Ze moeten het maar snel oplossen, want dit topic gaat hard achteruit zonder jou inbreng.quote:Op donderdag 8 september 2005 22:50 schreef Waxxer het volgende:
[..]![]()
Dankje!
Maar idd, daar komt het gewoon op neer... Nu dan he? Beetje bij beetje leren ze communiceren!
Hai!!quote:Op donderdag 8 september 2005 22:51 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]Wax!
Hoe is het met je!
ok ok,.... dat was nog lager dan mn opmerkingen naar TRSquote:Op donderdag 8 september 2005 22:55 schreef Cybart het volgende:
troetelig.....troetelig... er was maar 1 ding troetelig hier... ohnee...trol...euhm ik bedoel troel
Nou, ja, kijk....quote:Op donderdag 8 september 2005 22:54 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Ze moeten het maar snel oplossen, want dit topic gaat hard achteruit zonder jou inbreng..
Ik word nu zelfs uitgemaakt voor vunslap en zeikneus en iemand die niet lief is..
Jij bent hier de tienerhoer.quote:Op donderdag 8 september 2005 22:55 schreef Cybart het volgende:
[..]
ok ok,.... dat was nog lager dan mn opmerkingen naar TRS
oeh, het kan al woordjes zeggenquote:Op donderdag 8 september 2005 22:57 schreef TehRockstar het volgende:
[..]
Jij bent hier de tienerhoer.
quote:Op donderdag 8 september 2005 22:57 schreef TehRockstar het volgende:
[..]
Jij bent hier de tienerhoer.
ik dacht dat moeder theresa al dood was?quote:Op donderdag 8 september 2005 22:57 schreef Waxxer het volgende:
Nou halloooooo.... ruzie maar als ik er niet ben!Histerisch gedoe...
quote:Op donderdag 8 september 2005 22:58 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
meisje, je weet niet eens tegen wie je het hebt.
nasineuker
Rukpukje is TehRockStar, een veel te brutaal en bij de hand 14-jarig nichtje wat hier rondhuppelt en al sex-dates heeft. Maar ja, hij is wel blond met blauwe ogen.quote:Op donderdag 8 september 2005 22:56 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Nou, ja, kijk....Ik ben normaal zooo'n zeur, dat ander gezeur niet meer opvalt!
Maar wat heb je dan gedaan?? En wie is die Rukjeboekje ofzo en ik las in de gauwigheid iets over een test met punten enzo?
dat is m'n ondergoed, en dat is ook weinig boeiend.quote:Op donderdag 8 september 2005 22:57 schreef petre86 het volgende:
kug, die wc-show foto dan?
Wat heeft dat ermee te maken.quote:Op donderdag 8 september 2005 23:00 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Maar ja, hij is wel blond met blauwe ogen.
dat je veel kan flikken en nog meer denkt te kunne flikken bij mensen die je niet goed kennenquote:Op donderdag 8 september 2005 23:01 schreef TehRockstar het volgende:
[..]
Wat heeft dat ermee te maken.
hij wilde naast de belediging ook nog iets positiefs toevoegenquote:Op donderdag 8 september 2005 23:01 schreef TehRockstar het volgende:
[..]
Wat heeft dat ermee te maken.
Nee, die ken ik niet, wel alles van hem tot en met "Verplaatsingen".quote:Op donderdag 8 september 2005 22:54 schreef Waxxer het volgende:
Heb jij trouwens het boek Tijdelijk Nieuw van Kees van Kooten?? Ik lees tegenwoordig boeken ipv topics, en ik pakte die weer eens uit de kast, en ik dacht gewoon zo spontaan inene: dit is écht een G_E boek!! Echt!! Leen het anders van de bieb, of koop het (niet zo duur, 15 euro ofzo uit mijn hoofd), maar ik zou je het bijna willen verplichten.
Nou, dat is mooi.quote:Op donderdag 8 september 2005 23:02 schreef Cybart het volgende:
[..]
hij wilde naast de belediging ook nog iets positiefs toevoegen
Aaien-slaan-aaien heet dat.quote:Op donderdag 8 september 2005 23:02 schreef Cybart het volgende:
[..]
hij wilde naast de belediging ook nog iets positiefs toevoegen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |