als je nou net 10 minuten eerder was geweest...! Ik vind het eigenlijk wel sneu voor je...quote:Op vrijdag 16 september 2005 18:26 schreef Rampestamper het volgende:
Zo, ik ben net terug uit mijn werk. Ik doe dan misschien niet meer mee voor de winst, maar ik wilde hem toch even posten:
[afbeelding]
Naja, dan had ik hem toch gisteravond maar moeten posten eigen schuld wel...quote:Op vrijdag 16 september 2005 18:28 schreef djenneke het volgende:
[..]
als je nou net 10 minuten eerder was geweest...! Ik vind het eigenlijk wel sneu voor je...
Misschien is het ook een beter idee om alleen de genen die iets ingestuurd hebben te laten stemmen. Het grote voordeel daarvan is, is dat je dan geen last hebt van vriendjespolitiek. Het nadeel is dan dat je niet met een poll kunt werken omdat iedereen daar op kan klikken. Er moet dan dus iemand de stand bij houden d.m.v. bijvoorbeeld e-mail.quote:Op vrijdag 16 september 2005 18:38 schreef jaguar het volgende:
even afspreken dat iedereen vermeld waar hij op heeft gestemd
dit is namelijk om te voorkomen dat je zomaar een link naar je hele msn lijst doorstuurd.
Jamer dat je net te laat was.. is ook een mooie photosoep!quote:Op vrijdag 16 september 2005 18:33 schreef Rampestamper het volgende:
[..]
Naja, dan had ik hem toch gisteravond maar moeten posten eigen schuld wel...
Ik was er heilig van overtuigd dat we vandaag de hele dag nog in konden leveren. Jammer, volgende keer beter.
Ik heb overigens op Nemephis gestemd.
Reden? Simpel doch doeltreffend.
Bedankt en graag gedaanquote:Op vrijdag 16 september 2005 19:02 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Jamer dat je net te laat was.. is ook een mooie photosoep!![]()
Dank voor uw voorkeursstem!![]()
thanxquote:Op vrijdag 16 september 2005 18:42 schreef BoJo het volgende:
Ik vond die van djenneke wel het gaafst, leuk kleurtje ook.![]()
Jammerquote:Op vrijdag 16 september 2005 18:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Heel erg getwijfeld tussen Wiwi101 en MaxiTitan, maar toch voor de politiewagen gekozen. Als de Pick up ietsje hoger op de pootjes had gestaan, had ik die waarschijnlijk gekozen.
quote:Op zaterdag 17 september 2005 03:09 schreef Evil_Koekje het volgende:
Ik heb gestemd op no1uknow, voor zo'n inzending heb je lef nodig.
quote:Op zaterdag 17 september 2005 13:53 schreef _Arthur het volgende:
-> maxititan
Orginaliteit. Zoals iemand anders al had vermeld graag meer 'ander soortige' autos gezien ipv alleen optische dingetjes voor de tupperware
Maar zoals ik al dacht gaat het er echt om spannen...quote:Op donderdag 15 september 2005 13:18 schreef MaxiTitan het volgende:
**knip**
Want ik zie het hier al gebeuren, echt iets anders dan die getunde auto's zie ik hier niet meer terug komen... Dat vind ik ergens wel jammer, had graag wat andere ontwerpen er ook tussen zien staan...
**knip**
Iemand anders dan ik, dus dat kloptquote:Op zaterdag 17 september 2005 14:43 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]die iemand anders was ikke
[..]
Me tooquote:Op zaterdag 17 september 2005 21:40 schreef Sjoewe het volgende:
Kom maar op met die nieuwe foto
Ik heb zin namelijk
Nee, niet dat ik weet...quote:Op zaterdag 17 september 2005 23:50 schreef Nemephis het volgende:
is er trouwens ook ergens een subtopic, voor de ontwerpen die het niet gehaald hebben/slowchat/etc?
dus als ik de velg van je wagen gebruik voor een vliegtuig ofzo? dan ben ik dus legaal bezig?quote:Op zaterdag 17 september 2005 23:15 schreef MaxiTitan het volgende:
De Regels nog eens...Je mag er een ander voertuig van maken zolang er nog wel elementen van het orgineel aanwezig blijven. (herkenbaarheid)
Nah jah je moet de auto zelf wel gebruiken en niet als donorwagen zoals je normaal zou doen met die getunde wagens... Kijk ook naar de andere regels, je moet dat plaatje soepen niet een plaatje van een vliegtuig bijvoorbeeld...quote:Op zondag 18 september 2005 00:40 schreef Eastwood het volgende:
[..]
dus als ik de velg van je wagen gebruik voor een vliegtuig ofzo? dan ben ik dus legaal bezig?![]()
quote:Op zondag 18 september 2005 00:56 schreef MaxiTitan het volgende:
zo krijgen wij wat meer variatie te zien ipv alleen die getunde bakkies...
Er staat nergens dat het niet mag... Ik probeer alleen te voorkomen dat iedereen weer een tunebak gaat zitten maken door extra ruimte te scheppen in het creatief denken... en het showen van photosoep skills natuurlijk...quote:Op zondag 18 september 2005 00:57 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Dat vind ik nou juist de lolIk heb er nu een limosine van gemaakt, maar daar was ik weer in 15 minuten mee klaar
![]()
Bij deze: klik hierquote:Op zaterdag 17 september 2005 23:54 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Nee, niet dat ik weet...
Maak er maar eentje aan...
De foto leent zich natuurlijk niet erg voor dat doel ehquote:Op zondag 18 september 2005 01:08 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Er staat nergens dat het niet mag... Ik probeer alleen te voorkomen dat iedereen weer een tunebak gaat zitten maken door extra ruimte te scheppen in het creatief denken... en het showen van photosoep skills natuurlijk...
En alweer dicht..quote:Op zondag 18 september 2005 01:18 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Bij deze: klik hier
het topic [Auto's Photosoepen] Slowchat en misbaksels
Ik vindt het anders heel wat voor een newbiequote:Op zondag 18 september 2005 13:45 schreef BoJo het volgende:
Ik had hele wilde plannen als beginner zijnde met die auto maar niks wilde of lukte, naja je moet ergens mee beginnen he![]()
[afbeelding]
Dieselstation.com heeft wel een redelijk assortiment.quote:Op maandag 19 september 2005 17:29 schreef PokerPinda het volgende:
Ik ga die rolls straks ook ff onder handen nemen.
Weet iemand misschien een site met goede foto's van auto's waar je de velgen en bumpers ed. van kunt gebruiken?
Velgen? -> http://www.discountedwheelwarehouse.com/quote:Op maandag 19 september 2005 17:29 schreef PokerPinda het volgende:
Ik ga die rolls straks ook ff onder handen nemen.
Weet iemand misschien een site met goede foto's van auto's waar je de velgen en bumpers ed. van kunt gebruiken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |