Van de bosui gebruik ik altijd alles, wit en groen, behalve de worteltjes en de groene uiteinden die er niet mooi uit zien.quote:Op zaterdag 3 december 2005 14:59 schreef Bluezz het volgende:
Bosui : Het uiteinde van het witte eraf snijden, in kleine stukjes snijden, tot ong. 2 cm van de groene uiteinden.
ja, hey, ik ga het niet maanden laten staan hoorquote:Op zondag 4 december 2005 13:24 schreef Troel het volgende:
Het kan wel stoffig worden en je moet oppassen dat er geen water bijkomt, want dan krijg je zo'n smeerboel
Nou, verkijk je er niet op hoeveel stof erbij komt. Dat is echt meer dan je denkt. Ik heb het een keer in een open schaal gedaan, en daarna was het een mooie glazen pot met dekselquote:Op zondag 4 december 2005 13:24 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
ja, hey, ik ga het niet maanden laten staan hoor
Moest je de reep scheren?quote:Op zondag 4 december 2005 13:30 schreef Troel het volgende:
[..]
Nou, verkijk je er niet op hoeveel stof erbij komt. Dat is echt meer dan je denkt. Ik heb het een keer in een open schaal gedaan, en daarna was het een mooie glazen pot met deksel
Uh stoven hoe doe je dat precies. (mijn oven is niet meer optimaal, en hoe je dit met een pan met water doet, heb ik geen idee van)quote:Op zaterdag 3 december 2005 22:36 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Van de bosui gebruik ik altijd alles, wit en groen, behalve de worteltjes en de groene uiteinden die er niet mooi uit zien.
Bij prei is het niet te kanen, bij bosui juist lekker.
De courgette zou je kunnen stoven in tomatensaus, is erg lekker (en geen vet)
Tja, je had het ook zo koud in die diepvriesquote:Op dinsdag 6 december 2005 10:28 schreef BBQ-kip het volgende:
Oh ja, we zijn alweer een dag verder![]()
Lekker opgelet Kip!![]()
en daarna ook nog 's in 1 keer klaargemaaktquote:Op dinsdag 6 december 2005 11:42 schreef Troel het volgende:
[..]
Tja, je had het ook zo koud in die diepvries
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |