daar wil ik zelfs wel voor in zee met lenen.nlquote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:02 schreef Litpho het volgende:
[..]
Dubbelaar met Within Temptation lijkt me dan wel een aardig idee.
quote:
Wie is hier nou de pauper... Ik geef Denise groot gelijkquote:Op woensdag 3 augustus 2005 11:42 schreef deridder het volgende:
[..]
jonge als je mijn vorige topiks leesd dan zie je tog dat zeg dat ik dislectisch ben en geen tijd heb voor die @#%#@% oeveningen![]()
mag ie dan op die minstens zo irritante spike van direct landen?quote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:11 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]. Sharing is caring !
.
Ik vind die hele Dennis, die gitarist ook NIET TE PRUIMEN. Die mag wat mij betreft wel ondersteboven uit een forse kokospalm geflikkerd worden.
Ik vind die drummer en die zanger irritanter. Die drummer gaat de hele tijd zo met z'n mond halfopen een beetje lopen spasten op die drums en dan half Breezerend Nederland dat dan nat in de broek wordt.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:12 schreef Dandelion het volgende:
[..]
mag ie dan op die minstens zo irritante spike van direct landen?
quote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:09 schreef Dandelion het volgende:
[..]
daar wil ik zelfs wel voor in zee met lenen.nl
precies!quote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:15 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]. Hou je nog geld over voor een leuk bandshirt.
.
Meerdere malen op de rotsen laten vallen tot hij breekt past beter in het ecosysteem.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:11 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]. Sharing is caring !
.
Ik vind die hele Dennis, die gitarist ook NIET TE PRUIMEN. Die mag wat mij betreft wel ondersteboven uit een forse kokospalm geflikkerd worden.
Conclusie lijkt me duidelijkquote:Onder een andere naam posten (klonen)
Kloons die worden gebruikt om te kloten (oftewel relklonen) en daarmee de policy overtreden, worden na het krijgen van de ban niet meer unbanned. Voor de eigenaar van de kloon geldt de normale 'route' naar de (perm)ban.
Ik weet het. Sorry.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:09 schreef -=Bioslock=- het volgende:
"Zoals jij"
was? is ie dood?quote:Op woensdag 3 augustus 2005 11:56 schreef -=Bioslock=- het volgende:
Kikkerlikker was tenminste wél leuk.
Maar ze heeft wel met hem liggen krikken.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:32 schreef simmu het volgende:
klinkt alsof die meid het gewoon goed bekeken heeft:)
ze is iig slim genoeg om jou te dumpen in het kader van 'die idioot kan je beter kwijt dan rijk zijn'
ze verdient legaal geld, en heeft haar prioriteiten op de juiste plaats. mijn complimenten aan haar
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |