Nog wel , niets is zeker...quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:20 schreef Roönaän het volgende:
Het vraagteken is ergens wel essentieel of niet?
Harde oordelen over iemand die nog niet eens is begraven, da's gewoon een kwestie van fatsoen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:21 schreef SunChaser het volgende:
Maar waarom is het zo'n taboe om hier een mening over te hebben? Zo onterecht beladen allemaal.
Fatsoen moet je doen bedoel je?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:24 schreef SCH het volgende:
[..]
Harde oordelen over iemand die nog niet eens is begraven, da's gewoon een kwestie van fatsoen.
A had ik het over zelfmoord in het algemeenquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:24 schreef SCH het volgende:
[..]
Harde oordelen over iemand die nog niet eens is begraven, da's gewoon een kwestie van fatsoen.
A) ik vind dat je een rel probeert te trappenquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:29 schreef SunChaser het volgende:
[..]
A had ik het over zelfmoord in het algemeen
B getuigt zelfmoord plegen wel van goed fatsoen bedoel je?
Hier heb ik trouwens nog nooit eerder wat van gehoord ..quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 12:58 schreef SCH het volgende:
Jeemig - hier schrik ik wel van.
Gboy is toch die jongen die eerder een poging deed (bijna live op Fok) en daarmee veel rumoer op Fok veroorzaakte?
Wij wel.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:37 schreef Xlarge het volgende:
uit deel 2
[..]
Hier heb ik trouwens nog nooit eerder wat van gehoord ..
Zijn postgeschiedenisquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:32 schreef Ayaxola het volgende:
Heb geen zin om alles door te gaan lezenMaar was er al bekend wie het nou was?
Nou, ik was hier geloof ik net op Fok, wat ik me kan herinneren hij dreigde en vervolgens postte hij weer en kreeg toen ban geloof ik...quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:37 schreef Xlarge het volgende:
uit deel 2
[..]
Hier heb ik trouwens nog nooit eerder wat van gehoord ..
Was als Gboy27quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:41 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Zeker een tijdje onder een steen gezeten , ik zal dat topic eens proberen te zoeken/lezen
Ik zou het niet weten - ieder verhaal is er 1quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:29 schreef SunChaser het volgende:
B getuigt zelfmoord plegen wel van goed fatsoen bedoel je?
Ik was daar inderdaad naar op zoek , dankzij de search ben je dan wel een tijdje bezig.quote:
Poep. De betreffende user had ook niet zo veel fatsoen (raadslid bedreigen etc.). Waarom zou hij dan wel met fatsoen behandeld moeten worden?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:24 schreef SCH het volgende:
Harde oordelen over iemand die nog niet eens is begraven, da's gewoon een kwestie van fatsoen.
die jongen was misschien wel overgevoelig. en dat hij homosexueel was was volgens mij ook niet gemakkelijk voor hem. kun je beter de mensen die intolerant zijn tegen homos (en mensen in het algemeen) de schuld geven ....quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:58 schreef PDOA het volgende:
Het is gewoon een lafaard om op zo'n manier er een einde aan te maken. Ik kan hier echt geen greintje sympathie en medelijden voor opwekken. Fuck die gast.
mineo was iemand die wel extreem opkwam voor zijn homo-rechten. ik geef hem daar dan ook groot gelijk in. die fundi'sdie vanuit gelovige denkbeelden menen te kunnen oordelen over anderen verdienen ook gewoon flink veel klappen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:06 schreef RetepV het volgende:
[..]
Poep. De betreffende user had ook niet zo veel fatsoen (raadslid bedreigen etc.). Waarom zou hij dan wel met fatsoen behandeld moeten worden?
quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:06 schreef RetepV het volgende:
[..]
Poep. De betreffende user had ook niet zo veel fatsoen (raadslid bedreigen etc.). Waarom zou hij dan wel met fatsoen behandeld moeten worden?
Overgevoelig?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:07 schreef DarkDancer het volgende:
[..]
die jongen was misschien wel overgevoelig. en dat hij homosexueel was was volgens mij ook niet gemakkelijk voor hem.
Goedzo man...quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:11 schreef DarkDancer het volgende:
[..]
mineo was iemand die wel extreem opkwam voor zijn homo-rechten. ik geef hem daar dan ook groot gelijk in. die fundi'sdie vanuit gelovige denkbeelden menen te kunnen oordelen over anderen verdienen ook gewoon flink veel klappen.
die wethouder is ook een ziek ventje. mineo had hem gewoon in elkaar moeten slaan ipv van die woede op zichzelf te richten!
Als je het berichtje goed leest, zijn ze er zeker van.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:12 schreef SEMTEX het volgende:
Heeft zijn site de berichtgeving overgenomen omdat ze zeker weten dat hij het is of vermoeden ze dat ook alleen maar?
quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:14 schreef yvonne het volgende:
[..]
Als je het berichtje goed leest, zijn ze er zeker van.
Dit is de kop btw:
Topic: Our moderator Frank is dead
Bah en toch hoop ik nog steeds dat hij zo komt binnenwandelen met Hoi, ik was lekker op de bahama's hoorquote:
Blijft toch een 'beetje' het echte leven, dit forum...quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:20 schreef yvonne het volgende:
[..]
Bah en toch hoop ik nog steeds dat hij zo komt binnenwandelen met Hoi, ik was lekker op de bahama's hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |