Wouldn't know. Ik heb maar een deel gezien, was in de tussentijd The United States of Leland aan het kijken...quote:Op vrijdag 9 september 2005 17:08 schreef ranja het volgende:
ja, die ja. maar de titel?
zeg dan eerder dat t CR isquote:Op vrijdag 9 september 2005 17:47 schreef ranja het volgende:
denk aan een medicijn...
Ik ga zo treinen trouwens.
Ik snap trouwens niet dat niet alle mannelijke trivia spelers gewoon weten in welke film Christina bloot te zien is
Hij was ook de lead in de tvserie Oz.quote:Op vrijdag 9 september 2005 19:25 schreef haagse_elfje het volgende:
dat is Harold parrineau
ik herkende hem uit Lost
ja idd...hij was die gast in die rolstoel, geweldige acteur!quote:Op vrijdag 9 september 2005 19:27 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Hij was ook de lead in de tvserie Oz.
Haagse_Elfje +1
Alan Alda?quote:Op vrijdag 9 september 2005 19:29 schreef haagse_elfje het volgende:jeah
question:
welke acteur heeft zowel in de film M*A*S*H als in de tv serie gespeeld?
ik vertrouwde die opmerking van jolan niet zoquote:Op vrijdag 9 september 2005 19:27 schreef ranja het volgende:
[..]
dat is al vanaf 14.24 bekend
mr_anonimous +1
en toen raadde ik die denk ik?quote:Op vrijdag 9 september 2005 19:32 schreef dolle_hond het volgende:
ik dacht niet dat CR eenbij jou was namelijk.
ik heb zelf ooit CR gevraagd met een foto van ontbloot bovenlijf
ik weet zijn echte naam nietquote:Op vrijdag 9 september 2005 19:34 schreef mr_anonimous het volgende:
Tsja die weet ik niet. Dolle_Hond mag hem inkoppen.
Zullen we Tong wakker maken en vragen of hij het weet?quote:Op vrijdag 9 september 2005 19:36 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
ik weet zijn echte naam niet
ik weet nog 1 naam, maar die was t dus niet
probeer maarquote:Op vrijdag 9 september 2005 19:37 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Zullen we Tong wakker maken en vragen of hij het weet?
Hij ligt of in coma of hij is niet thuis.quote:
Ik zou het nooit geraden hebben.quote:Op vrijdag 9 september 2005 19:53 schreef haagse_elfje het volgende:
voor diegene die nog nieuwsgierig waren het antw op de mash vraag was Gary Burghoff
quote:Op vrijdag 9 september 2005 19:53 schreef haagse_elfje het volgende:
voor closer?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |