Zomergasten niet vergeten. Kijken ook veel mensen naar.quote:Op maandag 29 augustus 2005 07:52 schreef Bruce117 het volgende:
Mooi aantal.
Al bestond de concurentie eigenlijk alleen uit Studio Sport, waar ook nog eens geen echt spraakmakende sport was.
De meeste reacties zijn positief, ik denk dat er veel mensen blijven kijken. Het is dan wel aan talpa om de dagelijkse uitzendingen spannend genoeg te houden, als ze heel de week hints gaan spelen zullen de kijkers vlot afhaken.quote:Op maandag 29 augustus 2005 08:33 schreef Tamaartje het volgende:
Zo dat klinkt wel goed ben benieuwd hoeveel ervan blijven kijkenn de hele reeks
Ik heb er ook wel vertrouwen inquote:Op maandag 29 augustus 2005 08:47 schreef Pinball het volgende:
[..]
De meeste reacties zijn positief, ik denk dat er veel mensen blijven kijken. Het is dan wel aan talpa om de dagelijkse uitzendingen spannend genoeg te houden, als ze heel de week hints gaan spelen zullen de kijkers vlot afhaken.
Ik heb er wel vertrouwen in dat het leuk gaat wordenblijven
Ik hoop wel dat ze het vast weten te houden, maar als er nog een aflevering als gisteravond komt, denk ik dat veel mensen afhaken.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 08:04 schreef Bruce117 het volgende:
De eerste reguliere uitzending heeft 778.000 kijkers getrokken.
In de herhaling, later op de avond, keken eer nog eens 108.000.
Mooie cijfers, zeker als ze dit vast kunnen houden.![]()
Vond Ruud inderdaad 100% meevallen. Bridget kan wel wat rustiger zijn; dat geschreeuw in die microfoon...quote:Op maandag 29 augustus 2005 11:30 schreef Haaibaaike het volgende:
Het zag er goed uit.
En de kijkcijfers zijn niet misIk vond Ruud de Wildt erg goed presenteren had het niet verwacht van hem...Top hoor Ruud.
Van Bridget wist ik wel dat ze het goed prenteerde.
De Kick-off had ik al op internet gezien niet alles![]()
Dat is heel hoog. Maar ik vrees voor Talpa dat dit vooral komt door de uitstekende kick off-show. Gisteren hebben ze weer een hoop goodwill verloren, met al die slaapverwekkende herhalingen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 09:58 schreef kassenbouwer het volgende:
de kijkcijfers gisteren waren ook niet slecht...
marktaandeel van 16,4% een 778.000 kijkers
Inderdaad, dat was een beetje jammer. Alles was al in de kick-off naar voren gekomen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 11:18 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat is heel hoog. Maar ik vrees voor Talpa dat dit vooral komt door de uitstekende kick off-show. Gisteren hebben ze weer een hoop goodwill verloren, met al die slaapverwekkende herhalingen.
Is voor een herhaling niet slecht:322.000-8.2%quote:Op woensdag 31 augustus 2005 07:36 schreef happyme28 het volgende:
Dinsdag 30-8
19.36 Big Brother 596.000 - 14.7%
22.56 Big Brother 322.000 - 8.2%
Bron: SKO
Dat komt door het warme weerquote:Op woensdag 31 augustus 2005 09:12 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Is voor een herhaling niet slecht:322.000-8.2%![]()
Er van uitgaande dat niet iedereen ook de herhaling kijkt hebben ze dus toch zo een 900.000 kijkers, dat is niet slecht maar ik denk wel dat mensen gaan afhaken als het zo zoetsappig blijft. Er gebeurt nog niet echt veel.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 07:36 schreef happyme28 het volgende:
Dinsdag 30-8
19.36 Big Brother 596.000 - 14.7%
22.56 Big Brother 322.000 - 8.2%
Bron: SKO
Klopt, ben ik het mee eensquote:Op woensdag 31 augustus 2005 12:34 schreef Gert het volgende:
Maar je kunt de reguliere uitzending en de herhaling niet zomaar bij elkaar optellen hoor, zo werkt dat niet.
Naar de reguliere kijken de vaste kijkers, herhalingen zijn veel meer voor de zappers en fluctueren dus veel meer. Op de reguliere wordt de reclame verkocht.
Of de mensen zitten met het mooie weer nog buiten of zijn weg en kijken dan de herhaling en zodra het weer minder wordt naar de reguliere uitzending.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 12:34 schreef Gert het volgende:
Maar je kunt de reguliere uitzending en de herhaling niet zomaar bij elkaar optellen hoor, zo werkt dat niet.
Naar de reguliere kijken de vaste kijkers, herhalingen zijn veel meer voor de zappers en fluctueren dus veel meer. Op de reguliere wordt de reclame verkocht.
Dus als ik om 19.30 het journaal wil zien en dus bewust 's avonds om 23.00 of zo naar Big Brother kijk, dan ben ik geen reguliere kijker?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 12:34 schreef Gert het volgende:
Maar je kunt de reguliere uitzending en de herhaling niet zomaar bij elkaar optellen hoor, zo werkt dat niet.
Naar de reguliere kijken de vaste kijkers, herhalingen zijn veel meer voor de zappers en fluctueren dus veel meer. Op de reguliere wordt de reclame verkocht.
volgens mij zit er ook geen verschil tussen de reguliere uitzendingen en herhalngen. Het gaat erom wat je op dat tijdstip aan kijkers hebt.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:06 schreef Coelho het volgende:
[..]
Dus als ik om 19.30 het journaal wil zien en dus bewust 's avonds om 23.00 of zo naar Big Brother kijk, dan ben ik geen reguliere kijker?
Wat je van de live-uitzending nou weer niet echt kon zeggen. Saai (naar foto's van ouwe mensen kijken) en vooral zeer chaotisch en rommelig.quote:Op maandag 29 augustus 2005 10:27 schreef Gert het volgende:
...En ik denk dat er het programma gisteren ook wel promotie was voor de rest van het seizoen, omdat het erg gelikt en verzorgd in elkaar zat.
Da's iig een stuk meer dan de laatste BB's trokken. Die bleven steken rond de 600.000 zover ik me kan herinneren.quote:Op vrijdag 2 september 2005 09:40 schreef Coelho het volgende:
Voorzichtige conclusie dat er op dit moment een `harde kern´ van zo´n 850.000 mensen is.
Handig, al die freaks in de In de Fok-archieven voor antwoorden op dit soort vragen.quote:Op vrijdag 2 september 2005 09:44 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Da's iig een stuk meer dan de laatste BB's trokken. Die bleven steken rond de 600.000 zover ik me kan herinneren.
Kan het goed begrijpen BB3 was ook gewoon leuk, 2 en 4 vond ik minderquote:Op vrijdag 2 september 2005 10:39 schreef Blackadder2 het volgende:
Maar BB4 was wel het slechtst bekeken, meen ik me te herinneren?BB3 stukken beter, en BB2 weer stukken minder. Of is dat wishful thinking van mij?
![]()
Yep. Talpa heeft zelf al aangegeven dat ze tevreden zijn met 600K gemiddeld.quote:Op vrijdag 2 september 2005 10:49 schreef Owno het volgende:
Is het niet zo dat dat tegenwoordig op een commercieel kanaal ook heel goed is?
times change, I guess.
quote:Op vrijdag 2 september 2005 10:45 schreef Remzz het volgende:
[..]
Kan het goed begrijpen BB3 was ook gewoon leuk, 2 en 4 vond ik minder
Zeker weten ja, alles boven de 600.000 moet als zeer goed beschouwd worden.quote:Op vrijdag 2 september 2005 10:49 schreef Owno het volgende:
Ik heb hetgevoel dat de echte harde kern weer rond de 600.000 zou komen te liggen, en dat Talpa dara alsnog héél erg blij mee is/mag zijn. Is het niet zo dat dat tegenwoordig op een commercieel kanaal ook heel goed is?
times change, I guess.
Inderdaad. Half 8 is een vrij moeilijke tijd, met RTL4 nieuws als concurrent.quote:Op vrijdag 2 september 2005 10:55 schreef Blackadder2 het volgende:
[..]
Zeker weten ja, alles boven de 600.000 moet als zeer goed beschouwd worden.
Gaat slecht met "thuis" en "NSE" trouwens. "Thuis" is wel leuk (als Gordon thuis blijft helemaal), maar NSE is ook echt dé misser van Talpa. Beau verdient beter!quote:
Inderdaad zonde van beauquote:Op zaterdag 3 september 2005 12:21 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Gaat slecht met "thuis" en "NSE" trouwens. "Thuis" is wel leuk (als Gordon thuis blijft helemaal), maar NSE is ook echt dé misser van Talpa. Beau verdient beter!
maar wel de slechts scorende tot nu toe,dus de trend moet niet verder naar beneden gaanquote:
Ik vind Gordon juist wel briljantquote:Op woensdag 7 september 2005 08:33 schreef teckeltje het volgende:
ze moeten die irritante Gordon uit Thuis gooien dan stijgen de kijkcijfers gegarandeerd.
die verwende eikel lacht alleen maar om z'n eigen "grappen"
Ja, jij had dus meer kijkers verwacht?quote:Op woensdag 7 september 2005 15:01 schreef tong80 het volgende:
Een half miljoen lijkt veel maar ik vind het tegenvallend.
Ja, en dat seizoen stopt over twee wekenquote:Op woensdag 7 september 2005 15:58 schreef Haaibaaike het volgende:
Ècht typisch dat bij Talpa alles floptHoe kan dat zul je zeggen
![]()
Alleen Gerard en Gordondie hebben mooie kijkcijfers,
Gordon zorgt in ieder geval voor wat kijkcijfers bij Talpaquote:Op woensdag 7 september 2005 08:33 schreef teckeltje het volgende:
ze moeten die irritante Gordon uit Thuis gooien dan stijgen de kijkcijfers gegarandeerd.
die verwende eikel lacht alleen maar om z'n eigen "grappen"
Gordon en Joling in het BB-huisquote:Op woensdag 7 september 2005 16:38 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Gordon zorgt in ieder geval voor wat kijkcijfers bij Talpa
quote:Op woensdag 7 september 2005 17:15 schreef Snoerkies het volgende:
[..]
Gordon en Joling in het BB-huis![]()
![]()
![]()
Alsjeblieft niet zeg. Big brother is op dit moment het enige Talpa programma zónder Gordon en dat vind ik eigenlijk wel zo prettig.quote:
gozer ik schrok me rot wou bijna snel naar de livestream gaanquote:Op woensdag 7 september 2005 17:15 schreef Snoerkies het volgende:
[..]
Gordon en Joling in het BB-huis![]()
![]()
![]()
ik ben een meisjequote:Op woensdag 7 september 2005 18:38 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
gozer ik schrok me rot wou bijna snel naar de livestream gaan![]()
Gordon is wel leuk,heb je gezien dat ''Thuis'' meer kijkers had dan eergisteren toen Gordon er niet was ! gisteren 117.000 kijkers,quote:Op woensdag 7 september 2005 08:33 schreef teckeltje het volgende:
ze moeten die irritante Gordon uit Thuis gooien dan stijgen de kijkcijfers gegarandeerd.
die verwende eikel lacht alleen maar om z'n eigen "grappen"
je vergist je niet....quote:Op vrijdag 9 september 2005 12:43 schreef Cynix ® het volgende:
Vergis ik me nou of zakt de kijkdichtheid een beetje in? Of geldt dat voor heel Talpa nu de nieuwigheid er af is en men er achter komt dat dit de zoveelste overbodige pulpzender is?
Ze zakken niet echt in, ze zijn nooit hoog geweest, ze worden alleen maar lager. Ik denk dat Johnny Boy zich een beetje verkeken heeft. Misschien een signaal dat Nederland niet zit te wachten op nog meer zenders. Ik kijk naar Gordon en Joling en BB en voor de rest vind ik er geen ruck aan.quote:Op vrijdag 9 september 2005 12:43 schreef Cynix ® het volgende:
Vergis ik me nou of zakt de kijkdichtheid een beetje in? Of geldt dat voor heel Talpa nu de nieuwigheid er af is en men er achter komt dat dit de zoveelste overbodige pulpzender is?
Yep, waarbij die herhaling gisteren zo laag scoort omdat ie, zo lees ik net elders, om 2250 in de gidsen staat, om 0:00 in de krant en dan uiteindelijk om 0:15 wordt uitgezonden.quote:
Ja dat gehussel op de late avond is echt een ramp! Moeten ze echt mee stoppen want elke avond is het wel weer andersquote:Op dinsdag 13 september 2005 10:55 schreef Gert het volgende:
[..]
Yep, waarbij die herhaling gisteren zo laag scoort omdat ie, zo lees ik net elders, om 2250 in de gidsen staat, om 0:00 in de krant en dan uiteindelijk om 0:15 wordt uitgezonden.
Dat het echt een hype wordt, lag ook niet in de verwachting.quote:Op donderdag 15 september 2005 12:28 schreef evert het volgende:
ai, 14-9 nog maar 499.000 kijkers....
ligt het aan mij of is het geen hype aan het worden....
krijg het idee dat het steeds iets naar beneden gaat.
volgens mij lopen het aantal postings in BB topics ook terug
674.000.quote:Op donderdag 15 september 2005 20:47 schreef Gert het volgende:
"Even geduld ajb"
Hoezo "even?
Ik voorspel láge kijkcijfers voor de live-uitzending van donderdag 15 september![]()
quote:Op donderdag 15 september 2005 20:47 schreef Gert het volgende:
Ik voorspel láge kijkcijfers luistercijfers voor de live-uitzending van donderdag 15 september![]()
Wat wel grappig is, is dat ze AVH ook in de telling mee hebben genomen. En toen waren er dus al 250.000 mensen weg. Tegen het einde van het programma waarschijnlijk nog meer, maar dat is niet echt te zienquote:
En met AVH bedoel jij America's Vunniest Home Videos?quote:Op vrijdag 16 september 2005 10:06 schreef eborn het volgende:
[..]
Wat wel grappig is, is dat ze AVH ook in de telling mee hebben genomen.
Ik denk dat er veel mensen zijn geweest die bij het zien van AFH zijn blijven hangen en snel weer verder gegaan zijn toen ze zagen dat het eigenlijk een opvullertje was voor de totaal mislukte BB-show.quote:Op vrijdag 16 september 2005 10:06 schreef eborn het volgende:
[..]
Wat wel grappig is, is dat ze AVH ook in de telling mee hebben genomen. En toen waren er dus al 250.000 mensen weg. Tegen het einde van het programma waarschijnlijk nog meer, maar dat is niet echt te zien
Ik denk het wel eigenlijk. Vorige keer was het wat hoger, maar ook op een zeer 'steady' zender. Talpa is heel erg nieuw, dus dat nog niet iedereen die zender iedere avond automatisch aanklikt is vrij logisch (zie studio sport). Ik vind een half miljoen wel vrij veel voor Talpa eigenlijk.quote:Op woensdag 21 september 2005 18:05 schreef Cynix ® het volgende:
Het stabiliseert zich rond de 500.000 kijkers dus. Of zelfs iets minder.
Daar is $jonnie vast niet tevreden mee.
Gordon & Joling Over de Vloer is het kijkcijferkanon van Talpa, niet BB.quote:Op woensdag 21 september 2005 18:14 schreef Cynix ® het volgende:
Maar dit is dan ook hun kijkcijferkanon. Zodra dit stopt vallen ze in een grote leegte.
Mee eensquote:Op donderdag 22 september 2005 10:51 schreef Tragedy het volgende:
[..]
Gordon & Joling Over de Vloer is het kijkcijferkanon van Talpa, niet BB.
Voetbal, tochquote:Op donderdag 22 september 2005 10:51 schreef Tragedy het volgende:
Gordon & Joling Over de Vloer is het kijkcijferkanon van Talpa, niet BB.
Doe maar niet inderdaad, want veel verstand van zaken lijk je niet te hebben.quote:Op woensdag 21 september 2005 18:19 schreef David Letterman het volgende:
qua kijkcijfers wordt het gewoon zielig...en dan doe ik geen uitspraken over de uitzendingen...
Nee, zover ik me herinner zakt het aantal kijkers elke editie verder met circa 100.000.quote:Op donderdag 22 september 2005 13:39 schreef PLAE@ het volgende:
Het is wat Big Brother na de 1e jaargang altijd zo'n beetje heeft gehad
Voor mij genoeg reden om na BB nooit meer langs Talpa te zappen. De kans dat je dan in die giechelende geitenkop van Gordon kijkt is nagenoeg 99%.quote:Op donderdag 22 september 2005 10:51 schreef Tragedy het volgende:
Gordon & Joling Over de Vloer is het kijkcijferkanon van Talpa, niet BB.
Maar de live-uitzending scoorde weer het beste van de afgelopen drie weken.quote:Op vrijdag 23 september 2005 11:44 schreef evert het volgende:
19.30 uur - 420.000 kijkers, bb live 779.000 kijkers.
half 8 dus laagste tot nu toe
Heb jij aandelen of zo?quote:Op vrijdag 23 september 2005 11:54 schreef Gert het volgende:
Maar de live-uitzending scoorde weer het beste van de afgelopen drie weken.
Roflol, van een mede-Hagenees had ik wel een beter antwoord verwacht...meer gevat, als je dan toch kritiek hebt op mijn post...quote:Op donderdag 22 september 2005 12:37 schreef Gert het volgende:
[..]
Doe maar niet inderdaad, want veel verstand van zaken lijk je niet te hebben.
NEway:
kijkcijfers van woensdag 21 oktober
regulier: 556.000
herh: 166.000
Wat een ontzettend lompe opmerking weer. Het is normaal om te melden dat er een kijkcijferdieptepunt bij Talpa is bereikt, maar als er een kijkcijferrecord wordt gehaald, dan heb je ineens aandelen.quote:
Hij bedoelt het goed hoor.quote:Op vrijdag 23 september 2005 18:16 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Wat een ontzettend lompe opmerking weer. Het is normaal om te melden dat er een kijkcijferdieptepunt bij Talpa is bereikt, maar als er een kijkcijferrecord wordt gehaald, dan heb je ineens aandelen.![]()
Kloterige voetbal weerquote:Op vrijdag 30 september 2005 11:32 schreef Gert het volgende:
Lage score gisteren!
Live: 597.000
Regulier 449.000
Ik was er gisteravond niet. Was er tijdens de live-uitzending ook voetbal op dan? Ik dacht vóór de uitzending?quote:
Wat bedoel je nou?quote:Op vrijdag 30 september 2005 11:42 schreef Haaibaaike het volgende:
Feyenoord op Talpa !
Ik ga dat voor jou hier opschrijven wat er in mijn gids staatquote:
Mafkees.quote:Op vrijdag 30 september 2005 11:58 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik ga dat voor jou hier opschrijven wat er in mijn gids staat![]()
om 18.05 De wedstrijden UEFA Cup Boekarest-Feyenoord om 19.55 de wedtstrijden UEFA Cup Nabeschouwing dat stond zo in mijn gids !
BB5 daar weet ik niks van, Daar kijk ik nooit naar..Ook niet naar het voetbal..
Wat een ontzettend lompe opmerking weer.quote:
Ik hep al gestudeert, ik werk selfs.quote:Op vrijdag 30 september 2005 20:48 schreef ItaloDancer het volgende:
Studeren, jongeman (slash oude man), zou jij ook eens moeten doen ipv je tijd op Fok! te verdoen![]()
Ja, als je álle negatieve en positieve effecten van elk programma gaat corrigeren kijken er evenveel mensen naar élk programma.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 05:26 schreef st0mpie het volgende:
ik denk dat de kijkcijfers nog niet reeel zijn, daarvoor zou je ze ten eerste per dag tegenover vorig jaar moeten zetten en een correctie toepassen door de internet volgers er bij op te tellen, streams zijn gratis, bandbreedte is hoger. . denk dat een reclame bannertje op de bb site wel een paar centen oplevert. BB is net als bv de tour de france, maar dan 5x zolang. Niet alle wieler fans kijken elke dag naar de etappes.
Grapjuuuh...quote:Op vrijdag 30 september 2005 21:54 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik hep al gestudeert, ik werk selfs.
Zelfde...quote:
De spannende beelden (bloot) worden weggelaten.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 11:33 schreef Gert het volgende:
Er is matig gekeken naar de fantastische uitzending van gisteren:
regulier 481.000
herh: 174.000
Niet slecht!quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 10:25 schreef Gert het volgende:
kijkcijfers donderdag 6 oktober
BB live: 743.000
dat zal haast welquote:Op woensdag 12 oktober 2005 11:19 schreef Gert het volgende:
Bizar hoog ineens zeg, 642.000!
Hadden ze reclame zitten maken ergens, op 538 of zo, dat Roel afgerukt zou worden door Linda?
Voor zover ik weet, worden via internet opgevraagde programma's (nog) niet meegerekend in kijkcijferonderzoek. Te marginaal waarschijnlijk, en ook zit er (dacht ik?) geen reclame doorheen en dat is wat kijkcijfers zo belangrijk maakt: reclame verkopen.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 11:29 schreef muizemeis het volgende:
zeg wordt ook meegerekend de mensen die de volgende dag via de talpa site, uitzending gemist, nog eens gaan kijken??
dat doe ik dus bijna iedere dag als het even kan, kijk nooit regulier of herhaling, hooguit alleen op vrijdagavond...
Wel met andere dingen op TV rekening houden he.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 08:50 schreef ItaloDancer het volgende:
Gisteren:
Regulier: 366.000
Herh: 133.000
Er valt geen peil op te trekken![]()
http://bigbrother.fok.nl/blog/709#reactsquote:Er was voetbal, dus ik verwachtte na de piek van gisteren al niet zulke hoge kijkcijfers voor BigBrother. De resultaten vallen me heel eerlijk gezegd dan ook nog wel mee. De reguliere uitzending trok 366.000 kijkers, die liever naar de bewoners keken dan naar de voetballers. De herhaling zat op een normaal aantal met 133.000 kijkers.
Als referentie, het voetbal trok om dezelfde tijd als de reguliere uitzending 3.552.000 kijkers. Daar is niet makkelijk tegen op te boksen natuurlijk
Bron: SKO.
quote:
quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 16:26 schreef Gert het volgende:
kijkcijfers donderdag 13 oktober
regulier: 543.000
BB-live: 804.000
herh: 148.00
Het gaat goed met de kijkcijfers.
Zelfs een poll op FOK! met 3000 stemmen zegt niks over de uitslag wie er uit moetquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 00:41 schreef ilona-scuderia het volgende:
Wat zeggen kijkcijfers nou, 1000 kastjes die een beeld moeten geven van "de kijkcijfers"
Dat zegt toch niks, zo meet je toch geen kijkcijfers?
Wat wil jij dan, 16.000.000 kastjesquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 00:41 schreef ilona-scuderia het volgende:
Wat zeggen kijkcijfers nou, 1000 kastjes die een beeld moeten geven van "de kijkcijfers"
Dat zegt toch niks, zo meet je toch geen kijkcijfers?
Je hebt je wel verdiept in de statistiek erachter?quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 00:41 schreef ilona-scuderia het volgende:
Wat zeggen kijkcijfers nou, 1000 kastjes die een beeld moeten geven van "de kijkcijfers"
Dat zegt toch niks, zo meet je toch geen kijkcijfers?
Het baby-gedoe lijkt dus te werken.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 10:52 schreef Gert het volgende:
Kijkcijfers woensdag 19 oktober
regulier: 669.000
herh: 162.000
Nee joh, dit is een nawee.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 11:11 schreef APK het volgende:
[..]
Het baby-gedoe lijkt dus te werken.
Dat gaan ze zo lang mogelijk uitmelken.
quote:Op donderdag 20 oktober 2005 17:21 schreef superhero87 het volgende:
Dinsdag keken bijna 1.000.000 mensen naar de extra lange uitzending![]()
Dat is alleen interessant als je weet wat die programma's normaal gesproken scoren.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 23:58 schreef Giggio het volgende:
Gaan we BVD en RTL-Boul ook meenemen ? daar gaat de Tanja-show nog even verder maandag!
Boven de 600.000quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 13:27 schreef Gert het volgende:
Kijkcijfers vrijdag 28 oktober
regulier: 602.000
herh: 114.000
En de live-uitzendingen zitten nu ook al voor de derde week achter elkaar boven de 800.000.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 13:31 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Boven de 600.000.. Dat is een zeer goede score volgens mij.
Vorige week vrijdag ook al.
*meldt*quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 13:27 schreef Gert het volgende:
Ik vind het bijhouden van de BB-kijkcijfers al moeite genoeg, voor de 3 à 4 lezers van dit topic.
Waar sláát dit nou weer op, malloot?quote:
NSE is tenminste nog van dezeldfde zender en direct terug te vinden op de kijkcijfer-overzichtjes van Talpa, op de vorige pagina. "Rex" staat daar niet tussen. Het slaat echt als een tang op een varken.quote:Op woensdag 2 november 2005 17:42 schreef ItaloDancer het volgende:
Cynix noemt toch ook de kijkcijfers van NSE.
Rex wordt elke avond op Talpa uitgezonden hoor.quote:Op woensdag 2 november 2005 17:50 schreef Gert het volgende:
[..]
NSE is tenminste nog van dezeldfde zender en direct terug te vinden op de kijkcijfer-overzichtjes van Talpa, op de vorige pagina. "Rex" staat daar niet tussen. Het slaat echt als een tang op een varken.![]()
Of onze Haaibaaike moet met een plausibele verklaring komen natuurlijk.![]()
quote:Op woensdag 2 november 2005 17:52 schreef BVO het volgende:
[..]
Rex wordt elke avond op Talpa uitgezonden hoor.
OK, het wordt sinds maandag uitgezonden op Talpa zie ik nu, en gisteren had het 128.000 kijkers.quote:Op woensdag 2 november 2005 17:52 schreef BVO het volgende:
[..]
Rex wordt elke avond op Talpa uitgezonden hoor.
het was geen exit-avond en er was voetbal. dat speelt ook mee!quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:48 schreef Gert het volgende:
Kijkcijfers donderdag 3 november
regulier: 571.000
live: 732.000
herh: 71.000
Mager!!!!
De live-show kwam de afgelopen weken telkens boven de 800.000 uit.
Zou Tanja dan toch zoveel extra kijkers hebben getrokken?
Weet niet of Heerenveen tegen een oostblokclub nou zoveel kijkers scheelt, maar dat er minder kijkers zijn omdat het geen exit-avond is: eigenlijk nog nooit op gelet. Zou heel goed kunnen!quote:Op zondag 6 november 2005 14:56 schreef TheVulture het volgende:
[..]
het was geen exit-avond en er was voetbal. dat speelt ook mee!
Wat doe je dan op dit forum? Als het je toch niet interesseert? Nou ja tot ziens dan maar heeequote:
quote:Op dinsdag 8 november 2005 12:51 schreef kluivie het volgende:
[..]
Wat doe je dan op dit forum? Als het je toch niet interesseert? Nou ja tot ziens dan maar heee
Naar Heerenveen tegen een oostblokclub kijken meer dan 1.6 miljoen mensenquote:Op zondag 6 november 2005 16:57 schreef Gert het volgende:
[..]
Weet niet of Heerenveen tegen een oostblokclub nou zoveel kijkers scheelt, maar dat er minder kijkers zijn omdat het geen exit-avond is: eigenlijk nog nooit op gelet. Zou heel goed kunnen!
Hij heeft toch gelijk? Snap niet helemaal het nut van het in een BB kijkcijfer topic melden dat je niet naar BB kijkt. Er kijken meer dan 15 miljoen mensen niet naar BB, nou gezellig toch.quote:
't Zal ook wel wát kijkers wegtrekken van BB.quote:Op dinsdag 8 november 2005 16:14 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Naar Heerenveen tegen een oostblokclub kijken meer dan 1.6 miljoen mensen![]()
dinsdag 8 november:quote:Op dinsdag 8 november 2005 12:01 schreef Gert het volgende:
Maandag 7 november
Regulier: 610.000
Herh: 119.000
Ja maar dat is CL niet EUFA cup en ook hebben PSV en Ajax meer aanhangersquote:Op dinsdag 8 november 2005 16:51 schreef Gert het volgende:
[..]
't Zal ook wel wát kijkers wegtrekken van BB.Maar het is voor EC-voetbal niet zoveel hoor.
Effe kijken..... afgelopen week trok PSV 2.8 mln kijkers, ajax meer dan 3 miljoen.
Geen zorgen. De clifhanger gisteren was spectaculair, dus vanavond zal het weer boven de 600.000 zittenquote:Op donderdag 10 november 2005 12:24 schreef evert het volgende:
hele slechte tendens, cijfers liggen nu richting de slechts scorende in oktober.
Dat zeg ik dus.quote:Op donderdag 10 november 2005 13:06 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Ja maar dat is CL niet EUFA cup en ook hebben PSV en Ajax meer aanhangers![]()
regulier: 523.000quote:Op donderdag 10 november 2005 14:23 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Geen zorgen. De clifhanger gisteren was spectaculair, dus vanavond zal het weer boven de 600.000 zitten... En daarna de live nog natuurlijk.
regulier en herhaling samen is iig wel boven de 600.000quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:11 schreef evert het volgende:
[..]
regulier: 523.000
live: 803.000
herhaling: 129.000
Live nog geen 80.000 meer dan vorige week en toen was er voetbal. regulier lager dan vorige week donderdag.
vrijdag:quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:44 schreef scanman01 het volgende:
[..]
regulier en herhaling samen is iig wel boven de 600.000
De slaapverwekkende uitzendingen ook en dat ligt echt niet aan Menno, dat was gewoon een saaie flatliner.quote:Op donderdag 17 november 2005 11:35 schreef Marcq het volgende:
de exit van menno laat zich gelden
Zelfs het woord flatliner is nog te veel eer; je moest de woorden bij hem uit zijn bek trekken als het erop aan kwam. Feit is wel dat ik sinds de exit niet meer kijk, omdat ik baal dat hij er niet meer in zit. Nathaliequote:Op donderdag 17 november 2005 11:55 schreef APK het volgende:
[..]
De slaapverwekkende uitzendingen ook en dat ligt echt niet aan Menno, dat was gewoon een saaie flatliner.
De laatste keer dat jij kijkcijfers gepubliceerd hebt was dinsdag 8 novemberquote:Op dinsdag 22 november 2005 11:13 schreef Gert het volgende:
Zeg, jij zit toch niet mijn werk stiekem over te nemen hè Peter?
Toch hangt het er ook echt vanaf of de doelgroep die reclame-inkomsten opbrengt kijkt.quote:Op dinsdag 22 november 2005 12:37 schreef Cynix ® het volgende:
Kijkcijfers zijn tamelijk constant, de Live-uitzending wordt zelfs zteeds (iets) beter bekeken. Ik denk dat $jonnie niet eens ontevreden is.
Wat een stelletje kneuzen daar. Ze vinden zich zo ontzettend belangrijk dat ze gegevens die ze zelf openbaar (horen te) maken zowat als staatsgeheim aanmerkenquote:Op woensdag 23 november 2005 13:49 schreef Peter6000 het volgende:
Net gebeld door het SKO, ze willen de ontbrekende kijkcijfers van 31 augustus niet geven
En het publiceren mag ook niet, zelfs niet met bronvermelding
quote:Op woensdag 23 november 2005 14:20 schreef GI het volgende:
http://bigbrother.fok.nl/blog/162
Volgens mij zijn dat de kijkcijfers van 31 augustus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.edit: staatsgeheim
[ Bericht 24% gewijzigd door Peter6000 op 23-11-2005 16:38:32 ]
ja van die troep uit Eindhoven word je ook niet blij..quote:
Een keiharde kern van zo'n 800.000 kijkers.quote:Op vrijdag 25 november 2005 08:15 schreef Peter6000 het volgende:
Live: 780.000
Wow!!quote:Op dinsdag 29 november 2005 10:25 schreef Peter6000 het volgende:
Kijkcijfers maandag 28 november
Regulier: 708.000![]()
Herhaling: 125.000
Komt door het tijdelijke vertrekt van Ingrid.quote:Op dinsdag 29 november 2005 11:24 schreef Gert het volgende:
[..]
Wow!!![]()
Maf, ineens weer zo'n uitschieter.![]()
Zou kunnen. Dan was het een geslaagde kijkcijfertruck. Zullen ze vanavond wel wéér met een cliffhanger komen die mensen verleidt om na het weekend ook te gaan kijken..quote:Op woensdag 30 november 2005 11:10 schreef regenworm het volgende:
[..]
Komt door het tijdelijke vertrekt van Ingrid.
Aan de kijkcijfers te zien, volgt een aanzienlijke groep alleen de wekelijkse uitzendingen. Ze blijven toch een beetje op de hoogte, omdat er donderdag altijd iets van een "ludieke samenvatting" wordt gegeven.quote:Op donderdag 1 december 2005 16:45 schreef Cynix ® het volgende:
Op een bepaald moment volg je iets redelijk trouw of haak je af, zou ik denken. Je gaat toch niet éénmalig een keer kijken omdat een bewoner een paar nachtjes in een "geheime" kamer zit?
CL wedstrijden beginnen 0m 20.45u. Lijkt mij dus bollocks.quote:Op woensdag 7 december 2005 11:06 schreef Peter6000 het volgende:
Volgens het Blog, liggen de slechte cijfers het aan het voetbal, ik doe zelf alleen maar aan objectief redeneren
Nee, ervaring. Men deelt een avond TV anders in als er voetbalwedstrijden te zien zijn.quote:Op woensdag 7 december 2005 12:12 schreef APK het volgende:
[..]
CL wedstrijden beginnen 0m 20.45u. Lijkt mij dus bollocks.
Wat zou kunnen is dat men bijvoorbeeld eerder gaat eten als er voetbal is, of noodzakelijke dingen die men anders later doet nu naar voren trekt, of dat men samen met vrienden gaat kijken etc en daardoor dus BB skipt als er voetbal is. Nou ja, etc.quote:Op woensdag 7 december 2005 12:12 schreef APK het volgende:
CL wedstrijden beginnen 0m 20.45u. Lijkt mij dus bollocks.
Sympathiek van jou dat jij aanbiedt om die te gaan maken. Ik ben benieuwd.quote:Op zondag 11 december 2005 15:20 schreef bhs het volgende:
Leuk zo die tabellen. Waar blijven de grafiekjes?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |