Nu breekt me de klompquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:15 schreef TC03 het volgende:
[..]
Vreemde logica heb jij. Kalou overigens ook. PSV komt één keertje door de voorrondes van de CL en ze denken meteen dat ze een Europese topclub zijn.Het zijn gewoon een stelletje omhoog gevallen provincialen.
Nee. Hij zegt 'PSV is een stapje hoger', en jij verbindt daar meteen de conclusie aan dat hij zegt dat Feyenoord geen topclub meer is.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:18 schreef kriele het volgende:
[..]
Nu breekt me de klompIk herhaal alleen Kalou en nu heb ik vreemde logica
![]()
Als Kalou PSV een topclub vind en hij zal en moet weg bij Feyenoord. Wat zal hij dan van Feyenoord vinden?quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:18 schreef TC03 het volgende:
[..]
Nee. Hij zegt 'PSV is een stapje hoger', en jij verbindt daar meteen de conclusie aan dat hij zegt dat Feyenoord geen topclub meer is.
Feyenoord is een topclub in Nederland, op europees gebied is het echter maar een subtopclub , zo eentje die een keertje de uefa-beker kan winnen en die heel goed op het tweede plan speelt, maar niet kan meekomen met de echte europese top ..... waar dan Ajax en PSV dat toch eerder lukt (alhoewel ook die niet echt tot de europese top horen, eerder subtop zijn, maar toch duidelijk 'hoger' staan dan Feyenoord)quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 13:54 schreef Merkie het volgende:
[..]
Feyenoord zal altijd een topclub blijven. Tenzij jij regelmatig een Nederlandse subtopper een Uefa Cup ofzo ziet winnen neem ik je niet serieus.
Ik snap niet dat men Feyenoord zo laag inschat. Volgens mij hadden ze tot ver aan het einde van het seizoen een reële kans netjes tweede te worden. Zou mij totaal niets verbazen als Feyenoord tweede wordt volgend seizoen.
Feyenoord. En Cart_man, wanneer kom je weer terug
?
een konkoerent dusquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:19 schreef kriele het volgende:
[..]
Als Kalou PSV een topclub vind en hij zal en moet weg bij Feyenoord. Wat zal hij dan van Feyenoord vinden?
Dat het een ondakbare hond is die gek wordt gemaakt door zijn zaakwaarnemert.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:19 schreef kriele het volgende:
[..]
Als Kalou PSV een topclub vind en hij zal en moet weg bij Feyenoord. Wat zal hij dan van Feyenoord vinden?
quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:24 schreef leolinedance het volgende:
Kalou heeft tenminste verstand. Bij PSV is de kans om de overstap te maken naar een echte grote topclub (milan, manU, Chelsea ed.) gewoon het grootst in Nederland.
Denk het niet. Als hij over 4 jaar echt zo goed is kan hij ook bij Feyenoord naar een topclub.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:24 schreef leolinedance het volgende:
Kalou heeft tenminste verstand. Bij PSV is de kans om de overstap te maken naar een echte grote topclub (milan, manU, Chelsea ed.) gewoon het grootst in Nederland.
Waarom? Dit staat in KLB, en de titel bevat drie termen waar ik graag over klaag.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:22 schreef fransie102 het volgende:
Al die ajacieden even oprotten hier
Dat ben ik met je eens. Hij toont niet veel waardering voor zijn club en de cultuur rond de nederlandse top 3.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:22 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dat het een ondakbare hond is die gek wordt gemaakt door zijn zaakwaarnemert.
Hij wil Nederlander worden en moet dan tot 2008 in Nederland blijven spelen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:29 schreef Againzender het volgende:
[..]
Waarom? Dit staat in KLB, en de titel bevat drie termen waar ik graag over klaag.
En Kalou moet niet janken, laat hem eerst nog maar eens een jaar fatsoenlijk spelen, dan kan hij daarna de clubs uitkiezen zonder dat hij zo moeilijk hoeft te doen.
Liverpool zat ook achter hem aan. En ook KSK Beveren wilde hem wel.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 09:28 schreef gangsta-mario het volgende:
[..]
Mss wel maar dan hadden we er in nederland geen plezier van gehad en zoveel voetbalclubs scouten er niet in ivoorkust..
Die staan zelfs aan 'onze kant', kun je nagaan...quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:22 schreef fransie102 het volgende:
Al die ajacieden even oprotten hier
jij weet echt niet waar je het over hebt. Feyenoord (Wotte, die daarvoor van Utrecht was overgekomen en dus op de hoogte was van de situatie bij Utrecht)) heeft misbruik gemaakt van de financiele positie waar Utrecht in zat..ze hadden volop schulden. Kuijt is voor 1 miljoen (ja, je leest het goed: 1000000) euro overgenomen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 09:15 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Dat heeft Utrecht aardig gedaan, totdat Feyenoord een transfersom neertelde waar Utrecht zich in kon vinden. Laat PSV nu maar hetzelfde doen. Wotte heeft al gezegd dat er te praten valt als PSV een bedrag rond de 18 miljoen neer wilt tellen en dat is Kalou meer dan waard.
het zijn barre tijdenquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:33 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Die staan zelfs aan 'onze kant', kun je nagaan...
Volgens mij was Kuijt door Dhr. Baan gekocht...quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:38 schreef Bennie_K het volgende:
[..]
jij weet echt niet waar je het over hebt. Feyenoord (Wotte, die daarvoor van Utrecht was overgekomen en dus op de hoogte was van de situatie bij Utrecht)) heeft misbruik gemaakt van de financiele positie waar Utrecht in zat..ze hadden volop schulden. Kuijt is voor 1 miljoen (ja, je leest het goed: 1000000) euro overgenomen.
Wotte de lijkenpikker
Feyenoord
Feyenoorders![]()
![]()
![]()
Deze Ajaxfan denkt dat het nederlandse voetbal gebaat is bij een sterke top 3. Maar dan wordt ajax natuurlijk wel kampioen!quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:33 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Die staan zelfs aan 'onze kant', kun je nagaan...
Toen was Wotte er nog niet eens, sukkel.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:38 schreef Bennie_K het volgende:
[..]
jij weet echt niet waar je het over hebt. Feyenoord (Wotte, die daarvoor van Utrecht was overgekomen en dus op de hoogte was van de situatie bij Utrecht)) heeft misbruik gemaakt van de financiele positie waar Utrecht in zat..ze hadden volop schulden. Kuijt is voor 1 miljoen (ja, je leest het goed: 1000000) euro overgenomen.
Wotte de lijkenpikker
Feyenoord
Feyenoorders![]()
![]()
![]()
Zoals twee andere Fok!kers al aantoonden, is dit dus complete onzinquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:38 schreef Bennie_K het volgende:
[..]
jij weet echt niet waar je het over hebt. Feyenoord (Wotte, die daarvoor van Utrecht was overgekomen en dus op de hoogte was van de situatie bij Utrecht)) heeft misbruik gemaakt van de financiele positie waar Utrecht in zat..ze hadden volop schulden. Kuijt is voor 1 miljoen (ja, je leest het goed: 1000000) euro overgenomen.
Wotte de lijkenpikker
Feyenoord
Feyenoorders![]()
![]()
![]()
meldquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:33 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Die staan zelfs aan 'onze kant', kun je nagaan...
Omdat ze nu net Park, Vogel en Van Bommel hebben verkocht?quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:24 schreef leolinedance het volgende:
Kalou heeft tenminste verstand. Bij PSV is de kans om de overstap te maken naar een echte grote topclub (milan, manU, Chelsea ed.) gewoon het grootst in Nederland.
Park, Vogel, V Bommel, Robben, Kezman, v Nistelrooy, Stam, Cocu, Ruud Gullit, Ronald Koeman, Romario, Ronaldo, Numanquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 18:37 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Omdat ze nu net Park, Vogel en Van Bommel hebben verkocht?
* ScudRaket noemt voor de gelegenheid Tomasson (AC Milan), Ibrahimovic (Juventus), andere Kalou (Olympique Marseille), als voorbeeld op...
BTW welke Nederlandse club won als laatste een Europese beker?
En dat willen we niet. Laat PSV dus maar gewoon 18 miljoen neertellen, zodat Jorien 5 talentvolle buitenlandertjes kan kopenquote:Op woensdag 3 augustus 2005 13:59 schreef scarefreak het volgende:
Voor 8milj kan Jorien weer 5 nieuwe talentloze buitenlandertjes kopen
Ja, dat gaat psv vast doen hequote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:03 schreef Vhiper het volgende:
[..]
En dat willen we niet. Laat PSV dus maar gewoon 18 miljoen neertellen, zodat Jorien 5 talentvolle buitenlandertjes kan kopen
Nope, dus blijft Kalou gewoon in Rotterdam voetballenquote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:05 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ja, dat gaat psv vast doen he![]()
Alleen speelt Kalou zelf niet meer gewoon.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:07 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Nope, dus blijft Kalou gewoon in Rotterdam voetballen![]()
Dat moet ie dan vooral 2 jaar volhouden, dan wil PSV hem ook niet meer en is z'n carriere snel afgelopen.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:09 schreef scarefreak het volgende:
Alleen speelt Kalou zelf niet meer gewoon.
Met zo'n baggerteam (op Kuyt na) om zich heen kan Kalou zelfs niet op niveau preseren.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:15 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Dat moet ie dan vooral 2 jaar volhouden, dan wil PSV hem ook niet meer en is z'n carriere snel afgelopen.
Daarentegen, als Kalou een beetje slim is en gewoon een tandje bijschakelt, kan hij volgend seizoen uit nog wat meer clubs kiezen.
jammer genoeg moet ik leolinedance gelijk geven in deze discussie!quote:Op woensdag 3 augustus 2005 13:50 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Park, Vogel, V Bommel, Robben, Kezman, v Nistelrooy, Stam, Cocu, Ruud Gullit, Ronald Koeman, Romario, Ronaldo, Numan
Om er maar even een paar te noemen.![]()
Welke Nederlandse ploeg stond vorig jaar in de halve finale CL en werd onverdiend uitgeschakeld, werd landskampioen en pakte de beker en wellicht vrijdag de JC schaal![]()
De onderschatting duurt voort, mooiquote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:24 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Met zo'n baggerteam (op Kuyt na) om zich heen kan Kalou zelfs niet op niveau preseren.
Hij heeft wel gelijk, er staat geen team, er staat puur een leuke voorhoede op het veld.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:34 schreef Vhiper het volgende:
[..]
De onderschatting duurt voort, mooi
Onder Gullit ja, ik ben benieuwd wat Koeman er van gebakken heeft. Een team maak je niet door 11 topspelers bij elkaar te zetten, een team maak je door goede coaching, door spelers die elkaar aanvoelen, die op elkaar ingetraind zijn, etc. Kijk bijvoorbeeld maar naar AZ van vorig seizoen, geen topspelers, toch een topteam, waardoor het hele elftal boven zichzelf kon uitgroeien.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:57 schreef scarefreak het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk, er staat geen team, er staat puur een leuke voorhoede op het veld.
En Kalou is geen maradonna die in z;n eentje landskampioen kan worden...
Ook niemand had vertrouwen in PSV vorig jaar (na het zien van de voorbereiding). Het bleek anders uit te pakken...quote:Op woensdag 3 augustus 2005 16:19 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Onder Gullit ja, ik ben benieuwd wat Koeman er van gebakken heeft. Een team maak je niet door 11 topspelers bij elkaar te zetten, een team maak je door goede coaching, door spelers die elkaar aanvoelen, die op elkaar ingetraind zijn, etc. Kijk bijvoorbeeld maar naar AZ van vorig seizoen, geen topspelers, toch een topteam, waardoor het hele elftal boven zichzelf kon uitgroeien.
Ik ben hoopvol, zeker aangezien ik nou niet bepaald onder de indruk ben van de prestaties van Ajax in hun voorbereiding en PSV zijn belangrijkste spelers is kwijtgeraakt en dus ook weer een team moet bouwen met de nieuwe aanwinsten.
Het is heel simpel. Een Feyenoordfan wil dat Kalou blijft om UEFA cup voetbal te halen. Een PSV'er wil dat hij komt om het team te versterken.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 23:24 schreef Dos37 het volgende:
Tsjah is ook weer zo'n gebed zonder einde.
Mijn punt precies. Feyenoord nu al af te schrijven is dus wel erg voorbarig.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 23:23 schreef leolinedance het volgende:
Ook niemand had vertrouwen in PSV vorig jaar (na het zien van de voorbereiding). Het bleek anders uit te pakken...
quote:Op woensdag 3 augustus 2005 23:27 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Het is heel simpel. Een Feyenoordfan wil dat Kalou blijft om UEFA cup voetbal te halen. Een PSV'er wil dat hij komt om het team te versterken.
En een ajaxied wil dat hij bij Feyenoord blijft, zodat ze tenminste nog een beetje kans maken op de landstitel.
Kalou is geen god hoor!quote:Op woensdag 3 augustus 2005 23:27 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Het is heel simpel. Een Feyenoordfan wil dat Kalou blijft om UEFA cup voetbal te halen. Een PSV'er wil dat hij komt om het team te versterken.
En een ajaxied wil dat hij bij Feyenoord blijft, zodat ze tenminste nog een beetje kans maken op de landstitel.
Met 8 miljoen kan Feyenoord niet de versterkingen halen die nodig zijn.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 08:46 schreef Eightball het volgende:
Bovendien creëert acht miljoen weer ruimte om aan/op te vullen.
Ik heb dit gerucht ook gelezen. Tsja het zou kunnen...maar ik denk dat Bouma sowiezo blijft. Theo was net lekker op dreef aan het raken vond ik (eind vorig seizoen) dus zou opzich wel een gemis zijn. Maar ik las ook dat er voor hem waarschijnlijk nogsteeds geen basisplaats weggelegd is (wat ik overigens niet begrijp.) Dus even afwachten nog...quote:Op donderdag 4 augustus 2005 08:41 schreef Robar het volgende:
[..]
Kalou is geen god hoor!![]()
Daarbij zijn er nog wel meer goede spelers nodig om PSV te versterken.
Zeker nu Lucius en Bouma ook kans hebben om te vertrekken en hier ook wel oren naar hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |