Dat denk ik ook. Kinderen van wie de ouders hun studie konden betalen en die zo trots zijn dat ze ook wel eens een wat zwaarder baantje hebben gedaan, da's leuk hoor, maar zegt niks over waar het in dit topic over gaat.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:13 schreef zhe-devilll het volgende:
Je moet nog veel meemaken jij ...
Laat me niet lachen kereltje. Ik heb werk gehad waar jij van zou kotsen. 2 maanden in een slachthuis waar de dagelijks nieuwelingen het na 1 dag al voor gezien hadden, de hele dag karkassen van 400 kilo de loods induwen. Wekenlang achter de lopende band staan om maandbladen in pakken van 5 kilo op een trolley te laden, een band die niet stopt als jij even moe bent, waar de bladen dan gewoon afvallen en je een grote bek krijgt van de chef. Ik heb jarenlang in strontwater golfballen opgedoken, heb bij UPS maandenlang 2x per week pakketten 5 uur lang pakketten van 20 kilo uit de wagens op de lopende band gezet, ik heb wekenlang bij een reclame fabriek plastic folderhoudertjes in elkaar gesmolten met m'n neus boven de stank en chemikaliėn, ik heb in een maaltijden bedrijf bejaardenmaaltijden bij 2 graden ingepakt met m'n blote verkleumde handen, van 11 tot 4 uur 's ochtends, ik heb palletten gevuld, vakken gevuld, brieven getypt, mensen gebeld, aardappels geraapt, verkeer geteld, enz, enz. Ik heb ze zien komen en na een dag weer gaan omdat ze het 'te vies', 'te zwaar' of gewoon 'niet leuk' vonden.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:03 schreef SCH het volgende:
[..]
Hey patsertje, jij zou het nog geen eens 2 dagen volhouden. Wedden?
whoops lamaquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 01:58 schreef zhe-devilll het volgende:
Hebben ze geen leuker werk voor meer poen?
Bedoel wie wil er nu tomaten plukken??????
![]()
![]()
Effe normaal doen? Oh, ik snap het al. Het is natuurlijk abnormaal van mij om te vinden dat die mensen maar gewoon moeten gaan werken. Het is natuurlijk volkomen normaal dat je werk afwijst omdat je het 'te zwaar' vindt of omdat je dan niet meer tot 10 uur in je nest kan laten liggen. Waarom zou je werken als een ander toch wel kromligt om jouw uitkering te betalen?quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:01 schreef zhe-devilll het volgende:
jesus ben jij radicaal man?????????
doe ff normaal joh?
Je weet inmiddels dat zeggen dat je goed bent in tomaten plukken dat dit inhoudt dat je dit dus de rest van je leven ken doen?
Dus..kijk ze zijn niet dom..niet zo dom dat ze zeggen oke ik wordt niet moe van tomaatjes plukken
het zijn gewoon kunstenaars man!
die lui moeten plenty of kids hebben..echt...hoe meer hoe beter die zijn tenminste minder eng dan jij..zeg nu zelfffffffffff
Vind je het gek dat mensen denken dat je dat bedoelt? Je schrijft ook op die manier. Jij schijnt precies te weten om welke mensen het in dit project gaat. Zouden er hier geen mensen bij zitten die niet kunnen of die ziek zijn? Jij serveert ze meteen af als werkschuw en lui zonder dat je de achtergrond weet.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:18 schreef StefanP het volgende:
Mensen schijnen blijkbaar altijd te denken als ze reacties als de mijne lezen, dat het meteen om ALLE mensen met een uitkering gaat. Over generaliseren gesproken! Mensen die ziek zijn of niet kunnen, die mogen van mij gerust geld krijgen, ik heb nooit geschreven dat dat niet mag. Maar mensen die werkschuw en lui zijn, die verdienen een ongelofelijke draai om hun oren. Zeg eens, of wil je die ook in bescherming nemen?
quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:18 schreef StefanP het volgende:
[..]
Effe normaal doen? Oh, ik snap het al. Het is natuurlijk abnormaal van mij om te vinden dat die mensen maar gewoon moeten gaan werken. Het is natuurlijk volkomen normaal dat je werk afwijst omdat je het 'te zwaar' vindt of omdat je dan niet meer tot 10 uur in je nest kan laten liggen. Waarom zou je werken als een ander toch wel kromligt om jouw uitkering te betalen?
Dankjewel dat je mijn verkeerde beeld hebt verbeterd. Het is normaal om niet te willen of geen zin te hebben.
Mensen schijnen blijkbaar altijd te denken als ze reacties als de mijne lezen, dat het meteen om ALLE mensen met een uitkering gaat. Over generaliseren gesproken! Mensen die ziek zijn of niet kunnen, die mogen van mij gerust geld krijgen, ik heb nooit geschreven dat dat niet mag. Maar mensen die werkschuw en lui zijn, die verdienen een ongelofelijke draai om hun oren. Zeg eens, of wil je die ook in bescherming nemen?
Als ze daar goed toe in staat zijn ja, wie zal zeggen of dat hier het geval was.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:28 schreef StefanP het volgende:
En wat heeft dat te maken met mensen die niet willen werken voor hun geld terwijl ze daar goed toe in staat zijn?
Inderdaad, dit verhaal bevestigd mijn vooroordeel over uitkeringstrekkers die puur in die situatie zitten omdat ze gewoonweg te beroerd zijn om te werken.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:28 schreef StefanP het volgende:
En wat heeft dat te maken met mensen die niet willen werken voor hun geld terwijl ze daar goed toe in staat zijn?
Ik geloof niet dat ik ooit tomaten zou gaan plukken, al zou ik nog zo lang werkloos zijn. Ik wil werk doen dat bij me past en waar ik me prettig bij voel, zoals ik dat gelukkig altijd heb kunnen doen en nog steeds doe.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:30 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Inderdaad, dit verhaal bevestigd mijn vooroordeel over uitkeringstrekkers die puur in die situatie zitten omdat ze gewoonweg te beroerd zijn om te werken.
Schaam je je dan niet om in de bijstand te zitten? Als je gewoon gezond bent, is er altijd werk te vinden.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:31 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ik ooit tomaten zou gaan plukken, al ben ik nog zo lang werkloos.
Sterker nog, mensen die echt een uitkering verdienen die mogen van mij gerust een modaal salaris krijgen als uitkering ipv de 1x00 per maand nu. Het is immers niet hun schuld dat ze niet kunnen werken. Dat kan makkelijk betaald worden als alle profiteurs uit de bijstand e.d. geschopt werden. Met mensen die niet willen, heb ik echt geen genade. Helaas zijn er van die mensen heel veel en worden ze niet aagepakt.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:25 schreef SCH het volgende:
[..]
Vind je het gek dat mensen denken dat je dat bedoelt? Je schrijft ook op die manier. Jij schijnt precies te weten om welke mensen het in dit project gaat. Zouden er hier geen mensen bij zitten die niet kunnen of die ziek zijn? Jij serveert ze meteen af als werkschuw en lui zonder dat je de achtergrond weet.
Ik weet niet of ik me zou schamen, ik heb het nooit bij de hand gehad maar ik vind schaamte niet echt een logische emotie hierbij.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:34 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Schaam je je dan niet om in de bijstand te zitten? Als je gewoon gezond bent, is er altijd werk te vinden.
Dat betwijfel ik.quote:En jij bent degene die bepaalt wat voor soort werk dat is.
Dat zal zeker voorkomen maar het woordje altijd is veel te sterk.quote:Echt, mensen plaatsen zich altijd maar in de slachtofferrol.
Oef, dat is wel heel erg Jomandaquote:Ze beseffen niet dat de situatie waarin ze zittent volkomen door hunzelf is gecreerd.
Nog meer Jomanda, lag het maar zo simpel.quote:En dus ook niet dat je zelf het tij kan keren -ten goede.
Fijn voor je, maar een eventuele uitkering zouden ze dan achterwege moeten laten als je geen zin hebt om bepaald werk te doen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:31 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ik ooit tomaten zou gaan plukken, al zou ik nog zo lang werkloos zijn. Ik wil werk doen dat bij me past en waar ik me prettig bij voel, zoals ik dat gelukkig altijd heb kunnen doen en nog steeds doe.
Wrom? Ik ben geen tomatenplukker en heb ook geen ambities in die richting.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:38 schreef Ciurlizza het volgende:
[..]
Fijn voor je, maar een eventuele uitkering zouden ze dan achterwege moeten laten als je geen zin hebt om bepaald werk te doen.
Niks Jomanda. Als iemand voor zichzelf besluit om nooit in de bijstand te willen komen, dan gebeurt dat ook niet. Mensen die erin zitten, hebben het laten gebeuren, uit vrije wil of slapheid/onverstandigheid.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:37 schreef SCH het volgende:
Nog meer Jomanda, lag het maar zo simpel.
quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:43 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Niks Jomanda. Als iemand voor zichzelf besluit om nooit in de bijstand te willen komen, dan gebeurt dat ook niet. Mensen die erin zitten, hebben het laten gebeuren, uit vrije wil of slapheid/onverstandigheid.
Het leven overkomt je niet ofzo, hoor. Het is tot op zekere hoogte maakbaar.quote:
Tot op zekere hoogte, dat zeg je precies goedquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:49 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Het leven overkomt je niet ofzo, hoor. Het is tot op zekere hoogte maakbaar.
Let wel, we hebben het hier over de Westerse wereld, waar iedereen in principe genoeg kansen krijgt/kan pakken.
Ja en zonder cijfers te hebben gezien, kan ik rustig beweren dat het overgrote deel van de steuntrekkers niet in de bijstand hoeft te zitten maar dat ze daar daar gewoon voor kiest; is immers makkelijker en relaxter; gratis geld!quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Tot op zekere hoogte, dat zeg je precies goed![]()
Dat mag je rustig beweren hoor maar ik mag net zo goed het tegenovergestelde bewerenquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:54 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Ja en zonder cijfers te hebben gezien, kan ik rustig beweren dat het overgrote deel van de steuntrekkers niet in de bijstand hoeft te zitten maar dat ze daar daar gewoon voor kiest; is immers makkelijker en relaxter; gratis geld!
Het is denk ik per maand net zoveel als het salaris van een fulltime tomatenplukkerquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:55 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat mag je rustig beweren hoor maar ik mag net zo goed het tegenovergestelde beweren
Je doet alsof de bijstand een vetpot is![]()
heeft hij ergens aangegeven in de bijstand te zitten dan?quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:34 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Schaam je je dan niet om in de bijstand te zitten? Als je gewoon gezond bent, is er altijd werk te vinden.
En jij bent degene die bepaalt wat voor soort werk dat is.
Echt, mensen plaatsen zich altijd maar in de slachtofferrol.
Ze beseffen niet dat de situatie waarin ze zitten volkomen door hunzelf is gecreerd.
En dus ook niet dat je zelf het tij kan keren -ten goede.
Nee ik bedoelde 'je'in general heurquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 03:02 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
heeft hij ergens aangegeven in de bijstand te zitten dan?
Je trekt zomaar conclusies..?
Je hoeft er ook niets voor te doen. Iemand die kan werken en het vertikt om te werken moet ook naar rato worden betaald. Noppes dus.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 02:55 schreef SCH het volgende:
[..]
Je doet alsof de bijstand een vetpot is![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |