijk wel uit, dan begint dit topic weer van voren af aan.
quote:Op donderdag 15 september 2005 15:38 schreef trancethrust het volgende:
[..]
En zo begint het topic inderdaad van voor af aan![]()
Ik ben morgen vrijquote:Op donderdag 15 september 2005 16:24 schreef -BoosBloempje- het volgende:
Ik verveel me.. maar moet nog huiswerk maken.. maar dáár heb ik helemaal geen zin in
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |