Watte? Er is in New York toch gewoon een wijk die zo heet?quote:Op donderdag 13 oktober 2005 08:12 schreef matthijst het volgende:
[..]
Inglewood, New York?
4000 kilometer te ver naar rechts denk ik?
[afbeelding]
Kan je nagaan hoe fukking duur dat dus is.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:05 schreef Frollo het volgende:
[..]
Nee hoor, een helikopterrondvlucht van 5 minuten kan al vanaf een dollar of 60.
Volgens mij ben je met L.A. in de war...quote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:10 schreef Douwe het volgende:
[..]
Watte? Er is in New York toch gewoon een wijk die zo heet?
In LA wel doorheen geweest. In NY niet kunnen vinden.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:10 schreef Douwe het volgende:
[..]
Watte? Er is in New York toch gewoon een wijk die zo heet?
Dan blijft mijn opmerking dus staanquote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:05 schreef Frollo het volgende:
Nee hoor, een helikopterrondvlucht van 5 minuten kan al vanaf een dollar of 60.
Dank je, ik zal er aan denkenquote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:05 schreef Jaguarized het volgende:
Via TKTS op Times Square elke dag vanaf 15.00 worden daar kaartjes voor weinig verkocht.
toch nog iets van 30 dollar volgens mij, en je moet rond een uurtje of 15 komen werd ons aangeraden. Dan komen de nieuwe shows op de borden, als je later komt zijn er allemaal suffe shows...quote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:18 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Dank je, ik zal er aan denkenHoeveel is 'weinig' ongeveer?
50% korting op de 'originele' prijs.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:18 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Dank je, ik zal er aan denkenHoeveel is 'weinig' ongeveer?
Zijn er rond Oud en Nieuw ook nog een beetje shows te verkrijgen? Kan me voorstellen dat het dan erg druk is, kerstvakantie enzo.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:19 schreef kepler het volgende:
toch nog iets van 30 dollar volgens mij, en je moet rond een uurtje of 15 komen werd ons aangeraden. Dan komen de nieuwe shows op de borden, als je later komt zijn er allemaal suffe shows...
Nee, echt!quote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:13 schreef whoops het volgende:
[..]
Volgens mij ben je met L.A. in de war...
je kan ook voor 18 dollar een kaartje kopen, maar dan zit je ergens helemaal achterin achter een paal ofzo. Niet de moeite, als je het doet dan moet je het wel goed doen natuurlijkquote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:21 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Zijn er rond Oud en Nieuw ook nog een beetje shows te verkrijgen? Kan me voorstellen dat het dan erg druk is, kerstvakantie enzo.
Ik hoopte eik dat ze daar een soort Weense Opera systeem hadden, twee uur wachten maar dan wel een kaartje voor twee euro hebben
Uiteraardquote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:24 schreef kepler het volgende:
je kan ook voor 18 dollar een kaartje kopen, maar dan zit je ergens helemaal achterin achter een paal ofzo. Niet de moeite, als je het doet dan moet je het wel goed doen natuurlijk
Uiteraardquote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:50 schreef Frollo het volgende:
Ik had me in moeten lezen begrijp ik?
Top info! Onwijs bedankt!quote:Op donderdag 13 oktober 2005 09:37 schreef Kresj het volgende:
[..]
Ben al een paar keer naar de NY Knicks geweest. En uitverkocht was het niet echt. Wel druk. Gewoon zodra je aankomt ff informeren bij Madison Square Garden. Of als je creditcard hebt op http://www.thegarden.com checken. Anders kan je zoals ik de eerste keer heb gedaan gewoon op straat voor de deur nog kaartjes kopen van venters. Als je het vlak voor de wedstrijd doet zijn ze niet zo duur, want ze willen van hun kaartjes af.
En verder de Yankees zijn ook wel leuk. Kaartjes kan je gewoon in de Yankees winkel kopen op 5th Avenue en vast nog wel meer plekken. kaartjes vanaf 15 dollar!!!
Valt mee, denk dat al die VS ghetto's een beetje overdreven worden: Bronx, Harlem, Compton, Watts, zolang je er overdag bent kan er weinig gebeuren lijkt me...quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:01 schreef super-muffin het volgende:
Is de Bronx echt zo gevaarlijk als ze zeggen
Clinton heeft zijn kantoor in Harlem zitten. Chicago is ook niet meer waar het nog altijd mee geassocieerd word (maffia en criminaliteit). Dit is volgens mij best een must-visit. Zie www.yorintravel.nl , er was namelijk een item 2 weken terug over Chicago. Ontzettend leuke stad volgens mij.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:42 schreef matthijst het volgende:
[..]
Valt mee, denk dat al die VS ghetto's een beetje overdreven worden: Bronx, Harlem, Compton, Watts, zolang je er overdag bent kan er weinig gebeuren lijkt me...
Sorryquote:Op donderdag 13 oktober 2005 23:22 schreef komrad het volgende:
het gaat hier over NY en niet over chicago
Jeugd van tegenwoordig.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 23:22 schreef komrad het volgende:
het gaat hier over NY en niet over chicago
quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:10 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Jeugd van tegenwoordig.![]()
Oh Jeroenus? Dat NY meisje is alweer een tijdje niet op msn geweest.
Mwoah er is ook tijdsverschil, ze kwam laatst nog wel eens online maar toen was het 03.00 hier en toen had ik geen motivatie meer om d'r aan te spreken.quote:
Als jij de enige bent die nog het contact moet onderhouden gaat het de verkeerde kant opquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 17:46 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Mwoah er is ook tijdsverschil, ze kwam laatst nog wel eens online maar toen was het 03.00 hier en toen had ik geen motivatie meer om d'r aan te spreken.
Gewoon naar de theaters zelf gaan op de dag zelf en vragen naar Rush of student ticket. Je betaald dan maar $ 27 voor een ticket. Afhankelijk van de dag hangt het af of je goede kaarten kan krijgen of niet. Ik was vorige maand naar Chigago geweest, voor de pauze zat ik op rij 5 links van het podium (nog redelijk goed te zien) , maar na de pauze ben ik naar het midden gegaan, omdat het niet druk was en ik dus van plaats kon veranderen. Dit was op een zondag middag...quote:Op donderdag 13 oktober 2005 11:54 schreef ChrisJX het volgende:
Hoe zit het trouwens met musicals (Broadway) of andere theatervoorstellingen? Zijn er mogelijkheden om nog vlak vantevoren goedkope kaartjes te kopen? Studentenkaartjes of staanplaatsen ofzo.
Tell me about it.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 18:22 schreef Jeroenus het volgende:
[..]
Als jij de enige bent die nog het contact moet onderhouden gaat het de verkeerde kant op
Starbucks beker.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 21:09 schreef ChrisJX het volgende:
Ben idd wel benieuwd naar de controles. Heb alleen nog maar binnen Europa gevlogen en dat was niet echt bijzonder
Merkkleding interesseert me niet zo, maar alle kleding die daar goedkoper is, is een potentiële kanshebberZijn er overigens typische New Yorkse of Amerikaanse dingen? Dan heb ik het niet over toeristenmeuk als I hartje NY T-shirts, maar over dingen die Amerikanen of New Yorkers typisch gebruiken of dragen en die wij hier niet hebben. Zulke dingen vind ik altijd leuk
Die zijn overal verkrijgbaar, alleen net niet in Nederlandquote:
Ik ga er in ieder geval eens kijken.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 21:29 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Die zijn overal verkrijgbaar, alleen net niet in NederlandIets wat ik trouwens helemaal niet wist, ik dacht dat dat overal wel zat inmiddels
Neem de Caramel Frappuccinoquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 21:55 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Ik ga er in ieder geval eens kijken.
Wat is er zo bijzonder aan de Frappuccino eigenlijk? Iedereen heeft het er over.quote:
die hebbe we hier op schoolquote:
Toen ik afgelopen zomer in de VS was zaten een paar Aziaten uit mijn werkgroep mij aan te kijken alsof ze water zagen branden, toen ik zei dat ik nog nooit wat bij Starbucks had genomen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 22:04 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Wat is er zo bijzonder aan de Frappuccino eigenlijk? Iedereen heeft het er over.![]()
Maar in de winter is het koud.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 22:08 schreef Jeroenus het volgende:
[..]
Toen ik afgelopen zomer in de VS was zaten een paar Aziaten uit mijn werkgroep mij aan te kijken alsof ze water zagen branden, toen ik zei dat ik nog nooit wat bij Starbucks had genomen.
Toen deden we een project over Starbucks Frappuccino en toen heb ik ff wat geprobeerd daar. Het zijn zeg maar vermalen ijsblokjes, een beetje koffie, caramel en slagroom maar je kunt het gewoon met een rietje drinken. Echt ontzettend lekker, zeker als het warm is en je zit te genieten van het mooie weer in de altijd mooie VS.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |