Ik heb wel hele vage bekenden, maar ik heb geen idee hoe ik die kan bereiken (zijn zulke vage bekenden dat ik geen adres/telnr oid heb) en die ken ik ook niet eens goed genoeg om zomaar wat mee te gaan doen.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:20 schreef Martydekale het volgende:
Ook al heb je misschien geen vrienden (ik heb weinig vrienden), je hebt vast wel een aantal (vage) bekenden. Probeer eens met hen iets af te spreken.
Mijn zusje is een stuk jonger, woont nog thuis, en is nu met haar vriend op vakantie in Turkije.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:35 schreef Raissa het volgende:
Heb je dan geen broers/zussen waarmee je iets kan gaan doen?
Ga werken, dan heb je wel iets te doen.. Ontmoet je gelijk mensen..
quote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:50 schreef thee-uit-een-kopje het volgende:
[..]
Mijn zusje is een stuk jonger, woont nog thuis, en is nu met haar vriend op vakantie in Turkije.
Ik probeer al maanden een baantje te zoeken. Sta ingeschreven bij elk mogelijk uitzendbureau in de stad, maar er komt nooit wat vrij...![]()
Toen ik nog geen vakantie had (dus nog met mijn studie bezig was) zocht ik al naar een bijbaantje.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:52 schreef Rhoona het volgende:
[..]Je hebt een maand vakantie zeg je net,
maar je bent al maanden op zoek naar een baantje..
Met andere woorden
je verveelt je maanden te pleuris??
Ja idd, zomoeilijk is dat toch niet?!?quote:Op donderdag 4 augustus 2005 18:33 schreef PiperMaru het volgende:
- Zoek een hobby: haal een cursus van internet en volg die, leer bv een taal of stort je op webdesign/fotobewerking ofzo
- Ga naar de bieb en haal een stapel boeken
- Ga elke dag een stuk fietsen, zie je eens iets van je omgeving
- Ga op bezoek bij je opa en oma, vinden ze vast leuk
- Huur een dvd en ga die kijken
- Ga op een terras zitten met een krant/tijdschrift en mensen kijken
- Boek een last minute vakantie
- Pak de trein en ga naar een plaats waar je nog nooit geweest bent
etc. etc. etc. etc.
ik wou dat ik zoveel vrije tijd had
21 (m)quote:Op donderdag 4 augustus 2005 18:51 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
wat is je leeftijd eigenlijk?
Dat soort evenementen (en ook Dance Valley wat eerder is genoemd) zijn voor mij zowat altijd aan de andere kant van het land.quote:- ga naar een concert van een band/dj/rapgroep die je aanspreekt. daar kun je alleen naar toe en ookal ontmoet je daar mensen, het is helemaal niet raar om alleen te gaan.
Heb ik net gedaan (laptop).quote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:00 schreef Dementor het volgende:
Ik krijg opeens zin om een hele dure fotocamera of laptop te kopen
Een mooie?quote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:05 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Heb ik net gedaan (laptop).
Ach gossie...quote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:06 schreef thee-uit-een-kopje het volgende:
Ik heb nu nog ruim een maand vakantie, en ik verveel me helemaal kapot, heb bijna letterlijk niks te doen. De afgelopen weken heb ik alleen maar af en toe wat boodschappen gedaan en wat hardgelopen, maar dat is het dan ook wel.
Ook ga ik niet op vakantie. Ik heb eigenlijk geen vrienden waar ik wat mee kan doen, dus ik kan ook niet echt gaan stappen of zoiets, of er op uit gaan, leuke uitstapjes maken enzo.
Dus ik zit hier maar een beetje de hele dag alleen op mijn kamer te internetten. Ik weet niet of ik dit nog wel een maand kan volhouden.
Is dit herkenbaar, heeft er iemand tips voor me?
Best wel, desalniettemin ben ik nog steeds verdrietig van de eenzaamheid die TS uitstraalt :-(quote:
quote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:07 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ach gossie...
Ga werken, lui stuk ondankbaar vreten.
quote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:50 schreef thee-uit-een-kopje het volgende:
Ik probeer al maanden een baantje te zoeken. Sta ingeschreven bij elk mogelijk uitzendbureau in de stad, maar er komt nooit wat vrij...![]()
Zou het echt zo erg met hem gesteld zijn dat hij een dergelijke dastrische stap moet zetten?quote:
Tja, in je eentje uitgaan, ik weet het niet... Ik heb het idee dat je dan een beetje raar wordt aangekeken (ja ik weet dat ik daar schijt aan moet hebben), maar vooral: je bent dan in je eentje terwijl anderen daar in grotere (vrienden)groepjes zijn, waar je heel moeilijk tussen komt, zeker als je toch al niet zo makkelijk contact maakt met onbekenden...quote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:18 schreef Ayaxola het volgende:
Kun je niet gewoon in je eentje uit gaan? Gewoon in het dorp, of misschien beter in een grote stad? Je komt altijd wel leuke mensen tegen, je moet het er ook niet bij laten zitten. Ik heb genoeg vrienden maar ga ook wel eens in mijn eentje uit, en dan vermaak ik me ook nog altijd wel.![]()
Dus doe er gewoon wat aan en ga wat doen!
Dat is ook misschien wel een beetje zo. Maar je moet ook niet echt op vriendengroepen letten, die zijn er toch met elkaar dus daar heb je toch weinig aan. Maar er zijn ook wel meer mensen die gewoon uit gaan om contact te maken met anderen. Daar moet je het dan maar van hebben.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:37 schreef thee-uit-een-kopje het volgende:
[..]
Tja, in je eentje uitgaan, ik weet het niet... Ik heb het idee dat je dan een beetje raar wordt aangekeken (ja ik weet dat ik daar schijt aan moet hebben), maar vooral: je bent dan in je eentje terwijl anderen daar in grotere (vrienden)groepjes zijn, waar je heel moeilijk tussen komt, zeker als je toch al niet zo makkelijk contact maakt met onbekenden...
Je zult toch ooit op een of andere manier iets moeten gaan doen om contact te maken...quote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:37 schreef thee-uit-een-kopje het volgende:
[..]
Tja, in je eentje uitgaan, ik weet het niet... Ik heb het idee dat je dan een beetje raar wordt aangekeken (ja ik weet dat ik daar schijt aan moet hebben), maar vooral: je bent dan in je eentje terwijl anderen daar in grotere (vrienden)groepjes zijn, waar je heel moeilijk tussen komt, zeker als je toch al niet zo makkelijk contact maakt met onbekenden...
Mwa, dit heb ik mezelf dus ook maanden lang wijsgemaakt. Tot ik het op een geven moment beu was als een kansloos figuur door het leven te gaan en mezelf een gigantische schop onder m'n reet heb gegeven. Ik ben drie dagen lang non-stop ieder bedrijf dat ik maar kon vinden langs geweest om te vragen of ze nog werk voor me hadden. Binnen vijf dagen was ik aangenomen. Het kan dus wel, als je maar hard genoeg probeert.quote:
Komt weer lekker decadent over.....quote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:34 schreef Rhoona het volgende:
Ga dit weekend lekker naar Dance Valley, kan best in je eentje.. Mensen zijn daar blij genoeg en praten tegen iedereen (is mijn ervaring)... Zoiets...
Ga op een sport, bij goed weer naar Bloemendaal of een ander strand...
Misschien kan je wat met collega's afspreken..?
Wat doe je dan in je vrije tijd als je geen vakantie hebt?
Ik loop af en toe hard, maar dat doe je in je eentje en dat is ook een van de weinige sporten die ik kan doen, ik kan nl. heel moeilijk kracht zetten met mijn armen.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 22:23 schreef JohnDope het volgende:
Maargoed misschien kan je een sport gaan doen en waar zijn je vrienden van vroeger? Ook al heb je ze jaren niet gezien bel of zoek die is een keer op.
quote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:15 schreef whosvegas het volgende:
2 tot 3 jaar geleden had ik veel zogenaamde 'vrienden' totdat ik er achter kwam dat ik achter hun aanliep. Dus ik nam naar hun wel toe initiatieven, maar nooit andersom. En toen ben ik gekapt, met als resultaat dat ik bijna geen vrienden over heb. Maar achteraf gezien waren dat toch allemaal waardeloze lui
Om vervolgens te gaan lopen janken dat je je zo verveeld. Lijkt me toch de ultieme ontspanning....geen reet te doen hebben.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:15 schreef Dementor het volgende:
Werken![]()
![]()
![]()
Ik probeer een beetje te ontspannen want ik ga in september beginnen aan een nieuwe studie.
Het is best wel sneu te noemen dat mensen direct roepen dat je maar moet gaan werken als je even vrij hebt.
minder man..... misschien dat je anders via het internet 'lotgenoten' kan vinden, want jij bent zeker niet de enige in zo'n situatie......quote:Op donderdag 4 augustus 2005 22:58 schreef thee-uit-een-kopje het volgende:
[..]
Ik loop af en toe hard, maar dat doe je in je eentje en dat is ook een van de weinige sporten die ik kan doen, ik kan nl. heel moeilijk kracht zetten met mijn armen.
Ik heb nooit echt vrienden gehad, de meeste 'vrienden' van vroeger waren van het type zoals whosvegas zegt:
[..]
Je lijkt wel een vrouwquote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:00 schreef Dementor het volgende:
Ik krijg opeens zin om een hele dure fotocamera of laptop te kopen
Die is wel origineelquote:Op donderdag 4 augustus 2005 23:50 schreef jpzegthallo het volgende:
probeer met 10 euro aan de andere kant van het land te komen, koop daar een vis, en ga weer naar huis.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |