Dat gevoel heb ik ook. Onze media vormen de spreekbuis voor Bin Laden c.s. om jongeren op te roepen tot een jihad ofzo. Zouden die gasten in H'sum niet zelf het gevoel hebben dat ze misbruikt worden?quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 00:00 schreef Oud_student het volgende:
Deze oproep is idd bedoeld om angst te zaaien, maar ook om de labiele en ontevreden moslims, die overal in het westen (en ook in de moslimlanden) te vinden zijn, het laatste duwtje te geven om over te gaan tot aanslagen. In deze zin is er weldegelijk een soort centrale coordinatie.
Het zijn gewoon een paar huilie's die boos op de westerse landen. Stel losers. En waarschijnlijk hebben ze zelf wel allemaal westerse auto's, tv's en apparatuur om mee uit te huilen.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 00:47 schreef __Saviour__ het volgende:
Als die kutterroristen nou eens een keertje lekker bij elkaar zouden gaan wonen, kon je ze tenminste nog nuken. Maar helaas.
Het lastige punt in dit scenario is dat er moslims zijn die dit niet leuk vinden. Je loopt kans dat zij zich door jou actie beledigd voelen en iets van tegenacties verzinnen. Alleen in Engeland wonen al 5 miljoen moslims ofzo. Hoe denk je dat in goede banen te leiden?quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 00:44 schreef Halfgedraaide het volgende:
Ik zou het wel weten als ik Engeland was. Als Al Qaeda ook maar 1 rotje zou gooien in mijn landje zou ik die homo's gaan nuken en eventjes nog Mekka plat gooien om een statement te zetten.![]()
Vervolgens paar Al Qaeda leden oppakken en levenslang opsluiten in een varkensstal met alleen water en varkensvlees. Lust je geen varkensvlees dan vreet je maar hooi of je eigen stront. Anders honger je toch lekker dood?? Boeien!
Dat zal die jongens leren.![]()
Alleen die stomme kubus platgooien is al voldoende om ze flink pissig te krijgenquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 00:44 schreef Halfgedraaide het volgende:
en eventjes nog Mekka plat gooien om een statement te zetten.![]()
Ach dat is heel simpel. Die moslims die in Engeland wonen mogen gewoon blijven. Bevalt het je niet ga je daar in die radio-actieve stralen zitten van je thuisland. Als je moslim bent in Engeland wil het niet meteen zeggen dat je terrorist bent. Dat die landjes plat liggen is de schuld van Al Qaeda, zij zijn begonnenquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 00:52 schreef kenz het volgende:
[..]
Het lastige punt in dit scenario is dat er moslims zijn die dit niet leuk vinden. Je loopt kans dat zij zich door jou actie beledigd voelen en iets van tegenacties verzinnen. Alleen in Engeland wonen al 5 miljoen moslims ofzo. Hoe denk je dat in goede banen te leiden?
Klinkt te mooi om waar te zijn. En dat is dus helaas maar al te vaak het geval.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 00:53 schreef drakenbaby het volgende:
Dus als ik die badmuts op tv goed begrijp wil hij alleen moslims in moslim landen.
klinkt goed dan kunnen alle moslims die het niet eens zijn met onze westerse levenswijze vertrekken naar een moslim land en de moslims met al hun gebruiken die wel normaal samen leven willen met de westerse samenleving kunnen blijven.
Lijkt me wel een aardige voor een enquete. Hoeveel moslims akkoord gaan met het platgooien van Mekka in ruil voor niet-opgeblazen-worden in de engelse metro. Daar moet toch wel een aardige meerderheid voor jouw plan zijn te vinden, denk ik zo.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 00:55 schreef Halfgedraaide het volgende:
[..]
Ach dat is heel simpel. Die moslims die in Engeland wonen mogen gewoon blijven. Bevalt het je niet ga je daar in die radio-actieve stralen zitten van je thuisland. Als je moslim bent in Engeland wil het niet meteen zeggen dat je terrorist bent. Dat die landjes plat liggen is de schuld van Al Qaeda, zij zijn begonnenAls je in Engeland woont en het bevalt je daar niks aan het handje.
Ze moeten blij zijn want zij kunnen ook het slachtoffer worden van die mafkezen die bommen leggen in de UK.
quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 01:01 schreef kenz het volgende:
[..]
Lijkt me wel een aardige voor een enquete. Hoeveel moslims akkoord gaan met het platgooien van Mekka in ruil voor niet-opgeblazen-worden in de engelse metro. Daar moet toch wel een aardige meerderheid voor jouw plan zijn te vinden, denk ik zo.![]()
Beste Kenz, Engeland heeft niet zoceel moslims hoor. In Engeland wonen ongeveer 60 miljoen mensen waarvan 1,5 miljoen moslims. Dit is dus 2,5% van de bevolking.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 00:52 schreef kenz het volgende:
[..]
Het lastige punt in dit scenario is dat er moslims zijn die dit niet leuk vinden. Je loopt kans dat zij zich door jou actie beledigd voelen en iets van tegenacties verzinnen. Alleen in Engeland wonen al 5 miljoen moslims ofzo. Hoe denk je dat in goede banen te leiden?
Ja, ik dacht al dat ik er iets naast kon zittenquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 01:10 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
Beste Kenz, Engeland heeft niet zoceel moslims hoor. In Engeland wonen ongeveer 60 miljoen mensen waarvan 1,5 miljoen moslims. Dit is dus 2,5% van de bevolking.
Nu NL, 16 miljoen inwoners en 1 miljoen moslims. Dit is dus 6,25%.
Valt nog wel mee in Engeland.
Nu lees ik pas jouw laatste opmerking. Volgens mij is het engelse beleid echter nog lakser dan het Nederlandse. Daarom zijn daar meer radicalere imams en moslims dan in NL. Bij ons is er toch eerder iets van de politieke correcthied afgegaan, zodat er tegen "verkeerde" immigranten kon worden opgetreden. Ook al gebeurt dat nu nog steeds maar mondjesmaat, we liggen toch wel voor op Engeland. Ik heb het idee dat zij nu pas wakker worden.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 01:10 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
Valt nog wel mee in Engeland.
Dan moet je een baard opplakken, badmuts opzetten en een videootje maken waarin je een fatwa uitspreekt over Agis. Die video stuur je naar Al Jazeera ( of gewoon direct naar Hilversum), alwaar ze het ding integraal en met toelichting (waar Agis zit, bijvoorbeeld) uitzenden. Er is vervolgens vast wel een eenzame verschoppeling onder de bevolking die vervolgens een rugzakje met wat chemicaliën vult en bij het hoofdkantoor van Agis gaat zitten. Succes "verzekerd"!quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 01:15 schreef WokMaster het volgende:
Laat ze eens wat nuttigs doen...het agis hoofdkantoor opblazen (snachts geen slachtoffers).
Klote verzekeringsmaatschappij....![]()
Hmm goed idee...deze maand nog ff uitvoeren...quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 01:20 schreef kenz het volgende:
[..]
Dan moet je een baard opplakken, badmuts opzetten en een videootje maken waarin je een fatwa uitspreekt over Agis. Die video stuur je naar Al Jazeera ( of gewoon direct naar Hilversum), alwaar ze het ding integraal en met toelichting (waar Agis zit, bijvoorbeeld) uitzenden. Er is vervolgens vast wel een eenzame verschoppeling onder de bevolking die vervolgens een rugzakje met wat chemicaliën vult en bij het hoofdkantoor van Agis gaat zitten. Succes "verzekerd"!
![]()
quote:Op donderdag 4 augustus 2005 18:59 schreef Fonkmeistah het volgende:
[..]
rampen in vietnam ?
-De bladeren vielen van de bomen door agent orange en de mensen kregen er kanker van ...
-Er werden kettingen van afgesneden oren gemaakt.
-Dorpen werden in de brand gestoken.
-Vrouwen en kinderen werden neergemaaid in My Lai
-Kinderen verbrandde door napalm..
hmmz dat was toch allemaal het werk van de amerikanen...
ohw wacht ik weet het al, alqaeda gaat overal in londen valkuilen graven met bamboespietsen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |