Ik bedoelde ook de wedstrijden van zondag ja. Die andere wedstrijden kon je op die dagen zelf ook al wel zien, dus moeten na de wedstrijden van zondag wordne uitgezondenquote:Op dinsdag 13 september 2005 13:30 schreef ASroma het volgende:
[..]
op zondag wil je toch gewoon eerst de wedstrijden van zondag zien en geen herhalingen van vrijdag, kom op zegIk zit meer te zappen (reclame, onrelevantie interviews, mediagetrainde niet boeiende gasten) dan dat ik er echt wat van zie, het nederlandse voetbal verliest wel degelijk mijn intresse door de constructie van talpa.
Jij vind anders wel dat de mensen die kritiek hebben alleen maar "zeiken om het zeiken"quote:Op dinsdag 13 september 2005 13:40 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch niet. Je kunt van een commerciële zender alleen niet verwachten dat ze het op dezelfde manier doen als de NOS. Reclames horen er nou eenmaal bij en de wedstrijdvolgorde is ook volkomen begrijpelijk.
Bovendien is "De wedstrijden" sinds het begin al flink wat aangepast, dus ze zijn er echt wel mee bezig om het voor de kijker te verbeteren.
Hier heb ik weinig aan toe te voegen. Ik ken al mensen die zondagavond geen voetbal meer kijken, misschien ga ik ook tot die groep behoren. Ik zit me alleen maar te ergeren. Alleen maar nutteloos positief commentaar (het lijken wel communisten). Wat interesseert het mij nou of Kees van Wonderen denkt dat iemand in Oranje gaat voetballen?quote:Op zondag 11 september 2005 19:47 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik wil Studio Sport terug.
Wilfred Genee moet dood. Ik irriteer me mateloos aan die glibberige kankerkop van hem. Domme opmerking, domme vragen en kan geen discussie voeren.
Lange reclameblokken, suffe analyses (met dank aan WG), kutcommentaar en nog meer kutreclames. En de volgorde is ook een beetje kut, omdat je nu verplicht wordt om te kijken omdat ik geen flauw idee heb hoe laat Ajax is..
Het is een kritiekloze zak hooi die door iedere uitgerangeerde b-voetballer uitgeluld wordt.quote:Op woensdag 14 september 2005 18:33 schreef S-Two het volgende:
Ik vond Genee bij Voetbal Insite altijd wel goed, maar ik vind hem hier ook waardeloos.
Van Hanegem als analist, daar moet voor eeuwig een stok voor gestoken worden, die man is een karikatuur van zichzelf gewordenquote:Op woensdag 14 september 2005 21:37 schreef LangeTabbetje het volgende:
Wen er maar aan. De Eredivisie N.V. wil dat er niet zo negatief (of kritisch) de wedstrijden becommentarieerd en besproken worden. Willem van Hanegem als commentator is al een stokje voor gestoken. Tevens is er al over Johan Derksen geklaagd dat ie kritisch was op een live wedstrijd op de vrijdag avond.![]()
Derksen snoer je de mond zo niet.quote:Op woensdag 14 september 2005 21:37 schreef LangeTabbetje het volgende:
Wen er maar aan. De Eredivisie N.V. wil dat er niet zo negatief (of kritisch) de wedstrijden becommentarieerd en besproken worden. Willem van Hanegem als commentator is al een stokje voor gestoken. Tevens is er al over Johan Derksen geklaagd dat ie kritisch was op een live wedstrijd op de vrijdag avond.![]()
Van Hanagem is geniaalquote:Op woensdag 14 september 2005 22:15 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Van Hanegem als analist, daar moet voor eeuwig een stok voor gestoken worden, die man is een karikatuur van zichzelf geworden
Ja, laten ze Heerenveen ook nog eens verliezen, dat Talpa.quote:Op zondag 18 september 2005 20:30 schreef SCH het volgende:
Wat een kutprogramma is dit toch - echt schijt aan de kijkers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |