moeheid, ziekheid en ik zat een beetje in een dipje. dat gebeurt wel eens.quote:op maandag 5 september 2005 10:11 schreef ilsjuhh het volgende:
[..]
wrom dat, je was nog wel jarig....
was de machtsoverdracht van de verschillende stafhoofden aan de chef defensiestaf. maar 20 september is het veel leuker op het binnenhofquote:op maandag 5 september 2005 14:27 schreef myxomatosekonijn het volgende:
sinds tijden weer gesp0rt en het v0elt g0edverder ng even staan kijken naar een 0f ander militair ged0e bij het binnenh0f en er ligt z0 00k ng een heerlijke grapefruit 0p me te wachten
yam!
ik h00rde al z0iets... en 20 september heb zelf n0g iets veel leukers: dan zit ik in madridquote:op maandag 5 september 2005 16:36 schreef nixxx het volgende:
was de machtsoverdracht van de verschillende stafhoofden aan de chef defensiestaf. maar 20 september is het veel leuker op het binnenhof
die zijn leuk om een keertje te zienquote:op maandag 5 september 2005 17:21 schreef qyroz het volgende:
woensdag ga ik naar de kaiser chiefs hoor ik net. ik ben tevreden.
heb ze al een keer in het voorprogramma van u2 gezienquote:op maandag 5 september 2005 17:55 schreef t1andonly het volgende:
[..]
die zijn leuk om een keertje te zien
in de arena of in duitslandquote:op maandag 5 september 2005 18:16 schreef qyroz het volgende:
[..]
heb ze al een keer in het voorprogramma van u2 gezien
wat heb je gewonnenquote:op maandag 5 september 2005 20:01 schreef mrsj het volgende:
whoei! gewonnen met de fok! prijsvraag
ik voel me kei goed![]()
a:renaquote:op maandag 5 september 2005 19:52 schreef t1andonly het volgende:
[..]
in de arena of in duitsland
ot: ik voel me echt goed, maar krijg totaal geen hoogte van 'n meisje op dit momenten dat is irritant
een lookx skincare tryout kit.quote:op maandag 5 september 2005 20:33 schreef t1andonly het volgende:
[..]
wat heb je gewonnen
ot:wel okeej
jij hebt wat geregeld.. het is te zienquote:
paar druifjes?quote:op dinsdag 6 september 2005 14:43 schreef _cara_ het volgende:
maagpijn....
een tomaat en een stuk paprika is blijkbaar al te veel.. allemaal mijn (eigen) schuld
![]()
welke baan heb je dan, want ik ben op het moment een beetje gedemotiveerd bij mijn baan......quote:op dinsdag 6 september 2005 14:32 schreef mrsj het volgende:
blij met m`n baan en m`n leven..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |