Męnquote:Op dinsdag 23 augustus 2005 09:43 schreef Electrified het volgende:
[..]
Als je aan de pijpende kant gaat zitten met een fles accuzuur kan je nog veel lol beleven![]()
Ik heb toch echt nooit ribben laten verwijderen.quote:Op vrijdag 2 september 2005 05:03 schreef coz het volgende:
[..]
kost je wel een rib uit je lijf om dat voor elkaar te krijgen (en dan niet alleen $ voor die operatie om je rib te verwijderen )![]()
Eerlijk gezegd kan ik me er prima wat bij voorstellen. Ik ben ook best benieuwd hoe het is om een vent te pijpen. Puur en alleen om te weten wat een vrouw nou meemaakt. Ben best nieuwschierig maar heb er het lef niet voor om het ooit te proberen denk ikquote:Op dinsdag 23 augustus 2005 01:13 schreef 404 het volgende:
Met mannen heb ik eigenlijk niet zo heel veel. Ik vind ze niet aantrekkelijk, erotisch of anders opwindend. Maar dan die pik, die heerlijke pik! Hoe vaak heb ik wel niet gedroomd hoe het zou zijn om daaraan te likken, om hem te voelen kloppen in mijn mond en om zachtjes op het puntje van de eikel te zuigen. Net hard genoeg om het eerste druppeltje voorvocht op mijn lippen te laten belanden. Laat ik maar zwijgen over de climax... Vaak heb ik in pornofilms gezien hoe de vrouw met zaadvragende ogen op haar knieën zat om die heerlijke lading in haar mond te ontvangen. Dat wilde ik ook!
Welnu, die stille wens heb ik een half jaar geleden in vervulling laten gaan door af te spreken via internet. Daarmee is het balletje gaan rollen want het ging zo makkelijk. De eerste geile pijpdate werd al snel opgevolgd door de tweede, de derde en de vierde. Inmiddels staat de teller op 15 verschillende mannen waarvan ik een aantal meerdere keren heb bezocht. Kritisch ben ik niet. Als de pik maar goed is, de persoon kan ontvangen, vind ik het al snel best. Zo komt van het een het ander en word ik hongerig naar mee. Niet 1 man, nee liever 2 of zelfs 3 tegelijkertijd. Dat heb ik nog niet gedaan, maar het is eerder een kwestie dat de gelegenheid zich niet heeft voorgedaan dan dat ik niet wilde.
De regels zijn altijd heel duidelijk. Ik wil pijpen, meer niet. Hij hoeft niets bij mij te doen. Let wel, ik heb helemaal niets met die mannen. Van vrouwen word ik geil als ik er naar kijk. Het gaat me hier alleen maar om het pijpen.
Wie kent dit gevoel? Zijn er meer mensen met die gevoelens en hebben jullie al actie ondernomen?
Dan ben je toch echt bisexueel lijkt me. Wanneer een kerel met z'n jongeheer richting m'n mond komt, zou ik spontaan over m'n nek gaan. Om nog maar te zwijgen over dat kwakje dat er bij komt kijken.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:58 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd kan ik me er prima wat bij voorstellen. Ik ben ook best benieuwd hoe het is om een vent te pijpen. Puur en alleen om te weten wat een vrouw nou meemaakt. Ben best nieuwschierig maar heb er het lef niet voor om het ooit te proberen denk ik
Misschien ooit in een mmv trio ofzo![]()
Verder heb ik echt 0,0 interesse in mannen, zoenen met een vent moet ik bv echt niet aan denken![]()
Beetje hetzelfde verhaal als mister1977 zegt dus.
een rugwervelquote:Op zaterdag 3 september 2005 17:23 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Ik heb toch echt nooit ribben laten verwijderen.![]()
schijnt dat er ook vrouwen zijn die dit denken , geen idee waaromquote:Op zaterdag 3 september 2005 23:57 schreef Mister1977 het volgende:
lul graag zie
Alleen jammer van de rest die eraan zit.
In afgesloten gemeenschappen zoals gevangenissen zou dan in één keer 100% van de mannen biseksueel zijn. In amerikaanse gevangenissen wordt zelfs gehandeld in aantrekkelijke mannen die daar vast zitten.quote:Op dinsdag 6 september 2005 14:45 schreef Electrified het volgende:
[..]
Dan ben je toch echt bisexueel lijkt me. Wanneer een kerel met z'n jongeheer richting m'n mond komt, zou ik spontaan over m'n nek gaan. Om nog maar te zwijgen over dat kwakje dat er bij komt kijken.
Same here, ik zou ook wel eens willen proberen hoe het is, gewoon om eens te voelen wat die vrouwen nu ervaren en waarom sommigen nu wel of niet willen slikkenquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:58 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd kan ik me er prima wat bij voorstellen. Ik ben ook best benieuwd hoe het is om een vent te pijpen. Puur en alleen om te weten wat een vrouw nou meemaakt. Ben best nieuwschierig maar heb er het lef niet voor om het ooit te proberen denk ik
Misschien ooit in een mmv trio ofzo![]()
Verder heb ik echt 0,0 interesse in mannen, zoenen met een vent moet ik bv echt niet aan denken![]()
Beetje hetzelfde verhaal als mister1977 zegt dus.
dat is ook mijn fantasie. ik zie mezelf als een nieuwsgierige heterosexueel.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:58 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd kan ik me er prima wat bij voorstellen. Ik ben ook best benieuwd hoe het is om een vent te pijpen. Puur en alleen om te weten wat een vrouw nou meemaakt. Ben best nieuwschierig maar heb er het lef niet voor om het ooit te proberen denk ik
Misschien ooit in een mmv trio ofzo![]()
Ik wil een jaar na dato wel even een kleine update geven. De frequentie is duidelijk omlaag (doe het niet meer wekelijks), maar de intensiteit is enorm omhoog gegaan. Ik heb mijn grenzen verlegd, ben op zoek gegaan naar groepen en heb zelf groepen samengesteld waarbij ik het pijpende middelpunt ben. Dat is een tijdje heel ver gegaan met als hoogtepunt een avond met 17 mannen (en 2 meekijkende en filmende vrouwen), maar inmiddels houd ik het bij een groep van 5 a 6. Dat is nog net behapbaar.quote:Op dinsdag 15 november 2005 12:02 schreef firestorm_99 het volgende:
maar ben wel benieuwd naar nieuwe ervarignen van de TS
17 mannen. Ik denk dat dit wel homoseksueel is hoor. Het is iig meer homo dan ik ooit ben geweest.quote:Op donderdag 21 september 2006 01:03 schreef wonderer het volgende:
Ik vind het wel apart, nooit eerder gehoord. Dat vrouwen er minder moeite mee hebben, is intussen wel bekend, maar dat er ook (veel?) mannen zijn die best es wat met een andere man willen, of in ieder geval met zijn pik, is nieuw voor me.
Overig noem ik dit gewoon hetero, maar okee, zo te lezen zijn ook daar de meningen over verdeeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |