Lucius is ook te slecht voor een basisplaats als iedereen fit is...quote:Op donderdag 8 september 2005 23:47 schreef -Vaduz- het volgende:
Vreemd dat Lucius er niet bij staat, hij wordt waarschijnlijk weer gezien als ideale twaalfde man.
[..]quote:Op donderdag 8 september 2005 23:41 schreef The_M het volgende:
Van psv.netwerk:
hmm, Vennergoor haalt ook geen hoge percentage...quote:De meerderheid gaat dus idd meteen voor de nieuwelingen. Opvallende namen buiten de basis zijn Lucius, Beasley en Vayrinnen. Ik ben het wel redelijk met deze opstelling eens, alleen zou ik liever 4-4-2 spelen![]()
Lucius is ook echt een moeilijke kwestie. Hij verdient een basisplaats voor zijn inzet en liefde voor de club. Iedereen gunt hem het ook. Maar kwalitatief is hij op de een of andere manier weer net iets minder dan andere gegadigden. Volgens mij blijft hij altijd een twaalfde man...quote:Op vrijdag 9 september 2005 11:00 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Lucius is ook te slecht voor een basisplaats als iedereen fit is...
Lucius is een ideale speler voor een trainer, hij is immers bijna overal inzetbaar. Tegelijkertijd is dat voor hem niet prettig. Hij krijgt zo nooit de kans zich te specialiseren op 1 positie.quote:Op vrijdag 9 september 2005 11:18 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Lucius is ook echt een moeilijke kwestie. Hij verdient een basisplaats voor zijn inzet en liefde voor de club. Iedereen gunt hem het ook. Maar kwalitatief is hij op de een of andere manier weer net iets minder dan andere gegadigden. Volgens mij blijft hij altijd een twaalfde man...
Reiziger kan ook in het centrum en daar zaten we niet zo breed. End at we beter geld in een linksbenige verdediger hadden kunnen steken....... Reiziger kostte nietsquote:Op vrijdag 9 september 2005 11:44 schreef The_M het volgende:
[..]
Lucius is een ideale speler voor een trainer, hij is immers bijna overal inzetbaar. Tegelijkertijd is dat voor hem niet prettig. Hij krijgt zo nooit de kans zich te specialiseren op 1 positie.
Ik snap niet zo goed dat PSV Reiziger heeft gehaald. In Lucius en Ooijer hebben ze 2 goeie rechtsbacks, ze hadden het geld beter kunnen steken in nog een linksbenige verdediger. Maar goed, er zal wel niet zoveel keus geweest zijn.
Nevland zal inderdaad niet meedoenquote:Op vrijdag 9 september 2005 12:58 schreef Garlic_Sauce het volgende:
Het is iig te hopen dat de verdediging snel op elkaar ingespeeld raakt... Daarom hebben we geluk dat de eerstvolgende tegenstanders Utrecht, Groningen en RBC zijn... dat zijn iig niet de meest gevreesde voorhoedes van NL (mits Nevland nog effe geblesseerd is)
Jou avatarquote:Op vrijdag 9 september 2005 12:58 schreef Garlic_Sauce het volgende:
Het is iig te hopen dat de verdediging snel op elkaar ingespeeld raakt... Daarom hebben we geluk dat de eerstvolgende tegenstanders Utrecht, Groningen en RBC zijn... dat zijn iig niet de meest gevreesde voorhoedes van NL (mits Nevland nog effe geblesseerd is)
dat komt dus helemaal goedquote:Op vrijdag 9 september 2005 14:28 schreef PBateman1978 het volgende:
Lijkt me toch best leuk als die ''niet gevreesde aanval van Utrecht'' het morgen ineens op zijn heupen krijgt en we er vandoor gaan met 3 punten....
Aan de andere kant las ik dat we de afgelopen 35 jaar 18 goals hebben gemaakt in Eindhoven, tegenover 109 van jullie![]()
Eens komt de ommekeer, en aangezien ik morgen weereens ga, moet dat morgen maar zijn.quote:
hoop doet levenquote:Op vrijdag 9 september 2005 15:20 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Eens komt de ommekeer, en aangezien ik morgen weereens ga, moet dat morgen maar zijn.
Laat die ommekeer maar een weekje op zich wachtenquote:Op vrijdag 9 september 2005 15:20 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Eens komt de ommekeer, en aangezien ik morgen weereens ga, moet dat morgen maar zijn.
Fysiek is hij inderdaad niet meer wat hij vroeger was. Maar zelfs een Guardiola die op 70% van z'n oude vorm zit, is een aanwinst voor PSV. Ik denk trouwens dat hij CL-voetbal vast een uitdaging zou vinden na zo'n zakkenvul-avontuur in Qatar.quote:Op vrijdag 9 september 2005 16:09 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik denk dat de eisen van Pep te gortig zijn, verder twijfel ik aan z'n fysieke gesteldheid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |