Magraten... zonder Lquote:
Ik zou persoonlijk RJPvD en RJP niet samenvoegen. Het zijn beiden toch heel aparte topics en de bezoekers daar verschillen ook nog weleens. Doordat RJP voor sommige (waaronder ik) te moeilijk is, vind ik het leuk om te vertoeven in het laagdrempelige RJPvD. Bezoekers van RJP vinden waarschijnlijk (denk ik) RJPvD niet moeilijk of interessant genoeg. Ik zou ze zeker gescheiden houden. Als jullie dan vinden dat RJPvD niet thuishoort in C&H, dan moet je hem verplaatsen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 10:15 schreef Natalie het volgende:
Wat L_V zegt
Geef het vooral aan, want ook de FAQ zal worden aangepast op korte termijn, dus als er nog iets is wat jullie graag anders zouden willen zien, laat het vooral weten.
Mbt RJP: die blijft natuurlijk, gaan twijfel over mogelijk. Die hoort hier, die blijft hier.
RJPvD, die wilden we eventueel bij RJP voegen of misschien verplaatsen. Heeft iemand voorkeuren of suggesties op dit gebied?
We willen, in overleg met jullie, bekijken of de mogelijkheid bestaat om de twee eventueel samen te voegen. Het gaat nu dus niet om het bestaansrecht of de inhoud van RJPvD, want daar zijn we het wel allemaal over eens.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 10:54 schreef peaceman het volgende:
Ik dacht dat we er uit waren, blijkbaar heb ik toch iets gemist?
De inhoud is toch bekend en is al discussie over gevoerd. Wat betreft het lopen van de spelletjes RJPvD is volgens een zeer goedlopend topic net als RJP. Maar ieder met grotendeels hun eigen bezoekers/posters.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:09 schreef Natalie het volgende:
De achterliggende gedachte is idd ook om kijken hoe het zit met het bestaansrecht en of ze eventueel ook samen (als ik bij elkaar gevoegd) zouden kunnen bestaan. Daarvoor komen we vooral bij de posters zelf, omdat die het als geen ander weten en ons ook kunnen vertellen waarom of waarom niet.
Er staan niet te veel topics in C&H (er staan nooit teveel topics), het is meer dat we proberen een overzicht te krijgen van het aantal spelletjes, hoe deze lopen, en of het qua inhoud nog wel hier past.
Een topic heeft mijn inziens bestaansrecht als er voldoende in gepost wordt en de link met C&H niet verloren gaat. Kortom: houden zo.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:09 schreef Natalie het volgende:
De achterliggende gedachte is idd ook om kijken hoe het zit met het bestaansrecht en of ze eventueel ook samen (als ik bij elkaar gevoegd) zouden kunnen bestaan. Daarvoor komen we vooral bij de posters zelf, omdat die het als geen ander weten en ons ook kunnen vertellen waarom of waarom niet.
Er staan niet te veel topics in C&H (er staan nooit teveel topics), het is meer dat we proberen een overzicht te krijgen van het aantal spelletjes, hoe deze lopen, en of het qua inhoud nog wel hier past.
Spijker op de kop. Ik vind namelijk dat er in een forum geen onderscheid moet zijn. Het moet mogelijk zijn om 1 RJP te maken met voor 'elck wat wils'. Door RJP en RJPvD samen te voegen denk ik, dat je ook meer interactie tussen de posters van de beide aparte topics krijgt en dat zou best eens een positieve weerslag kunnen hebben op C&H als geheel.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 10:48 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Doordat RJP voor sommige (waaronder ik) te moeilijk is, vind ik het leuk om te vertoeven in het laagdrempelige RJPvD. Bezoekers van RJP vinden waarschijnlijk (denk ik) RJPvD niet moeilijk of interessant genoeg.
Ik denk dat dat theoretisch heel mooi is, maar in de praktijk niet gaat gebeuren. Als het te moeilijk is, haken mensen af en als het te makkelijk is, zullen er ook mensen afhaken, maar dat is mijn inschatting. En daarbij er is natuurlijk niet voor niets ooit een apart topic voor RJPvD ontstaan.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 12:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Spijker op de kop. Ik vind namelijk dat er in een forum geen onderscheid moet zijn. Het moet mogelijk zijn om 1 RJP te maken met voor 'elck wat wils'. Door RJP en RJPvD samen te voegen denk ik, dat je ook meer interactie tussen de posters van de beide aparte topics krijgt en dat zou best eens een positieve weerslag kunnen hebben op C&H als geheel.
Ik ben absoluut niet voor een samenvoeging met de buren, hoe graag ik ze ook magquote:Op dinsdag 9 augustus 2005 12:30 schreef Natalie het volgende:
(...) Maar zover ik begrijp zijn er zowel mensen vóór een samenvoeging met RJP en mensen voor aparte topics ivm de moeilijkheidsgraad.
Zeg ik dit goed?
Volgens mij ben je de enigequote:Op dinsdag 9 augustus 2005 12:30 schreef Natalie het volgende:
Maar zover ik begrijp zijn er zowel mensen vóór een samenvoeging met RJP
Gooi RJPVD alsjeblieft met een rotgang naar [FOT].quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 12:23 schreef Scrutinizer het volgende:
RJP en RJPvD samenvoegen betekent in de praktijk dat je één van de twee opheft. De gebruikers van RJP zullen de plaatjes van RJPvD ver beneden hun stand vinden. De gebruikers van RJPvD houden meer van toegankelijke spelletjes zonder gebruik te maken van Google.
Draai er dan gewoon niet om heen en doe nu wat jullie eigenlijk willen en hef RJPvD vandaag nog op. Dat is de bedoeling toch?
Daar is THquote:Op dinsdag 9 augustus 2005 12:49 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Gooi RJPVD alsjeblieft met een rotgang naar [FOT].
Dan komt het topic tenminste onder de hoede van een moderator die affiniteit met het spelleke en de hele rim-ram eromheen heeft.
quote:Op zondag 7 augustus 2005 18:51 schreef Nuongirl het volgende:
En de makkelijkste uitweg is idd naar een ander forum gooien, maar dat willen we niet, en daarom vragen we ook jullie input.
quote:
Kan het nóg leukerquote:.....en nog leuker....
Tja; je wordt natuurlijk niet zomaar RJPVD pimp...quote:met de juiste oplossing
Inderdaad. Ik wil niet dat die verstandelijk achtergebleven primaten onze rustige topic komen verstoren. Ik weet al waar dat op gaat uitlopen: levende mensen in RJP.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 12:40 schreef Scrutinizer het volgende:
Volgens mij ben je de enige
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |