Ja hier dus ookquote:Op zaterdag 3 september 2005 22:09 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Alleen 2 en 3 doen het bij mij.
Nee en Tanja is aardigquote:Op zaterdag 3 september 2005 22:04 schreef Ymke het volgende:
Nare vrouw die Ingrid
Lees maar eens rustig bij. Hier staat het hele tenenkrommende verslagquote:Op zaterdag 3 september 2005 22:09 schreef mazaru het volgende:
Wie hebben er nou gezoend?
Roel en Lieske?
De Activia was op zeker...quote:Op zaterdag 3 september 2005 22:10 schreef drdolittle het volgende:
Tanja pakt de asbak .. ze gaat weer roken..
zeker niet zo'n goed bezoekje in de DBK
Ahhhh bedankt scanman!quote:Op zaterdag 3 september 2005 22:10 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Lees maar eens rustig bij. Hier staat het hele tenenkrommende verslag
Live commentaar op de streams deel 72
BB triviant of zoiets...quote:Op zaterdag 3 september 2005 22:11 schreef Lolalala het volgende:
Wat voor spel zijn ze buiten aan het spelen?
Dat heb je goed gezien. Het is heel erg suf momenteel.quote:Op zaterdag 3 september 2005 22:13 schreef scanman01 het volgende:
ACTIEEEEEEEEEEEEEEEEE
hebben we nodig
Beetje jammer dat het dan waarschijnlijk de rest van de week weer zo saai wordtquote:Op zaterdag 3 september 2005 22:15 schreef drdolittle het volgende:
D'r staan 2 kratten bier en nog een paar flessen wijn.
Maak het gezellig en zuip op die handel..
Na zulke gesprekken zoals nu kunnen we mischien dan nog wat leuks beleven..
Die ligt er hier al een tijdje uitquote:Op zaterdag 3 september 2005 22:17 schreef BONG4002 het volgende:
Stream 1 is nu ook dooddat betekend dus deze nacht geen stream 1
Je hebt gelijk, de vorige keer ging het ergens anders over. Volgens mij zei Menno toen ook al dat hij voor sproeier speelde en toen vond Lieske dat denigerend voor vrouwen oidquote:
Ja maar over bb 2 tot en met 4 werd juist geklaagt dat ze teveel de kijker wouden vermaken.quote:Op zaterdag 3 september 2005 22:19 schreef Falco het volgende:
En het erge nog is dat zij zich wel vermaken maar niet doorhebben dat deze beelden absoluut niet interessant zijn.
Daarom is het des te belangrijker dat Talpa NU ingrijpt. NU DUS!quote:Op zaterdag 3 september 2005 22:19 schreef Falco het volgende:
En het erge nog is dat zij zich wel vermaken maar niet doorhebben dat deze beelden absoluut niet interessant zijn.
Ja dat heeft ze idd wel eerder gezegdquote:Op zaterdag 3 september 2005 22:19 schreef eborn het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, de vorige keer ging het ergens anders over. Volgens mij zei Menno toen ook al dat hij voor sproeier speelde en toen vond Lieske dat denigerend voor vrouwen oid
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |