Ow ik d8 dat jullie uit een hijsbakkie schetenquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 23:29 schreef G1ml1 het volgende:
Ik kom uit Suriname, we hebben geen wc We poepen uit de ramen hoepla naar benee!
ik hoop maar dat je weet dat dat als Zuid-Afrikaans bedoeld isquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 23:45 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Ow ik d8 dat jullie uit een hijsbakkie schetenen draag je ook amperbroekie's ?
pletterpet! nee dat is Afrikaans (de taal Afrikaans) geloof ik. hoewel daar was nog een hele discussie over of het wel echt Afrikaanswas of niet.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 23:45 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Ow ik d8 dat jullie uit een hijsbakkie schetenen draag je ook amperbroekie's ?
dus je wil mij wel als schoonvader?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:18 schreef Koewam het volgende:
M'n moeder is nog vrijgezel.
Schoonvader nog wel?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:34 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
dus je wil mij wel als schoonvader?
die van mij ook!!!quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:18 schreef Koewam het volgende:
M'n moeder is nog vrijgezel.
Hey, donder jij eens effe een end op uit m'n profielquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:37 schreef blablabla666 het volgende:
[..]
die van mij ook!!!
misschien dezelfde?
ga naar indonesie en pak een spleetoog, die willen graag westerse, al vraag ik me bij jou af of ze je wel willen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 23:01 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik hoorde dat er in Paramaribo een overschot aan vrouwen is. Nu dacht ik, ik kan wel eens gewoon daar heen gaan, of eens kijken op de inlandse Surinaamse markt. Ik zie bijvoorbeeld net in comedy factory erg leuke Surinaamse vrouwen. Voordeel van Surinaamse vrouwen is dat ze goed kunnen koken en dat ze gezelligheid hoog in het vaandel hebben.Wie heeft ervaring en zou ik een kans maken bij de dames uit Paramaribo, of de Bijlmer.
Dan doe je toch iets fout dudequote:Op zaterdag 20 augustus 2005 21:58 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik heb geen sjans gehad in Indonesië, ben er toch 22 dagen geweest.
Indonesiërs hebben geen spleetogen, pleb!quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 21:57 schreef jewy het volgende:
[..]
ga naar indonesie en pak een spleetoog, die willen graag westerse, al vraag ik me bij jou af of ze je wel willen.
Gaat om het ideequote:Op zaterdag 20 augustus 2005 22:05 schreef -Jay-20- het volgende:
[..]
Indonesiërs hebben geen spleetogen, pleb!![]()
Zekerquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 22:10 schreef jewy het volgende:
[..]
Gaat om het idee, ze zijn wel lekker imo
Het erge is dat hij het nog meent ook...quote:Op zondag 21 augustus 2005 02:29 schreef jewy het volgende:
Hmmm ff over BHFH, is dit niet gewoon een "ik loop hier gewoon wat te dollen" account, of is hij in RL ook vrij kansloos?
lol!quote:Op zondag 21 augustus 2005 10:58 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
hoe ben je dr aan gekomen? via fok?
helaas te ver weg..quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:01 schreef Copycat het volgende:
zoalshetis een beetje inschattend, denk ik dat hij zijn schat van een Surinaamse in real life tegen het lekkere lijf is gelopen.
Reis vandaag af naar het Bijlmerpark, voor het Kwakoe festival: http://www.kwakoe.nl/
jouw inschattingsvermogen is uitstekend!quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:01 schreef Copycat het volgende:
zoalshetis een beetje inschattend, denk ik dat hij zijn schat van een Surinaamse in real life tegen het lekkere lijf is gelopen.
Reis vandaag af naar het Bijlmerpark, voor het Kwakoe festival: http://www.kwakoe.nl/
Want Paramaribo ligt wel om de hoek...quote:
quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:04 schreef zoalshetis het volgende:
jouw inschattingsvermogen is uitstekend!
ik bedoel ik had het eerder moeten weten, lijkt me een leuk festival, maar ik zie dat het de laatste dag is en ik kan nu niet op stel en sprong daar ineens heen gaan..quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:06 schreef Copycat het volgende:
[..]
Want Paramaribo ligt wel om de hoek...
Kom op, BHFH, je moet er natuurlijk zelf ook wel een beetje moeite voor doen, om die droom dushi te ontmoeten!
Gelijk heb je!quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:06 schreef Copycat het volgende:
Want Paramaribo ligt wel om de hoek...
Kom op, BHFH, je moet er natuurlijk zelf ook wel een beetje moeite voor doen, om die droom dushi te ontmoeten!
owwww... en laatst hield je, ondanks mijn tekortkomingen, ook al van me...quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:07 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mensen die me interesseren schat ik meestal goed in.
volgend jaar beter. hou je van jong bhfh? ze heeft namelijk veel vriendinnen en nichtjes.quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:08 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
ik bedoel ik had het eerder moeten weten, lijkt me een leuk festival, maar ik zie dat het de laatste dag is en ik kan nu niet op stel en sprong daar ineens heen gaan..![]()
Van een beetje spontaniteit is nog nooit iemand doodgegaan, BHFH!quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:08 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik bedoel ik had het eerder moeten weten, lijkt me een leuk festival, maar ik zie dat het de laatste dag is en ik kan nu niet op stel en sprong daar ineens heen gaan..![]()
bhfh aka muckacucka de albino winti priester.quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:39 schreef longinus het volgende:
Als ze ongewillig zijn kun je je altijd nog voordoen als Winti priester.
Denk aan de lange termijnquote:Op zondag 21 augustus 2005 11:36 schreef zoalshetis het volgende:
hij kan ook shitloads aan porno met donkere vrouwen downloaden, is is al drie keer gekomen voor 1400.
das ook weer waar.quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:41 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Denk aan de lange termijn
Porno kan niet koken.
Heb je genoeg geld?quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 23:01 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
.Wie heeft ervaring en zou ik een kans maken bij de dames uit Paramaribo, of de Bijlmer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |