Brrrrrquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:09 schreef Ole het volgende:
Gebeurt hier in de stad wel vaker. Loop/ fiets ik alleen door de stad, word ik door een wildvreemde man aangesproken. En vrijwel altijd zijn het mannen die geen Nederlands spreken.
Deze keer was het een Afrikaan. Hij zei dat het in zijn land normaal was dat mensen elkaar op straat aanspreken, dat ie vrienden wilde worden, wilde praten bla bla bla...
Ik weet nooit zo goed wat ik hiermee aanmoet. Zeker als er ook meteen gevraagd wordt waar en hoe je woont. Beginnen bij mij toch allerlei alarmbellen te rinkelen.
Hij wilde ook mijn nummer hebben. Hij stond er op. Ik heb mijn oude mobiele nr gegeven.. die ik al jaren niet meer gebruik. Mijn adres geef ik nooit in dit soort situaties.
Hij stond erop dat ik hem nog deze week bel (ja zeg.. dat bepaal ik wel)
Ik lieg dus dan maar.. Ondanks dat die man niet onaardig was. Maar op één of andere manier lukt het me niet altijd om gewoon eerlijk te zeggen dat ik geen interesse heb (mede door de dwingende manier van optreden van betreffende man) Bovendien vertrouw ik dit soort situaties niet.
Wat doen jullie in zo'n geval???
Dus als iemand binnen 3 minuten al naar je adres, telefoonnummer etc gaat vragen ga jij netjes antwoorden? Ik vind het verdachtquote:Op maandag 1 augustus 2005 20:37 schreef Barcelona het volgende:
Jeetje, ik denk dat veel mensen hier wel érg paranoia zijn.Het kan toch ook een heel leuk iemand zijn waardoor je aangesproken wordt ?
![]()
quote:Op maandag 1 augustus 2005 20:58 schreef heiden6 het volgende:
Een vriendin van me beweert tegenover de echte creeps altijd dat ze lesbisch is, misschien is dat een optie?
Het zou me niets verbazen als ik dan gevraagd wordt naar een verslag van een avond bedplezier voor 2.quote:Op maandag 1 augustus 2005 20:58 schreef heiden6 het volgende:
Een vriendin van me beweert tegenover de echte creeps altijd dat ze lesbisch is, misschien is dat een optie?
Je hebt m'n emailadres.quote:Op maandag 1 augustus 2005 21:18 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het zou me niets verbazen als ik dan gevraagd wordt naar een verslag van een avond bedplezier voor 2.
quote:Op maandag 1 augustus 2005 18:02 schreef SlaadjeBla het volgende:
Ik mis de tieten voor zulke gesprekken![]()
Dat denk ik ook weleens.. En het gebeurt me altijd als ik alleen over straat ga. Als ik met anderen ben gebeurt het me nooit!quote:Op maandag 1 augustus 2005 19:59 schreef Alicey het volgende:
Ik vraag me trouwens ook of die types mensen opzoeken die niet onvriendelijk willen/durven zijn (dat ze het ruiken bwv)?
Misschien was het wel dezelfdequote:Op maandag 1 augustus 2005 18:02 schreef milagro het volgende:
[..]
Gewoon een praatje houden en bedanken voor de (dubieuze) eer
Ik had het met een Somalier, die wilde voor me koken
Waarom zouden er alarmbellen gaan rinkelen, je geeft toch alleen die info die jij wilt
Als zo'n man vriendelijk blijft en niet opdringerig wordt, vind ik het eigenlijk wel aandoenlijk, en grappig en doortastend
Niet geschoten is altijd mis immers, toch
Dat jij je mobiele nummer gegeven hebt, dat snap ik nu weer niet eigenlijk.
Je wilt het niet, maar doet het toch, omdat je... ja waarom eigenlijk, wat kan er nu gebeuren als je weigert
Dat heb ik ook, maar dat vind ik dan ergens weer logisch..quote:Op maandag 1 augustus 2005 21:50 schreef Ole het volgende:
[..]
Dat denk ik ook weleens.. En het gebeurt me altijd als ik alleen over straat ga. Als ik met anderen ben gebeurt het me nooit!
Doen die straatverkopers ook.. Dan ben je gewoon kwetsbaarder.quote:Op maandag 1 augustus 2005 21:55 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat heb ik ook, maar dat vind ik dan ergens weer logisch..
Ja, maar dat komt ook omdat de meeste mensen met wie ik omga ook een stuk assertiever zijn dan ikzelf op dat gebied.quote:Op maandag 1 augustus 2005 21:57 schreef Ole het volgende:
[..]
Doen die straatverkopers ook.. Dan ben je gewoon kwetsbaarder.
Valsquote:
Zo zielig vind ik dat niet. Er hangen overal borden en van te voren hoor je je reis te plannen als je de weg niet kent.quote:Het is natuurlijk lullig als iemand de weg wil vragen en je behandelt hem/haar als een lastpak.
Je hebt mensen die soms moeite hebben met kaarten lezen, en je hebt ook nog steden met een achterlijke indeling zoals Amsterdam.quote:Op maandag 1 augustus 2005 22:07 schreef Neuralnet het volgende:
[..]
Zo zielig vind ik dat niet. Er hangen overal borden en van te voren hoor je je reis te plannen als je de weg niet kent.
quote:Op maandag 1 augustus 2005 22:12 schreef TexSteel het volgende:
maar meestal is een boze blik voldoende om ze af te schrikken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |