En ik heb het idee dat ze het vanavond wel wat later zullen maken en zeker het weekendquote:Op vrijdag 9 september 2005 01:08 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ja vind ik ook![]()
![]()
![]()
Dat gerel, gediscusseer hier is het leukst, vooral de avonden/nachten.![]()
Dan maar hypcocriet, Maerycke.quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:06 schreef Maerycke het volgende:
Beetje hypocriet om nu te gaan roepen hoe zielig ze wel niet is natuurlijk. We hebben met z'n allen 2 weken hongerig voor de monitors gezeten wachtend totdat ze in zou storten. Dat is nu het geval.. en nou niet miepen hoor. Bovendien kan ze er ieder moment uit, maar dat doet ze ook niet..
Rob, echt all you need, op zo'n moment.quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:11 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Geloof me, als Rob het had geweten, had hij al lang naast haar gezeten. Maar hij is nu te druk met een verhaal over zichzelf.
Bijna al een halfuurquote:Op vrijdag 9 september 2005 01:11 schreef Ireth het volgende:
Hoe lang ligt ze eigenlijk al zo? Kben een minuut of 15 gelee pas ingeschakeld op de streams?
Ik dacht meer aan een breinaaldquote:Op vrijdag 9 september 2005 01:10 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Denk je dat ze een mes in haar buik boort ofzo? Vanwege het drama dat ze nu het geslacht weet?
quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:11 schreef APK het volgende:
[..]
Denk jij echt dat zij dusdanig intelligent is om dat soort gedachtes te hebben?![]()
Mijn zus deed dit toen ze 4 jaar oud was.
En maar wachten tot papa of mama kwam kijken om wat aandacht te geven.
Zelfs een hond snapt na een kwartiertje bij Martin Gaus dat dit niet werkt.![]()
quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:09 schreef Showtime het volgende:
TANJA ZENDER CHECKEN! TANJA ZENDER CHECKEN!
waarom verbaast me dat niksquote:Op vrijdag 9 september 2005 01:11 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Geloof me, als Rob het had geweten, had hij al lang naast haar gezeten. Maar hij is nu te druk met een verhaal over zichzelf.
ik dwaalde ff weg in een fantasie wereld, sorryquote:Op vrijdag 9 september 2005 01:12 schreef Gert het volgende:
[..]
(toch niet echt? ik heb het geluid ff uitstaan.)
Volgens mij een dikke 30 minuten.quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:11 schreef Ireth het volgende:
Hoe lang ligt ze eigenlijk al zo? Kben een minuut of 15 gelee pas ingeschakeld op de streams?
quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:11 schreef Stereotomy het volgende:
Zender, Tanja checken.btw ademt ze nog??
Dus ook al komt nooit interesse van haar kant in alle andere bewoners, moeten hun continu over alles geinteresseerd blijven?quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:08 schreef milagro het volgende:
Ik ben het helemaal eens, hoor, met je , maar ik vind de anderen ook wel enige "verantwoordelijkheid" hebben in deze.
Zij behandelen haar net zo goed enkel als een zwangere vrouw, en niet als een vrouw.
Als ik jullie niet hadquote:Op vrijdag 9 september 2005 01:14 schreef __Saviour__ het volgende:
Volgens mij zei Tanja 'ik ga naar huis
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |