Volgens mij vergis je je daar inderdaad in. Die moeite is iig wel gedaan.quote:Op dinsdag 13 september 2005 12:28 schreef Tinkerbell het volgende:
Dat moet je ook vooral doen, maar het klonk even wat raar omdat die ene sticky bovenaan er al een poos staat. Ik zelf zie het wel staan, maar geen naleving ervan en ook geen mod-actie erop. Maar ik kan me vergissen
![]()
Waar lees je dat we dat overwegen dan?quote:Op dinsdag 13 september 2005 12:50 schreef jalla het volgende:
hoe kunnen julie in hemelsnaam overwegen om het veruit meest populaire topic (kommentaar op de streamverslagen) meeste posts en meeste vieuws, te gaan sluiten????
dat vind ik echt absurd dat je zoiets maar in overweging neemt. zijn toch apparte clib zoveel topics voor de incrowd en streamverslagen voor de info?, comments op stream moet blijven, is eigelijk enmige waar ik (newbe dus) voor kom, (niet dat dat intressant is, maar wilde wel ff laten weten dat dat in overweging nemen, echt absurd is, je best lopende topic gaan sluiten, en allemaal overwegen ze het serieus ?????!)
Je lijkt Tanja wel.quote:Op dinsdag 13 september 2005 15:10 schreef Gert het volgende:
Het is m.i. intensief en vermoeiend werk, je moet er echt zín in hebben.
En jij lijkt Rob wel, met dat gezeur over wat anderen moeten doen volgens jou.quote:Op dinsdag 13 september 2005 15:15 schreef APK het volgende:
[..]
Je lijkt Tanja wel.![]()
Gewoon belangrijke ontwikkelingen even copy/pasten.![]()
Ik heb nog RSI van de streamverslagen van BB3 en BB4.quote:Op dinsdag 13 september 2005 15:17 schreef Gert het volgende:
En jij lijkt Rob wel, met dat gezeur over wat anderen moeten doen volgens jou.![]()
Ik zou zeggen: doe het zélf maar dan.
Misschien volgen anderen jouw goede voorbeeld!
Ook de collega's van mediawatchers.nl doen hun werk goed. Ik lees daar ook vaak de streamverslagenquote:Op dinsdag 13 september 2005 15:22 schreef Gert het volgende:
http://bigbrother.fok.nl destilleert 'nieuwsfeitjes' uit oa de commentaartopics, als je snel even wilt weten of er wat heftigs is gebeurd, is dit toch echt wel een informtieve pagina.
Ik kan de streams nu op vrijwel TV-kwaliteit volgen. In een jaar of twee tijd is mijn snelheid verviervoudigd. Dat is bij meer mensen zo. Het is, door de verbeterde kwaliteit, leúker om streams te kijken. Het wordt dus ook meer gedaan. En langer gedaan. En er is dus ook meer behoefte aan een slowchattopic waar mensen hun koetjes en kalfjes over wat ze zien kwijt kunnen. Het is een soort kroeg geworden, waar altijd wel mensen rondhangen en waar je gezamenlijk naar een TV-wall zit te kijken.quote:Op dinsdag 13 september 2005 16:22 schreef Bus watcher het volgende:
Het gaat mij er om dat ze geen rekening houden met lezers die geen tijd hebben alles door te lezen en met lezers die slechts een gedeelte van de postings interessant vinden. Het is toch een kleine moeite je posting in het juiste topic te posten.
[..] Als alles m.b.t. Big Brother in één topic kan kun je dit subforum wel opheffen en de topicreeks verplaatsen naar het tv subforum of het real life soaps subforum.
[..]Het verband tussen het beschikken over kwaliteitsstreams (overigens is mijns inziens de snelheid van het internet en de kwaliteit van de streams niet significant verbeterd sinds Big brother 4) en het alles in een centraal topic posten zie ik niet.
Houden zo!quote:Ik heb mijn standpunt overigens niet gepost omdat ik behoefte heb aan feedback of complimenten. Verder vind het het niet vermoeiend streamverslagen te schrijven. Stilzitten vind ik gewoon te saai.
OK , ik noem "gewoon even" knippen en plakken: een kant en klare post ook in een ander topic zetten.quote:Op dinsdag 13 september 2005 17:03 schreef Tinkerbell het volgende:
Niet mee eens Gert, met dat "Gewoon even" knippen en plakken is dus nauwelijks aan de orde volgens mij."
Dat is dus juist wel aan de orde. Het valt heel duidelijk op als je een dag niet hebt kunnen bijlezen. Er staan soms wel hele zinnen in die makkelijk in de streamverslagen kunnen, plak die lekker onder elkaar, pleur er een capture bij en iedereen is tevreden. Wat is de grote moeite in hemelsnaam?
Ja, dat is leuk.quote:Ik heb vanochtend zelfs gebruik gemaakt van allerlei zinnen in de commentaren om een streamverslagje in elkaar te prutsen, daarna iemand gevraagd er wat captures in te gooien. Nou leuk, toch, iedereen kan even het gymnastieklesje van vanochtend nalezen.
Mee eens. Vooral dat accepteren. En proberen positieve punten te vinden in verandering, in plaats van alleen maar sikkeneurig terug te kijken op 'vroeger toen alles beter was'.quote:Voor BB heeft dat de consequentie dat er in elk geval een goede traditie verloren (is) (ge)gaan. Ik baal daar ook van, maar je moet gewoon accepteren dat het helaas gewoon zo het geval is.
Ik ben het wel met je eens.quote:Op dinsdag 13 september 2005 17:34 schreef Bus watcher het volgende:
Gert, mijn snelheid is misschien 50 % gestegen in vijf jaar (@home breedband). Vijf jaar geleden was de snelheid al meer dan voldoende om meerdere streams tegelijk te openen. Ook is de kwaliteit van een breedbandstream mijns inziens niet beter dan toen ik jaren geleden voor het eerst een breedbandstream startte. Het verband dat jij legt tussen meer en langer kijken en de behoefte om in een centraal topic te posten zie ik nog steeds niet. Ik kan me voorstellen dat je meer informatie tot je neemt als je langer kijkt en dus over meer onderwerpen mee kan en wil posten maar dat kan net zo goed in decentrale topics.
Ook magere postings zie ik liever in decentrale dan in centrale topics. Dat scheelt in ieder geval in het doorploegen van duizenden magere en vette postings die me niet interesseren.
Ik vind het onzinnig om zaken eerst in een centraal topic te plaatsen om ze daarna te kopiëren naar decentrale topics. Dan kan je ze net zo goed direct in het decentrale topic posten.
Nou goed, dan zie jij het verband niet. Ik wel. Er kijken veel meer mensen veel langer naar de streams, daar zoek ik een oorzaak voor. Volgens mij heeft dat te maken met de kwaliteit van de streams, maar eigenlijk doet dat er niet eens zoveel toe wat de réden is: feit is gewoon dát er veel en langduriger gestreamd lijkt te worden en dat mensen daarover hun ei kwijt willen.quote:Op dinsdag 13 september 2005 17:34 schreef Bus watcher het volgende:
Gert, mijn snelheid is misschien 50 % gestegen in vijf jaar (@home breedband).
Vijf jaar geleden was de snelheid al meer dan voldoende om meerdere streams tegelijk te openen. Ook is de kwaliteit van een breedbandstream mijns inziens niet beter dan toen ik jaren geleden voor het eerst een breedbandstream startte. Het verband dat jij legt tussen meer en langer kijken en de behoefte om in een centraal topic te posten zie ik nog steeds niet. Ik kan me voorstellen dat je meer informatie tot je neemt als je langer kijkt en dus over meer onderwerpen mee kan en wil posten maar dat kan net zo goed in decentrale topics.
Ook magere postings zie ik liever in decentrale dan in centrale topics. Dat scheelt in ieder geval in het doorploegen van duizenden magere en vette postings die me niet interesseren.
Ik vind het onzinnig om zaken eerst in een centraal topic te plaatsen om ze daarna te kopiëren naar decentrale topics. Dan kan je ze net zo goed direct in het decentrale topic posten.
Dat zeggen we toch niet? Aanmoedigen is de boodschap. Niet zelf doen, gekquote:Op dinsdag 13 september 2005 18:51 schreef Sanne het volgende:
Maar iedere user kan de highlights uit die topics naar de streamverslagen kopiëren, dat hoeven modjes niet te doen. Denk ook niet dat we daar de tijd voor krijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |