Welke bank heb jij dan?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 13:08 schreef Renesite het volgende:
Ze zijn laat met het salaris
Normaal heb ik 't al op Dinsdag..
Ik heb het ook nog niet..maare, er zitten toch gewoon altijd 28 dagen tussen? De vorige was op de 3e, dus zou het morgen pas weer zijn. Of komt ie altijd op een dinsdag?quote:
Nee, het is deze week.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 14:06 schreef Wiwi101 het volgende:
[..]
Ik heb het ook nog niet..maare, er zitten toch gewoon altijd 28 dagen tussen? De vorige was op de 3e, dus zou het morgen pas weer zijn. Of komt ie altijd op een dinsdag?Dan moeten we nog een week wachten
kan het zo ff niet checken, maar dinsdags komt het altijd al in het postvakje..quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 14:06 schreef Wiwi101 het volgende:
[..]
Ik heb het ook nog niet..maare, er zitten toch gewoon altijd 28 dagen tussen? De vorige was op de 3e, dus zou het morgen pas weer zijn. Of komt ie altijd op een dinsdag?![]()
EDIT: Ik heb gekeken...bij mij komt ie altijd op woensdag...morgen dus, elke 4 weken
En ik heb dus ook Rabo
We zien het vanavond wel hequote:Op dinsdag 30 augustus 2005 14:13 schreef Renesite het volgende:
[..]
kan het zo ff niet checken, maar dinsdags komt het altijd al in het postvakje..
periode dat ik op vakantie was /O\quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 14:36 schreef mic_forever het volgende:
jaa
ben benieuwd..opzich best wat gewerkt deze vakantie
Heb je altijd de volle 75? Ik welquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 14:58 schreef blrrrt het volgende:
Personeelskorting komt trouwens nog op:
23-11-2005
15-02-2006
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 15:07 schreef Wiwi101 het volgende:
[..]
Heb je altijd de volle 75? Ik welK bedoel is tog mooi meegenomen he
Maar dan ben ik er nietquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:09 schreef Jvvianen het volgende:
Nou Erwin, ik ben er woensdag echt voor het laatst dus je bent nog niet van me af
Van 1200 tot 2000, heb ik een kwartier pauze, en recht op een uur, maar dat uur heb ik om laten zetten in een half uur, vind een uur te veel.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 12:45 schreef Renesite het volgende:
[..]
Het heeft te maken met een uur of half uur pauze enzo.
Ikke werk yvrijdag ook halve dag
Ik ga er vanavond naar kijken. En dan updat ik ook de lijst weer en zet ik de personeels korting er bij.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:23 schreef hooibaal het volgende:
SHERMAN, de lijst met AH-filialen heb ik gemaild naar het adres in je profiel. Ik ga nu eerst eten, de rest lees ik daarna wel bij.
Het topic bestaat ook nog geen weekquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:27 schreef TheTh1ng het volgende:
Zozo, een Ah medewerkers topic..
Nooit eerder opgevallen![]()
Werk zelf in filiaal 1582 in Bergen, Noord Holland..
Collega's!![]()
en je KRIJGT maar een kwartier op ACHT uur!quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:56 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Van 1200 tot 2000, heb ik een kwartier pauze, en recht op een uur, maar dat uur heb ik om laten zetten in een half uur, vind een uur te veel.
Kut vakantie.quote:
Jaquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:29 schreef SHERMAN het volgende:
Kut vakantie.
Euhm 1300 beginnen. 1500 een kwartier. 1730 een half uur.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:29 schreef Renesite het volgende:
[..]
en je KRIJGT maar een kwartier op ACHT uur!
Ik krijg om de 3 uur een pauze
Oke, dat is dan wel aanvaardbaarquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:31 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Euhm 1300 beginnen. 1500 een kwartier. 1730 een half uur.
Wat is daar mis mee?
NIET boven je contract uren/quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:35 schreef Carpento het volgende:
* Carpento heeft nog geen centjes.
Heb Rabo en kan die centjes wel gebruiken in principe... En ff kijken of ze de uren boven mn contract ook uitbetaald hebben. Ben 20, en dan doen ze dat niet maar mn chef ging het proberen te regelen...
Laat maar komen die poen, heb ook weer voor 150 euro schoolboeken besteld![]()
Ik werk 4 keer boven mijn contract uren.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:36 schreef Renesite het volgende:
[..]
NIET boven je contract uren/
o jezus
Ik heb maar 6 per weekquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:41 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Ik werk 4 keer boven mijn contract uren.
Ik heb een contract voor 12 uur per periode, 4 weken dus. Ik werk er minstens 12 in een week, zonder extra diensten. Een week zoals nu zit ik ruim aan de 20 uur volgens mij.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:46 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik heb maar 6 per weekik werk dat op 2 avonden, rest een zaterdag
![]()
Ik deze week 22uurquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:54 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Ik heb een contract voor 12 uur per periode, 4 weken dus. Ik werk er minstens 12 in een week, zonder extra diensten. Een week zoals nu zit ik ruim aan de 20 uur volgens mij.
Leuk he veel werken.quote:
Medewerkers van 19 of ouder mogen niet boven contract werken/worden uitbetaald, zo simpel ligt dat. Ik ben het er ook voor geen cent mee eens want de gedachte erachter is wat mij betreft veel te kort door de bocht, maar we moeten het ermee doen. Als 'oudere' moet je gewoon niet extra gaan werken, tenzij je van te voren de (voor mijn part schriftelijke) verzekering van je VM hebt gekregen dat die uren worden uitbetaald. De vulploegleiders hanteren hier ook collectief dat principe (die zijn allemaal ouder dan 20, maar je hebt ze toch nodig): uitbetalen of we komen niet, want aan TVU hebben we niets. Onder hevig protest gaat onze SM iedere keer akkoord om het tóch uit te betalen, maar anders gaat de planning gewoon niet dicht, ook omdat er altijd 2 FHV'ers in het filiaal moeten zijn.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:36 schreef Renesite het volgende:
[..]
NIET boven je contract uren/
o jezus
ik werk ruim 6 uur per weekquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 21:42 schreef ElmarO het volgende:
Wij hadden vandaag last van een langzame chauffeur
En ik werk amper boven mijn contracturen. Alleen in de zomervakantie wat uurtjes, maar niet echt veel.
jaloerssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 21:51 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Ik heb een contract voor 10 uur in de week.
Ik was er niet echt bij vandaagquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 21:51 schreef Knoekie het volgende:
Ik heb vandaag gewerkt van 1700 tot 2000
Gelukkig zijn die zomerzegels over.
Ik ben 22 en heb al mijn extra uren uitbetaald gekregenquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:58 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Medewerkers van 19 of ouder mogen niet boven contract werken/worden uitbetaald, zo simpel ligt dat. Ik ben het er ook voor geen cent mee eens want de gedachte erachter is wat mij betreft veel te kort door de bocht, maar we moeten het ermee doen. Als 'oudere' moet je gewoon niet extra gaan werken, tenzij je van te voren de (voor mijn part schriftelijke) verzekering van je VM hebt gekregen dat die uren worden uitbetaald. De vulploegleiders hanteren hier ook collectief dat principe (die zijn allemaal ouder dan 20, maar je hebt ze toch nodig): uitbetalen of we komen niet, want aan TVU hebben we niets. Onder hevig protest gaat onze SM iedere keer akkoord om het tóch uit te betalen, maar anders gaat de planning gewoon niet dicht, ook omdat er altijd 2 FHV'ers in het filiaal moeten zijn.
Umm.. Nee dat was waarschijnlijk een andere stephanie, er werken er 4 bij de kassaquote:Op maandag 29 augustus 2005 22:37 schreef Wiwi101 het volgende:
[..]
He trouwens, was jij het niet waar ik om 18.03 tegen opbotste met me winkelwagentje, bij de magazijn deur? Ze heete wel Stephanie volgens t naambordje![]()
![]()
ff mierenneuken:quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:50 schreef Meki het volgende:
wat een dag
weinig man
6 man voor 1500 kollies
quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:14 schreef Carpento het volgende:
[..]
ff mierenneuken:
kollies is fout want:
- moet met een C
- colli is al meervoud (van collo)
![]()
Nee, inderdaad, het klinkt niet, één collo, maar zo is het wel... klik
Ik vermoed na de hamsterweken.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:29 schreef Carpento het volgende:
BTW, wanneer komen de pepernoten weer ? Kan nooit lang duren![]()
Toch geen sinterklaasmuziek héquote:Op woensdag 31 augustus 2005 07:20 schreef SHERMAN het volgende:
Joepie, krijgen we ook weer die leuke muziek.
Kan je vast vinden in het seizoensplanquote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:29 schreef Carpento het volgende:
BTW, wanneer komen de pepernoten weer ? Kan nooit lang duren![]()
Ha nee je was t nietquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:29 schreef stephanie_xx het volgende:
[..]
Umm.. Nee dat was waarschijnlijk een andere stephanie, er werken er 4 bij de kassa![]()
ik heb een fotoboek. niet lachen he haha
Ik weet wel welke je bedoeld volgens mijhaar tot op schouders, krullen en klein meisje zeker?
quote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:39 schreef Wiwi101 het volgende:
[..]
Ja echte kantoorbaantijden he bij AH![]()
![]()
Ja, maar ze hebben gisteren gevraagd of ik dan kon werken, aangezien ze me voor 3 uur ingedeeld hadden en ik best wel hard geld nodig hebquote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:44 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Rare tijd
Bij ons is het bijna altijd 9-6 of 8-5
Bij ons blijven er geloof ik altijd ff 3 bij de deur staan...de rest rent zo snel mogelijk naar huisquote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:47 schreef Zwansen het volgende:
Is dat in elk filiaal zo dat na sluitingstijd de medewerkers buiten op elkaar moet wachten totdat iedereen uit de winkel is? Dit ivm diefstal, overvallen ofzo?
Nee, is niet te doen bij ons.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:47 schreef Zwansen het volgende:
Is dat in elk filiaal zo dat na sluitingstijd de medewerkers buiten op elkaar moet wachten totdat iedereen uit de winkel is? Dit ivm diefstal, overvallen ofzo?
In Emmen, ik ken iemand die daar werkt, moet iedereen voor de deur blijven staan totdat iedereen naar buiten is...quote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:50 schreef Wiwi101 het volgende:
[..]
Bij ons blijven er geloof ik altijd ff 3 bij de deur staan...de rest rent zo snel mogelijk naar huis
Bij ons is het meestal zo dat de kassamensen (waaronder ik dan) meteen achter wegmogen. Dit omdat de mensen van houdbaar vaak nog een uur doorwerken. Anders moeten we gewoon voor de deur wachten.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:47 schreef Zwansen het volgende:
Is dat in elk filiaal zo dat na sluitingstijd de medewerkers buiten op elkaar moet wachten totdat iedereen uit de winkel is? Dit ivm diefstal, overvallen ofzo?
Bij ons ook. Wachten totdat het alarm is uitgepiept (duurt 1 min.) Als de piep over is, betekent dat dat het alarm er goed op staat, en dan pas kan iedereen weg.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:54 schreef Zwansen het volgende:
[..]
In Emmen, ik ken iemand die daar werkt, moet iedereen voor de deur blijven staan totdat iedereen naar buiten is...
NOOOOOOOOOOOO!quote:Op woensdag 31 augustus 2005 07:20 schreef SHERMAN het volgende:
Joepie, krijgen we ook weer die leuke muziek.
9 - 6 moet ik zaterdagquote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:44 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Rare tijd
Bij ons is het bijna altijd 9-6 of 8-5
Ik normaal ook altijd op zaterdag.quote:
Ik ga....euhh...het maar sparen voor m'n vakantie van volgend jaarquote:Op woensdag 31 augustus 2005 13:16 schreef Renesite het volgende:
heb voor het salaris maar een telefon gekocht
quote:Op woensdag 31 augustus 2005 13:22 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Ik ga....euhh...het maar sparen voor m'n vakantie van volgend jaar
Hier anders,quote:Op woensdag 31 augustus 2005 13:31 schreef SHERMAN het volgende:
Als ze met de kassa's lopen mag je er niet uit.
Ben je klaar dan loopt er meestal iemand mee om de nooddeur open te maken en dan word je er uit gelaten. Gaat de laatste groep weg dan gaan we door de voordeur en word het alarm op de winkel gezet. Dan is het wel de bedoeling dat er een paar mensen wachten tot het alarm er op zit.
Dat dan weer welquote:Op woensdag 31 augustus 2005 13:36 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Je moet wel hè als je een rondreis in China wil maken..
Sinterklaasquote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:15 schreef blrrrt het volgende:
Wie doet er een gok wat we na de hamsterweken krijgen???
Had ik mijn telefoon toch maar later aangeschaftquote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:24 schreef blrrrt het volgende:
En nu ff serieus![]()
De hamsterweken duren 2 weken als ik het goed heb.
Als ik het goed heb gezien komt er in de week van 12 sep. of 19 sep. weer een multimediaweek
Dan hebben ze weer allerlei electronica in de aanbieding. PC'tje, monitoren, luidspeakerset enzo.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:29 schreef SHERMAN het volgende:
En daar moet ik onder verstaan?
Fuck zeg!quote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:33 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Dan hebben ze weer allerlei electronica in de aanbieding. PC'tje, monitoren, luidspeakerset enzo.
Zoek in DASA maar is op de WAG computers en ga dan naar de laatste resultaten. Daar staan een pc en TFT-schermen bestelbaar vanaf 12 of 19 september
Oh dat klopt ja.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:33 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Dan hebben ze weer allerlei electronica in de aanbieding. PC'tje, monitoren, luidspeakerset enzo.
Zoek in DASA maar is op de WAG computers en ga dan naar de laatste resultaten. Daar staan een pc en TFT-schermen bestelbaar vanaf 12 of 19 september
Heb je nog nooit eerder die dingen aan de kassa gehad dan?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:35 schreef Renesite het volgende:
[..]
Fuck zeg!
Dat worden hoge bedragen bij de kassa
half jaar?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:36 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Heb je nog nooit eerder die dingen aan de kassa gehad dan?
Hoelang werk je al bij de Appie?
Volgens mij was er in het voorjaar ook 1 ja...quote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:38 schreef Renesite het volgende:
[..]
half jaar?
Niemand koopt die dingne duidelijk bij ons.
Als er met lades gelopen wordt mag er nergens iemand in of uit, lijkt me. Verder hebben wij een tamelijk waterdicht systeem om mensen erin en eruit te laten, dat ik hier niet ga beschrijven omdat kwaadwillenden er vast wel een lek in weten te vinden. Bij ons in de straat zijn al 5 bedrijven (winkels en cafetaria's) overvallen, wij zijn gelukkig tot nu toe buiten schot gebleven.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 13:31 schreef SHERMAN het volgende:
Als ze met de kassa's lopen mag je er niet uit.
Ben je klaar dan loopt er meestal iemand mee om de nooddeur open te maken en dan word je er uit gelaten. Gaat de laatste groep weg dan gaan we door de voordeur en word het alarm op de winkel gezet. Dan is het wel de bedoeling dat er een paar mensen wachten tot het alarm er op zit.
2 jaar geleden hadden ze ook zo'n actie (toen mn broer er werkte) en toen hadden ze aan het eind van de week 4 pc's over. Dat waren voor toen hele goeie pc's. En toen hadden we er eentje geregeld met fikse kortingquote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:45 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Volgens mij was er in het voorjaar ook 1 ja...
Mijn PC, scherm, toetsenbord en muis komen van de appie en ik ben er blij mee
Waren die niet 2 maanden geleden ofzo?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 19:26 schreef febster het volgende:
Zijn de biologische weken niet ergens in september of is dat in het begin van het jaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |