Alleen heb je daar je ouders niet voor nodigquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:38 schreef alsem het volgende:
[..]
keuze om te sterven heb je ook niet, iedereen gaat dood..
Net zoals bij humor gaat het bij de dood ook voornamelijk om de timingquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:38 schreef alsem het volgende:
[..]
keuze om te sterven heb je ook niet, iedereen gaat dood..
je kan alleen het tijdstip zelf bepalen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:38 schreef alsem het volgende:
[..]
keuze om te sterven heb je ook niet, iedereen gaat dood..
2 opmerkingen:quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:48 schreef De_man_in_de_hoed het volgende:
Ik vindt het heel bijzonder dat nu hij dood is, sommige mensen er op gebrand te zijn om te melden/op te merken dat hij homo was....
Ik vindt het spijtig dat dit soort dingen gebeuren. Moge hij rusten in vrede.
Dat is vreemd, aangezien bijna al zijn posts over homo's ging.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:52 schreef Roönaän het volgende:
Ik was me niet terdege van het homo-gebeuren totdat jij er mee kwam eigenlijk. was meer een user dan homo wdb.
misschien lees jij het anders dan ik en ben je extra gespits op bepaalde zaken?
Ik doelde meer op het feit "dat mensen gebrand zijn om te melden dat hij homo was". dat vind ik niet terugkomen in deze topics.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:01 schreef Falco het volgende:
[..]
Dat is vreemd, aangezien bijna al zijn posts over homo's ging.
Hij is van juni 73, dus net 32.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:26 schreef MissHobje het volgende:
Hij is toch geen 38 ?? Gboy dan.. dus dan niet ?? WTF snap er geen hout meer vanen het houdt me maar bezig..
Hij vermeldde niet waarom hij juist déze zelfmoord zo laf vond en zo leek het toch vooral een algemene veroordeling van zelfmoordenaars.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:00 schreef Ali Salami het volgende:
[..]
Ho. Dat vergeleken bij dit is een heel andere situatie, althans, voorzover ik dat kan beoordelen. Nu weet ik natuurlijk niet hoe die poster in het algemeen over zelfmoord denkt, maar ik kan me voorstellen dat hij waar jij op doelt wel zou kunnen steunen en de zelfmoord van deze FOKuser niet omdat het om een hele andere - en mogelijk behandelbare - reden lijkt te gaan. Ik heb soms ook wel eens gedachten als: 'laf'. Puur omdat ik blij ben dat ik leef en de dood niet graag tegemoet zie en omdat ik weet (omdat het binnen mijn beroep valt) wat voor mogelijkheden er zijn om op psychisch gebied iemand te behandelen.
Eigenlijk zijn we het dus gewoon eens.quote:Daarentegen weet ik ook wel dat niet alles behandelbaar is en niet iedereen helaas de weg naar behandeling weet te vinden en zeker niet als je offline-leven niet echt doorsprekt is met mensen die je kunnen en willen hebben. En dan kan ik er wél vrede mee hebben. Die gedachten wisselen elkaar wel eens af. Maar puur iemand die zelfmoord (in bepaalde gevallen) laf vind kortzichtig noemen gaat me wat tever..
Die hebben vaak de grootste bek, maar zullen het hardste zichzelf tegen komen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:12 schreef DaveM het volgende:
[..]
maar ik erger me aan mensen die zelf een hoop geluk hebben in hun leven maar wel een grote bek hebben als het gaat om mensen veroordelen die het minder goed getroffen hebben (lichamelijk of psychisch).
[..]
Juist.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:13 schreef Glinzdorff het volgende:
[..]
Die hebben vaak de grootste bek, maar zullen het hardste zichzelf tegen komen.
Ik ook, hij heeft rust.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:25 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Juist.
Hij heeft een kutleven gehad, en al ben ik hier al de hele dag mee bezig: het is beter zo. Rust.
Een ziel leeft voort na de dood, dus of zijn ziel rust heeft gevonden is nog maar de vraag.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:26 schreef yvonne het volgende:
Ik ook, hij heeft rust.
Getormenteerde ziel is tot rust.
Ja, en dat steekt.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:26 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik ook, hij heeft rust.
Getormenteerde ziel is tot rust.
En ik denk dat er nog maar heel weinigen op FOK! zijn hoe zijn l;even was...
Ja daarom was het al zo verwarrend.. zo klopt het beter idd..quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:10 schreef MrTorture het volgende:
[..]
Hij is van juni 73, dus net 32.
Dat is helaas altijd zo..quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:13 schreef Parvus het volgende:
Je merkt dat sommige mensen de topics niet echt gevolgd hebben...
Precies, ik voel nu ook niet de behoefte.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:36 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Ja, en dat steekt.
De behoefte om even uit te vallen en eea uit de doeken te doen steekt dan de kop op.
Maar dat is privé, plus dat ik wel uitkijk met die aasgieren hier.
Ik moet zeggen dat ik verbaast was dat hij zich voor verslaafden en daklozen inzette!quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:26 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik ook, hij heeft rust.
Getormenteerde ziel is tot rust.
En ik denk dat er nog maar heel weinigen op FOK! zijn hoe zijn leven was...
Ja, en sinterklaas bestaat ook.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:32 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Een ziel leeft voort na de dood, dus of zijn ziel rust heeft gevonden is nog maar de vraag.
Komt gewoon omdat jij een lompe lul bent.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:45 schreef SunChaser het volgende:
Typisch dat de mensen die kritisch zijn aasgieren worden genoemd en de mensen die zich dit zo enorm aantrekken niet.
U gaat voor de permban?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:46 schreef De_Raymond het volgende:
Ach, GBoy 27 wilde al jaren dood dus laat hem lekker.
Het enige wat ik dan denk is: jammer dat het niet SCH was, als er toch een homo van Fok zichzelf een pillencocktail moest geven.
Serieus Sun: wat valt er nou kritisch te zijn? Deze hele kwestie is toch alleen maar triest?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:45 schreef SunChaser het volgende:
Typisch dat de mensen die kritisch zijn aasgieren worden genoemd en de mensen die zich dit zo enorm aantrekken niet.
Moet dat nou?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:46 schreef De_Raymond het volgende:
Ach, GBoy 27 wilde al jaren dood dus laat hem lekker.
Het enige wat ik dan denk is: jammer dat het niet SCH was, als er toch een homo van Fok zichzelf een pillencocktail moest geven.
Dus ik troll omdat ik vind dat zelfmoordenaars lafbekken zijn? Ik heb tenminste nog een eigen mening, ik zie hier ook genoeg meelopers die ineens zoveel symphatie hebben voor Gboy, van die krokodilletranen-users, die als Gboy ze had gebeld om hulp hem gewoon aan zijn lot over hadden gelaten.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:53 schreef CartWOman het volgende:
Serieus Sun: wat valt er nou kritisch te zijn? Deze hele kwestie is toch alleen maar triest?
Ik snap jouw getroll gewoon niet.
Ja.quote:
Ik mocht hem helemaal niet en vond hem een enorme scheeuwer. Maar als ik wist dat hij zich voor verslaafden en daklozen inzette dan zal mijn beeld dat ik van hem had iets anders geweest zijn.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:44 schreef yvonne het volgende:
Ik niet, maar ik had het dan ook al eerder gehoord
quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:58 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Dus ik troll omdat ik vind dat zelfmoordenaars lafbekken zijn? Ik heb tenminste nog een eigen mening, ik zie hier ook genoeg meelopers die ineens zoveel symphatie hebben voor Gboy, van die krokodilletranen-users, die als Gboy ze had gebeld om hulp hem gewoon aan zijn lot over hadden gelaten.
quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 18:01 schreef -DailaLama- het volgende:
Ik ben een jankbek en ik vind dat alle mensen lief en knuf kroelzijn en daarom moet iedereen REZZZZZPEKT tonen en anders zijn het onmensen boehoehoe
'
Wrong, maar dat kun jij ook niet weten.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:58 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Dus ik troll omdat ik vind dat zelfmoordenaars lafbekken zijn? Ik heb tenminste nog een eigen mening, ik zie hier ook genoeg meelopers die ineens zoveel symphatie hebben voor Gboy, van die krokodilletranen-users, die als Gboy ze had gebeld om hulp hem gewoon aan zijn lot over hadden gelaten.
Hij heeft al vaker pogingen gedaan. Heeft iemand hem ooit een mailtje gestuurd met de vraag hoe het ging? Of ze iets voor hem konden doen? Dacht het ook niet, nee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |