Je ziet teveel om het boeiend te kunnen vinden.quote:Op donderdag 1 september 2005 10:38 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
tis de spanning dat je net niet alles ziet
Die heeft echt problemen met kleding in haar maat te kopenquote:
quote:Op donderdag 1 september 2005 11:14 schreef Dawnbreaker het volgende:
er moeten meer foto's in dit topic!!!!
Zie je groot een stempel sloerie op mijn hoofd staan? Nee? Dat dacht ik al.quote:
Haar straf voor haar hoerigheid.quote:Op donderdag 1 september 2005 11:20 schreef Aventura het volgende:
Er is een smalle grens tussen sexy en belachelijk. Zo zag ik gisteren een meisje van een jaar of 19 lopen in een kort rokje, als ze liep zag je steeds haar linker-en rechterbil eronderuit piepen. Duidelijk niet haar bedoeling, dus heel genant en niet erg sexy.
Zij probeerde niet hoerig te zijn, maar slechts mee te doen met de huidige mode, die die idioot korte rokjes voorschrijft.quote:Op donderdag 1 september 2005 11:21 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Haar straf voor haar hoerigheid.
dat is dan wel weer leukquote:Op donderdag 1 september 2005 11:20 schreef Aventura het volgende:
Er is een smalle grens tussen sexy en belachelijk. Zo zag ik gisteren een meisje van een jaar of 19 lopen in een kort rokje, als ze liep zag je steeds haar linker-en rechterbil eronderuit piepen. Duidelijk niet haar bedoeling, dus heel genant en niet erg sexy.
Net alsof het zo moeilijk is om kleding in je eigen maat te kopenquote:Op donderdag 1 september 2005 11:20 schreef Aventura het volgende:
Er is een smalle grens tussen sexy en belachelijk. Zo zag ik gisteren een meisje van een jaar of 19 lopen in een kort rokje, als ze liep zag je steeds haar linker-en rechterbil eronderuit piepen. Duidelijk niet haar bedoeling, dus heel genant en niet erg sexy.
Tja, ik zelf kijk ook altijd in de spiegel alvorens ik de deur uitgaquote:Op donderdag 1 september 2005 11:23 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Net alsof het zo moeilijk is om kleding in je eigen maat te kopen
Ik heb een vriendin en als ik rokjes van haar aandoe dan komt het net tussen m'n bil en m'n knie en bij haar ruim tot haar knie. Ja ik heb lange benenDus dan doe ik geen kleersels van haar aan als ik er tenminste niet belachelijk bij wil lopen
!
Das normaal??quote:
Putjesquote:Op donderdag 1 september 2005 11:25 schreef Aventura het volgende:
[..]
Tja, ik zelf kijk ook altijd in de spiegel alvorens ik de deur uitga
Maar anyway, ik ben toch te oud voor rokjes tot net onder m'n billen
K weet niet hoe jij dan bukt maar nee.quote:Op donderdag 1 september 2005 11:26 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Ja hoorEn dan buk je en ligt alles op straat.
Ga dood ofzo. En iedereen weet dat die stempel er staat hoorquote:Op donderdag 1 september 2005 11:19 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Zie je groot een stempel sloerie op mijn hoofd staan? Nee? Dat dacht ik al.
En dit forum is sowieso niet voor user foto's..
quote:Op donderdag 1 september 2005 11:26 schreef het.ismij het volgende:
[..]
K weet niet hoe jij dan bukt maar nee.
Ga zelf doodquote:Op donderdag 1 september 2005 11:27 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Ga dood ofzo. En iedereen weet dat die stempel er staat hoor![]()
Eerst moet jij dan net doen of je dood bent; en uit wanhoop ga ik dan ook dood; en dan zie jij dat ik ongelukkig dood bent gegaan en kom je me achterna.quote:
Ja leuk dat je in mn sig hebt gekekenquote:Op donderdag 1 september 2005 11:29 schreef het.ismij het volgende:
Das tog geen bukken,..![]()
Pff,.. echt je bent zeker 17 owzo??![]()
![]()
quote:Op donderdag 1 september 2005 11:26 schreef Aventura het volgende:
[..]Je kent mij duidelijk niet. Ik vind korte rokjes iets voor meisjes, niet voor vrouwen.
Je moet wat he als je geen fuck te doen hebt,..quote:Op donderdag 1 september 2005 11:31 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Ja leuk dat je in mn sig hebt gekeken
Ga jji ergens zomaar op die manier liggen???quote:Ofwel: met een langer rokje voorkom je dit soort situaties
Ja hoi. Net alsof ik zo een vadsige reet hebquote:Op donderdag 1 september 2005 11:33 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Ben jij dit? Zo ja, wat walgelijk dat jij jezelf zo presenteert op dit forum.
Er staat toch geen sloerie op dr voorhoofd?quote:Op donderdag 1 september 2005 11:33 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Ben jij dit? Zo ja, wat walgelijk dat jij jezelf zo presenteert op dit forum.
Jij begrijpt hetquote:Op donderdag 1 september 2005 11:34 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Er staat toch geen sloerie op dr voorhoofd?![]()
En bovendien is dit geen forum voor userfoto's![]()
Leuk hoe je over je medemens praat.quote:Op donderdag 1 september 2005 11:34 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Ja hoi. Net alsof ik zo een vadsige reet heb
Amen.quote:Op donderdag 1 september 2005 11:37 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Leuk hoe je over je medemens praat.
Ja hoi. Hoe zouden wij dat moeten wetenquote:Op donderdag 1 september 2005 11:34 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Ja hoi. Net alsof ik zo een vadsige reet heb
Jij begrijpt er echt helemaal niks van hequote:Op donderdag 1 september 2005 11:39 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Maar waar blijven nu jouw pikante foto's?
Nee gelukkig niet, hond.quote:Op donderdag 1 september 2005 11:41 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Jij begrijpt er echt helemaal niks van he![]()
quote:Op donderdag 1 september 2005 11:43 schreef Tobbes het volgende:
[..]
God bestaat niet; je leven is zinloos.![]()
Daar heb ik een FB voorquote:Op donderdag 1 september 2005 11:39 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Maar waar blijven nu jouw pikante foto's?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 1 september 2005 11:45 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Daar heb ik een FB voorEn gelijk terug krabelenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op vrijdag 18 mei 2007 11:31 schreef miss_sly het volgende:
Ik was allang overtuigd van jouw wijsheid O+
_______________________________________________________
Peter Jennings - Ecstasy Rising
quote:Op donderdag 1 september 2005 11:39 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Maar waar blijven nu jouw pikante foto's?
maar de pagina zelf werkt welquote:Op donderdag 1 september 2005 01:13 schreef stijgende_ster het volgende:
Google zoeken
Eerste hit doet t niet.
nee hoorquote:Op donderdag 1 september 2005 11:34 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Ja hoi. Net alsof ik zo een vadsige reet heb
quote:Op donderdag 1 september 2005 11:34 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Ja hoi. Net alsof ik zo een vadsige reet heb
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |