Het hele shirt?quote:Op woensdag 10 augustus 2005 23:22 schreef Loontjah het volgende:
Je vriendin laten slikken !
quote:Op woensdag 10 augustus 2005 23:21 schreef RoFl0lMaO het volgende:
Je hele shirt volspuiten en vervolgens stug blijven volhouden dat je shirt altijd al wit was.
Bij merkte het in ieder geval wel.
Gewoon laten zitten en zeggen dat je met yoghurt hebt geknoeid.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 23:09 schreef Nano het volgende:
Ik ben een jongen (zit op me vriendins account, heb er zelf geen) en ik heb een probleem. Ik was daarstraks aan het masturberen, en toen ineens spoot ik per ongeluk op me shirt. Ik heb geprobeerd met water en een fohn het eraf te halen, maar het lukt echt niet. Iemand tips? Me moeder checkt namelijk iedere me shirts op vlekken.![]()
De Heer heeft het zo gewild.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 02:26 schreef AapNootMies het volgende:
Per ongeluk spuiten bestaat niet.
quote:Op woensdag 10 augustus 2005 23:09 schreef Nano het volgende:
Ik ben een jongen (zit op me vriendins account, heb er zelf geen) en ik heb een probleem. Ik was daarstraks aan het masturberen, en toen ineens spoot ik per ongeluk op me shirt. Ik heb geprobeerd met water en een fohn het eraf te halen, maar het lukt echt niet. Iemand tips? Me moeder checkt namelijk iedere me shirts op vlekken.![]()
Wat jij zegtquote:Op donderdag 11 augustus 2005 02:30 schreef jogy het volgende:
[..]!
Wat een trieste moeder heb je trouwens ( nofi hoor. )
Djeez, wat een treurige moeders zijn er nog zegquote:Op donderdag 11 augustus 2005 02:34 schreef SwiffMeister het volgende:
ik heb ook een trieste moeder... die begint gewoon al te zeuren als ik een natte bierscheet laat... en dan laat ik expres een hele goeie en dan wordt ze boos...
maar van die vlekken: gewoon ff zelf in de handwas doen?
beetje biotex met wat warm water, ff weken en dan in de droger, klaar.
quote:Op woensdag 10 augustus 2005 23:26 schreef RoFl0lMaO het volgende:
Als je vriendin trouwens die meid van je fotoboek is,
kan ik me goed voorstellen dat je liever masturbeert dan....
Dat soort moeders zijn de oorzaak dat sommige figuren vrouwen in de achtertuin begraaft nadat ze de geslachtsdelen dichtgeniet hebben en de ogen met een lepel eruit heeft geschept.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 02:32 schreef PrintScreen het volgende:
[..]
Wat jij zegt
Wist niet dat ze nog bestonden
quote:Op donderdag 11 augustus 2005 02:39 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat soort moeders zijn de oorzaak dat sommige figuren vrouwen in de achtertuin begraaft nadat ze de geslachtsdelen dichtgeniet hebben en de ogen met een lepel eruit heeft geschept.
Ja ik klikte ook, maar bij mij geen vlekken.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 11:13 schreef MouseOver het volgende:
Nano's fotoboek krijgt wel aardig wat hits nu denk ik
Dat zou verdomd weinig sex zijn dan.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 22:28 schreef DarkDancer het volgende:
btw nano ziet er voor der leeftijd 16/17? wel redelijk uit. Voor alle 24/7 pc nerds hier die zeggen dat ze der niet uitziet: hebben jullie net zo vaak sex als dat jullie (l)unix systeem vastloopt?
Heeft TS een eigen account aangemaakt?quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 22:28 schreef DarkDancer het volgende:
btw nano ziet er voor der leeftijd 16/17? wel redelijk uit. Voor alle 24/7 pc nerds hier die zeggen dat ze der niet uitziet: hebben jullie net zo vaak sex als dat jullie (l)unix systeem vastloopt?
sorry maar ik zie niet waarom die meid zo lelijk is als hier word beweerd.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 11:56 schreef Molluck het volgende:
[..]
Heeft TS een eigen account aangemaakt?
of ben jij Nano's zusje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |