Doel van de lesbrief is leerlingen begrip bijbrengen voor hun Marokkaanse medeleerlingen. Oftwel men wil het beeld wat de leerlingen van hun 'Marokkaanse' medeleerlingen hebben veranderen dmv les materiaal. Men zou ook het gedrag van de Marokkaanse leerlingen waardoor er gebrek aan begrip is kunnen veranderen. De Marokkanen respect voor onze cultuur en onze geschiedenis kunnen bijbrengen ipv constant de band met het land van hun Opa en Oma aanhalen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 13:58 schreef Seneca het volgende:
Waar baseer je dat op Kentaro?
Het bijbrengen van kennis over Marokko en haar cultuur aan "Nederlandse" leerlingen sluit toch het bijbrengen van kennis over Nederland en haar cultuur aan Marokkaanse leerlingen niet uit? Of wel?quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:07 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Doel van de lesbrief is leerlingen begrip bijbrengen voor hun Marokkaanse medeleerlingen. Oftwel men wil het beeld wat de leerlingen van hun 'Marokkaanse' medeleerlingen hebben veranderen dmv les materiaal. Men zou ook het gedrag van de Marokkaanse leerlingen waardoor er gebrek aan begrip is kunnen veranderen. De Marokkanen respect voor onze cultuur en onze geschiedenis kunnen bijbrengen ipv constant de band met het land van hun Opa en Oma aanhalen.
nee het sluit het niet uit uiteraard maar het zal niet mijn prioriteit hebben. Zowel de Nederlandse als de 'Marokkaanse' kinderen zijn hier geboren en moeten hier samen verder. ik zie die focus op de Marokkaanse cultuur niet bijdragen aan hun integratiequote:Op vrijdag 9 september 2005 14:12 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Het bijbrengen van kennis over Marokko en haar cultuur aan "Nederlandse" leerlingen sluit toch het bijbrengen van kennis over Nederland en haar cultuur aan Marokkaanse leerlingen niet uit? Of wel?
Vreemd, wat kan er meer toe bijdragen dan informatie?quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:19 schreef Kentaro het volgende:
[..]
nee het sluit het niet uit uiteraard maar het zal niet mijn prioriteit hebben. Zowel de Nederlandse als de 'Marokkaanse' kinderen zijn hier geboren en moeten hier samen verder. ik zie die focus op de Marokkaanse cultuur niet bijdragen aan hun integratie
Ik denk dat het niet de oplossing is voor alle problemen, maar het draagt allicht een steentje bij. Je wil niet weten hoeveel feitelijke onjuistheden er de ronde gaan over de Marokkanen en hun cultuur. Mensen een beetje kennis daarover bijbrengen kan nooit kwijt. Want hoewel de Marokkaanse kinderen hier geboren zijn hebben ze natuurlijk wel van huis uit ook een deel van die cultuur meegekregen die ze verder uitdragen. Een beetje intregratie van Nederlandse kant kan geen kwaad. En daarmee bedoel ik niet dat Nederlanders zich Marokkaans moeten gaan gedragen, maar wel dat ze wat meer weten van de mensen die ze in het dagelijks leven tegenkomen en het hoe en waarom van hun doen en laten.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:19 schreef Kentaro het volgende:
[..]
nee het sluit het niet uit uiteraard maar het zal niet mijn prioriteit hebben. Zowel de Nederlandse als de 'Marokkaanse' kinderen zijn hier geboren en moeten hier samen verder. ik zie die focus op de Marokkaanse cultuur niet bijdragen aan hun integratie
het gaat denk ik niet echt om geschiedenis.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:22 schreef Seneca het volgende:
Toen ik geschiedenis kreeg op school werd de Marrokaanse geschiedenis daar echt niet behandeld hoor.
Precies en nu er een aantal kinderen in de klas zitten van wie hun opa en oma in Marokko geboren zijn hoeven we niet de Marokkaanse geschiedenis te behandelen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:22 schreef Seneca het volgende:
Wat Sack_Blabbath zegt, de focus ligt nu juist op de Nederlandse cultuur. Toen ik geschiedenis kreeg op school werd de Marrokaanse geschiedenis daar echt niet behandeld hoor.
Dan hoeven we dus ook de geschiedenis van Frankrijk, Rusland, de VS en China niet te behandelen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:27 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Precies en nu er een aantal kinderen in de klas zitten van wie hun opa en oma in Marokko geboren zijn hoeven we niet de Marokkaanse geschiedenis te behandelen.
Inderdaad, in het slechtse geval leer je slechts hoe je lekkere cous-cous maakt. Dan heb je al meer nuttige kennis opgedaan dan ik op heb gedaan tijdens 5 jaar scheikunde.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:27 schreef Posdnous het volgende:
En in ieder geval nuttiger dan allerlei lesbrieven waar je sowieso geen reet aan hebt.
Onzin, Het ging erom dat de leerlingen lessen Marokkaanse cultuur (5 weken!) krijgen om begrip te krijgen voor de Marokkaanse leerlingen. In je vorige post geef je zelf aan dat dit is om Nederlanders te laten integreren.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:31 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Dan hoeven we dus ook de geschiedenis van Frankrijk, Rusland, de VS en China niet te behandelen.
Dan hoeven we geen engels, frans, duits en al helemaal geen latijn en klassiek grieks te leren.
Dan hoeven we dus enkel te leren waar Zaltbommel op kaart ligt en niet waar Kaapstad, Toronto of Peking ligt.
Dan kunnen we heel de wiskunde wel laten voor wat het is want dat zijn arabische cijfers.
Het zal 5 weken lang waarschijnlijk niet meer dan 1 of 2 lesuur per week zijn. Big Deal. En ja integreren: want hoe je het ook draait. Deze mensen zul je de rest van je leven op straat gaan tegenkomen in je eigen land, dan kan het nooit kwaad om iets over ze te weten. Wie weet kan je er je voordeel mee doen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:37 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Onzin, Het ging erom dat de leerlingen lessen Marokkaanse cultuur (5 weken!) krijgen om begrip te krijgen voor de Marokkaanse leerlingen. In je vorige post geef je zelf aan dat dit is om Nederlanders te laten integreren.
Damn zeg, en ik moest russische geschiedenis leren, terwijl ik geen enkel van rusland afkomstig kind in de klas had... En dat is geen grap.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:27 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Precies en nu er een aantal kinderen in de klas zitten van wie hun opa en oma in Marokko geboren zijn hoeven we niet de Marokkaanse geschiedenis te behandelen.
objectieve kennis, niet een programma bedacht door geitewollensokken om kinderen te leren dat Marokkanen wel leuk zijn. Als er problemen met Marokkanen zijn moet je daar wat aan doen ipv kinderen er door middel van allerlei 'programma's' begrip ervoor bij brengen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:48 schreef djenneke het volgende:
[..]
Damn zeg, en ik moest russische geschiedenis leren, terwijl ik geen enkel van rusland afkomstig kind in de klas had... En dat is geen grap.
Maar hoe kun je nu tegen educatie zijn? Elke kennis is toch mooi meegenomen?
Leuk dat je ook een exotische spelling gebruikt voor het woord exotischquote:Op vrijdag 9 september 2005 14:51 schreef Pracissor het volgende:
'excotisch'
Eens mens zou kunnen zeggen dat scheikunde nuttiger is voor het economisch potentieel van een land dan het leren koken van exotische spijzen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:33 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Inderdaad, in het slechtse geval leer je slechts hoe je lekkere cous-cous maakt. Dan heb je al meer nuttige kennis opgedaan dan ik op heb gedaan tijdens 5 jaar scheikunde.
ik heb geen hekel aan buitenlanders of moslims maar aan Nederlanders die ons geforceerd deze multikul opdringen door middels van allerlei festivals, akties, lesprogramma's etc. en hierdoor juist bereiken dat Marokkanen zich na 18 generaties nog Marokkaan voelen ipv Nederlanderquote:Op vrijdag 9 september 2005 14:41 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Het zal 5 weken lang waarschijnlijk niet meer dan 1 of 2 lesuur per week zijn. Big Deal. En ja integreren: want hoe je het ook draait. Deze mensen zul je de rest van je leven op straat gaan tegenkomen in je eigen land, dan kan het nooit kwaad om iets over ze te weten. Wie weet kan je er je voordeel mee doen.
En als je een ernstige xenofoob en islamofoob bent en gelooft in een burgeroorlog die op handen is: regel 1. in de oorlogsvoering: know your enemy.
Ik begrijp je punt wel hoor, maar zoals het gezegd wordt in de OP dat "het land, wonen, cultuur, religie en sociale aspecten" behandeld worden, zie ik daar toch niet zoveel slechts in. Maar om werkelijk te kunnen oordelen denk ik dat we toch eerst die lesbrief onder ogen zouden moeten hebben....quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:52 schreef Kentaro het volgende:
[..]
objectieve kennis, niet een programma bedacht door geitewollensokken om kinderen te leren dat Marokkanen wel leuk zijn. Als er problemen met Marokkanen zijn moet je daar wat aan doen ipv kinderen er door middel van allerlei 'programma's' begrip ervoor bij brengen.
quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:53 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Leuk dat je ook een exotische spelling gebruikt voor het woord exotisch![]()
Mwa, als het barst van de jongeren die alle Marokkanen over 1 kam scheren, en dat zijn er heel veel (zie FOK bijvoorbeeld) dan is het niet zo'n vreemde gedachte om iets over Marokkanen te leren ipv alleen maar de hele dag nieuws over criminelen te zien waardoor ze een verdraaid beeld krijgen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:52 schreef Kentaro het volgende:
[..]
objectieve kennis, niet een programma bedacht door geitewollensokken om kinderen te leren dat Marokkanen wel leuk zijn. Als er problemen met Marokkanen zijn moet je daar wat aan doen ipv kinderen er door middel van allerlei 'programma's' begrip ervoor bij brengen.
Veel Marokkanen voelen zich enkel Marokkaan omdat ze door Nederlanders behandelt worden als een "Marokkaan". Wellicht dat dit soort kennis en informatie ervoor zorgt dat dat verandert.quote:Op vrijdag 9 september 2005 14:55 schreef Kentaro het volgende:
Marokkanen zich na 18 generaties nog Marokkaan voelen ipv Nederlander
Sorry, ik ben de laatste die voor spellingspolitie moet spelen, maar deze vond ik te leukquote:Op vrijdag 9 september 2005 15:01 schreef Pracissor het volgende:
[..]
![]()
![]()
Nederlands is ook zo moeilijk!![]()
Vertel eens, wat is iemand behandelen als 'een Marokkaan'?quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:03 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Veel Marokkanen voelen zich enkel Marokkaan omdat ze door Nederlanders behandelt worden als een "Marokkaan". Wellicht dat dit soort kennis en informatie ervoor zorgt dat dat verandert.
Dat Marokkanen vaak negatief in het nieuws komen zal ik niet ontkennen, maar dat is toch iets waar ze uiteindelijk zelf voor verantwoordelijk zijn. Daarnaast zijn de 'kut-marokkaantjes' die mensen lastigvallen in het OV en straat de grootste voeders van anti-marokkanen sentimenten.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:02 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Mwa, als het barst van de jongeren die alle Marokkanen over 1 kam scheren, en dat zijn er heel veel (zie FOK bijvoorbeeld) dan is het niet zo'n vreemde gedachte om iets over Marokkanen te leren ipv alleen maar de hele dag nieuws over criminelen te zien waardoor ze een verdraaid beeld krijgen.
De vuile blikken die je op een dag toegeworpen krijgt zijn ontelbaar. Je wordt niet aangesproken in gewone situaties zoals afrekenen bij een kassa, of dat gebeurd wel maar dan gaat dat automatisch op een manier waarop het lijkt alsof je doof en debiel bent. Mensen lopen met een boog om je heen. En als je pech hebt dan gaan er ook nog mensen tegen je aan staan schreeuwen en schelden over 11 september, Theo van Gogh of de Islam.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:06 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Vertel eens, wat is iemand behandelen als 'een Marokkaan'?
Staat er ergens dat criminele Marokkaantjes maar niet aangepakt moeten worden? wat is dat voor onzin.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:07 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Dat Marokkanen vaak negatief in het nieuws komen zal ik niet ontkennen, maar dat is toch iets waar ze uiteindelijk zelf voor verantwoordelijk zijn. Daarnaast zijn de 'kut-marokkaantjes' die mensen lastigvallen in het OV en straat de grootste voeders van anti-marokkanen sentimenten.
Ja, leuk, maar dat staat hier los van.quote:Misschien moeten we eens onderzoeken waarom andere etnische groeperingen het wel goed doen en anderen weer niet. Hirschi Ali gaf hier laatst haar visie op, ze vond dat de remmende invloed van cultuur en religie zorgt voor achterstanden. Persoonlijk deel ik deze visie, de Katholieke kerk voerde hetzelfde beleid en het waren toen dezelfde taferelen als nu in de Islam.
Wat heeft:quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:07 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Dat Marokkanen vaak negatief in het nieuws komen zal ik niet ontkennen, maar dat is toch iets waar ze uiteindelijk zelf voor verantwoordelijk zijn.
zij daar mee te maken dan? Wat is haar verantwoordelijkheid in het geheel?quote:een 25 jarige atheistische, werkende, vlotgeklede, hoger-opgeleide, nederlandstalige vrouw met een Marokkaans kleurtje
Maar dat moet je niet zeggen want dan ben je een huliequote:Op vrijdag 9 september 2005 15:12 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
De vuile blikken die je op een dag toegeworpen krijgt zijn ontelbaar. Je wordt niet aangesproken in gewone situaties zoals afrekenen bij een kassa, of dat gebeurd wel maar dan gaat dat automatisch op een manier waarop het lijkt alsof je doof en debiel bent. Mensen lopen met een boog om je heen. En als je pech hebt dan gaan er ook nog mensen tegen je aan staan schreeuwen en schelden over 11 september, Theo van Gogh of de Islam.
Welkom in het dagelijks leven van een 25 jarige atheistische, werkende, vlotgeklede, hoger-opgeleide, nederlandstalige vrouw met een Marokkaans kleurtje.
Sarcasme hoop ik? Ik denk dat iemand het wel uit ze hoofd zal laten om in het openbaar tegen een Marokkaan over de Islam etc. zal beginnen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:12 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
De vuile blikken die je op een dag toegeworpen krijgt zijn ontelbaar. Je word niet aangesproken in gewone situaties zoals afrekenen bij een kassa, of dat gebeurd wel maar dan gaat dat automatisch op een manier waarop het lijkt alsof je doof en debiel bent. Mensen lopen met een boog om je heen. En als je pech hebt dat gaan er ook nog mensen tegen je aan staan schreeuwen en schelden over 11 september, Theo van Gogh of de Islam.
Welkom in het dagelijks leven van een 25 jarige atheistische, werkende, vlotgeklede, hoger-opgeleide, nederlandstalige vrouw met een Marokkaans kleurtje.
quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:12 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
De vuile blikken die je op een dag toegeworpen krijgt zijn ontelbaar. Je word niet aangesproken in gewone situaties zoals afrekenen bij een kassa, of dat gebeurd wel maar dan gaat dat automatisch op een manier waarop het lijkt alsof je doof en debiel bent. Mensen lopen met een boog om je heen. En als je pech hebt dat gaan er ook nog mensen tegen je aan staan schreeuwen en schelden over 11 september, Theo van Gogh of de Islam.
Welkom in het dagelijks leven van een 25 jarige atheistische, werkende, vlotgeklede, hoger-opgeleide, nederlandstalige vrouw met een Marokkaans kleurtje.
niks, ik heb het over de marokkanen die de gehele groep in diskrediet brengen. Het is niet eerlijk maar het is een feit dat je wordt aangekeken op de acties van je gemeenschap. Het is de verantwoordelijkheid voor de kut-marokkanen, niet voor alle marokkanen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:17 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Wat heeft:
[..]
zij daar mee te maken dan? Wat is haar verantwoordelijkheid in het geheel?
Ga een dag met m'n vriendin op stap zou ik zeggen. 't Is geen dagelijkse kost (zoals de andere dingen die ik omschreef), maar 't komt wel eens voor. Af en toe eens een scheldwoord uit het niets, maar 't is ook wel gebeurd dat ze stevig bij d'r arm werd gepakt en de wind van voren kreeg over kutmarokkaantjes, allemaal hetzelfde en Auswitsch zou goed voor jullie zijnquote:Op vrijdag 9 september 2005 15:18 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Sarcasme hoop ik? Ik denk dat iemand het wel uit ze hoofd zal laten om in het openbaar tegen een Marokkaan over de Islam etc. zal beginnen.
Je kan ze wel aanpakken, met de huidige instelling van een hoop Nederlanders blijf je generatie na generatie kutmarokkaantjes kweken. Het is een en-en situatie. En de criminele elementen aanpakken en een algemeen toleranter milieu scheppen, voor en door Marokkanen en voor en door Nederlanders.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:18 schreef Kentaro het volgende:
[..]
ik kan het me voorstellen en ga ook geen verhaal ophangen over Marokkaanse jongens die Nederlanders terroriseren. Maar daar ligt wel de oorzaak, mijn vriendin is Indo (dat scheelt weing qua kleur) en heeft nog nooit deze ervaringen gehad. Daarom is mijn punt ook dat alle inspanningen van de Nederlanders en de Marokkanen er op gericht moeten zijn om die groep Marokkanen aan te pakken die dit veroorzaken.
Uiteraard triest, maar ik kan je ook het verhaal vertellen van mijn vriendin die op haar 12e helemaal in elkaar werd geslagen door Marokkanen waarschijnelijk omdat ze er Joods uitzag... zonder reden.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:27 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ga een dag met m'n vriendin op stap zou ik zeggen. 't Is geen dagelijkse kost (zoals de andere dingen die ik omschreef), maar 't komt wel eens voor. Af en toe eens een scheldwoord uit het niets, maar 't is ook wel gebeurd dat ze stevig bij d'r arm werd gepakt en de wind van voren kreeg over kutmarokkaantjes, allemaal hetzelfde en Auswitsch zou goed voor jullie zijn![]()
Ook leuk is dat ze met een rugtas in de supermarkt staat, een vriendin van d'r zegt overduidelijk voor de grap: "Pas op, daar heb je een Marokkaan met een rugzak" en vervolgens laat de dichtsbijzijnde blanke sportschoolpatser zijn boodschappen uit z'n handen vallen en rent lijkbleek zo snel mogelijk naar de uitgang![]()
En dit zijn dingen die een compleet westerse vrouw met enkel een iets wat donkere huidskleur meemaakt. Laat staan dat je er ook echt uitziet als een stereotype Marokkaan![]()
Ben ik het wel met je eens, we verschillen waarschijnelijk alleen in opvatting over de aanpakquote:Op vrijdag 9 september 2005 15:33 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Je kan ze wel aanpakken, met de huidige instelling van een hoop Nederlanders blijf je generatie na generatie kutmarokkaantjes kweken. Het is een en-en situatie. En de criminele elementen aanpakken en een algemeen toleranter milieu scheppen, voor en door Marokkanen en voor en door Nederlanders.
want het bakken van een Marokkaans brood is schadelijk voor kinderen uit groep 1&2?quote:
En dat maakt het dus een zeer interessant en wil ik het voorstellen om het landelijk door te voeren.quote:
't Spoort allebei van geen kanten. Maar daarom is het ook zaak dat beide partijen meewerken. Ik snap dan ook niet waarom Nederlanders denken vrij uit te moeten gaan en dit soort intiatieven zien als een aanval. Het is niet een kwestie van laat hun maar veranderen, het is een kwestie van laten we allebei veranderen. Nederlanders moeten Marokkanen niet vanwege hun gedrag. Marokkanen voelen zich tweerangs burgers en gaan zich a-sociaal gedragen. Dat is een cirkel die je alleen kan verbreken als beide partijen hun gedrag aanpassen. Het is niet een cirkel die door 1 partij verbroken kan worden.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:34 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Uiteraard triest, maar ik kan je ook het verhaal vertellen van mijn vriendin die op haar 12e helemaal in elkaar werd geslagen door Marokkanen waarschijnelijk omdat ze er Joods uitzag... zonder reden.
Helaas komen dat soort gevallen vaker voor dan blanke mensen die Marokkanen in elkaar slaan. (beide even verwerpelijk uiteraard)
Dan vind ik toch dat je de zaken omdraait. Het is niet door de instelling van sommige Nederlanders dat je kut marokkanen kweekt. Het is door kut marokkanen dat Nederlanders die instelling hebben gekregen. anders hadden we ook kut surimaners, chinezen etc 'gekweekt' . Ik pleit voor een zero tolorance beleid zoals bijvoorbeeld in NY is gevoerd en waar iedereen zich op de eerste plaats New Yorker voelt.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:33 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Je kan ze wel aanpakken, met de huidige instelling van een hoop Nederlanders blijf je generatie na generatie kutmarokkaantjes kweken. Het is een en-en situatie. En de criminele elementen aanpakken en een algemeen toleranter milieu scheppen, voor en door Marokkanen en voor en door Nederlanders.
Klopt, maar wat zijn de oplossingen volgens jou? Ik denk niet dat een lesbrief over Marokko een bijdrage levert. Nederlanders die zich schuldig maken aan racisme moeten worden aangepakt, Marokkanen moeten meer zelfkritiek leveren en kritiek op problemen in hun gemeenschap accepteren en daarmee ook aan de slag gaan.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:39 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
't Spoort allebei van geen kanten. Maar daarom is het ook zaak dat beide partijen meewerken. Ik snap dan ook niet waarom Nederlanders denken vrij uit te moeten gaan en dit soort intiatieven zien als een aanval. Het is niet een kwestie van laat hun maar veranderen, het is een kwestie van laten we allebei veranderen. Nederlanders moeten Marokkanen niet vanwege hun gedrag. Marokkanen voelen zich tweerangs burgers en gaan zich a-sociaal gedragen. Dat is een cirkel die je alleen kan verbreken als beide partijen hun gedrag aanpassen. Het is niet een cirkel die door 1 partij verbroken kan worden.
Fkujjer op met je zwakzinnige taalconstructies.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:39 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
En dat maakt het dus een zeer interessant en wil ik het voorstellen om het landelijk door te voeren.²
De kip en het ei-discussie heeft geen zin. Het hij begon-argument dat is leuk voor de kleuterklas, maar daar kopen we nu niets voor. En jij moet veranderen en zij moeten veranderen, stop ook eens met het wijzen naar de ander, maar begin bij jezelf.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:44 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Dan vind ik toch dat je de zaken omdraait. Het is niet door de instelling van sommige Nederlanders dat je kut marokkanen kweekt. Het is door kut marokkanen dat Nederlanders die instelling hebben gekregen. anders hadden we ook kut surimaners, chinezen etc 'gekweekt' . Ik pleit voor een zero tolorance beleid zoals bijvoorbeeld in NY is gevoerd en waar iedereen zich op de eerste plaats New Yorker voelt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |