pulp fiction de bestequote:Op dinsdag 20 september 2005 22:34 schreef Dos37 het volgende:
Dit is kinderwerk
The Godfather: Part II de beste film na pulp fiction
Dat zekerquote:
ik heb gepoogd je te mailen, maar je hebt geen email-adres in je profiel.quote:Op dinsdag 20 september 2005 23:29 schreef Price het volgende:
Ik ga voor Chinatown
Ik zat al met spanning te wachten. toch staat het in mijn profielquote:Op dinsdag 20 september 2005 23:38 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
ik heb gepoogd je te mailen, maar je hebt geen email-adres in je profiel.
wil je evt mij mailen
owquote:Op dinsdag 20 september 2005 23:42 schreef Price het volgende:
[..]
Ik zat al met spanning te wachten. toch staat het in mijn profiel
trustequote:Op dinsdag 20 september 2005 23:44 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
ow
bij MSN
ik mail morgen wel, ik ga nu slapen
En de ontieglijk fijne sfeer en formidabele score. Ik ben ook echt helemaal into film-noir de laatste tijd. Een geweldig genre. Godfather II is natuurlijk ook gewoon meesterlijk hoor.quote:Een film die je onmiddellijk nog een keer wil zien door het briljante scenario.
Dus moet je je altijd maar verzoenen met het feit wat de meerderheid denktquote:Op donderdag 22 september 2005 01:39 schreef Sokolsky het volgende:
Ik word een beetje moe van die term "overrated" hier op het forum. Ik vond Chinatown ook niet zo hemeltergend briljant, maar aangezien de meerderheid hier dat wel lijkt te vinden, wie ben ik dan om 'm overrated te noemen?
Ach, mensen hebben een term geleerd en gebruiken die te pas en te onpasquote:Op donderdag 22 september 2005 01:39 schreef Sokolsky het volgende:
Ik word een beetje moe van die term "overrated" hier op het forum. Ik vond Chinatown ook niet zo hemeltergend briljant, maar aangezien de meerderheid hier dat wel lijkt te vinden, wie ben ik dan om 'm overrated te noemen?
quote:Op woensdag 21 september 2005 21:24 schreef Ulx het volgende:
Chinatown (pets) - Godfather (pets) - Chinatown (pets) Godfather (pets) - Chintown (pets)- Godfather (pets)
OK, als jij iets vind moeten we ons daar maar bij neerleggen zeker?quote:Op donderdag 22 september 2005 10:36 schreef Sokolsky het volgende:
Natuurlijk, kamagurka. Ik verzoen mij altijd met "het feit wat de meerderheid denkt". Zucht.
Bij mij staat ie op t moment in de downloadquote:Op donderdag 22 september 2005 19:13 schreef dolle_hond het volgende:
heeft iig er voor gezorgd dat heel wat mensen nu ook Les Valseuses hebben gezien
Op-één-na.quote:Op donderdag 22 september 2005 19:23 schreef Eluc het volgende:
En The Godfather Part II is natuurlijk de beste film van '74.
quote:Op donderdag 22 september 2005 19:26 schreef California het volgende:
[..]
Op-een-paar-na.
Toch bedankt, SK.
op Chinatown naquote:Op donderdag 22 september 2005 19:23 schreef Eluc het volgende:
[..]
Bij mij staat ie op t moment in de download
SoK bedankt!
En The Godfather Part II is natuurlijk de beste film van '74.
Toch vraag ik het me af bij sommigen.quote:Op donderdag 22 september 2005 19:13 schreef dolle_hond het volgende:
dank voor de organisatie SoK
heeft iig er voor gezorgd dat heel wat mensen nu ook Les Valseuses hebben gezien
Ja, je bent immers een baggeruserquote:Op donderdag 22 september 2005 19:59 schreef kinky_queen het volgende:
Mag ik THE GODFATHER II saai vinden?
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |