als er één iemand is die een TT verdient in de wintersportafdeling is t wel Linnquote:Op donderdag 25 augustus 2005 22:56 schreef mitt het volgende:
volgende keer kunnen we beter een schaatser in de titel zetten.
Als de volgende vol zit is het hartje winter.
Mag dat nog wel op jou leeftijd.quote:
Ik kom wel uit de snowboardreeks he...quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:48 schreef rubbereend het volgende:
[..]
als er één iemand is die een TT verdient in de wintersportafdeling is t wel Linnnatuurlijk
Zou kunnen, tennis is hier gelukkig niet zo populairquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 10:08 schreef XL het volgende:
Popolon, in de krant hier stond dat tennis in the states uit de top20 van meest populaire sporten is gevallen. Dat het minder populair werd ok, maar welke 20 (!) TWINTIG sporten zijn er in godsnaam populairder?
Als je met een ventilator de rook onder het afdak houdt wel.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 14:03 schreef zjroentje het volgende:
En ik ga zowaar BBQ-en vanavond.
Weliswaar onder een afdak in een tuin, telt dat ook als indoor?
quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 16:52 schreef popolon het volgende:
[..]
Zou kunnen, tennis is hier gelukkig niet zo populairuit de Top20 lijkt me wat overdreven, welke krant stond dat?
Het afdak wordt afgeschermd met een zeil, om het geheel een luchtdicht karakter te geven. Mijn eerste indoor BBQ vanavond derhalve.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 17:30 schreef XL het volgende:
[..]
Als je met een ventilator de rook onder het afdak houdt wel.
Daarnaast moet je hem wel aansteken met spiritus.
Bij een indoor-bbq is het belangrijk je mannelijkheid te bewijzen door tenminste 1 stuk koe goed zwart te laten worden. Dat de vrouwen het bier halen is prima, maar je moet toch echt een keer achter je bord vandaan om iets te laten 'mislukken'. Vervolgens eet je dat op en zeg je dat het prima is en dat het zo hoort. Iedereen zal tevreden zijn en men zal je in de toekomst hoger inschatten als man.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 18:10 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Het afdak wordt afgeschermd met een zeil, om het geheel een luchtdicht karakter te geven. Mijn eerste indoor BBQ vanavond derhalve.![]()
Met de aanmaakwijze bemoei ik me niet. Ben eigenlijk niet van plan om achter mijn bord uit te komen.
Vroeger aten we allemaal rauw vlees want we konden het niet gaar maken.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 18:28 schreef zjroentje het volgende:
Die kwestie omzeil ik altijd door een stuk vlees, want nog enigszins rauw is met huid en haar te verslinden. Zo hoef ik niet mijn derriere te lichten, en sta ik toch in hoger aanzien.
k eet zelf mn gebakken eieren rauwquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 18:29 schreef XL het volgende:
[..]
Vroeger aten we allemaal rauw vlees want we konden het niet gaar maken.
Zwart is tegenwoordig om je mannelijkheid te bewijzen.
Echte pro's (ik kan het zelf redelijk) krijgen het zwart van buiten en rood van binnen.
Kip rauw eten doet het ook goed bij de vrouwtjes.
en de rest van de ballen raakte jou?quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 19:08 schreef popolon het volgende:
Gisteren in de batting cage gestaan, even een rondje 'superfast' (warning, experienced players only).
Ik natuurlijk gewoon proberen.
Jeee wat hard
Toch nog een paar ballen geraakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |