Mwah, ten eerste was het een uitwedstrijd en een derby, ten tweede was het ook weer niet zo slecht naar mijn idee, ten derde presteert cambuur niks, met die trainer die denkt dat ie goed isquote:Op donderdag 25 augustus 2005 16:25 schreef roel26 het volgende:
Zou voorzichtig zijn met het inzetten op VVV, ik heb ze afgelopen maandag tegen Fortuna zien spelen en vond ze niet echt overtuigend (1ste plaats is misschien een beetje een vertekend beeld).
Een odd van 1,50 vind ik iig aan de lage kant !!!
ja dat had ik al begrepen, want die sbs samenvattingen stellen niks voor, een paar keer met je ogen knipperen en de samenvatting is voorbij en je zie Edward zijn blaadjes weer recht leggenquote:Op donderdag 25 augustus 2005 16:35 schreef roel26 het volgende:
Er is ook zeker wel een kans dat ze winnen maar een odd van 1,50 vind ik aan de lage kant
Met zien spelen bedoel ik trouwens niet op sbs maar in het stadion.
quote:Op donderdag 25 augustus 2005 14:36 schreef Notoire_Gek het volgende:
Andreev gaat Kolenschijter verslaan....... 18 euro @1.54
quote:Op donderdag 25 augustus 2005 15:46 schreef Ambrosius het volgende:
@Afunados: Leuk idee, ik ben benieuwd of het wat kan worden.
Ik wil me ook wel aanbieden als moderator.
Ik bied mij ook aan als moderator, heb ervaringen op verschillende fora. Als je meer informatie wil moet je me maar even toevoegen aan MSN.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:05 schreef Afunados het volgende:
[..]
, ik zal je status veranderen wanneer je geregistreerd staat.
Het is ongeveer af. Ik moet alleen nog een mooie banner maken/laten maken..
Link is http://www.sportwedden.tk
Gaarne lekker veel posten, zodoende dat anderen zich ook gaan registreren. Ik ga stras namelijk lekker rondsurfen en reclame maken![]()
Ik hoop dat het kan uitgroeien tot een zeer nuttige site, waar we allemaal veel winst mee kunnen maken!! Op- en aanmerkingen zijn zeer welkom..
het was er 1tje van mijn gouden tipsterquote:
Je kunt ze gewoon mailen en zeggen dat ze die optie weer aan moeten bieden omdat het anders 10-tallen bets per dag kost. Door hun slome site gaat idd niemand alle wedstrijden langs..........................en ik gebruikte het altijd om alle bets in te zien ebn te vergelijken met odds op BF. Eigenlijk was dat het enige wat goed was aan hun site, en dat hebben ze nu ook verwijderdquote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:09 schreef Smitte het volgende:
Heb 5 euro op Heerenveen gezet, ik win 9 euro 50. Wel kut van MRB dat ze de optie 'alle wedstrijden' verwijderd hebben. Heb geen zin om al die niets zeggende competities bijlangs te gaan. Vooral niet als de site niet sneller gaat dan het nu gaat.
Bedankt. Andere Fokkers, die hier al een lange tijd zitten, krijgen echter even voorrang. Met alle respect, maar je hebt hier nog nooit een bericht geplaatst m.b.t. wedden. Ik moet natuurlijk wel zeker zijn dat je er het e.e.a. vanaf weetquote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:12 schreef Smitte het volgende:
[..]
Ik bied mij ook aan als moderator, heb ervaringen op verschillende fora. Als je meer informatie wil moet je me maar even toevoegen aan MSN.
Ik snap je, maar ik zou mijn kunsten meer dan waar maken. Ik zou je overtuigen dat ik er verstand van heb!quote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:19 schreef Afunados het volgende:
[..]
Bedankt. Andere Fokkers, die hier al een lange tijd zitten, krijgen echter even voorrang. Met alle respect, maar je hebt hier nog nooit een bericht geplaatst m.b.t. wedden. Ik moet natuurlijk wel zeker zijn dat je er het e.e.a. vanaf weet![]()
Sterker nog, ik had hem met een programmaatje uitgeschakeld voor iedereen. Werkt dus nietquote:Op donderdag 25 augustus 2005 19:04 schreef Calella het volgende:
Waarom krijg ik geen melding dat die irritante .TK pop-up is geblokt?
Werkt dus wel, aangezien ik geen pop-up blok-melding krijg en ook geen pop-up zie.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 19:07 schreef Afunados het volgende:
[..]
Sterker nog, ik had hem met een programmaatje uitgeschakeld voor iedereen. Werkt dus niet![]()
Even bekijken, is nogal irritant![]()
Ben benieuwdquote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:44 schreef Greetings het volgende:
Ik zal ook af en toe posten op dat forum.
Uitstekend werk, Afunados!
Ik kan m'n eigen analyses voor bets geven daar, en omdat het toch een gesloten forum is, kan ik er ook tips van mensen uit mijn (dat klinkt arrogant, maar hoe moet ik het anders zeggen) prive-forum neerzetten.
![]()
Dat vult de gaten meteen al lekker
Mooizo. Ik ga straks de NLse, Belgische fora langs. En ook op BA plaats ik even een berichtje. Eerst moeten de tools echter weer werken, want ik wil nog een klein Engelstalig subforum toevoegen.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:58 schreef _Tjabbe_ het volgende:
Goed bezig Afunados, heb me ook geregistreerd en probeer hier en daar wat mensen te porren om zich aan te melden
Ik ben ook wel bereid om me voor het een en ander in te zetten.....ik hoor het wel
OK, primaquote:Op donderdag 25 augustus 2005 19:09 schreef Calella het volgende:
[..]
Werkt dus wel, aangezien ik geen pop-up blok-melding krijg en ook geen pop-up zie.![]()
Normaal is dat zo bij .TK, dus dat verraste mij.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |