En waarom vind je de iPod niets? Ben er wel benieuwd naar.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:53 schreef onderjas het volgende:
apple is relaxt alleen ik ben geen fan van de ipod. Maar iedere keer als ik in Eindhoven kom kan ik het niet laten om even naar de apple store te gaan.
Dat kan dus nietquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 09:18 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Tja...dan zou ik wel gaan voor de 15" PB ipv 14" IB. Volgens buyersguide @ macrumours komen er wel snel nieuwe PBs aan dus ik zou zeker ff wachten.
Ik heb pasgeleden een Powerbook 17" gekocht, prima snelheid hoor. En je kunt altijd wel op "the next thing" blijven wachten.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:41 schreef Brilaap het volgende:
Dat kan dus niet. Mijn opleiding start op 21 sep 2005
...
Die staat er al, mijn foto volgt binnenkort. Wil eerst nog even een iCurve en een keyboard kopen. Een muis heb ik nog niet uitgekozen, wil de mighty muis wel even proberen. Het is ook jammer dat de logitech G5 zo schreeuwend lelijk is.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:42 schreef Brilaap het volgende:
[..]
Geef eens foto's van jouw Appeltje dan?
School wil dan dat wij een iBook kopen, mar ik heb gehoord wat voor progs er op moeten draaien en ik koop wel een Powebook. iBook gaat dat niet trekken als ik Photoshop/Dreamweaver/etc naast elkaar moet draaienquote:Op woensdag 31 augustus 2005 06:41 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik heb pasgeleden een Powerbook 17" gekocht, prima snelheid hoor. En je kunt altijd wel op "the next thing" blijven wachten.
Jammer dat ze het niet doen.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 15:25 schreef Maravilla het volgende:
Maar een paar foto's van mijn iBook 14 inch:
[afbeelding]
[afbeelding]
![]()
Ipod is duur en ik vind hem nu te cliche. Verder is er wel mee te leven, itunes vind ik ook niet echt handig.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 22:38 schreef Furious het volgende:
[..]
En waarom vind je de iPod niets? Ben er wel benieuwd naar.![]()
Ik had bijna zelf een iRiver H340 gekocht i.p.v. iPod photo 40GB, maar mijn pa kwam net op tijd met het nieuws dat hij er een uit Amerika kon mee brengen, dus ik dacht, okay, ook goed. Sindsdien ben ik eigenlijk niet van Apple (met name de iPod) weg te slaan.
Max 1280 x 854 . Werkt iig iets beter dan dan 1024 x 7nogwatquote:Op woensdag 31 augustus 2005 15:34 schreef Geqxon het volgende:
Welke resolutie heeft die 15" powerbook dan wel niet?
Lol dat kan ik me voorstellen. Ik werk in WIN XP op 1280 x 1024 en ik zette laatste voor de lol hem op 800 x 600. Ik dacht dat ik gek werk. Ik kan er niet op werken. Ik heb rrrruuuuiiiimmmmttttttteeeee nodigquote:Op woensdag 31 augustus 2005 21:07 schreef Geqxon het volgende:
Ah ok. Ik heb zelf 1400*1500 op mijn 15" X86 laptop, en toen ik voor een maand een leenlaptop had met 1024*768 ben ik echt gek geworden
Dat bedoel ik dus! Ik zo met die decaan over die iBook praten en ik utileggen dat ik die resolutie gewoon kut vind. Hij zo van, ja we laten jullie proeven aan een Appl etc, blaat blaat. Ik vertelde dit tegen mijn huisgenoot en die zei koop dan een Powerbook daar heb meer aan. Vind ik wel een puik planquote:Op woensdag 31 augustus 2005 22:47 schreef Geqxon het volgende:
Hehe, als webdesigner werk ik vaak met 8 vensters open (Apache, Mysql, HT-Docs map, Firefox, Editor, Paint Shop Pro, javascript debugger, Internet Explorer), en dan werd ik met 1024*768 echt paranoide
Hoezo, windows werkt niet vķķr je? Alles dat je moet doen om het draaidende te houden gaat automatischquote:Op donderdag 1 september 2005 11:54 schreef nietzman het volgende:
Windows is voor mij troep omdat het niet vķķr me werk.
Ik moet er zelf dingen doen om het systeem goed draaiende te krijgen en daar heb ik geen zin in.
Een computer is een stuk gereedschap en een stuk gereedschap moet zo soepel mogelijk draaien en zo gebruikersvriendelijk mogelijk zijn. En dat is OsX voor mij.
Rood elastiekje, mocht ik niet kwijtrakenquote:Op donderdag 1 september 2005 12:02 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Leuke opstelling! Ook bij mij een PTT-Mail icoontje en de Senseo binnen handbereik.
Het lijkt alsof er een rode streep over je iMac loopt...zo'n .5 cm onder het scherm. Klopt dat?
Jaquote:Op donderdag 1 september 2005 12:07 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
Die Boxmeer ja
Jouw Cuijk is dan ook de Cuijk bij Boxmeer?
Vorig weekend geen treinen tussen Cuijk en Nijmegen was best wel onhandig
Hadden jullie het spoor weer kapot gemaakt, Cuijkse criminelen ook altijd![]()
Ben benieuwd of het 7 september inderdaad die Motorola met iTunes wordt trouwens.
Ik ga het niet voor je uitleggen, blijf maar lekker bij je Windows als jij je er blij mee voelt. Als je eens met een Mac werkt kom je er wel achter wat ik bedoel. En 'werken met' is iets compleet anders als 'er eens achter hebben gezeten.'quote:Op donderdag 1 september 2005 12:04 schreef Geqxon het volgende:
Hoezo, windows werkt niet vķķr je? Alles dat je moet doen om het draaidende te houden gaat automatisch(okay, je moet wel een keertje een Virusscanner installeren, big deal).
Je wou met een POP/IMAP client in je webmailhotmail inloggen?quote:Op donderdag 1 september 2005 12:16 schreef Geqxon het volgende:
Mja, ik heb alleen met OSX gewerkt in de apple stores.
[beginner-mode]
Nadat ik het had nagevraagt kwam ik erachter dat je met Safari kon browsen, en toen ik wou mailen (en dus op iMail ofzo drukte), kwam ik maar niet op mijn eigen account
[/beginner-mode]
Nee.quote:Op donderdag 1 september 2005 12:13 schreef Geqxon het volgende:
Ik wil gewoon een venster hebben met al mijn partities, cdrom-drives en netwerk-drives. En dat is wat ik mis met dit OS
Ja, dat is wel slecht van Apple hoor. Als je een Windowsbak van Dell.com besteld zijn je POP of IMAPboxen natuurlijk al lang ingesteld in Outlook.quote:Op donderdag 1 september 2005 12:16 schreef Geqxon het volgende:
[beginner-mode]
Nadat ik het had nagevraagt kwam ik erachter dat je met Safari kon browsen, en toen ik wou mailen (en dus op iMail ofzo drukte), kwam ik maar niet op mijn eigen account
[/beginner-mode]
Waarom hebben ze Spotlight dan 'uitgevonden'?quote:Op donderdag 1 september 2005 12:11 schreef nietzman het volgende:
[..]
onder OsX hoef je vaak namelijk niet eens te zoeken.
Toetsenbord is niet 'groter'. Het enige dat groter is op de 14" iBook zijn de pixels op het schermquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 09:00 schreef Brilaap het volgende:
Ik ga zo ie zo voor de 14' iBook, wat groter toetsenbord ed, als ik een iBook neem.
Nee, maar je krijgt wel een wizard als je outlook voor het eerst opent!quote:Op donderdag 1 september 2005 12:22 schreef nietzman het volgende:
Ja, dat is wel slecht van Apple hoor. Als je een Windowsbak van Dell.com besteld zijn je POP of IMAPboxen natuurlijk al lang ingesteld in Outlook.
Bij mail ook schat.quote:Op donderdag 1 september 2005 13:18 schreef Geqxon het volgende:
Nee, maar je krijgt wel een wizard als je outlook voor het eerst opent!
Ik zag deze reactie in een ander topic: mag ik jullie Pith Helmet aanraden? Blokkeert alle irritante Fok-bannersquote:Op woensdag 31 augustus 2005 19:30 schreef nietzman het volgende:
Die banner verneukt compleet Safari.
Ik heb dus met liefde Flash uitgezet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |