quote:Op zondag 21 augustus 2005 20:32 schreef Twisted_fok het volgende:
matig
En waarom komt ze daar op terug?quote:Op zondag 21 augustus 2005 20:43 schreef GF het volgende:
Hoofdpijn en weet het even niet meer. M'n vriendin (of ex) komt min of meer terug op haar eerdere beslissing. Maar nu ben ik erg gaan twijfelen. Lastig allemaal
Geen idee. Ze vroeg of ik nog een keer wou praten omdat ze het niet meer zeker wist.quote:Op zondag 21 augustus 2005 20:49 schreef het.ismij het volgende:
[..]
En waarom komt ze daar op terug?
haar andere scharrel wil ze toch niet?
Hoe kan je zoiets nou niet zeker weten? Dat heb ik nou nooit begrepen.quote:Op zondag 21 augustus 2005 20:58 schreef GF het volgende:
[..]
Geen idee. Ze vroeg of ik nog een keer wou praten omdat ze het niet meer zeker wist.
Denk er goed over na zou ik zeggen, en laat het haar ook ZEKER weten.quote:Ik heb ook mijn trots en eigenwaarde, soms zelfs wat teveel misschien. Dus ik heb nog geen ja of nee gezegd.
Uhuh, ze leek wel heel zeker. Was niet de eerste keer dat het op breken stond zeg maar. Ik heb in ieder geval besloten dat ik de conversatie nog een keer aan zal gaan. Want ik geef nog wel om haar natuurlijk. En dan zullen we wel zien.quote:Op zondag 21 augustus 2005 21:39 schreef het.ismij het volgende:
[..]
Hoe kan je zoiets nou niet zeker weten? Dat heb ik nou nooit begrepen.
En dan 2 maanden aan het lijntje,.. en uiteindelijk niks
ow,.. k verwar het nu met mezelf sry
[..]
Denk er goed over na zou ik zeggen, en laat het haar ook ZEKER weten.
suc6 m8.quote:Op zondag 21 augustus 2005 22:05 schreef GF het volgende:
[..]
Uhuh, ze leek wel heel zeker. Was niet de eerste keer dat het op breken stond zeg maar. Ik heb in ieder geval besloten dat ik de conversatie nog een keer aan zal gaan. Want ik geef nog wel om haar natuurlijk. En dan zullen we wel zien.
Vrouwen.
Thanks, jij oppassen met je slikken, snuiven, roken, spuiten etcquote:
Ik doe het gecontrolleerd.quote:Op zondag 21 augustus 2005 22:40 schreef GF het volgende:
[..]
Thanks, jij oppassen met je slikken, snuiven, roken, spuiten etc
Was ik ook al van planquote:OT: zo lekker slapen
Net geboren?quote:Op maandag 22 augustus 2005 03:05 schreef PrintScreen het volgende:
Happy, happy happy, we hebben een puppie
Neej, 9 weken oud en bij de fokker opgehaaldquote:Op maandag 22 augustus 2005 03:15 schreef Morwen het volgende:
[..]
Net geboren?![]()
Wij hadden tijdje terug een nestje katjes midden in de nacht, al die tijd bij gezeten.............zo mooi![]()
OT: Zo maar eens kijken of ik wat kan slapen![]()
In ieder geval 1 positief punt,..:+quote:
Morgenquote:Op maandag 22 augustus 2005 12:50 schreef het.ismij het volgende:
[..]
In ieder geval 1 positief punt,..:+
Wanneer ga je gesprek aan dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |