abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_30380089
Goed begin voor de Graafschap in de eerste wedstrijd in de CL 2005/2006

pi_30395394
Met ASWH 9e geworden en dus de play-offs gemist. Ik ga nu echter een nieuw potje beginnen, aangezien er fouten in het spel kwamen in verband met de databasecrash.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  donderdag 8 september 2005 @ 22:24:53 #178
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_30402386
Werder Bremen werd zonder al te veel problemen verslagen en ondertussen kwalificeren mijn teams zich ook nog eens voor de FA Cup finale:

Middlesbrough - Chelsea 0-0 (4-2 penalties)
Hull - Portsmouth 2-0

Wordt een leuke wedstrijd op Wembley.

Middlesbrough moet in de halve finale van de CL tegen Barcelona en ik gaf mezelf niet echt veel kans om te winnen, maar ik ben in ieder geval goed begonnen dankzijn mijn held Robinho .



Nu de return nog in Middlesbrough, ben er niet echt gerust op omdat Barca zeker niet de mindere ploeg was en na rust werd ik compleet weggespeeld tot aan de eigen goal, daarna counterde ik gemeen naar 2-4.

Chelsea is zo goed als kampioen met 8 punten voorsprong op Tottenham (3 wedstrijden te gaan). Boro staat er 1 punt achter. Hull staat nu 7e op doelsaldo (3 teams met 53 punten en Liverpool staat op 52) maar voor hetzelfde geld sta ik 10e met 1x verliespartij.
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_30403094
Ik ben uiteindelijk 4e geworden en op t laatst nog door een lullige penalty tegen nummer 19 Murcia 4e geworden. Als ik dat duel gewonnen had was ik 3e en in de voorronde van de CL, nu zit ik in de UEFA Cup.
De beker finale werd met 2-1 van Atletico Madrid verloren.

Fabrizio Miccoli was spaans Speler en Topschutter van het jaar, hij werd 3e in de europese gouden schoen.
Ik was 2e in manager van het jaar.

Volgend seizoen beschik ik over onder andere:
Mark van Bommel(PSV), Maxwell(Ajax), Wilfred Bouma(PSV), Michael Essien(Lyon), Alex(PSV), Andres D'Allesandro(Wolfsburg) en Ivan Helguera(Real Madrid).
Dat seizoen hoop ik wederom bovenin mee te strijden.
  donderdag 8 september 2005 @ 23:15:24 #180
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_30404228
Nou dat ging wel heel erg makkelijk:


Robinho was weer eens op schot. Een hat-trick in de eerste helft. Boro naar een all England CL-finale tegen Arsenal .

De finale wordt gespeeld in het Lerkendal Stadion in Trondheim (of all places ).
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_30428434
Zo, naar maanden het spel links gelegd te laten hebben ga ik nu weer beginnen. En wel met Leeds utd. Prachtig cluppie natuurlijk, maar nu moet ik alleen met 240k de championship zien te winnen.

We wachten af, ik hou jullie op de hoogte!
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
pi_30429676
Ben een potje met Oxford United begonnen, maar pas een week onderweg in de voorbereiding. 2 van de 3 oefenpotten gewonnen, maar ik zoek nog nieuwe spelers. Ben ASWH aan het leegkopen o.a.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_30447015
Omdat mn heracles game weg was (stond op punt van promoveren)

Ben ik nu maar begonnen met athletico Madrid. Eerste wedstrijd tegen barca uit op de valreep 3-3.
De 2 daarna gewonnen. Heb guarin, naldo, van der borre gehaald voor wat later. Zoek nu alleen nog naar een goede centrale verdediger die gelijk de boel kan leiden, iemand een tip?

Ik win trouwens mijn intertoto potjes en uefa cup potjes tot nu toe met gemak, over 2 wedstrijden bijna altijd 0-7 ofzo. (o.a tegen Genk en trazbanspor)

Ohja, en tevez en die italiaan kiezen altijd voor een andere club bij mij.
Chris van Nijnatten: "Het gevoel dat NAC iets onmetelijks was, iets Bredaas en iets ongelooflijk moois en warms, zelfs zo mooi en warm dat je er letterlijk voor ten strijde wilde trekken"
pi_30447674
Godver al weer teringveel blessures.
Chris van Nijnatten: "Het gevoel dat NAC iets onmetelijks was, iets Bredaas en iets ongelooflijk moois en warms, zelfs zo mooi en warm dat je er letterlijk voor ten strijde wilde trekken"
pi_30448989
ik ben op zoek naar een nieuwe uitdaging, weet iemand een leuke ploeg .?
ben namelijk al 5 jaar bij psv en alles al 1 x gewonnen wat er te winnen valt.


300ste post
NAAM Paolo Di Canio 'Pallocca' ('Dikkerdje'), 'The Animal'
GEBOREN 9 juli 1968, Rome, Italië
LAND Italië
  zaterdag 10 september 2005 @ 12:25:02 #186
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_30449573
Het is gelukt. Champions League gewonnen met Middlesbrough. Arsenal was de betere ploeg maar ik kwam wel op voorsprong na een mooie actie van Milan Baros die Ben Arfa vrij voor de keeper zette op de 1-0 binnen te knallen.

Arsenal maakte in de 64e minuut gelijk na een corner. Mijn keeper kon blijkbaar niet goed bij de bal, het eerste goed kon hij nog wegwerken, helaas belandde de bal voor de voeten van Reyes die makkelijk de 1-1 binnenschoot.
Er gebeurde weinig meer in het resterende deel van de 2e helft en het werd dus verlengen.

1e helft van de verlenging was voor Arsenal met wat kansen voor Dagoberto en Babel. Door een blessure van Aaron Hughes moest ik Vanden Borre in het elftal brengen ipv mijn geplande wissel (Deco in, Geremi uit voor de penalty). Gelukkig liep het niet uit op penalty's dankzij de goal van Robinho na 118 minuten.

Nu nog een keer de Premier League winnen . Europees voetbal is redelijk simpel. Vorig seizoen finale van de UEFA Cup gehaald en dit seizoen de CL (1e keer dat ik daar in speelde).

“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_30449667
Lol ben nu naast manager van Ajax ook de bondscoach van Zwitserland
West Ham supporters, check: Dutchirons
Dutch Football Manager Site!
Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
  zaterdag 10 september 2005 @ 12:38:10 #188
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_30449946
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 12:07 schreef livetothegoal het volgende:
ik ben op zoek naar een nieuwe uitdaging, weet iemand een leuke ploeg .?
ben namelijk al 5 jaar bij psv en alles al 1 x gewonnen wat er te winnen valt.

300ste post
Een leuke ploeg is nogal persoonlijk. Ik kies eigenlijk altijd op gevoel voor een kleine club om dan naar mijn doel toe te werken (manager worden van Boro ). Mijn 1e halte (de kleine club) kies ik meestal gewoon random, beetje door de lijst van clubs heen gaan op zoek naar een team wat me aanspreekt (clubkleuren, naam van de club, wat ik er van weet). Daarna ga ik gewoon aan de slag en kijk ik wel welke clubs er daarna op mijn weg verschijnen.
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_30460568
Kampioen geworden met Athletico op doelsaldo op mijn je raad het al.. Mijn stadsgenoot.

Uefa cup gewonnen na VFB Stuttgart met 1-4 te hebben ingemaakt en de bekerfinale verloren op penalty's.

Een paar screens (achternaam heb ik weggehaald )

Eindstand





Van Bommel & Dede komen er iig bij voor volgend jaar.



[ Bericht 8% gewijzigd door Superheld op 10-09-2005 19:27:37 ]
Chris van Nijnatten: "Het gevoel dat NAC iets onmetelijks was, iets Bredaas en iets ongelooflijk moois en warms, zelfs zo mooi en warm dat je er letterlijk voor ten strijde wilde trekken"
  zaterdag 10 september 2005 @ 19:11:20 #190
127251 The_Great_Cornolio
Are you threatening me?!
pi_30460857
Zo, 't hele spel met m'n Man Utd-game overgezet op m'n nieuwe laptoppie. Kan ik 't voortaan overal spelen waar ik wil

- "I need Tipi for my bunghole" -
pi_30466945
Na mijn debacle met Udinese heb ik besloten weer een keertje 'makkelijk' te beginnen. Ik heb alle updates over het spel gegooid, waardoor de db is geupdate. Mijn begincluppie werd Ajax, met het idee om daarna naar Engeland, Spanje of Italië te vertrekken. Lang spelen met dit spel is ook een doel.

Tot mijn grote verassing had ik een flink budget tot mijn beschikking. Dit kwam denk ik door de transfer van Van der Vaart... Van dit geld werden de volgende spelers gekocht:
- Freddy Guarín
- Benedict Vilakazi
- Edgar Barreto
- Christoffer Anderson
- Javier Mascherano

Ik was van plan 4-3-1-2 te spelen, maar nog voor de winterstop veranderde ik van systeem omdat het minder liep. Daarom werden er veel middenvelders gekocht. Ik zocht ook naar een goede spits, maar kon die helaas nog niet vinden.

Johan Cruijff Schaal:


De competitie werd gewonnen:


Ook Europees werd een bescheiden succes geboekt. In de voorronde werd FC Thun net verslagen en in een poule met Liverpool, Barcelona en Dinamo Kiev werd de UEFA Cup bereikt.

1e KO ronde UEFA Cup:
Ajax - Vfb Stuttgart: 2-0
Rosenberg, Anastasiou

Vfb Stuttgart - Ajax: 0-1
Rosenberg

2e KO ronde UEFA Cup:
Ajax - AS Roma: 2-1
Rosales, Rosenberg

AS Roma - Ajax: 2-2 n.v.


Kwartfinale UEFA Cup:
Ajax - Everton: 1-1
Charisteas

Everton - Ajax: 2-3


Halve finale UEFA cup:
Palermo - Ajax: 2-0

Ajax - Palermo: 0-1

Uiteindelijk ging Palermo er ook met de UEFA Cup vandoor. Real Madrid wist de Champions League te winnen. Ook de nationale beker werd gewonnen, na een matte finale tegen MVV:


Verder nog de selectie, de tactiek en een mooie overwinning op PSV:





Verder nog de transfers van de zomer:
- Igor Tudor (2.2M)
- Siyanda Nkasa (250K)
- Ianis Alin Zicu
- Antoņito
- Tomas Jun
- Niko Kranjcar
en een heleboel jeugdspelers uit de hele wereld.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_30467256
rare aankopen
3 verdedigende middenvelders

- Freddy Guarín
- Edgar Barreto
- Javier Mascherano
pi_30480128
Jep. Ik wou 4-3-1-2 spelen met 4 centrale middenvelders, dus had ik er een paar nodig. De tactiek liep niet, dus heb ik m veranderd, waardoor ik wat meer moest gaan roteren. Maar Guarin en Baretto kunnen ook wel als iets aanvallendere middenvelder, dus zo'n ramp werd het ook niet...
Guarin werd ook nog gebruikt als stand-in rechtsback of linkervleugelspeler, en Barreto als stand-in rechtervleugelspeler...

Beetje creatief omgaan met je spelers, dat kan wel in de Nederlandse competitie... ^^
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
  zondag 11 september 2005 @ 12:33:45 #194
127251 The_Great_Cornolio
Are you threatening me?!
pi_30480204
Na de titel in de Premier League nu ook de Champions League en de FA-cup binnengehaald. 'n Ouderwetse treble

Vooral de FA-cup was enigszins verrassend, vanaf minuut 15 met 10 man tegen Arsenal gestreden. Cristiano Ronaldo kreeg geel-rood, hoe doe je 't in zo'n korte tijd Meteen 1-0 achter, maar dankzij 'n sterk koppel (Rooney - Tevez) en prachtige goals van deze twee alsnog tot 1-2 gekomen en in de 93e minuut zelfs nog 'n pingel van Guarin in de hoek

Arsenal

- "I need Tipi for my bunghole" -
  zondag 11 september 2005 @ 12:49:04 #195
127251 The_Great_Cornolio
Are you threatening me?!
pi_30480693
Dit snap ik nou echt niet, bovenste deel stond in m'n nieuws en daarna kijk ik naar de "transferopties". Goed bezig DC United zeg ik dan

- "I need Tipi for my bunghole" -
pi_30483081
quote:
Op zondag 11 september 2005 12:31 schreef EnGCatjuh het volgende:
Beetje creatief omgaan met je spelers, dat kan wel in de Nederlandse competitie... ^^
ze spelen alleen op de helft of minder zelfs van hun kwaliteiten, daarnaast ontwikkelen ze ook minder
pi_30486055
Zo, begonnen met Oxford.

De noteringen van de bookmakers waren 5 tegen 2, dus ik wil meestrijden om promotie naar League One.

Mijn team moest even wennen in het begin, heb veel ASWH-spelers gehaald en nog een stoere keeper uit Guatemala of Honduras, dat ben ik even kwijt.

Ik sta na 6 duels zesde, met 11 punten. De nummer 1 heeft er 4. In de Carling Cup won ik in de verlenging bij Bradford City, dat dus hoger speelt dan ik. Een stuntje dus. Voor de volgende ronde Southampton geloot.

Dit is mijn team:



Alexander de Jong werd speler van de maand augustus.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 11 september 2005 @ 15:58:55 #198
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_30486307
Altijd leuk als je 8 spelers hebt van wie het contract volgend seizoen afloopt en de 2 die je wil houden willen niet bijtekenen omdat ze unsettled zijn en 1 van mijn aankopen is al home-sick na een maand. Ik heb hem nu 1 maand leave of absence gegeven maar ik ga ervan uit dat ik 5 mln GBP kwijt ben...

Ik ben trouwens bondscoach van Cyprus die zowaar een topspits hebben .
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_30487534
quote:
Op zondag 11 september 2005 14:08 schreef VoreG het volgende:

[..]

ze spelen alleen op de helft of minder zelfs van hun kwaliteiten, daarnaast ontwikkelen ze ook minder
Ook als ze gemiddeld/goed presteren en nooit lager halen dan een 7?
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
  zondag 11 september 2005 @ 17:18:52 #200
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_30488792
Zal ik het doen?

Arsenal bied 20mln GBP direct + 12 mln GBP (over 12 maanden) voor Hatem Ben Arfa. Totaal dus 32 mln. GBP.

Voor het geld hoef ik het niet te doen. Ik heb nog 28mln. GBP aan transferbudget en zo'n 750k per week over voor wages. Ik heb in principe een vervanger in de vorm van een jonge braziliaan die niet echt kan settlen en nog een jong supertalent die ook op die positie kan spelen. Ik heb ook nog Deco die nog wel een jaar meekan.
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')