Nee, Mac OS is zo picky wat geheugen betreft.quote:Op zondag 11 september 2005 23:44 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Ik ook. Boeiend.
Maar goed. Apple![]()
Alleen jammer dat Unix zo damn picky is wat geheugen betreft![]()
Dan heb je je verkeerd laten informeren, UNIX is daar helemaal niet zo kieskeurig in.quote:Op maandag 12 september 2005 10:53 schreef Rock-shocker het volgende:
Ook. Maar Unix ook. Heb ik me laten vertellen door mensen die er verstand van hebben. En aangezien OSX een Unix based systeem is speelt dat ook een rol. Toch?
Nah, dat valt nog wel mee. Het _valt_ te draaien op 160 MB RAM met een sloot aan swap memory. Vraag niet hoe, maar het draaitquote:Op maandag 12 september 2005 11:04 schreef Geqxon het volgende:
Ik denk dat hij bedoelt dat er in gemiddelde OSX machine een hele sloot geheugen moet
Als het freeware is, dan is het misschien wel aardig om een linkje te posten.quote:
Prima reactie, nette service. Een pluim voor de ANWBquote:Geachte heer Kapteijns.
Dank voor uw reactie. We kregen de filmpjes aangeleverd als AVI. Om de bestandsgrootte enigszins binnen te perken te houden is gekozen voor conversie naar het wmv-formaat. U heeft helemaal gelijk dat dit niet de juiste keuze is geweest en we zullen dit zo spoedig mogelijk veranderen.
Om u in ieder geval snel tegemoet te komen stuur ik de avi-fimpjes van de Landwind op in de bijlage.
In Windows Mediaplayer voor de Mac doen ze het anders wel perfect hoor.quote:Op woensdag 14 september 2005 12:42 schreef De_Hertog het volgende:
Via een nieuwsbericht op nu.nl kwam ik op de ANWB-site, waar een tweetal filmpjes stonden die ik helaas niet kon bekijken omdat ze in een WMV-versie waren geëncodeerd die niet door VNC werd herkend. Daar stuurde ik een paar uur geleden een mailtje over, en het antwoord kwam nu al:
[..]
Prima reactie, nette service. Een pluim voor de ANWB
Ik heb gewoon gekeken welk type geheugen er in de PowerBook zit en dat besteld bij de goedkoopste webshop. Ik weet zo uit mijn hoofd niet meer welk type dat is, maar dat kun je waarschijnlijk zelf ook wel vinden.quote:Op woensdag 14 september 2005 22:25 schreef super-muffin het volgende:
Waar kopen jullie geheugen voor je Mac
Ik wil 1 gb bij prikken op mn PB
Kan, maar dat vind ik maar een slecht programma (en nee, dat zeg ik niet omdat ik geen MS-programma's wil gebruiken of zo iets, ik draai ook gewoon Office:mac en dat bevalt me prima.)quote:Op woensdag 14 september 2005 22:31 schreef nietzman het volgende:
[..]
In Windows Mediaplayer voor de Mac doen ze het anders wel perfect hoor.
SO DIMM PC2700 dacht ik.quote:Op donderdag 15 september 2005 12:50 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik heb gewoon gekeken welk type geheugen er in de PowerBook zit en dat besteld bij de goedkoopste webshop. Ik weet zo uit mijn hoofd niet meer welk type dat is, maar dat kun je waarschijnlijk zelf ook wel vinden.
De Amerikaanse store is nog gewoon open. Misschien zijn ze in de Nederlandse gewoon de update van .Mac van vanochtend aan het doorvoeren. Of eindelijk de iPod nano pagina aan het vertalenquote:Op dinsdag 20 september 2005 08:40 schreef Walter_Sobchak het volgende:
De Applestore is iig offline
We'll be back soon ; meestal een goed voorteken
Als ze de pagina van de nano gaan vertalen is de store heus niet down hoorquote:Op dinsdag 20 september 2005 09:15 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
De Amerikaanse store is nog gewoon open. Misschien zijn ze in de Nederlandse gewoon de update van .Mac van vanochtend aan het doorvoeren. Of eindelijk de iPod nano pagina aan het vertalen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |